NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Kezd izgalmas lenni😀
Reszemrol egyebkent egyertelmuen Barkley rovasara sporolnek a tobbi hosszabbitas erdekeben!
Jatszott ahogy jatszott,tortent ami tortent!
A jovot nem aldozhatjuk fel miatta...
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Szerződés DJ-vel. Tag Barkley. Mindkettő elcserélése a Giants #26 pickjével együtt a Texansnak a 2-es, 12-es, 34-es és 66-os pickre.
GJohnny74
ezt miért csinálná a texans?
csebi
Nem tudom. Talán mert kell nekik nagyon QB, a drafton nem tetszik nekik senki.
GJohnny74
oké, de akkor is. ezzel kvázi azt mondanánk, hogy DJ meg Barkley ér 2 meg 12 picket. ami nincs így.
csebi
Nem, mert a Texansnak mi adunk egy 1. kör 26-os picket + 2 bizonyított 1. körös játékost. Ezért kapunk 2 1. kör picket +1 2. kör +1 3. kör picket. Szerintem ez akár reális is lehet.
GJohnny74
draft chart alapján pedig nagyjából az jön ki sztem h a 26=34+66, és akkor ehhez jön az, hogy 2+12=DJ+Barkley.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Szerződés DJ-vel. Tag Barkley. Mindkettő elcserélése a Giants #26 pickjével együtt a Texansnak a 2-es, 12-es, 34-es és 66-os pickre.
GJohnny74
ezt miért csinálná a texans?
csebi
Nem tudom. Talán mert kell nekik nagyon QB, a drafton nem tetszik nekik senki.
GJohnny74
oké, de akkor is. ezzel kvázi azt mondanánk, hogy DJ meg Barkley ér 2 meg 12 picket. ami nincs így.
csebi
Nem, mert a Texansnak mi adunk egy 1. kör 26-os picket + 2 bizonyított 1. körös játékost. Ezért kapunk 2 1. kör picket +1 2. kör +1 3. kör picket. Szerintem ez akár reális is lehet.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Szerződés DJ-vel. Tag Barkley. Mindkettő elcserélése a Giants #26 pickjével együtt a Texansnak a 2-es, 12-es, 34-es és 66-os pickre.
GJohnny74
ezt miért csinálná a texans?
csebi
Nem tudom. Talán mert kell nekik nagyon QB, a drafton nem tetszik nekik senki.
GJohnny74
oké, de akkor is. ezzel kvázi azt mondanánk, hogy DJ meg Barkley ér 2 meg 12 picket. ami nincs így.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Szerződés DJ-vel. Tag Barkley. Mindkettő elcserélése a Giants #26 pickjével együtt a Texansnak a 2-es, 12-es, 34-es és 66-os pickre.
GJohnny74
ezt miért csinálná a texans?
csebi
Nem tudom. Talán mert kell nekik nagyon QB, a drafton nem tetszik nekik senki.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Szerződés DJ-vel. Tag Barkley. Mindkettő elcserélése a Giants #26 pickjével együtt a Texansnak a 2-es, 12-es, 34-es és 66-os pickre.
GJohnny74
ezt miért csinálná a texans?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Egy hozzászóló vad trade víziója.

Szerződés DJ-vel. Tag Barkley. Mindkettő elcserélése a Giants #26 pickjével együtt a Texansnak a 2-es, 12-es, 34-es és 66-os pickre.
Ezután 2-es pick csere a Colts 4-es és a 36-os pickjére.
Ezzel lenne a Giantsnek: 4., 12., 34., 36. és 66. pickek + saját 58., 90., 101.
Nyolc választás az első három körben.
Lehet szerződni FA-kkal, és egy csomó újonc van az első szerződésben.
Lehet így új OL, WR, LB, Edge, BB, S... bármi, amit akarunk. Menni Tyroddal, és megnézni mi történik.

Persze valamelyik 1. kör pick-el lehetne egy QB-t is húzni. 😊

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Érdekes, Shepard is ennél a nagy pénzeket kiharcoló Athletes First ügynökségnél van.
Nem egyszerű helyzet. Az lett volna szerencsés, ha korábban le lett volna hívva az 5. éves opció, de ez azért nem lett meglépve logikusan, mert korábban nem játszott ennek megfelelően, illetve az új stábnak kellet idő, hogy megnézzék mit tud.
Jones hasonló nagy pénzt szeretne, mint a többi kezdő irányító.
Elvileg az lenne az ideális, ha egy 5 éves szerződés születne, mert akkor több éven lehetne elosztani a bonuszt. Így csökkenteni lehetne a 2023-as cap terhelést. Elvileg nem fogunk 40M vagy a felett ajánlani per év, amely a mostanság kötött irányító szerződések szintje körül van. Egy hosszabb távú szerződés esetén Jones is valószínűbben fogadna el egy 35M körüli szerződést, amivel még így is top 10-ben lenne. Az írják, hogy elég kicsi az esélye annak, hogy Jones jövőre nem lesz a Giantsnél, vagy ki megy a piacra.
Ha nem tudnak megegyezni márc 7.-ig, az is lehet egy opció, hogy tag, majd utána júl 15.-ig van idő egy hosszú távú szerződést kidolgozni.
Ott van párhuzamosan Barkley is, akivel meg kellene egyezni. Ha sikerülne Jones-al, akkor adott esetben lehetne a tag-et Barkley-n használni. Meg ez lehet fordítva is.
Hát nagyon kíváncsi leszek mi lesz.

 nypost.com/2023/02/19/giants-daniel-jones-switching-agents-as-contract-negotiations-loom/
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Hozzatennem, 35m kapasbol megadnam neki, de tobbet nem.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Csapat meg alig van korulotte, annyi a lyuk, mint egy ementaliban….ha o ennyit kapna, lehet Barkley is verszemet kapna 🤔
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Attol tartok vmi fax menedzser behulyitette, mas sem fog neki ennyit fizetni 🤔
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
En esdig nagyon mellette voltam, de ilyen igenyek mellett, inkabb menjen. Volt egy parades meccse, egy ligaalso D ellen, es mar elszaladt vele a paci….remeljuk nem, szeretnem, ha maradna. Dabollek szerintem esznel vannak, nem fognak neki 45m szerzodest adni, vagy bizonyitsa be jovore, hogy meger annyit.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Ra kell rakni a TAGet es jobo ilynekor ujra leulni beszelgetni
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
DJ hirtelen ügynököt cserélt, ez az álmoskönyvek szerint zavart jelez az erőben.
ozibozi
Ráadásul elvileg ez az ügynökség képviseli a top fizetésű qbkat mint Rodgers
csebi
Az komoly, 40-45 milliós szerződésben gondolkodik Jones. Hát ebből tag lesz szerintem.
 fuzovelkifele.com/2023/02/daniel-jones-ugynokot-valtott-nem-haladnak-a-targyalasok/
GJohnny74
Megse olyan okos fiu DJ, mint gondoltam…. 🤔
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
DJ hirtelen ügynököt cserélt, ez az álmoskönyvek szerint zavart jelez az erőben.
ozibozi
Ráadásul elvileg ez az ügynökség képviseli a top fizetésű qbkat mint Rodgers
csebi
Az komoly, 40-45 milliós szerződésben gondolkodik Jones. Hát ebből tag lesz szerintem.
 fuzovelkifele.com/2023/02/daniel-jones-ugynokot-valtott-nem-haladnak-a-targyalasok/
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
DJ hirtelen ügynököt cserélt, ez az álmoskönyvek szerint zavart jelez az erőben.
ozibozi
Hmm. Kezdem úgy érezni, hogy nem olyan biztos hogy itt marad. Egész évben kardoskodtam mellette, de ha pofátlanul nagy lóvéra megy remélem Schoenék nem lesznek szívbajosak és inkább keresünk más megoldást.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
DJ hirtelen ügynököt cserélt, ez az álmoskönyvek szerint zavart jelez az erőben.
ozibozi
Ráadásul elvileg ez az ügynökség képviseli a top fizetésű qbkat mint Rodgers

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Úgy kell nagyvonalúan osztogatni a pénzt, hogy az igazán fontos játékosokra azért maradjon egy kicsi... a következő 2 évben.
pl Sexi Dexi ahhoz hogy maradjon minimum egy A. Donald szintű szerződést kell hogy kapjon, különben megkapja máshol.
Kiváncsi leszek a sajtó nyomása ellenére milyen szerződések jönnek ki garantáltat tekintve.
ozibozi
Ő olyan szintre jutott idén, hogy nem hiszem hogy meg fogjuk tudni fizetni őt, pláne hogy Thomas-nak is oda kell adni a nagy lét, két ekkora szerződés nem fog beleférni szerintem és Thomas egyértelmű, hogy prioritást kell élvezzen.
Szesze
Az ő pénzük mondjuk Leo és Golladay 20 M plusszos pénzeiből/helyettük akár meg is lenne szűken jövőre,
de a többiekre akkor nem jut már nagyvonalú pazárlásra😎 hosszú távú.
A Thomasnál még lehet tolni egy évet is akár, addigra pénz is lesz.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
DJ hirtelen ügynököt cserélt, ez az álmoskönyvek szerint zavart jelez az erőben.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Úgy kell nagyvonalúan osztogatni a pénzt, hogy az igazán fontos játékosokra azért maradjon egy kicsi... a következő 2 évben.
pl Sexi Dexi ahhoz hogy maradjon minimum egy A. Donald szintű szerződést kell hogy kapjon, különben megkapja máshol.
Kiváncsi leszek a sajtó nyomása ellenére milyen szerződések jönnek ki garantáltat tekintve.
ozibozi
Ő olyan szintre jutott idén, hogy nem hiszem hogy meg fogjuk tudni fizetni őt, pláne hogy Thomas-nak is oda kell adni a nagy lét, két ekkora szerződés nem fog beleférni szerintem és Thomas egyértelmű, hogy prioritást kell élvezzen.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Eddig minden a várakozásaim szerint zajlik, az edzői stáb maradt és meg fogunk egyezni a Jones+Barkley duóval is. Barkley-nál a csapat érdek egyértelműen a franchise tag lenne, viszont az nyilván negatív szájízzel járna és az most szerintem többet ártana, mint a spórolás, így meg fognak egyezni vele.
Szesze
Mondjuk ez a nepotizmus annyira nem jó dolog sztem …
csebi
Ez nem nepotizmus kérdése, hanem Barkley ennek az újjáalakuló csapatnak az abszolút no1 arca volt idén, mind játékával, mind hozzáállásával és a többiekre gyakorolt hatásával markánsan hozzájárult ahhoz, hogy ez az idény ennyire erőn felüli volt. Vannak olyan esetek amikor nem csak az anyagiak, meg a fizetési sapka a legdöntőbb szempont 1-1 igazolás kapcsán. Az övé szerintem pont ilyen most és ezért szerintem meg fogunk vele egyezni előbb-utóbb (ettől még a tag-et simán lehet, h meg fogja kapni).
Szesze
Nepotizmust Daboll fiára értettem
csebi
Ja bocs, nem is értettem teljesen 😊
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Úgy kell nagyvonalúan osztogatni a pénzt, hogy az igazán fontos játékosokra azért maradjon egy kicsi... a következő 2 évben.
pl Sexi Dexi ahhoz hogy maradjon minimum egy A. Donald szintű szerződést kell hogy kapjon, különben megkapja máshol.
Kiváncsi leszek a sajtó nyomása ellenére milyen szerződések jönnek ki garantáltat tekintve.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Eddig minden a várakozásaim szerint zajlik, az edzői stáb maradt és meg fogunk egyezni a Jones+Barkley duóval is. Barkley-nál a csapat érdek egyértelműen a franchise tag lenne, viszont az nyilván negatív szájízzel járna és az most szerintem többet ártana, mint a spórolás, így meg fognak egyezni vele.
Szesze
Mondjuk ez a nepotizmus annyira nem jó dolog sztem …
csebi
Ez nem nepotizmus kérdése, hanem Barkley ennek az újjáalakuló csapatnak az abszolút no1 arca volt idén, mind játékával, mind hozzáállásával és a többiekre gyakorolt hatásával markánsan hozzájárult ahhoz, hogy ez az idény ennyire erőn felüli volt. Vannak olyan esetek amikor nem csak az anyagiak, meg a fizetési sapka a legdöntőbb szempont 1-1 igazolás kapcsán. Az övé szerintem pont ilyen most és ezért szerintem meg fogunk vele egyezni előbb-utóbb (ettől még a tag-et simán lehet, h meg fogja kapni).
Szesze
Nepotizmust Daboll fiára értettem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Eddig minden a várakozásaim szerint zajlik, az edzői stáb maradt és meg fogunk egyezni a Jones+Barkley duóval is. Barkley-nál a csapat érdek egyértelműen a franchise tag lenne, viszont az nyilván negatív szájízzel járna és az most szerintem többet ártana, mint a spórolás, így meg fognak egyezni vele.
Szesze
Mondjuk ez a nepotizmus annyira nem jó dolog sztem …
csebi
Ez nem nepotizmus kérdése, hanem Barkley ennek az újjáalakuló csapatnak az abszolút no1 arca volt idén, mind játékával, mind hozzáállásával és a többiekre gyakorolt hatásával markánsan hozzájárult ahhoz, hogy ez az idény ennyire erőn felüli volt. Vannak olyan esetek amikor nem csak az anyagiak, meg a fizetési sapka a legdöntőbb szempont 1-1 igazolás kapcsán. Az övé szerintem pont ilyen most és ezért szerintem meg fogunk vele egyezni előbb-utóbb (ettől még a tag-et simán lehet, h meg fogja kapni).
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A running backs edző DeAndre Smith lépett a Colts-hoz.

 giantswire.usatoday.com/2023/02/18/new-york-giants-lose-running-backs-coach-deandre-smith-indianapolis-colts/