NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Eddig minden a várakozásaim szerint zajlik, az edzői stáb maradt és meg fogunk egyezni a Jones+Barkley duóval is. Barkley-nál a csapat érdek egyértelműen a franchise tag lenne, viszont az nyilván negatív szájízzel járna és az most szerintem többet ártana, mint a spórolás, így meg fognak egyezni vele.
Szesze
Mondjuk ez a nepotizmus annyira nem jó dolog sztem …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Eddig minden a várakozásaim szerint zajlik, az edzői stáb maradt és meg fogunk egyezni a Jones+Barkley duóval is. Barkley-nál a csapat érdek egyértelműen a franchise tag lenne, viszont az nyilván negatív szájízzel járna és az most szerintem többet ártana, mint a spórolás, így meg fognak egyezni vele.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Barkley-val is zajlanak az egyeztetések. Mi a bye week-en 12M-et ajánlottunk, az vissza lett dobva. Barkley 16M körül szeretne. Az a legvalószínűbb, hogy félúton 14M lehet majd az egyezség. Viszont a 14M-ót elvileg nem nagyon szeretnénk adni jelenleg. A franchise tag 10,1M. Ha nem jönne össze a megegyezés akkor tag is lehet belőle.

 giantswire.usatoday.com/2023/02/17/new-york-giants-saquon-barkley-could-meet-in-middle-14-million-annually/
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Azt írják több forrásra alapozva, hogy közel van a megegyezés Jones-al. Hosszú távú szerződés lesz évente átlag 35M és várhatóan március 15-ig véglegesítik.
Akkor ezek szerint a stáb benne látja hosszú távon a megoldást? Remélem javítanak az O falon + elkapók és tovább javul Jones.

 giantswire.usatoday.com/2023/02/17/new-york-giants-daniel-jones-expected-earn-over-35-million-annually/
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Giants hire Christian Daboll, son of HC Brian Daboll, to serve as an Offensive Assistant #TogetherBlue

For more ELITE New York Giants content Follow us on Instagram:
 tinyurl.com/FSGiants #NYG #NYGiants

Brian Daboll added his son Christian to the Giants coaching staff as an offensive assistant. Christian Daboll spent the past four years working as a student-coach at Penn State. His responsibilities with the Giants will include breaking down film and quality control work. - per Jordan Raanan

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Törölt felhasználó


Hodgins marad és ennek láthatóan ő is örül! 😊
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ESPN's Josh Weinfuss reports the Cardinals "have focused their head coaching search" on Bengals DC Lou Anarumo and Eagles DC Jonathan Gannon.
Úgy tűnik marad Kafka is, örülünk.
Henderson
Most már biztos, Gannon a befutó
csebi
Szépen széthordták a zöld stábot, helyes ☺️
warr_b
Mondjuk Nem igazán értem h minek idegeskednek, pontosan tudják hogy ebben a csoportban idén nem ők fognak nyerni, mert itt nem szokás ismételni a csoport győzelmet.
Ez jól van ez így. ☝️
#NFC East tradition’
ozibozi
18 years and counting 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
ESPN's Josh Weinfuss reports the Cardinals "have focused their head coaching search" on Bengals DC Lou Anarumo and Eagles DC Jonathan Gannon.
Úgy tűnik marad Kafka is, örülünk.
Henderson
Most már biztos, Gannon a befutó
csebi
Szépen széthordták a zöld stábot, helyes ☺️
warr_b
Mondjuk Nem igazán értem h minek idegeskednek, pontosan tudják hogy ebben a csoportban idén nem ők fognak nyerni, mert itt nem szokás ismételni a csoport győzelmet.
Ez jól van ez így. ☝️
#NFC East tradition’
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ESPN's Josh Weinfuss reports the Cardinals "have focused their head coaching search" on Bengals DC Lou Anarumo and Eagles DC Jonathan Gannon.
Úgy tűnik marad Kafka is, örülünk.
Henderson
Most már biztos, Gannon a befutó
csebi
Szépen széthordták a zöld stábot, helyes ☺️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
ESPN's Josh Weinfuss reports the Cardinals "have focused their head coaching search" on Bengals DC Lou Anarumo and Eagles DC Jonathan Gannon.
Úgy tűnik marad Kafka is, örülünk.
Henderson
Most már biztos, Gannon a befutó

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
ESPN's Josh Weinfuss reports the Cardinals "have focused their head coaching search" on Bengals DC Lou Anarumo and Eagles DC Jonathan Gannon.
Úgy tűnik marad Kafka is, örülünk.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Majd az idő eldönti,
vagyis inkább jövőre kiderül.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Azert osszessegeben a k anyjat Toninak…..
Kronos
Hát én kizárólag a rá pazarolt első kört sajnálom. Értem én, volt egy szép visszahordása (EGY, amióta az NFLben van), de a TD-t egy általános iskolás is megcsinálta volna.
Haba
Ja, de ha csak egy egészen minimális kis alázat lenne benne a munkája iránt, korszakos zseni lehetne az ürge.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Azert osszessegeben a k anyjat Toninak…..
Kronos
Hát én kizárólag a rá pazarolt első kört sajnálom. Értem én, volt egy szép visszahordása (EGY, amióta az NFLben van), de a TD-t egy általános iskolás is megcsinálta volna.

Szerkesztette: Haba
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Azert osszessegeben a k anyjat Toninak…..
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Remélem lüke Tóni ma kitesz magáért és jóvá tesz vlmt itteni ‘bűneiért’
ozibozi
Toney a legnagyobb troll aki valaha jatszott az nfl-ben...ezt mindig is igy gondoltam! Ma csucsra is ert! Valahol azert ez lenyugozo teljesitmeny ezt szerintem innentol nem lehet vitatni😀
yooker
Nem lepődnék meg, ha visszavonulna
vanek úr
Ezen jot rohogtem 😂
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Amúgy meg ha valamikor a nem túl távoli jövőben megint Glendale-ben rendezik a Super Bowl-t, azonnal vissza kell hozni Spanglit DC-nek!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Remélem lüke Tóni ma kitesz magáért és jóvá tesz vlmt itteni ‘bűneiért’
ozibozi
Toney a legnagyobb troll aki valaha jatszott az nfl-ben...ezt mindig is igy gondoltam! Ma csucsra is ert! Valahol azert ez lenyugozo teljesitmeny ezt szerintem innentol nem lehet vitatni😀
yooker
Nem lepődnék meg, ha visszavonulna
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Remélem lüke Tóni ma kitesz magáért és jóvá tesz vlmt itteni ‘bűneiért’
ozibozi
Toney a legnagyobb troll aki valaha jatszott az nfl-ben...ezt mindig is igy gondoltam! Ma csucsra is ert! Valahol azert ez lenyugozo teljesitmeny ezt szerintem innentol nem lehet vitatni😀
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Toney for MVP
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Szép ez így,
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Remélem lüke Tóni ma kitesz magáért és jóvá tesz vlmt itteni ‘bűneiért’
ozibozi
Hát mondhatni 😁
vanek úr
Ő meg is tette a magáét
ozibozi
Bradberry is jó ügynök 😁
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Remélem lüke Tóni ma kitesz magáért és jóvá tesz vlmt itteni ‘bűneiért’
ozibozi
Hát mondhatni 😁
vanek úr
Ő meg is tette a magáét
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Remélem lüke Tóni ma kitesz magáért és jóvá tesz vlmt itteni ‘bűneiért’
ozibozi
Hát mondhatni 😁
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Remélem lüke Tóni ma kitesz magáért és jóvá tesz vlmt itteni ‘bűneiért’