NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Adjatok nyugodtan DJonesnak hosszútávú szerződést, öröm lesz nézni ahogy minden évben kiestek egy erősebb csapattól
FloresR
Mi bántja szegény lelkedet, hogy késztetést érzel idejönni? Micsoda nagy traumát okozott neked ez a csapat, hogy leírd a frusztrációdat itt?
Remélem nem túl nagy a baj a látszat ellenére.
De nem baj, majd jobb lesz idővel. Add ki magadból, ne sajnáld az idődet, meg a billentyűzetet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Adjatok nyugodtan DJonesnak hosszútávú szerződést, öröm lesz nézni ahogy minden évben kiestek egy erősebb csapattól
FloresR
Szerencsére csak ritkán jelennek meg ilyen idióták ezek a fórumon, de azért 1-1 feltűnik néha. Jó hogy jöttél haver.
több mint 1 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Adjatok nyugodtan DJonesnak hosszútávú szerződést, öröm lesz nézni ahogy minden évben kiestek egy erősebb csapattól
FloresR
ezért kár volt idejönni....
több mint 1 éve
FloresR 178
Adjatok nyugodtan DJonesnak hosszútávú szerződést, öröm lesz nézni ahogy minden évben kiestek egy erősebb csapattól
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Hát ezen a meccsen az égadta egy világon minden szar volt, már az elején eldőlt az egész, nemhogy jó szakaszok de még jó playek se nagyon voltak egyik oldalon se. Kb értékelhetetlen volt az egész. Nyilván mindenki tudta, hogy per pillanat nincs egy súlycsoportban a két csapat, de azért bíztam benne, hogy legalább nagyjából kihozzuk magunkból amit tudunk, de ez egy terített betli volt minden szinten.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Hát ez jó nagy fos volt, gratula a sasoknak, megmutatták mennyivel jobbak a játék minden elemében.
Tényleg jó kis szezon volt ez, végre lehet abban bízni, hogy lesz itt ütőképes csapat a jövőben.
Az én kívánságaim így hirtelen ezt a meccset követően: 1. Ha van rá lehetőség, ne engedjünk el olyan kaliberű játékosokat mint Bradberry, hogy aztán csoportriválisnál nézegethessük őket, miközben nálunk rohadtul hiányzik.
2. Soha többé nem szeretném Jaylon Smith-t Giants mezben látni.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
Bármi is lesz jövőre (hiányok pótlása, jobb csapat, deep playoff run vagy nihil), csak egyet kérek: az Eaglest verjük meg oda-vissza!

Egyébként szuper szezon volt! Soha rosszabbat! Végre összeállt valami!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Azért szépen be vagyunk árazva, de ettől függetlenül büszkék lehetünk a szezonra. A továbbiaktól inkább megkímélem az érzékeny idegrendszerem 🙂
jusssipekka
Pontosan szép kis szezon volt ez. Le a kalappal főleg az edzők és amúgy a játékosok előtt is.
csebi
Nagyszerű évünk volt! Én egy sokkal stabilabb szezont várok jövőre és akkor megint elégedettek lehetünk...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Azért szépen be vagyunk árazva, de ettől függetlenül büszkék lehetünk a szezonra. A továbbiaktól inkább megkímélem az érzékeny idegrendszerem 🙂
jusssipekka
Pontosan szép kis szezon volt ez. Le a kalappal főleg az edzők és amúgy a játékosok előtt is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Azért szépen be vagyunk árazva, de ettől függetlenül büszkék lehetünk a szezonra. A továbbiaktól inkább megkímélem az érzékeny idegrendszerem 🙂
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Végig szoros lesz, és a végén Gano büntet 62 yardról. 1 pontos W itt.
Zet
Ámen
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
Végig szoros lesz, és a végén Gano büntet 62 yardról. 1 pontos W itt.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Upset szagot érzek 😎
petey
Szerintem is Dallas😀
yooker
melyik sport?

több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Màr csak hàrom kurva nehéz meccs van vissza.
Tudom......

A realitás nem ezt mutatja, hogy mi nyerhetünk,de egy sportoló mindig győzelemre jàtszik.
Underdog volt a fily is pàr éve és annyi kutyás maszk elment mint a kilencvenes években Magyarországon a gumicsirke.
Remélem nem a jags fogja ezt viselni idén, hanem mi.

Amennyiben mindenki odateszi magàt, és nincs hibàzàs én elégedett leszek .

GO GIANTS.


Kezdődjőn az este.

Szerkesztette: Palesz76
több mint 1 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 273
A héten azt álmodtam, hogy a Giants nyer 15-14-re. A Bengals-Bills meccs ment a tv-ben és az alsó futó szalagon láttam az eredményt.
Amúgy szerintem sajnos nem lesz szoros, sima oda.
gyurczi
És hogy állt a Bengals Bills? 😄

Szerkesztette: WhoDey83

Welcome To The Jungle
több mint 1 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ma kikaptok haha
FloresR
Te már kikaptál az élettől hehe
több mint 1 éve
FloresR 178
Ma kikaptok haha
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Amúgy miért a keleti parti meccs kezdődik később?
vanek úr
Mert ezt sokkal többen fogják nézni a TVben, a felmérések alapján...
nagir
Azt is felmérhették volna, hogy így elcseszik a vasárnapomat 😁
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A héten azt álmodtam, hogy a Giants nyer 15-14-re. A Bengals-Bills meccs ment a tv-ben és az alsó futó szalagon láttam az eredményt.
Amúgy szerintem sajnos nem lesz szoros, sima oda.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Amúgy miért a keleti parti meccs kezdődik később?
vanek úr
Mert ezt sokkal többen fogják nézni a TVben, a felmérések alapján...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Amúgy miért a keleti parti meccs kezdődik később?
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Upset szagot érzek 😎
petey
Szerintem is Dallas😀

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Upset szagot érzek 😎

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Tippem mára (bocs )
Ugy erzem az elejen ki tudjuk hasznalni hogy kicsit rozsdas lesz az Eagles es meglesz a remelt okos jatek .Ezzel a szunet utanig izgalmas meccsrt varok de ilyen eros csapat ellen nem tudunk hibatlanok maradni es lesz labdeladas es/ vagy a D kap be hosszu TD-t ami fordulatot hoz es utan bedaralnak...
A vege 31:20 L!