NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
"The New York Daily News reports Giants DC Wink Martindale is "one of the frontrunners" for the Colts' head-coaching vacancy. "

Még a végén új DC után kell nézni.
Henderson
Ha kisebbik rossz közül kéne választani, akkor inkább Wink-et ne veszítsük el, mert ő sokkal többet számít ennek a védelemnek mint Kafka. Offense oldalon ott van Dabs, ez az ő csapata, ő támadósora, így az új OC-nak is jó alapot tudna adni.
Rodaron
legfeljebb jon Eli OC-nak. edzokent ugyis 100% a merlege eddig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Most mivan Kenny marad? 😮 vagy csak vicceltek? 😀
Kronos
Június 1 előtt nem éri meg kivágni, mert 15 misi dead cap járna utána, viszont azután 8 millió maradna, viszont nagyjából 13-14 milliót spórolnánk vele. A legjobb persze az lenne, ha el tudnánk tradelni és akkor kisebb lenne a hit. De június előtt túl nagy dead cap marad utána.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
"The New York Daily News reports Giants DC Wink Martindale is "one of the frontrunners" for the Colts' head-coaching vacancy. "

Még a végén új DC után kell nézni.
Henderson
Ha kisebbik rossz közül kéne választani, akkor inkább Wink-et ne veszítsük el, mert ő sokkal többet számít ennek a védelemnek mint Kafka. Offense oldalon ott van Dabs, ez az ő csapata, ő támadósora, így az új OC-nak is jó alapot tudna adni.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Azeez Ojulari only played 1 game where he had more than 60% of the snaps in 2022 & still put up 5.5 sacks & 7 QB hits.

Excited about what seems to be a much better player in year 2 but worried about suffering 4 different injuries in 2022.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Ez nem túl jó hír.
 giantswire.usatoday.com/2023/02/05/new-york-giants-mike-kafka-gets-second-head-coaching-interview-arizona-cardinals
Kafka megy 2. interjúra a Cardinals-hoz. Állítólag Bengals DC Lou Anarumo meg Kafka a két befutó a HC állásra.
A Cols-nél meg Martindale még mindig favorit. Ebből sajna akár az is lehet, hogy mindkettő elmegy.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Joneson nem használtok fr taget.
dande2
akkor sztem úgy látják, hogy megfelelő hosszúságú szerződésnél vagyunk a tárgyalásoknál nem sokkal nagyobb AAV-vel.
csebi
Az olvastam a tag 32M lenne, és próbálják olcsóbbra kihozni. Meg a szerződés az mindenkinek jobb szájíz.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Joneson nem használtok fr taget.
dande2
akkor sztem úgy látják, hogy megfelelő hosszúságú szerződésnél vagyunk a tárgyalásoknál nem sokkal nagyobb AAV-vel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
Joneson nem használtok fr taget.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Congratulations to former Giants Head Coach Tom Coughlin, who has been named the winner of the 2023 Walter Camp "Distinguished American" Award.

#NYG #Giants #TomCoughlin
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
 giantswire.usatoday.com/2023/02/04/princeton-wr-andrei-iosivas-on-new-york-giants-radar/
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Nem lesz unalmas a következő 3-4 hónap az biztos.
És ez jóóó.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Love-val is hosszabbítani kéne, Ő a top 3.dik FA-nk!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
"The New York Daily News reports Giants DC Wink Martindale is "one of the frontrunners" for the Colts' head-coaching vacancy. "

Még a végén új DC után kell nézni.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Most mivan Kenny marad? 😮 vagy csak vicceltek? 😀
Kronos
Lehet o komolyan gondolja...!de egyebkent egy vicc! A durvabb fajtabol😀
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Most mivan Kenny marad? 😮 vagy csak vicceltek? 😀
Kronos
Ha kell sztem DT-t is játszik …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Most mivan Kenny marad? 😮 vagy csak vicceltek? 😀
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Latest reports say that Kenny Golladay plans to add 20 pounds in the off-season and play TE for the #Giants in 2023.😂
ozibozi
Akkor a legjobban megfizetett TE lesz, megelőzve Kelce, Kittle duót... Úgy hogy remélem olyan blokkokat fog kiosztani, mint a Viks ellen, akkor már megéri! 🤣
nagir
Ez még a végén jól is elsülhet.
Vobox
Ámen



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Latest reports say that Kenny Golladay plans to add 20 pounds in the off-season and play TE for the #Giants in 2023.😂
ozibozi
Akkor a legjobban megfizetett TE lesz, megelőzve Kelce, Kittle duót... Úgy hogy remélem olyan blokkokat fog kiosztani, mint a Viks ellen, akkor már megéri! 🤣
nagir
Ez még a végén jól is elsülhet.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Latest reports say that Kenny Golladay plans to add 20 pounds in the off-season and play TE for the #Giants in 2023.😂
ozibozi
Akkor a legjobban megfizetett TE lesz, megelőzve Kelce, Kittle duót... Úgy hogy remélem olyan blokkokat fog kiosztani, mint a Viks ellen, akkor már megéri! 🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Latest reports say that Kenny Golladay plans to add 20 pounds in the off-season and play TE for the #Giants in 2023.😂

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Egyébként én nem értem ezt a Kafka iránti nagy érdeklődést. Jó munkát végzett ebben a szezonban, de elég egy teljes értékű év kordinátorként és máris vinnék több helyre is? Mennyire látjátok valószínűnek, hogy távozni fog?
TPeter1206
Így, hogy Daboll a HC nehéz azt kívülről megállapítani, hogy a viszonylagos sikerből mennyi az ő érdeme. Házon belül vannak olyan hangok, hogy a QB edző legalább olyan vastagon benne van DJ és az Offense feljavulásában mint Kafka.
vanek úr
Kafka ugye Andy Reid tree, és az Air Raid egyik legnagyobb koponyája, de a spread off-hez is nagyon ért. Reid átadta neki két évig a playdesign-t, akkor lett MVP Mahomes, szóval jah...
Willie Parker
Jaja, ez mind ok, de az is tény, hogy olyan nagyon nem látszik visszaesés a Kansas és Mahomes teljesítményén a távozása után sem 😊
Viszont Daboll lelépése után ez a Bills és Allen esetében már nem mondható el.
vanek úr
Mások az okok.

Andy Reid persze, h nem esik vissza.

Allen meg nem főleg Daboll hiánya miatt esett vissza, hanem azért mert Dorsey ráerőltetne vmit, amit nem szeret, nem illik hozzá, de ink azért mert elfogyott a tehetség a Bills O-ban.
Willie Parker
Ezért mondom, hogy szerintem akkor láthatjuk tisztábban mennyit ér Kafka, ha majd vezetőedző lesz, vagy ha védő beállítottságú HC mellett lesz OC. Persze arra is volt már számtalan példa, hogy zseniális OC/DC megbukott mint HC. Mindenesetre idén még maradjon, mert érdekel mire megy kevésbé impotens támadósorral?
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Egyébként én nem értem ezt a Kafka iránti nagy érdeklődést. Jó munkát végzett ebben a szezonban, de elég egy teljes értékű év kordinátorként és máris vinnék több helyre is? Mennyire látjátok valószínűnek, hogy távozni fog?
TPeter1206
Így, hogy Daboll a HC nehéz azt kívülről megállapítani, hogy a viszonylagos sikerből mennyi az ő érdeme. Házon belül vannak olyan hangok, hogy a QB edző legalább olyan vastagon benne van DJ és az Offense feljavulásában mint Kafka.
vanek úr
Kafka ugye Andy Reid tree, és az Air Raid egyik legnagyobb koponyája, de a spread off-hez is nagyon ért. Reid átadta neki két évig a playdesign-t, akkor lett MVP Mahomes, szóval jah...
Willie Parker
Jaja, ez mind ok, de az is tény, hogy olyan nagyon nem látszik visszaesés a Kansas és Mahomes teljesítményén a távozása után sem 😊
Viszont Daboll lelépése után ez a Bills és Allen esetében már nem mondható el.
vanek úr
Mások az okok.

Andy Reid persze, h nem esik vissza.

Allen meg nem főleg Daboll hiánya miatt esett vissza, hanem azért mert Dorsey ráerőltetne vmit, amit nem szeret, nem illik hozzá, de ink azért mert elfogyott a tehetség a Bills O-ban.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Egyébként én nem értem ezt a Kafka iránti nagy érdeklődést. Jó munkát végzett ebben a szezonban, de elég egy teljes értékű év kordinátorként és máris vinnék több helyre is? Mennyire látjátok valószínűnek, hogy távozni fog?
TPeter1206
Maradni fog mindenki szerintem.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Egyébként én nem értem ezt a Kafka iránti nagy érdeklődést. Jó munkát végzett ebben a szezonban, de elég egy teljes értékű év kordinátorként és máris vinnék több helyre is? Mennyire látjátok valószínűnek, hogy távozni fog?
TPeter1206
Így, hogy Daboll a HC nehéz azt kívülről megállapítani, hogy a viszonylagos sikerből mennyi az ő érdeme. Házon belül vannak olyan hangok, hogy a QB edző legalább olyan vastagon benne van DJ és az Offense feljavulásában mint Kafka.
vanek úr
Kafka ugye Andy Reid tree, és az Air Raid egyik legnagyobb koponyája, de a spread off-hez is nagyon ért. Reid átadta neki két évig a playdesign-t, akkor lett MVP Mahomes, szóval jah...
Willie Parker
Jaja, ez mind ok, de az is tény, hogy olyan nagyon nem látszik visszaesés a Kansas és Mahomes teljesítményén sem a távozása után 😊
Viszont Daboll lelépése után ez a Bills és Allen esetében már nem mondható el.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Egyébként én nem értem ezt a Kafka iránti nagy érdeklődést. Jó munkát végzett ebben a szezonban, de elég egy teljes értékű év kordinátorként és máris vinnék több helyre is? Mennyire látjátok valószínűnek, hogy távozni fog?
TPeter1206
Így, hogy Daboll a HC nehéz azt kívülről megállapítani, hogy a viszonylagos sikerből mennyi az ő érdeme. Házon belül vannak olyan hangok, hogy a QB edző legalább olyan vastagon benne van DJ és az Offense feljavulásában mint Kafka.
vanek úr
Kafka ugye Andy Reid tree, és az Air Raid egyik legnagyobb koponyája, de a spread off-hez is nagyon ért. Reid átadta neki két évig a playdesign-t, akkor lett MVP Mahomes, szóval jah...