NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Nem bírta ki, de Neki szabad...🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Colts request to interview Giants DC Wink Martindale for head coaching job
GJohnny74
Azért az erősen meglepne, ha belőle HC lenne jövőre.. Kafkára kicsit nagyobb az esély, de sztem ő is maradni fog.
Szesze
azért ezek a red zone playek gyönyörűek. biztos Dabollnak is rengeteg érdeme van ezek felrajzolásában, de pl a Bellinger TD-nél is milyen jókor hívjuk be ezt a playt, teljesen kiüresítve egyik oldalt a routekkal, és tök egyedül marad a TE, az LBnek esélye nincs.
szerk.: tökéletes hívás, tökéletes időben Kafkatól.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Colts request to interview Giants DC Wink Martindale for head coaching job
GJohnny74
Azért az erősen meglepne, ha belőle HC lenne jövőre.. Kafkára kicsit nagyobb az esély, de sztem ő is maradni fog.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Colts request to interview Giants DC Wink Martindale for head coaching job
GJohnny74
Nana!El a kezekkel a stábunktól!!😡
Vobox
csávó meg majdnem golfozott volna egy évig miután kirúgták a Ravenstől

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Colts request to interview Giants DC Wink Martindale for head coaching job
GJohnny74
Nana!El a kezekkel a stábunktól!!😡
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Colts request to interview Giants DC Wink Martindale for head coaching job
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
 twitter.com/RealJoeRuggz/status/1614998281028861953?s=20&t=MT2LiJmjwqv7SPxy1QiKSg

Azt hiszem, most már én is rendelek egy Tibó mezt 😊
vanek úr
Nekem az mar megvan, az ejjel rendletem egy DJ mezt melle 😄
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
A Wild Card round game ball goes to Giants CB Adoree' Jackson.

He aligned opposite of Justin Jefferson on 85% of Jefferson's routes, per @NextGenStats.

Jefferson's line on those plays: 6 catches, 37 yards.

Excellent performance. - per Field Yates
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
 twitter.com/RealJoeRuggz/status/1614998281028861953?s=20&t=MT2LiJmjwqv7SPxy1QiKSg

Azt hiszem, most már én is rendelek egy Tibó mezt 😊
vanek úr
Melegítő lett 😊
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
 twitter.com/RealJoeRuggz/status/1614998281028861953?s=20&t=MT2LiJmjwqv7SPxy1QiKSg

Azt hiszem, most már én is rendelek egy Tibó mezt 😊
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Jól látom, hogy 54 misi a cap space jövőre?
DJ és Barkley szerződésén kívül (előbbinél a 3 év 100 millió patika lenne, ha DJ is reálisan értékel, utóbbinál félek, RB-nek nagy pénzt adni, hát... )
kiket kéne még hosszabbítani?
zacknorb
Nincs más nagyobb FAnk, plusz ott lesz még Golloday felszabaduló fizuja...
nagir
SexyDexyvel kell majd hosszútávú szerződést kötni, Mckinney opciót lehívni, Adoree és LW szerződéséből is szerintem még egy év van, szóval tudunk az FAról kezdő kaliber embert hozni és tovább építkezni. Barkley is imád itt lenni, DJ is remélem belemennek az észszerű szerződésekbe, és végre olyan edzői stáb van, aki egyben is tudja tartani a brigádot.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
A francba! Most ugrott be, hogy utolsó nyolcban fogunk draftolni 😆
vanek úr
igen, a meccs végén mondtam a közös meccsnézésben, hogy tudjuk, hogy ezzel rontottunk a draft pozin.
csebi
A probléma inkább az, hogy most már ennyivel később kezditek az új szezonra való felkészülést 😀
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
A francba! Most ugrott be, hogy utolsó nyolcban fogunk draftolni 😆
vanek úr
igen, a meccs végén mondtam a közös meccsnézésben, hogy tudjuk, hogy ezzel rontottunk a draft pozin.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
A francba! Most ugrott be, hogy utolsó nyolcban fogunk draftolni 😆
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Hello NFC Beast hianyoztal.

Gart szep volt a jovo Daboll-lal fenyes lehet.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Ha ez az év jónak mondható a többivel ellentétben, akkor nem biztos, hogy az irányítóval volt a gond, legalábbis nem a legnagyobb.

Daboll Allennel már bizonyított, hogy tud rá és vele építeni, így azért lehet benne reménykedni, hogy DJ is fejlődni fog, persze nem alleni szintre (bár ki tudja, futni jól tud), de ha egy Gerappa szintet hoz, akkor már jól jártatok és nála mobilisabb is.

Szerintem a szerződés is úgy lesz kialakítva, hogy ki lehessen szállni belőle, hogyha mégse jönne be.
Példának ott van a Carr féle szerződés.
Lúdas Solymi
Hát Gerappa szintet ne hozzon, szerintem az visszafejlődés lenne, bár én Jimmyvel szemben lehet hogy negatívan elfogult vagyok, egy borzasztóan túlértékelt irányítónak tartottam mindig.
Kiveséztük már szezon közben, hogy hiába nem DJ a következő Brady vagy Mahomes, muszáj lesz megtartani, egyszerűen nincs jobb alternatíva, főleg úgy, hogy hisz benne minden csapattársa. Arról nem beszélve, hogy igazi alázatos csapatember, ha valakire akkor rá tényleg hatni fog a megfelelő edzői munka, és úgy néz ki, most ez is adott.
Szeszével az élen voltunk itt páran akik már korábban is láttuk benne a reményt, még pár ilyen meccs, és talán leszünk többen is. Persze a Vikes liga alja passzvédelem, de akkor is, amit itt lehozott élete első PO szereplésén, egy adok kapok meccsen, ez nagyon jó dolgokat jelezhet előre. Persze én is azt mondom még most is, hogy legyen olyan szerződése amiből ha úgy van kiszállhatunk, de építsünk köré falat, hozzunk még jó célpontot, aztán ha nem fejlődik tovább, lehet valakit draftolni egy jó környezetbe, de FA-n vagy akár tradeben nem fogunk nála jobbat szerezni még nagyon drágán sem.
Henderson
Igen, ezt én is inkább elfogadhatóbbnak, reálisabbnak tartom.
Nem mindenki tud leakasztani egy top QB-t, meg a draft is lehet lutri, így ha van egy megbízható, átlagos/közepes TOP 15-ös QB-d, akkor érdemes arra építeni, megfelelő szerződéssel persze, aztán ha van jobb opció, akkor hajrá.

De ugyanez van nálunk is MJ-vel, sokan nem tartják megfelelő QB-nak.

Daboll meg a brigádja, ahogy látszik tudnak rá építeni és az erősségeit kidomborítani.

Amúgy ja, a Vikings elleni győzelem lehet csalóka, Eagles ellen lehet bizonyítani 😀
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Ha ez az év jónak mondható a többivel ellentétben, akkor nem biztos, hogy az irányítóval volt a gond, legalábbis nem a legnagyobb.

Daboll Allennel már bizonyított, hogy tud rá és vele építeni, így azért lehet benne reménykedni, hogy DJ is fejlődni fog, persze nem alleni szintre (bár ki tudja, futni jól tud), de ha egy Gerappa szintet hoz, akkor már jól jártatok és nála mobilisabb is.

Szerintem a szerződés is úgy lesz kialakítva, hogy ki lehessen szállni belőle, hogyha mégse jönne be.
Példának ott van a Carr féle szerződés.
Lúdas Solymi
Hát Gerappa szintet ne hozzon, szerintem az visszafejlődés lenne, bár én Jimmyvel szemben lehet hogy negatívan elfogult vagyok, egy borzasztóan túlértékelt irányítónak tartottam mindig.
Kiveséztük már szezon közben, hogy hiába nem DJ a következő Brady vagy Mahomes, muszáj lesz megtartani, egyszerűen nincs jobb alternatíva, főleg úgy, hogy hisz benne minden csapattársa. Arról nem beszélve, hogy igazi alázatos csapatember, ha valakire akkor rá tényleg hatni fog a megfelelő edzői munka, és úgy néz ki, most ez is adott.
Szeszével az élen voltunk itt páran akik már korábban is láttuk benne a reményt, még pár ilyen meccs, és talán leszünk többen is. Persze a Vikes liga alja passzvédelem, de akkor is, amit itt lehozott élete első PO szereplésén, egy adok kapok meccsen, ez nagyon jó dolgokat jelezhet előre. Persze én is azt mondom még most is, hogy legyen olyan szerződése amiből ha úgy van kiszállhatunk, de építsünk köré falat, hozzunk még jó célpontot, aztán ha nem fejlődik tovább, lehet valakit draftolni egy jó környezetbe, de FA-n vagy akár tradeben nem fogunk nála jobbat szerezni még nagyon drágán sem.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
3997 napot vártunk egy PO győzelemre.
Kibekkeltük simán✌️
ozibozi
most szebb idők jönnek vélhetően.. igazából pár poszton kell erősíteni (ILB, WR, OL, EDGE,DB), ebben az offseasonban minden adott lesz erre.
Szesze
Ne felejtsuk hogy megtartani is kell jatekosokat es ugy erzem a prioritas inkabb a most bizonyitott keret megtartasa lesz(olcsobban ugye) mint a "sztar" igazolasok eroltetese...
Szoval reszemrol inkabb varok csendesebb okosabb epitkezest tovabbra is mint az FA piacon robbantast
yooker
CB, LB és Edge poszton erős lesz a piac, oda hoznék 3 jó játékost azért.
vanek úr
CB tiszta sor. LB is nagykn kene, Edge meg Ojulari miatt 🤔 meg persze WR
Amit lehet, draftrol kene megoldani, ha 2 ev mulva leszunk bombaerosek az se baj!
Iden ott vagyunk a POban, jovore is legyunk ott, aztan lehet evekig dominalni egy jo epitkezessel az NFCt….
A legfontosabb most, hiyg megtartsuk az ertekeinket!
Kronos
Punter!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Jól látom, hogy 54 misi a cap space jövőre?
DJ és Barkley szerződésén kívül (előbbinél a 3 év 100 millió patika lenne, ha DJ is reálisan értékel, utóbbinál félek, RB-nek nagy pénzt adni, hát... )
kiket kéne még hosszabbítani?
zacknorb
Nincs más nagyobb FAnk, plusz ott lesz még Golloday felszabaduló fizuja...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Jól látom, hogy 54 misi a cap space jövőre?
DJ és Barkley szerződésén kívül (előbbinél a 3 év 100 millió patika lenne, ha DJ is reálisan értékel, utóbbinál félek, RB-nek nagy pénzt adni, hát... )
kiket kéne még hosszabbítani?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
DJ.vel minél előbb meg kell kötni azt a szerződést, mert egyre többet fog bukni vele a csapat ahogy telik az idő 😉
Szenzációs meccs volt, örülök hogy a D tudta lezárni a végén, így volt teljes a kép.
Szesze
ha így játszik mostantól akkor nem nevezném bukónak a szerződést, bmien hosszú vagy az bármekkora az összeg is 😊

ezt (sem) láttam jönni, elképesztőek vagyunk. előre tovább a dabolli úton.
csebi
Ennyit fejlődött ebben az évben?
FK-s meg 4th&Longos irások/podcastek alapján nem tűnik FR QB matériának (Hörit nem nagyon hallgattam idén).

Meg a Vikings ellen a Pats is jól teljesített, kb. mint a Bills ellen, aztán az összes többi meccsünk meg szenvedős volt.

Daboll megérdemelne egy jó QB-t 😊
Lúdas Solymi
amit itt előttem írnak a 3 év 100 misi az éppen Goff es Cousins között van. Cousins tavaly hosszabbított egy évvel, Goff meg 2019ben írta még alá azt. sztem reális ez a szint, tegnap is láttuk, hogy Cousins nem emelkedik ki a párharcukból, nem dominálja le őt, pedig teljesen más szint az elkapói gárdája. a következő polc az már Prescott, Stafford és Carr 40 misivel, lentebb meg a Wentz, Ryan Tannehill csoport van 30 misi körül.
idei szezon alapján van annyira FR QB mint Tannehill, tegnap lényegében hiba nélkül játszott, és ez a legfontosabb. Daboll, a csapattársak imádják. én őszintén a hossztól félek, nem is annyira a szerződés nagyságától, én jelenleg 3 évet adnák neki, akár picit túlfizetéssel is mondjuk 3 év 110 misi körül.
csebi
A pénz az valamilyen szinten irreleváns, nem gondolom, hogy beborítanák, inkább a teljesítmény miatt kérdezem. De ahogy olvasom, jól teljesített, lehet h Daboll vele is varázsol és kihozza belőle a maximumot.

A hossz az meg lehet h csak egy szám, hogy jobban el legyen osztva a lóvé.
Lúdas Solymi
a hossznál nekem az a félelmem, hogy nehogy egy one and done teljesítmény legyen. nyilván ismerjük a korábbi körülményeket, de számomra ez az aggasztó, hogy van egy jó éve eddig, és ennyi. ezért tűnik kb 3 év számomra jobbnak.
csebi
Ha ez az év jónak mondható a többivel ellentétben, akkor nem biztos, hogy az irányítóval volt a gond, legalábbis nem a legnagyobb.

Daboll Allennel már bizonyított, hogy tud rá és vele építeni, így azért lehet benne reménykedni, hogy DJ is fejlődni fog, persze nem alleni szintre (bár ki tudja, futni jól tud), de ha egy Gerappa szintet hoz, akkor már jól jártatok és nála mobilisabb is.

Szerintem a szerződés is úgy lesz kialakítva, hogy ki lehessen szállni belőle, hogyha mégse jönne be.
Példának ott van a Carr féle szerződés.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
DJ.vel minél előbb meg kell kötni azt a szerződést, mert egyre többet fog bukni vele a csapat ahogy telik az idő 😉
Szenzációs meccs volt, örülök hogy a D tudta lezárni a végén, így volt teljes a kép.
Szesze
ha így játszik mostantól akkor nem nevezném bukónak a szerződést, bmien hosszú vagy az bármekkora az összeg is 😊

ezt (sem) láttam jönni, elképesztőek vagyunk. előre tovább a dabolli úton.
csebi
Ennyit fejlődött ebben az évben?
FK-s meg 4th&Longos irások/podcastek alapján nem tűnik FR QB matériának (Hörit nem nagyon hallgattam idén).

Meg a Vikings ellen a Pats is jól teljesített, kb. mint a Bills ellen, aztán az összes többi meccsünk meg szenvedős volt.

Daboll megérdemelne egy jó QB-t 😊
Lúdas Solymi
amit itt előttem írnak a 3 év 100 misi az éppen Goff es Cousins között van. Cousins tavaly hosszabbított egy évvel, Goff meg 2019ben írta még alá azt. sztem reális ez a szint, tegnap is láttuk, hogy Cousins nem emelkedik ki a párharcukból, nem dominálja le őt, pedig teljesen más szint az elkapói gárdája. a következő polc az már Prescott, Stafford és Carr 40 misivel, lentebb meg a Wentz, Ryan Tannehill csoport van 30 misi körül.
idei szezon alapján van annyira FR QB mint Tannehill, tegnap lényegében hiba nélkül játszott, és ez a legfontosabb. Daboll, a csapattársak imádják. én őszintén a hossztól félek, nem is annyira a szerződés nagyságától, én jelenleg 3 évet adnák neki, akár picit túlfizetéssel is mondjuk 3 év 110 misi körül.
csebi
A pénz az valamilyen szinten irreleváns, nem gondolom, hogy beborítanák, inkább a teljesítmény miatt kérdezem. De ahogy olvasom, jól teljesített, lehet h Daboll vele is varázsol és kihozza belőle a maximumot.

A hossz az meg lehet h csak egy szám, hogy jobban el legyen osztva a lóvé.
Lúdas Solymi
a hossznál nekem az a félelmem, hogy nehogy egy one and done teljesítmény legyen. nyilván ismerjük a korábbi körülményeket, de számomra ez az aggasztó, hogy van egy jó éve eddig, és ennyi. ezért tűnik kb 3 év számomra jobbnak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
DJ.vel minél előbb meg kell kötni azt a szerződést, mert egyre többet fog bukni vele a csapat ahogy telik az idő 😉
Szenzációs meccs volt, örülök hogy a D tudta lezárni a végén, így volt teljes a kép.
Szesze
ha így játszik mostantól akkor nem nevezném bukónak a szerződést, bmien hosszú vagy az bármekkora az összeg is 😊

ezt (sem) láttam jönni, elképesztőek vagyunk. előre tovább a dabolli úton.
csebi
Ennyit fejlődött ebben az évben?
FK-s meg 4th&Longos irások/podcastek alapján nem tűnik FR QB matériának (Hörit nem nagyon hallgattam idén).

Meg a Vikings ellen a Pats is jól teljesített, kb. mint a Bills ellen, aztán az összes többi meccsünk meg szenvedős volt.

Daboll megérdemelne egy jó QB-t 😊
Lúdas Solymi
amit itt előttem írnak a 3 év 100 misi az éppen Goff es Cousins között van. Cousins tavaly hosszabbított egy évvel, Goff meg 2019ben írta még alá azt. sztem reális ez a szint, tegnap is láttuk, hogy Cousins nem emelkedik ki a párharcukból, nem dominálja le őt, pedig teljesen más szint az elkapói gárdája. a következő polc az már Prescott, Stafford és Carr 40 misivel, lentebb meg a Wentz, Ryan Tannehill csoport van 30 misi körül.
idei szezon alapján van annyira FR QB mint Tannehill, tegnap lényegében hiba nélkül játszott, és ez a legfontosabb. Daboll, a csapattársak imádják. én őszintén a hossztól félek, nem is annyira a szerződés nagyságától, én jelenleg 3 évet adnák neki, akár picit túlfizetéssel is mondjuk 3 év 110 misi körül.
csebi
A pénz az valamilyen szinten irreleváns, nem gondolom, hogy beborítanák, inkább a teljesítmény miatt kérdezem. De ahogy olvasom, jól teljesített, lehet h Daboll vele is varázsol és kihozza belőle a maximumot.

A hossz az meg lehet h csak egy szám, hogy jobban el legyen osztva a lóvé.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Remélem azért összehozzuk a szerződést Barkley-val is.. örülnék, ha maradna nálunk.
Szesze
Amikor az első félidőben a field goal után mutatták, hogy beszél a többiekkel, látszott rajta hogy szinte transzban van, hihetetlenül felszívta magát ő is, gondolom az egy hét pihi is jót tett. Ahogy Dalvin Tomlinsonnal bement az end zoneba nem volt gyenge, amikor meg egy kézzel nyúlt a labdáért a szívem megállt, ilyenkor sokszor juggle és drop, hát most nem volt kérdés.

DJ remek volt, ha kellett megdobta, ha kellett megfutotta, ha nem volt semmi lehetőség, kidobta. Mindenki hisz benne, (még a védők is, lásd Thibi interjú) vezér a pályán, nem kérdés már, hogy ő lesz az irányítónk a közeljövőben.
Hodgins is nagyot ment, biztos kezű, jó célpont, hihetetlen mennyire kinőtte magát november óta.
Úgy összességében az egész csapatnak és stábnak hatalmas pacsi, csodálatos volt ez!

Egy-egy meccsen meg bárkit meg lehet fogni, még a Phillyt is!

Mikor 2012-ben egy Cowboys elleni meccsen beleszerettem a Giants-be, nem gondoltam volna, hogy kicsit több mint 10 évet kell várni egy playoff győzelemre. Ráadásul később láttam csak, hogy előtte ők nyerték a Super Bowl-t. De kibekkeltem és reméljük innentől nem lesz pokoli nehéz Giants drukkernek lenni. Óriási győzelem volt!
fodetra
Hát respect a kitartásért, ilyenkor eszembe jut, mennyire jó dolgom volt, miután a 2007es alapszakaszban megtetszett Jacobs, meg a Strahanes Umenyiorás D-fal játéka, és a kékeket választottam.

Szerkesztette: Henderson

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
DJ.vel minél előbb meg kell kötni azt a szerződést, mert egyre többet fog bukni vele a csapat ahogy telik az idő 😉
Szenzációs meccs volt, örülök hogy a D tudta lezárni a végén, így volt teljes a kép.
Szesze
ha így játszik mostantól akkor nem nevezném bukónak a szerződést, bmien hosszú vagy az bármekkora az összeg is 😊

ezt (sem) láttam jönni, elképesztőek vagyunk. előre tovább a dabolli úton.
csebi
Ennyit fejlődött ebben az évben?
FK-s meg 4th&Longos irások/podcastek alapján nem tűnik FR QB matériának (Hörit nem nagyon hallgattam idén).

Meg a Vikings ellen a Pats is jól teljesített, kb. mint a Bills ellen, aztán az összes többi meccsünk meg szenvedős volt.

Daboll megérdemelne egy jó QB-t 😊
Lúdas Solymi
amit itt előttem írnak a 3 év 100 misi az éppen Goff es Cousins között van. Cousins tavaly hosszabbított egy évvel, Goff meg 2019ben írta még alá azt. sztem reális ez a szint, tegnap is láttuk, hogy Cousins nem emelkedik ki a párharcukból, nem dominálja le őt, pedig teljesen más szint az elkapói gárdája. a következő polc az már Prescott, Stafford és Carr 40 misivel, lentebb meg a Wentz, Ryan Tannehill csoport van 30 misi körül.
idei szezon alapján van annyira FR QB mint Tannehill, tegnap lényegében hiba nélkül játszott, és ez a legfontosabb. Daboll, a csapattársak imádják. én őszintén a hossztól félek, nem is annyira a szerződés nagyságától, én jelenleg 3 évet adnák neki, akár picit túlfizetéssel is mondjuk 3 év 110 misi körül.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.