NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Gondolom a Commanders (vicces leírni is) elleni meccset szételemezték már, mint az egyetlent, ahol Hurts vezetésével kikaptak. Ha nekik sikerült, bármi lehet.
Haba
Futás, Futás, rövid passz, és legalább 70%-os 3rd down conversion, hogy sokáig nálunk legyen a labda, náluk meg a futást megfogni, hogy a 7DB-s felállással, összekuszálni Hurts-öt, hogy ne tudja mi van. Simple as fuck 😀
Rodaron
szia főnök. nagy taktikusnak tűnsz. packers dc állás nem érdekel véletlen? (ebben semmi gúny nincs, lécci)
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Gondolom a Commanders (vicces leírni is) elleni meccset szételemezték már, mint az egyetlent, ahol Hurts vezetésével kikaptak. Ha nekik sikerült, bármi lehet.
Haba
Futás, Futás, rövid passz, és legalább 70%-os 3rd down conversion, hogy sokáig nálunk legyen a labda, náluk meg a futást megfogni, hogy a 7DB-s felállással, összekuszálni Hurts-öt, hogy ne tudja mi van. Simple as fuck 😀
Rodaron
Én is azt néztem, h a lényeg, ne nagyon legyen náluk a labda.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Okos szerencse, és bármi lehet
1 meccsen.
Fontos, hogy ne a tudás döntsön.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Gondolom a Commanders (vicces leírni is) elleni meccset szételemezték már, mint az egyetlent, ahol Hurts vezetésével kikaptak. Ha nekik sikerült, bármi lehet.
Haba
Futás, Futás, rövid passz, és legalább 70%-os 3rd down conversion, hogy sokáig nálunk legyen a labda, náluk meg a futást megfogni, hogy a 7DB-s felállással, összekuszálni Hurts-öt, hogy ne tudja mi van. Simple as fuck 😀
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Gondolom a Commanders (vicces leírni is) elleni meccset szételemezték már, mint az egyetlent, ahol Hurts vezetésével kikaptak. Ha nekik sikerült, bármi lehet.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Ez a mém durva.

 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2023/01/Giants-1-e1674062760300.jpg
GJohnny74
És még Mckinney is
Rodaron
Na meg Baker és Tóni, hogy csak 1. körnél maradjunk. Arról nem szólva hogy kiket hagyott ki. Vagy a káprázatos piaci bevásárlásai

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Ez a mém durva.

 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2023/01/Giants-1-e1674062760300.jpg
GJohnny74
És még Mckinney is
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Pinyő munkája is beérett, nem csak az övé.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Ez a mém durva.

több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Nem lesz könnyű az biztos, vélhetően rengeteg lesz a kockázatos playhívás D oldalon, mert a DL-nek önerőből esélye sincs ez ellen az OL ellen. Extra teljesítmény kell mindkét oldalon, h legyen esély. Ettől függetlenül csalódnék, ha könnyen adnánk az irhánkat.. nagyon fontos lesz a kezdés.
Szesze
igen..nagyon nem kéne az elején balfaszkodni (pl spec team..)
valahogy ki kellen húzni lőtávolban félidőig hátha elbizonytalanodnak!
abban biztos vagyok ahogy írtam is hogy egyébként menni fogunk ami a csövön kifér
de ha ők sem hibáznak akkor előbb utóbb kijön a talent különbség az nem kérdés
yooker
itt szerintem a megyünk velük se lenne elég, konkrétan vezetni kéne az elején, hogy legyen rajtuk nyomás.
Szesze
Ezt teljesen jól látjátok, vezetnünk kell 7-10 ponttal, hogy ne tudják hozni a kimért játékot, és se Sanders, se Scott ne fusson ellenünk. Ez volt a jó a Vikings ellen is, hogy Cook elég keveset futott. Ha viszont mi úgy tudunk futni mint a Vikes ellen, és a félidőben már 100 yard fölött vagyunk, akkor van esélyünk, mert abban az esetben, tudjuk használni majd az elkapőkat is.
Nagyon nagy kérdés, hogy Hurts dobó válla milyen állapotban van, mert az uccsó fordulóban nem volt még az teljesen rendben. és az elmúlt 2 hétben is csak "feeling ok" volt tőle a válasz, ami bíztató lehet számunkra.
Ami védekezési statokat láttam a Vikings meccsről, Wink az átlag 40-45% Blitz helyett, most 15-20%al operált, és inkább a "Quarters" védekezést vettük elő, hogy Jeffersont kiszedjük a játékból, ami Adoree-nak tökéletesen is ment, így Wink most is hozzáfogja húzni a taktikát az Eagles-hez, és el kell venni AJ Brown nagy playeit.
Szóval most már eléggé kiismertük őket, visszatért Adoree és Mckinney is, az uccsó fordulóban megszenvedtek ellenük, szóval én is abban bízok, hogy egy bazi kemény, idegőrlő, szoros meccs lesz, ami tényleg azon múlik majd, ki jön ki jobban a momentumokból, mint a Vikings meccsen a Cousins QB sneak előtti FalseStart után, mi megcsináltuk a sajátunkat.
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
Nem verhetnek meg minket háromszor (gyakorlatilag másfél hónap alatt) egy évben.
Biztos vagyok benne, hogy Daboll kitalál valamit.
Valahogy, valami őrült módon nyerünk 22-21-re.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Nem lesz könnyű az biztos, vélhetően rengeteg lesz a kockázatos playhívás D oldalon, mert a DL-nek önerőből esélye sincs ez ellen az OL ellen. Extra teljesítmény kell mindkét oldalon, h legyen esély. Ettől függetlenül csalódnék, ha könnyen adnánk az irhánkat.. nagyon fontos lesz a kezdés.
Szesze
igen..nagyon nem kéne az elején balfaszkodni (pl spec team..)
valahogy ki kellen húzni lőtávolban félidőig hátha elbizonytalanodnak!
abban biztos vagyok ahogy írtam is hogy egyébként menni fogunk ami a csövön kifér
de ha ők sem hibáznak akkor előbb utóbb kijön a talent különbség az nem kérdés
yooker
itt szerintem a megyünk velük se lenne elég, konkrétan vezetni kéne az elején, hogy legyen rajtuk nyomás.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Nem lesz könnyű az biztos, vélhetően rengeteg lesz a kockázatos playhívás D oldalon, mert a DL-nek önerőből esélye sincs ez ellen az OL ellen. Extra teljesítmény kell mindkét oldalon, h legyen esély. Ettől függetlenül csalódnék, ha könnyen adnánk az irhánkat.. nagyon fontos lesz a kezdés.
Szesze
Ebben látom én is az egyetlen esélyt, ha az elején sikerül odaérni párszor Hurtsre,
kicsit elbizonytalanítani, és megszerezni a vezetést, akkor lehet esély. Barkley nagyon frissnek tűnt a Vikes ellen, és nem sokat használtuk, talán bízhatunk abban, hogy előnyben tudnánk vele kontrollálni az órát. Meg hát ugye DJ is ügyesen fut a sasok ellen általában, csak ne bukjon orra 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Nem lesz könnyű az biztos, vélhetően rengeteg lesz a kockázatos playhívás D oldalon, mert a DL-nek önerőből esélye sincs ez ellen az OL ellen. Extra teljesítmény kell mindkét oldalon, h legyen esély. Ettől függetlenül csalódnék, ha könnyen adnánk az irhánkat.. nagyon fontos lesz a kezdés.
Szesze
igen..nagyon nem kéne az elején balfaszkodni (pl spec team..)
valahogy ki kellen húzni lőtávolban félidőig hátha elbizonytalanodnak!
abban biztos vagyok ahogy írtam is hogy egyébként menni fogunk ami a csövön kifér
de ha ők sem hibáznak akkor előbb utóbb kijön a talent különbség az nem kérdés

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Nem lesz könnyű az biztos, vélhetően rengeteg lesz a kockázatos playhívás D oldalon, mert a DL-nek önerőből esélye sincs ez ellen az OL ellen. Extra teljesítmény kell mindkét oldalon, h legyen esély. Ettől függetlenül csalódnék, ha könnyen adnánk az irhánkat.. nagyon fontos lesz a kezdés.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
a nagy kérdés számomra hogy hogyan tudjuk lelassítani ezt az Eagles O-t...kiváló faluk van, jó a futás ,elit wr állomány ,mobil a qb !nincs gyenge pont ! amennyiben nem lesz 2-3 labdaszerzés(ami nem pont az erősségünk ) akkor idővel (remélem nem egyből az elején) de legyorsulnak majd minket sajnos akkor is ha a mi O-nk lehoz egy újabb tökéletes , hibátlan meccset !
ami az Eagles D ellen kb olyan 20-23 pontra lehet jó max önerőből.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Semmi baj nem lenne vele ha nem 1/7-én draftolják 25 milkóért.
Ott már azért gyakran be szokták dobni a mélyvízbe a playákat.
Csak ezért is kötelező reménykedni és nem lehet csak úgy lemondani róla,
ha Thomas és Flowers között megáll vlhol félúton akkor már elkaristól vlhogy.
ozibozi
Virág elvtárs nagyon sok fájdalmat okozott nekünk,eszemben sincs védeni,mert még mindíg rémálmaim vannak miatta…DE ha nem ragaszkodott volna az akkori stáb ahhoz,hogy ‘1/9 az sok egy guard-ért’ akkor a megfelelő helyre rakva egy közepes+ teljesítményt simán hozott volna.Nagyon bízom benne,hogy jövőre robbant,illetve hogy a stáb jelenleg van annyira felkészült,hogy kinevel belőle egy valahol használható játékost…nyílván a draft pozi miatt fájó a sok pénz
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Semmi baj nem lenne vele ha nem 1/7-én draftolják 25 milkóért.
Ott már azért gyakran be szokták dobni a mélyvízbe a playákat.
Csak ezért is kötelező reménykedni és nem lehet csak úgy lemondani róla,
ha Thomas és Flowers között megáll vlhol félúton akkor már elkaristól vlhogy.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Neal a Vikings ellen sokkal jobban játszott, mint korábban (nem volt magasan a léc), egyértelmű hogy ő egyelőre gyenge pont, de muszáj bízni benne, hogy fokozatosan javulni fog és azt az ilyen meccsekkel lehet a leginkább elérni. Kulcs kérdés lesz az ő fejlődése a jövő évben, ha ide újra invesztálni kellene az nagyon megtörné az építkezést. Szerintem amúgy rendben lesz ő, csak kell neki még egy kis idő, ideális esetben egy újoncnak amúgy is max kiegészítő szerepkörben kéne csak játszania, csak nálunk muszáj volt egyből mély vízbe dobni ahol persze fulladozik is időnként. Simán benne van a pakliban, h ez a hétvégi meccs elmegy rajta, de itt nincs mit variálni most már, egyértelmű hogy játszania kell és a Vikings elleni játéka alapján ha csodát nem is lehet várni, de azért lehet kicsit bizakodni vele kapcsolatban (is).
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
A power rankings-ban már 7. a csapat.
 www.nfl.com/news/nfl-power-rankings-divisional-round-2022-nfl-season
GJohnny74
Meg szep...😀
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A power rankings-ban már 7. a csapat.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/j0rtn2o5pdxezqvf00qh
NFL Power Rankings, Divisional Round: Chiefs' AFC rivals tested; Giants rise to occasion; Chargers flop
In his Divisional Round Power Rankings, Dan Hanzus ranks the eight teams still alive in the NFL playoffs, plus the six teams eliminated on Super Wild Card Weekend.
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Én valahol 58M caphit olvastam . Erre jön a várható emelés , pàr elkuldés utàni felszabaduló pénz.

Feladatok, szerződések, átstrukturálás
DJ ?
Barkley?
Love?
Slayton?
Dexter Lawrence?

Leonard Williams tudtommal jövőre közel 30M kerül.
Kellene CB LB is .
Támadófal is gyatra......
Viszont ez most nem téma..

Engem Neal eddigi játéka zavar.
Félek onnan legyilkoljàk Jonest szombaton.

Én làtom az esélyt az Eagles ellen.
Nekik is és majd a Dallasnak is jól mutat a Giants elleni 2-1 es pozitív mérleg.😁

Ez a CSAPAT most mentálisan nagyon erős. Meg van az alàzat szinte mindenkiben. Az edzői stàb kell ,hogy megtalálja a győztes taktikàt. Itt fog eldőlni az év edzője díj a két headcoach között szerintem.

Én bátran merek nagyot álmodni.
Kurva nehéz meccs lesz, de rajtunk nincs nyomás, ellenben az ő vállukon ott van. Szerintem Hurts tudja(remélem csak tudnà) hozni a tőle eddig látott magas szintet . Sérülések is tudjàk befolyásolni a meccset, sajnos nálunk jobban.
Remélem ez elmarad.
Mindenkinek maxot kell tolni, de ezt mindenki tudja. Ez már a rájátszás.

Tervek:
3pàlinka a warm up alatt.
onnan negyedenként 1cider.
TD: 1 pálinka
Sack :1 pàlinka
Reggel mocsok másnaposan kelni.

Tippek:
30-27 W
Barkley:100y felett
DJ: 2TD 1Int
Def:2sack 1 fumble


Ámen
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
még annyi, hogy esélyeket nézve sztem nem nevezik ki őket:

Colts: én meglepődnék, ha nem maradna Saturday. a tulaj most már csak azért is fullba fogja nyomni a kretént.
Panthers: itt is meglepődnék, ha nem Wilks maradna. egész pofásan nézett ki alatta a csapat főleg összehasonlítva a szezon elejével. de amúgy épp másik topikban írták, hogy Ben Johnson tűnik jelenleg esélyesnek.
Texans: Gannont írták a másik topikban fő esélyesnek, itt rezeghet a léc egyedül talán sztem. viszont Payton az mégis Payton, szóval itt többen is előzik Kafkát.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Colts request to interview Giants DC Wink Martindale for head coaching job
GJohnny74
Azért az erősen meglepne, ha belőle HC lenne jövőre.. Kafkára kicsit nagyobb az esély, de sztem ő is maradni fog.
Szesze
Nagyon remélem, hogy Kafka és Martindale is korrektek lesz és maradnak végigcsinálni a csapatépítést. Ilyen helyzetben a tulajok szoktak olyat csinálni, hogy egy kis pénzmaggal hatnak a maradásra?
GJohnny74
elvileg igen, meg kvázi feljebb léptetéssel pl assistant head coach, ami kiemeli a másik két koordinátor közül.

de azért lássuk be, hogy ez nem korrektség kérdése. van a ligában 32 hely, ha egyet felajánlanak akkor azt általában elfogadják, mert ez a top.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Colts request to interview Giants DC Wink Martindale for head coaching job
GJohnny74
Azért az erősen meglepne, ha belőle HC lenne jövőre.. Kafkára kicsit nagyobb az esély, de sztem ő is maradni fog.
Szesze
Nagyon remélem, hogy Kafka és Martindale is korrektek lesz és maradnak végigcsinálni a csapatépítést. Ilyen helyzetben a tulajok szoktak olyat csinálni, hogy egy kis pénzmaggal hatnak a maradásra?