NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
ozibozi
Bellinger most forog a sírjában 😁
vanek úr
Pufifánknak túl snájdig legény ő még 😉
ozibozi
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
ozibozi
Bellinger most forog a sírjában 😁
vanek úr
Pufifánknak túl snájdig legény ő még 😉
ozibozi
Gondoltam posztoktól függetlenül írtad, mert a Sankó szótár szerint az OL emberek a pufifánkok. 😀
vanek úr
Érdekes is, hogy Thomas bátyját senki sem írta.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
ozibozi
Bellinger most forog a sírjában 😁
vanek úr
Pufifánknak túl snájdig legény ő még 😉
ozibozi
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
ozibozi
Bellinger most forog a sírjában 😁
vanek úr
Pufifánknak túl snájdig legény ő még 😉
ozibozi
Gondoltam posztoktól függetlenül írtad, mert a Sankó szótár szerint az OL emberek a pufifánkok. 😀
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
ozibozi
Bellinger most forog a sírjában 😁
vanek úr
Pufifánknak túl snájdig legény ő még 😉
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
No.1. Lawrence Taylor
Michael Strahan
Tiki Barber
Phil Simms
Amani Toomer
Eli Manning
Chris Snee (pufifánk)
Jeremy Shockey
Justin Tuck
Osi Umenyiora



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Kenny Golladay 😉
vanek úr
Kadarius Toney, SB győztes 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Kenny Golladay 😉
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
ozibozi
Bellinger most forog a sírjában 😁
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Sexi Dexy most menő, 😎✌️😎
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Lawrence Taylor
Willie Parker
Én nem ismerem a régebbi játékosokat, most megnéztem egy Highlight-tot róla.
Baszki, ilyen mez nekem is kell! 😀
SirPub
Minden idők legjobb védő játékosa.
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 361
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Lawrence Taylor
Willie Parker
Én nem ismerem a régebbi játékosokat, most megnéztem egy Highlight-tot róla.
Baszki, ilyen mez nekem is kell! 😀

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Lawrence Taylor
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!
SirPub
Eli Manning

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 361
Sziasztok!
bocsánat az offért:
Feleségemnek szeretnék egy Giants mezt vásárolni, van (gondolom lesz) javaslatotok, ki érdemli meg, hogy az én életem napsugara a hátán viselje a számát és nevét? Akár régebbi korok nagyságai is jöhetnek. Kedvencei a pufifánkok... 😀
Előre is köszi!

Szerkesztette: SirPub

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Már nem visszavonható az opció.
gabokocka
sorry, efelett elsiklottam.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
De ezt mondom: Az, hogy szerinted is ez látszott nem jelenti azt, h ez is volt a helyes döntés.. utólag pont az bizonyosodott be, h nem ez volt az. (logika volt benne, de ebből a szempontból nem jött be)
Szesze
tehát DJ első három éve alapján megérdemelte az 5. éves opciót szted?
csebi
mivel ez egy visszavonható opció, szerintem meg kellett volna lépni.

én nem fogom sajnálni Jones-tól a 35-40 millió körüli összeget, ne azt nézzétek, hogy ez most top mekkora szerződése, hanem, hogy 3-5 év múlva a szerződése végén, hol van Carr, Jackson, Burrow, Herbert és a fiatal irányítók fizetéséhez képest. nem lesz top 10, de talán még top 15 sem.
kristof
Már nem visszavonható az opció.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
De ezt mondom: Az, hogy szerinted is ez látszott nem jelenti azt, h ez is volt a helyes döntés.. utólag pont az bizonyosodott be, h nem ez volt az. (logika volt benne, de ebből a szempontból nem jött be)
Szesze
tehát DJ első három éve alapján megérdemelte az 5. éves opciót szted?
csebi
mivel ez egy visszavonható opció, szerintem meg kellett volna lépni.

én nem fogom sajnálni Jones-tól a 35-40 millió körüli összeget, ne azt nézzétek, hogy ez most top mekkora szerződés, hanem, hogy 3-5 év múlva a szerződése végén, hol van Carr, Jackson, Burrow, Herbert és a fiatal irányítók fizetéséhez képest. nem lesz top 10, de talán még top 15 sem.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
According to some digging by Craig Carton, Daniel Jones never asked for $45 million dollar contract.
Upsetment over leaving his representation, caused some false leaked information aimed to put him in a bad light.
Henderson
Ezért is mondom, h tök felesleges ezekkel foglalkozni, ha lesz megegyezés az úgy sem fog jelentősen eltérni a reálistól egyik irányba sem.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
According to some digging by Craig Carton, Daniel Jones never asked for $45 million dollar contract.
Upsetment over leaving his representation, caused some false leaked information aimed to put him in a bad light.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Jelzés értékkel meghívnàm tàrgyalni Derek Carrt.
Csak,a helyzet pontos ismertetése miatt.
" Daniel, neked ez az egy esélyed van . Írd alá 3/100. "
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Itt is azt írják, hogy Jonesnak jobban kell a Giants mint a Giantsnek neki. A korábbi edzőkkel nem volt jó, Daboll segített neki jobbá válni. Az lenne az érdeke, hogy maradjon és tovább fejlődjön. A piacon kint lévő/kikerülő QB-k szinte mind több TD-t dobtak, mint Jones. Ez alapján 30-35M-nél nem ér többet reálisan, és ez lenne a csapat barát összeg is. Valószínűleg ha tag is lesz, az nem marad úgy, mert az egyik félnek sem jó. Ha mégis elmenne Jones, akkor sem olyan vészes a dolog, mert szerencsére Daboll nagyon jól ért a QB neveléshez.

 nypost.com/2023/02/21/daniel-jones-needs-giants-more-than-they-need-him/
GJohnny74
Hendon Hookert elvileg kiemelten figyeljük majd. Első körben simán lehetne reális opció. Én örülnék neki, ha nem jönne össze a DJ hosszabbítás.
fodetra
Nem gond, hogy neki volt ACL szakadása?
GJohnny74
Nem, az nálunk alapkövetelmény

 giantswire.usatoday.com/2023/02/22/new-york-giants-lead-nfl-acl-tears-since-2019/
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Itt is azt írják, hogy Jonesnak jobban kell a Giants mint a Giantsnek neki. A korábbi edzőkkel nem volt jó, Daboll segített neki jobbá válni. Az lenne az érdeke, hogy maradjon és tovább fejlődjön. A piacon kint lévő/kikerülő QB-k szinte mind több TD-t dobtak, mint Jones. Ez alapján 30-35M-nél nem ér többet reálisan, és ez lenne a csapat barát összeg is. Valószínűleg ha tag is lesz, az nem marad úgy, mert az egyik félnek sem jó. Ha mégis elmenne Jones, akkor sem olyan vészes a dolog, mert szerencsére Daboll nagyon jól ért a QB neveléshez.

 nypost.com/2023/02/21/daniel-jones-needs-giants-more-than-they-need-him/
GJohnny74
Hendon Hookert elvileg kiemelten figyeljük majd. Első körben simán lehetne reális opció. Én örülnék neki, ha nem jönne össze a DJ hosszabbítás.
fodetra
Nem gond, hogy neki volt ACL szakadása?
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Szerintem ha lesz Jonessal megegyezes akkor az eddig bedobott szamokbol a csapat szamara a legkedvezobb fele fog tendalni...nem hiszem el hogy tul fogjuk fizetni akar minimalisan is!
Szerintem meg az is benne van hogy leesik az allunk mennyire alacsony osszegert fog maradni!
A forditottjaba bele sem merek gondolni😀
yooker
Ez attól függ kinek mit jelent a túlfizetés? 😊 azért azon nagyon meglepődnék, ha leesne az állunk az alacsony összegtől 😀
több mint 1 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Itt is azt írják, hogy Jonesnak jobban kell a Giants mint a Giantsnek neki. A korábbi edzőkkel nem volt jó, Daboll segített neki jobbá válni. Az lenne az érdeke, hogy maradjon és tovább fejlődjön. A piacon kint lévő/kikerülő QB-k szinte mind több TD-t dobtak, mint Jones. Ez alapján 30-35M-nél nem ér többet reálisan, és ez lenne a csapat barát összeg is. Valószínűleg ha tag is lesz, az nem marad úgy, mert az egyik félnek sem jó. Ha mégis elmenne Jones, akkor sem olyan vészes a dolog, mert szerencsére Daboll nagyon jól ért a QB neveléshez.

 nypost.com/2023/02/21/daniel-jones-needs-giants-more-than-they-need-him/
GJohnny74
Hendon Hookert elvileg kiemelten figyeljük majd. Első körben simán lehetne reális opció. Én örülnék neki, ha nem jönne össze a DJ hosszabbítás.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Basza-Behú ha ez igaz lesz …

PFF has Daniel Jones projected to earn an average of $40M/yr on a five-year deal, which wouldn't be unrealistic, personally I think it won't be higher than $38M to $39M, but he does have quite a bit of leverage in these contract negotiations.

#NYG #Giants #DanielJones #NYGiants #NewYorkGiants
ozibozi
Aki ezt a csapat részéről aláírja, az fizesse a 30 M feletti részét önerőből.
Palesz76
És ne számítson a capbe sem…
csebi
És ne legyen benne semmi garantált, és bármikor kiléphessünk belőle 😊