NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Itt is azt írják, hogy Jonesnak jobban kell a Giants mint a Giantsnek neki. A korábbi edzőkkel nem volt jó, Daboll segített neki jobbá válni. Az lenne az érdeke, hogy maradjon és tovább fejlődjön. A piacon kint lévő/kikerülő QB-k szinte mind több TD-t dobtak, mint Jones. Ez alapján 30-35M-nél nem ér többet reálisan, és ez lenne a csapat barát összeg is. Valószínűleg ha tag is lesz, az nem marad úgy, mert az egyik félnek sem jó. Ha mégis elmenne Jones, akkor sem olyan vészes a dolog, mert szerencsére Daboll nagyon jól ért a QB neveléshez.

 nypost.com/2023/02/21/daniel-jones-needs-giants-more-than-they-need-him/
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Március 7 a bűvös dátum,
addig Ez a media cirkusz a következő
2 hétben menni fog máshol is, nemcsak nálunk…
ez már csak a biznic része.
Gondolom a csapat sem véletlenül kürtölte szét hogy DJ 45 milkót kér első körben.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Basza-Behú ha ez igaz lesz …

PFF has Daniel Jones projected to earn an average of $40M/yr on a five-year deal, which wouldn't be unrealistic, personally I think it won't be higher than $38M to $39M, but he does have quite a bit of leverage in these contract negotiations.

#NYG #Giants #DanielJones #NYGiants #NewYorkGiants
ozibozi
Aki ezt a csapat részéről aláírja, az fizesse a 30 M feletti részét önerőből.
Palesz76
És ne számítson a capbe sem…

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Basza-Behú ha ez igaz lesz …

PFF has Daniel Jones projected to earn an average of $40M/yr on a five-year deal, which wouldn't be unrealistic, personally I think it won't be higher than $38M to $39M, but he does have quite a bit of leverage in these contract negotiations.

#NYG #Giants #DanielJones #NYGiants #NewYorkGiants
ozibozi
Aki ezt a csapat részéről aláírja, az fizesse a 30 M feletti részét önerőből.
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Srácok.
Tavaly arra nem volt cap ,hogy a vizes fiú kapjon új kulcsokat, nemhogy szerződni DJ- vel . Biztos többé került volna tavaly.

Az, hogy most mit (k)ér az fontosabb.
Én nàlam 100M/3év volt a reàlis amit fel tudok tolni 110re.
Ennél többet nem ér(demel) eddig.Amennyiben mi elengedjük,neki sanszosan vége az NFL ben. Vannak jobb szabadügynökök most a piacon. Akiket mi is elhozhatunk B tervként. Jonesék is tudjàk és a FO részéről is egy tàrgyalàsi technika lehet .
Bízok benne jó döntés születik rövid és hosszú távon is.
Palesz76
Így van kb ez a realitás és e körül is fog kapni. Az alkudozás lényege, hogy mindenki tultolja az elején aztán megállapodnak valahol középen. Ez fog itt is történni.. Ha mégsem akkor meg keresni kell más opciót és kész.
Szesze
Akkor felteszem a kérdést: ha mi nem állapodunk meg vele akkor szted melyik csapat adja meg akar a közép értéket is mondjuk 40/év? Nem hiszem h Jonesnak olyan hatalmas piaca van főleg h Allen is visszaesett Daboll nélkül.
csebi
Erre írtam.
End of NFL
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Basza-Behú ha ez igaz lesz …

PFF has Daniel Jones projected to earn an average of $40M/yr on a five-year deal, which wouldn't be unrealistic, personally I think it won't be higher than $38M to $39M, but he does have quite a bit of leverage in these contract negotiations.

#NYG #Giants #DanielJones #NYGiants #NewYorkGiants
ozibozi
nah baszki !
lehet nem lesz igazam? 😊
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Basza-Behú ha ez igaz lesz …

PFF has Daniel Jones projected to earn an average of $40M/yr on a five-year deal, which wouldn't be unrealistic, personally I think it won't be higher than $38M to $39M, but he does have quite a bit of leverage in these contract negotiations.

#NYG #Giants #DanielJones #NYGiants #NewYorkGiants
ozibozi
Hajrá DJ, megérdemled!

😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Basza-Behú ha ez igaz lesz …

PFF has Daniel Jones projected to earn an average of $40M/yr on a five-year deal, which wouldn't be unrealistic, personally I think it won't be higher than $38M to $39M, but he does have quite a bit of leverage in these contract negotiations.

#NYG #Giants #DanielJones #NYGiants #NewYorkGiants
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
A Tag nem az igazi a csapatnak, mert a 42 milkóból lejön 32, nincs signing bonus stb. Ott vannak a DB-k, Barkley, meg egy veterán LB-t is akartak a piacról.
Leo idei pénze —elmebeteg 32 millió—és Golladay a kulcs az egészhez.
Köszi DG😰

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Gondolkodva az egyetlen értelmezhető oka egy ilyen szám bemondásának az az, h taget akar. Multiyearben reálisan nem kapna sokkal többet/év mint a tag, viszont ha hisz magában, gondolhatja azt, h jövőre reális lehet a nagyobb lóvé, aminek a lehetőségét is bukja, ha idén aláír, szóval lehet csak kockáztat egy jövő évi jobb szerződés érdekében.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Szerintem ha lesz Jonessal megegyezes akkor az eddig bedobott szamokbol a csapat szamara a legkedvezobb fele fog tendalni...nem hiszem el hogy tul fogjuk fizetni akar minimalisan is!
Szerintem meg az is benne van hogy leesik az allunk mennyire alacsony osszegert fog maradni!
A forditottjaba bele sem merek gondolni😀
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Srácok.
Tavaly arra nem volt cap ,hogy a vizes fiú kapjon új kulcsokat, nemhogy szerződni DJ- vel . Biztos többé került volna tavaly.

Az, hogy most mit (k)ér az fontosabb.
Én nàlam 100M/3év volt a reàlis amit fel tudok tolni 110re.
Ennél többet nem ér(demel) eddig.Amennyiben mi elengedjük,neki sanszosan vége az NFL ben. Vannak jobb szabadügynökök most a piacon. Akiket mi is elhozhatunk B tervként. Jonesék is tudjàk és a FO részéről is egy tàrgyalàsi technika lehet .
Bízok benne jó döntés születik rövid és hosszú távon is.
Palesz76
Így van kb ez a realitás és e körül is fog kapni. Az alkudozás lényege, hogy mindenki tultolja az elején aztán megállapodnak valahol középen. Ez fog itt is történni.. Ha mégsem akkor meg keresni kell más opciót és kész.
Szesze
Akkor felteszem a kérdést: ha mi nem állapodunk meg vele akkor szted melyik csapat adja meg akar a közép értéket is mondjuk 40/év? Nem hiszem h Jonesnak olyan hatalmas piaca van főleg h Allen is visszaesett Daboll nélkül.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Srácok.
Tavaly arra nem volt cap ,hogy a vizes fiú kapjon új kulcsokat, nemhogy szerződni DJ- vel . Biztos többé került volna tavaly.

Az, hogy most mit (k)ér az fontosabb.
Én nàlam 100M/3év volt a reàlis amit fel tudok tolni 110re.
Ennél többet nem ér(demel) eddig.Amennyiben mi elengedjük,neki sanszosan vége az NFL ben. Vannak jobb szabadügynökök most a piacon. Akiket mi is elhozhatunk B tervként. Jonesék is tudjàk és a FO részéről is egy tàrgyalàsi technika lehet .
Bízok benne jó döntés születik rövid és hosszú távon is.
Palesz76
Így van kb ez a realitás és e körül is fog kapni. Az alkudozás lényege, hogy mindenki tultolja az elején aztán megállapodnak valahol középen. Ez fog itt is történni.. Ha mégsem akkor meg keresni kell más opciót és kész.
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Srácok.
Tavaly arra nem volt cap ,hogy a vizes fiú kapjon új kulcsokat, nemhogy szerződni DJ- vel . Biztos többé került volna tavaly.

Az, hogy most mit (k)ér az fontosabb.
Én nàlam 100M/3év volt a reàlis amit fel tudok tolni 110re.
Ennél többet nem ér(demel) eddig.Amennyiben mi elengedjük,neki sanszosan vége az NFL ben. Vannak jobb szabadügynökök most a piacon. Akiket mi is elhozhatunk B tervként. Jonesék is tudjàk és a FO részéről is egy tàrgyalàsi technika lehet .
Bízok benne jó döntés születik rövid és hosszú távon is.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Kicsit túlzónak érzem úgy csinálni, mintha világmegváltó szezonja lett volna DJnek. Korábbi önmagához képest jobban játszott és ennyi. 15 passzolt TDtől nem szarom össze magam, és azt gondolom ne akarjon valaki top 5 fizetést. Ha bízik magában, írjon alá 3 évet 30-35 körül, és ha akkora császár, utána bőven van ideje kaszálni. Szerintem egyébként még az is sok, de hát a piac az piac.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Franchise tag lesz ebből
Zet
Innentől kb tuti szerintem is, aztán vagy megegyeznek később vagy nem (szerintem igen).
Szesze
Ezzel "csak" annyi lenne a gond, hogy akkor vagy Barkley-ra nem marad keret, vagy pedig ha ő is megkapja a lóvéját, akkor más komolyabb piaci tevékenységre. Pedig néhány hete még úgy nézett ki, hogy dőzsölhetünk. Most meg könnyen lehet, hogy még Leó és Love sem fog beleférni.
vanek úr
Én eddig sem számítottam dőzsölésre, szerintem nem terveztünk eddig se nagy bevásárlást.
Szesze
Én abban bíztam, hogy tudunk majd hozni 2-3 kezdőszintű játékost, vagy pedig egy igazi klasszist valamelyik hiányposztra amellett, hogy megtartunk minden fontos embert. Na ez már ugrott. Hacsak nem cseréljük le DJ-t TT-re, amitől én ugyan nem herélném ki magam, de reálisan nem látok rá semmi esélyt. 😆
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Elfelejtettem már mennyi lett volna az opció, most megnéztem, 22 millió. Ezt szerintem is egyszerűen túl sok lett volna megelőlegezni tavaly, ha véletlenül felsül Daniel, amire azért volt esély, akkor most mindenki arról beszélne, hogy 22 milliót dobtunk ki az ablakon. Igazán jól nem jöhettek ki ebből Schoenék, mindenkét verzióban volt rizikó, most ebből a helyzetből kell kihozni a legjobbat. (ami szerintem is tag+megegyezés lesz, bár továbbra sem lepődnék meg, hogy ha nagyon úgy látják, hogy nem lesz közös nevező, akkor kiengedik a piacra.)
Henderson
Hát épp ezaz, hogy végül azt a megoldást választották amiből igazán jól tényleg nem lehetett kijönni. Ez volt a legkevésbé kockázatos verzió, viszont nyerni sem lehetett vele sokat. De azért voltak olyan opciók amikkel lehetett volna nagyot nyerni, ha bejön (DJ 5. év/olcsó 2-3 éves szerződés/DJ elengedése és újonc QB-val nekivágni a szezonnak), nyilván ezekben több lett volna a kockázat.
Más kérdés, hogy most sem egyszerűbb a helyzetük, mint tavaly volt, sőt..

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
A franchise QB-t megfizeted, mindegy hogy mennyi pénz van, legfeljebb egy farnehéz’ szerződést kötnek.
Itt a vezetőség nyílván látja mindennap őt élőben az edzésen, az öltözőben, és azon kívül is. A vezetőség ezen infók birtokában nem gondolja azt, hogy nekik sokéves Franchise QB pénzt kellene adni.
| (Lehet csak cseleznek és megkínálják egy 200 milliós szerződéssel sutyiban) |

Azért Ilyen sem volt már évek óta, hogy Van most a piacon 6-8 Qb aki FA vagy bejelentve mozdítható.
Simán elszaladhatnak az árak pár szerződés után, most még mindenki a másikra vár, az első két idei QB azerződés után begyorsulnak a dolgok.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Franchise tag lesz ebből
Zet
Innentől kb tuti szerintem is, aztán vagy megegyeznek később vagy nem (szerintem igen).
Szesze
Ezzel "csak" annyi lenne a gond, hogy akkor vagy Barkley-ra nem marad keret, vagy pedig ha ő is megkapja a lóvéját, akkor más komolyabb piaci tevékenységre. Pedig néhány hete még úgy nézett ki, hogy dőzsölhetünk. Most meg könnyen lehet, hogy még Leó és Love sem fog beleférni.
vanek úr
Én eddig sem számítottam dőzsölésre, szerintem nem terveztünk eddig se nagy bevásárlást. Nyilván a QB kérdés a legfrekventáltabb mindig, itt kell a eldönteni, hogy mit akarunk, minden mást ez után lehet csak rendezni. Azzal, hogy tavaly kvázi elodáztuk ezt a dolgot idénre marad ennek megoldása, de a tavalyi döntés után ezt már eddig is tudtuk, szóval csak van/volt Schoen-éknek elképzelése ezzel kapcsolatban. Nyilván van/volt olyan verziójuk is, h DJ esetleg jó lesz, különben nem vele vágtunk volna neki az idénynek. Most elő kell venni ezt a forgatókönyvet, de ha DJ olyan összeget kér ami teljesíthetetlen akkor jönni fog a tag és a további alkudozás, én ezt tartom legesélyesebb verziónak. Barkley ehhez képest sokkal kisebb jelentőséggel bír, szerintem őt hagyni fogjuk hogy tesztelje a piacot.
Szesze
Schoen meg is mondta, hogy idén se számítson senki habzsidőzsire, azt a risk-reward dolgot kell megcsinalni, hogy látunk e olyan embert a drafton és veteránt az FA-n aki nekünk jobban megéri mint DJ. DJ azért ARod majdnem Mahomes pénzt akar, ami azért vállalhatatlan és más se fizetné ki neki a piacon. DJ Wentz szintű pénzt érne meg szerintem ami olyan 33-35 millió, most az a kérdés, hogy Schoen és Daboll hogyan tudja lejjebb vinni az árat, és DJ mennyire érzi át, hogy karrier szempontból Daboll az egyik ha nem a legjobb opcio a fejlődésre.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Franchise tag lesz ebből
Zet
Innentől kb tuti szerintem is, aztán vagy megegyeznek később vagy nem (szerintem igen).
Szesze
Ezzel "csak" annyi lenne a gond, hogy akkor vagy Barkley-ra nem marad keret, vagy pedig ha ő is megkapja a lóvéját, akkor más komolyabb piaci tevékenységre. Pedig néhány hete még úgy nézett ki, hogy dőzsölhetünk. Most meg könnyen lehet, hogy még Leó és Love sem fog beleférni.
vanek úr
Én eddig sem számítottam dőzsölésre, szerintem nem terveztünk eddig se nagy bevásárlást. Nyilván a QB kérdés a legfrekventáltabb mindig, itt kell a eldönteni, hogy mit akarunk, minden mást ez után lehet csak rendezni. Azzal, hogy tavaly kvázi elodáztuk ezt a dolgot idénre marad ennek megoldása, de a tavalyi döntés után ezt már eddig is tudtuk, szóval csak van/volt Schoen-éknek elképzelése ezzel kapcsolatban. Nyilván van/volt olyan verziójuk is, h DJ esetleg jó lesz, különben nem vele vágtunk volna neki az idénynek. Most elő kell venni ezt a forgatókönyvet, de ha DJ olyan összeget kér ami teljesíthetetlen akkor jönni fog a tag és a további alkudozás, én ezt tartom legesélyesebb verziónak. Barkley ehhez képest sokkal kisebb jelentőséggel bír, szerintem őt hagyni fogjuk hogy tesztelje a piacot.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Franchise tag lesz ebből
Zet
Innentől kb tuti szerintem is, aztán vagy megegyeznek később vagy nem (szerintem igen).
Szesze
Ezzel "csak" annyi lenne a gond, hogy akkor vagy Barkley-ra nem marad keret, vagy pedig ha ő is megkapja a lóvéját, akkor más komolyabb piaci tevékenységre. Pedig néhány hete még úgy nézett ki, hogy dőzsölhetünk. Most meg könnyen lehet, hogy még Leó és Love sem fog beleférni.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Elfelejtettem már mennyi lett volna az opció, most megnéztem, 22 millió. Ezt szerintem is egyszerűen túl sok lett volna megelőlegezni tavaly, ha véletlenül felsül Daniel, amire azért volt esély, akkor most mindenki arról beszélne, hogy 22 milliót dobtunk ki az ablakon. Igazán jól nem jöhettek ki ebből Schoenék, mindenkét verzióban volt rizikó, most ebből a helyzetből kell kihozni a legjobbat. (ami szerintem is tag+megegyezés lesz, bár továbbra sem lepődnék meg, hogy ha nagyon úgy látják, hogy nem lesz közös nevező, akkor kiengedik a piacra.)

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
DJ hirtelen ügynököt cserélt, ez az álmoskönyvek szerint zavart jelez az erőben.
ozibozi
Ráadásul elvileg ez az ügynökség képviseli a top fizetésű qbkat mint Rodgers
csebi
Az komoly, 40-45 milliós szerződésben gondolkodik Jones. Hát ebből tag lesz szerintem.
 fuzovelkifele.com/2023/02/daniel-jones-ugynokot-valtott-nem-haladnak-a-targyalasok/
GJohnny74
Megse olyan okos fiu DJ, mint gondoltam…. 🤔
Kronos
Vagy éppen hogy nagyom is az.. ezzel a szezonnal a háta mögött semmi realitása nem volt, hogy áron alul írjon alá, akkor lett volna hülye, ha megteszi. Tavaly nem hívtuk le az 5. éves opciót, ezzel kockáztattak Dabollék is, ami ebből a szempontból nem jött be, mert így többet kell neki fizetni. Többet is fogunk, max eltárgyalgatnak majd a tag mellett egy darabig. Barkley esete jóval kevésbé kényes a csapat szempontjából. Kár ezeken érzékenykedni, ez a sport az üzletről szól, mindenki a saját pecsenyéjét próbálja sütögetni, ez így normális.
Szesze
Dabollek tavalyi dontese teljesen rendben van, akkor azt kellett tenni. Most meg ez a helyzet,oke. Ettol meg DJ nek lehetne annyi esze, hogy nem ker oriasi nagy penzt, mert azzal kb a karrierjet is kicsinalja. Itt fogunk vele vegetalni, csapat nem lesz mellette, de o elvisz egy zsak lovet, es nem egy Mahomes, azert ebben egyet erthetunk. Kezdek ra haragudni….pedig nagyon kedvelem.
Kronos
Tök jók ezek a szövegek tőletek: "teljesen valid lépés volt", "a tavalyi döntés teljesen rendben volt, akkor azt kellett tenni" - ezt mi alapján állítjátok már bocs? attól valid egy döntés, hogy ti is így láttátok jónak? Mert a valóság ezzel szemben az jelenleg, hogy sokkal jobban jártunk volna, ha lehívják az 5. éves opciót és még inkább, ha kötnek vele egy 2 éves szerződést 25-30M/évvel, amit vígan alá is írt volna akkor. Most már nyilván nem fogja..
Szesze
Ha a szamokat nezzuk, az elso 3 eve alapjan, realis dontes volt a tavalyi.
Milyen tamadojatekunk volt evekig?
Es akkor elvileg meg voltak celpontjai is DJnek…kb mazochizmus volt Giants meccset vegignezni evekig.
Az, hogy neked, nekem, es meg par embernek volt egy olyan erzese, DJben sokkal tobb van, o lehet az emberunk, es jo lenne megnezni komoylabb szakmai munkaval is a hata mogott, a teljes elkotelezodeshez keves.
A mutatott jatek, es a szamok egyzseruen nem ezt mutattak.
Volt egy jo eve, a bolygok, csillagok szerencses egyuttallasa, nagy mazlink volt, ahigy alakultak a dolgok….ne akarjon mar Mahomes szintu fizetest!
Danival elszaladt picit a lo, remeljuk magahoz ter.
Imadom az embert, ahogy odateszi magat, a mentalitasat, reszemrol a bizalom teljes az iranyaba, van DJ mezem 😁
Meg kellene tartanunk, de nem mindenaron.
Ugy nem, ha feleli a jovonket….
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
DJ hirtelen ügynököt cserélt, ez az álmoskönyvek szerint zavart jelez az erőben.
ozibozi
Ráadásul elvileg ez az ügynökség képviseli a top fizetésű qbkat mint Rodgers
csebi
Az komoly, 40-45 milliós szerződésben gondolkodik Jones. Hát ebből tag lesz szerintem.
 fuzovelkifele.com/2023/02/daniel-jones-ugynokot-valtott-nem-haladnak-a-targyalasok/
GJohnny74
Megse olyan okos fiu DJ, mint gondoltam…. 🤔
Kronos
Vagy éppen hogy nagyom is az.. ezzel a szezonnal a háta mögött semmi realitása nem volt, hogy áron alul írjon alá, akkor lett volna hülye, ha megteszi. Tavaly nem hívtuk le az 5. éves opciót, ezzel kockáztattak Dabollék is, ami ebből a szempontból nem jött be, mert így többet kell neki fizetni. Többet is fogunk, max eltárgyalgatnak majd a tag mellett egy darabig. Barkley esete jóval kevésbé kényes a csapat szempontjából. Kár ezeken érzékenykedni, ez a sport az üzletről szól, mindenki a saját pecsenyéjét próbálja sütögetni, ez így normális.
Szesze
A Tag se a legjobb megoldás mert a guaranteed 32 millió is kurva fájdalmas a capnek
Rodaron
Persze, hogy nem a legjobb, a legjobb az lett volna, ha lehívják az 5. évest tavaly, vagy még inkább, ha kötnek vele egy 2-3 éves szerződést QB szinten szotyiért, amit tavaly szépen alá is írt volna DJ. Most más a szitu, így nyilván a csapat ennek megissza a levét, nincs ebben semmi meglepő. Ha én vagyok a GM akkor tavaly hallgathattam volna a szurkolók anyázását fél évig, de most minden fasza lenne 😊 Schoen kevésbé volt tökös, így most megfizetjük az árát, hogy nem bíztak DJ-ben. Persze ha akarnak akkor mehetnek újonc QB-val is, ez is egy járható út lehet, de szerintem meg fognak egyezni DJ-vel.
Szesze
én ezt nem így látom. sztem az, hogy nem hívták le az 5. évet, teljesen valid volt. végülis senki sem gondolta, hogy ebből PO lesz főleg nem divisional round (kellett az, hogy a többi csoportban a csoportgyőztesek mellett lényegében egy normális teljesítmény se legyen). így látszott, hogy ha Jones nem válik be akkor az idei első körrel Daboll ki tudja választani azt a QBt akivel dolgozni akar.
annak ellenére, hogy sztem a tavalyi szezon tényleg jól sikerült, nem mondanám azt, hogy DJ 45 milla/év elvárása reális lenne. értem, hogy megint megy fel a cap vagy 20 millával, de akkor is baszki. egy olyan irányítóról beszélünk, akinek lényegében 4ből van egy értékelhető éve miközben olyan fizetést akar, amivel 4. legjobban fizetett qb lenne Watson, Prescott és Mahomes mögött. megelőzve Allent, Rodgerst is pl. azért ez nekem merész. ráadásul mondjuk a 35 és 45 közötti 10 milla rengeteget jelent. lényegében másfél kezdő játékos bére.
csebi
Ha az teljesen valid volt, akkor semmi gond, mert akkor csak folytatni kell azt a gondolatmenetet amit elkezdtek: hozni kell egy másik QB-t és mindenki boldog lehet. Ha esetleg mégsem ez fog történni, hanem megfizetik DJ-t, akkor egyrészt bebizonyosodik, h nem volt valid lépés a tavalyi, max biztonsági ami nem jött be, másrészt meg nem DJ lesz a hibás, ha ez bekövetkezik, szóval nem is értem ezt az ellenszenvet az irányába, ugyan miért menne bele egy számára kedvezőtlenebb szerződésbe, ha jobbat is ki tud harcolni. Mindenki más is ezt csinálja, beleértve a GM-eket is. Egyébként az hogy ebben a stádiumban megy az alkudozás teljesen normális, felesleges ezzel foglalkozni per pill, a végeredményt kell majd megnézni. Ha az valami eget verő túlfizetés lenne, az egyrészt nagyon meglepne, másrészt meg akkor Schoen-t kell szídni, nem DJ-t.
Szesze
én nem DJt szidom, félre ne érts. neki nyilván ezt msot kell kimaxolnia, nem olyan biztos, hogy kap ő még szerződést kezdő irányítóként az nflben.

viszont a tavalyi adatok alapján sztem igen is látszott, hogy nem kell lehívni az opciót. nyilván most bekerült egy olyan évnek az adatsora, ami az eddigi trendektől eltért.
csebi
De ezt mondom: Az, hogy szerinted is ez látszott nem jelenti azt, h ez is volt a helyes döntés.. utólag pont az bizonyosodott be, h nem ez volt az. (logika volt benne, de ebből a szempontból nem jött be)
Szesze
tehát DJ első három éve alapján megérdemelte az 5. éves opciót szted?
csebi
Annyit tudok, hogy én lehívtam volna, ahogy hangoztattam is korábban. Az idei éve alapján bebizonyosodott, hogy jobb lett volna lehívni, ezek a tények.

Én megértettem, hogy nem tették meg, viszont annak az volt a kockázata, hogy ha jó éve lesz, akkor abba a helyzetbe kerülünk amiben most vagyunk.

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Ami itt kicsit félremegy egyeseknél az az, hogy nem nagyon akarják megérteni, hogy ezeknél a tárgyalásoknál a csapat(+a szurkolók) érdekei teljesen ellentétesek a játékosokéval(+az ügynökeikkel). Nagyon kevés játékos engedheti meg magának, h ne a minél jobb szerződésre hajtson és az a kevés is aki megteheti ezt sem a csapat vagy a szurkolók miatt tesz gesztust, hanem saját maga miatt. Az hogy a csapat szempontjából minél jobb keret jöjjön össze a GM felelőssége. Tavaly meghozták ezt a döntést DJ-vel kapcsolatban amit, most nekik kell megoldani a helyzetet.