NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Egy év után nagy hazátdírozás lenne bárki részéről HC-nak kinevezni.
Mondjuk Nekem a D edzőnk hívogatása is furcsa, mert az OK, hogy nem volt erős a roster, sőt, de azért csak 31. Engedett yardok stb terén is a végén voltunk a listának.
Vlsz még a Baltimore-i időszak miatt hívják.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Egyébként én nem értem ezt a Kafka iránti nagy érdeklődést. Jó munkát végzett ebben a szezonban, de elég egy teljes értékű év kordinátorként és máris vinnék több helyre is? Mennyire látjátok valószínűnek, hogy távozni fog?
TPeter1206
Így, hogy Daboll a HC nehéz azt kívülről megállapítani, hogy a viszonylagos sikerből mennyi az ő érdeme. Házon belül vannak olyan hangok, hogy a QB edző legalább olyan vastagon benne van DJ és az Offense feljavulásában mint Kafka.
több mint 1 éve
TPeter1206 New York Giants 12
Egyébként én nem értem ezt a Kafka iránti nagy érdeklődést. Jó munkát végzett ebben a szezonban, de elég egy teljes értékű év kordinátorként és máris vinnék több helyre is? Mennyire látjátok valószínűnek, hogy távozni fog?
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Nem szeretnék Texasban nagy vihart kelteni, ezért csak halkan lájkolom a hírt, miszerint a jövőben McCarthy fogja hívni a Dallasz támadójátékait 😊
vanek úr
Akkor a GB topikot olvasgatva vlsz jövőre lehet hogy tényleg jön Payton a szuper stábjával.
Reméljük a legjobbakat.
ozibozi
Fangio már ugrott a stábból, de azt bánom, hogy róla mi is lemaradtunk.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Nem szeretnék Texasban nagy vihart kelteni, ezért csak halkan lájkolom a hírt, miszerint a jövőben McCarthy fogja hívni a Dallasz támadójátékait 😊
vanek úr
Akkor a GB topikot olvasgatva vlsz jövőre lehet hogy tényleg jön Payton a szuper stábjával.
Reméljük a legjobbakat.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Nem szeretnék Texasban nagy vihart kelteni, ezért csak halkan lájkolom a hírt, miszerint a jövőben McCarthy fogja hívni a Dallasz támadójátékait 😊
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Hajnali pillanatképek: Tóni elejt egy TD-t, aztán lesérül, majd Alma a pálya másik felén egy okos szabálytalansággal annulálja Hill sackjét, a meccs végén pedig Spangli SB-ba jut. Csak mint a régi szép időkben.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
na most mar "csupan" azon kell izgulni, hogy a Colts-Kafka parositas ne jojjon ossze, es akkor maradnak a coordinatorok (bar a spec teamnel tamogatnek egy valtast, de az a csavo vszeg meg nyugidjazasa utan is marad spec koordinatornak). viszont el kell gondolkozni vagy vkit kinevelni hazon belul off cordinatornak vagy szemezni mas csapatnal, mert Kafka, ha igy folytatja, jovore biztosan elkel.
csebi
Texanstól már nem kell tartani? Tényleg jó lenne ha maradna, de mondjuk amíg Daboll van, annyira én nem leszek betojva ha új OC kell.
Henderson
telleg meg a Texans is kepben van.
csebi
Elvileg a Texans DeMeco Ryanst szeretné nagyon. Kérdés várni fognak-e addig, amíg kiesik a 49ers, hogy interjúzhassanak vele.
 fuzovelkifele.com/2023/01/a-texans-is-a-49ers-vedokoordinatorat-akarja/
GJohnny74
En is ot akarnam egyebkent a helyeben
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
na most mar "csupan" azon kell izgulni, hogy a Colts-Kafka parositas ne jojjon ossze, es akkor maradnak a coordinatorok (bar a spec teamnel tamogatnek egy valtast, de az a csavo vszeg meg nyugidjazasa utan is marad spec koordinatornak). viszont el kell gondolkozni vagy vkit kinevelni hazon belul off cordinatornak vagy szemezni mas csapatnal, mert Kafka, ha igy folytatja, jovore biztosan elkel.
csebi
Texanstól már nem kell tartani? Tényleg jó lenne ha maradna, de mondjuk amíg Daboll van, annyira én nem leszek betojva ha új OC kell.
Henderson
telleg meg a Texans is kepben van.
csebi
Elvileg a Texans DeMeco Ryanst szeretné nagyon. Kérdés várni fognak-e addig, amíg kiesik a 49ers, hogy interjúzhassanak vele.
 fuzovelkifele.com/2023/01/a-texans-is-a-49ers-vedokoordinatorat-akarja/
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A Colts Winket is elhívta második körre, uh még mindkettőt elveszítjük
Haba
Itt azt írják a Colts tulaj Jeff Saturdayt akarja főedzői posztra, meg rajta kívül 6-7 jelölttel terveztek másodjára is leülni. Ez alapján a Wink 2. interjú nem tűnik még nagy veszélynek. Meglátjuk.
 fuzovelkifele.com/2023/01/a-colts-tulaja-jeff-saturdayt-akarja-a-foedzoi-posztra/
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
A Colts Winket is elhívta második körre, uh még mindkettőt elveszítjük
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
na most mar "csupan" azon kell izgulni, hogy a Colts-Kafka parositas ne jojjon ossze, es akkor maradnak a coordinatorok (bar a spec teamnel tamogatnek egy valtast, de az a csavo vszeg meg nyugidjazasa utan is marad spec koordinatornak). viszont el kell gondolkozni vagy vkit kinevelni hazon belul off cordinatornak vagy szemezni mas csapatnal, mert Kafka, ha igy folytatja, jovore biztosan elkel.
csebi
Texanstól már nem kell tartani? Tényleg jó lenne ha maradna, de mondjuk amíg Daboll van, annyira én nem leszek betojva ha új OC kell.
Henderson
telleg meg a Texans is kepben van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
na most mar "csupan" azon kell izgulni, hogy a Colts-Kafka parositas ne jojjon ossze, es akkor maradnak a coordinatorok (bar a spec teamnel tamogatnek egy valtast, de az a csavo vszeg meg nyugidjazasa utan is marad spec koordinatornak). viszont el kell gondolkozni vagy vkit kinevelni hazon belul off cordinatornak vagy szemezni mas csapatnal, mert Kafka, ha igy folytatja, jovore biztosan elkel.
csebi
Texanstól már nem kell tartani? Tényleg jó lenne ha maradna, de mondjuk amíg Daboll van, annyira én nem leszek betojva ha új OC kell.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
na most mar "csupan" azon kell izgulni, hogy a Colts-Kafka parositas ne jojjon ossze, es akkor maradnak a coordinatorok (bar a spec teamnel tamogatnek egy valtast, de az a csavo vszeg meg nyugidjazasa utan is marad spec koordinatornak). viszont el kell gondolkozni vagy vkit kinevelni hazon belul off cordinatornak vagy szemezni mas csapatnal, mert Kafka, ha igy folytatja, jovore biztosan elkel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
The New York Giants may be a QB short next season - Davis Webb will look into taking a coaching job this offseason.

A true Giants legend.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
L.Williams szerződés lesz itt a feladat azt megdolgozni azt a 34 milkót.
-ahogy Virág elvtárs mondta: nem lennék most a helyükben😰
ozibozi
De Leo rugalmasan áll hozzá, maradni akar.
vanek úr
Azt olvastam csak hogy mennyiért és mibe megy bele, mert neki ez volt élete szerződése, és 2 év múlva ha még egészséges és akar is focizni akkor már csak ilyen pármilkós veterán szerződésekkel fog tudni házalni, mert Sexinek oda kell adni a nagy pénzt előbb-utóbb, és lehet Tibónak is pénzért kell hozni párt a másik oldalra, mert Odzsi nem tud egészséges maradni amit már a draftkor jeleztek a szakik, és sajna be fog jönni, pedig sokan még Tibó fölé tették a plafonját, de nem tud folyamatosan 100%~os maradni.🥲

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
L.Williams szerződés lesz itt a feladat azt megdolgozni azt a 34 milkót.
-ahogy Virág elvtárs mondta: nem lennék most a helyükben😰
ozibozi
De Leo rugalmasan áll hozzá, maradni akar.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Pont ma olvastam egy cikket Shoenról, h hideg fejjel, az érzelmeket félretéve tud döntéseket meghozni, hogy idézzem, as expected
Haba
Annyira azért nem volt hideg a feje, hogy az alternatíva nélküli Bradberry helyett Tónin, KG-n, vagy akármelyik üveglábún spórolt volna.
vanek úr
Nyilván rajtuk nem tudott annyit, amennyit kellett. Ha követed a tavalyi FAt és draftot, láthattad, h nem volt nagyon más opciója, köszönhetően a zseniális elődnek.
Haba
Átstruktuálni is lehetett volna dolgokat, ahogy a szentek szokták. De most már mindegy, ettől eltekintve jól dolgozott. 😁
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
L.Williams szerződés lesz itt a feladat azt megdolgozni azt a 34 milkót.
-ahogy Virág elvtárs mondta: nem lennék most a helyükben😰
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Pont ma olvastam egy cikket Shoenról, h hideg fejjel, az érzelmeket félretéve tud döntéseket meghozni, hogy idézzem, as expected
Haba
Annyira azért nem volt hideg a feje, hogy az alternatíva nélküli Bradberry helyett Tónin, KG-n, vagy akármelyik üveglábún spórolt volna.
vanek úr
Nyilván rajtuk nem tudott annyit, amennyit kellett. Ha követed a tavalyi FAt és draftot, láthattad, h nem volt nagyon más opciója, köszönhetően a zseniális elődnek.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
😊 volt a szöveg végén és kicsit azért vicces is volt, ki is kaptak.
Jól van ez így.😜

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Meg van az első jó hír a következő szezonra: McCarthy marad.

Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha Jones papa megvenné az Eaglest is?
vanek úr
Mert Mara akkora mágus volt csapat szervezés/építésben? :'D
gyeek
Mara teljesen vakon volt eddig, de legalább nem hiszi magáról, hogy ő szarta a futballt. Annyira folyt bele a szakmába, hogy kinevezett valakit GM-nek, és hagyta neki, hogy folyamatosan építse le a csapatot. Aztán tavaly némi külső segítséggel ráébredt a valóságra, hátrébb lépett, és már látszik is valami. Az öreg rasszistának viszont annyira fejébe szállt a kezdeti dicsőség, hogy azóta tévedhetetlenek képzeli magát, nem fogja fel, hogy már a 21. században járunk, ahol a faszagányos kivetítőjén kívül semmi eredményt nem tud felmutatni.
Amúgy meg nem tudom, Mara balfaszkodása mennyire mentesíti Jones ámokfutását? A hasonlatod akkor állná meg a helyét, ha Mara hagyta volna DG-t 30 évig szart keverni.
vanek úr
Wow... Ennyi rosszindulatú, szorongást sugalló szarhajigálást önigazolással vegyítve, kevesebb mint 10 sorba sűrítve... igazán lenyűgöző teljesítmény -- a párbeszéd paraszt spektrumán. Mintha Bayer Zsoltit látnám idézve. 😀
gyeek
Szorongás? Pont hogy megnyugodtam. Jó érzéssel nyugtáztam a hírt csapatom fórumán, miszerint marad a rivális HC (és biztos vagyok benne, hogy ezzel így van a többi giants is). Elég megnézni a tavalyi és az idei utolsó playt, hogy ezt okkal tegyem. Arra pedig, hogy J. Jones nem végez jó munkát, nem kell több bizonyíték annál, hogy 8 évig képes volt kitartani Jason Garrett mellett. Erre te idejösz dedós módon kontrázni, hogy de a Mara is bibibi. Tényleg ne haragudj, hogy felment az agyvizem! És előre is elnézésedet kérem, hogy nem leszek boldogtalan egy Cowboys kudarc után. De azt megigérem, hogy soha nem fogom a Dalasz topicban boncolgatni a hibáitokat. Politizálni meg pláne nem fogok veled, ahogy a felsőbbrendűségre utaló lélekelemzéseidet is megtarthatod magadnak.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Brian Daboll named NFC Coach of the Year in annual 101 Awards

The full list of 2022 winners include:
NFC Coach of the Year: Brian Daboll, New York Giants
AFC Coach of the Year: Doug Pederson, Jacksonville Jaguars
NFC Offensive Player of the Year: Jalen Hurts, Philadelphia Eagles
AFC Offensive Player of the Year: Patrick Mahomes, Kansas City Chiefs
NFC Defensive Player of the Year: Nick Bosa, San Francisco 49ers
AFC Defensive Player of the Year: Chris Jones, Kansas City Chiefs

Daboll became the fourth coach in Giants history to win the award, joining Bill Parcells (1986), Dan Reeves (1993), and Jim Fassel (1997).

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Pont ma olvastam egy cikket Shoenról, h hideg fejjel, az érzelmeket félretéve tud döntéseket meghozni, hogy idézzem, as expected
Haba
Annyira azért nem volt hideg a feje, hogy az alternatíva nélküli Bradberry helyett Tónin, KG-n, vagy akármelyik üveglábún spórolt volna.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Meg van az első jó hír a következő szezonra: McCarthy marad.

Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha Jones papa megvenné az Eaglest is?
vanek úr
Mert Mara akkora mágus volt csapat szervezés/építésben? :'D
gyeek
Mara teljesen vakon volt eddig, de legalább nem hiszi magáról, hogy ő szarta a futballt. Annyira folyt bele a szakmába, hogy kinevezett valakit GM-nek, és hagyta neki, hogy folyamatosan építse le a csapatot. Aztán tavaly némi külső segítséggel ráébredt a valóságra, hátrébb lépett, és már látszik is valami. Az öreg rasszistának viszont annyira fejébe szállt a kezdeti dicsőség, hogy azóta tévedhetetlenek képzeli magát, nem fogja fel, hogy már a 21. században járunk, ahol a faszagányos kivetítőjén kívül semmi eredményt nem tud felmutatni.
Amúgy meg nem tudom, Mara balfaszkodása mennyire mentesíti Jones ámokfutását? A hasonlatod akkor állná meg a helyét, ha Mara hagyta volna DG-t 30 évig szart keverni.
vanek úr
Wow... Ennyi rosszindulatú, szorongást sugalló szarhajigálást önigazolással vegyítve, kevesebb mint 10 sorba sűrítve... igazán lenyűgöző teljesítmény -- a párbeszéd paraszt spektrumán. Mintha Bayer Zsoltit látnám idézve. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass