NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
El sem tudom hinni!😆



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hihetetlen... És nem feltartott kézzel megyünk az Eagleshöz!!!
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Aludnom kellene, de nem sok esélyt látok. Nincsenek szavak a csapatra.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Jó lenne egy hosszabbítás, aztán Kirk kapitány belecsúszna a prime time-ba
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Mai inaktív lista:
GIANTS
CB Rodarius Williams
RB Jashaun Corbin
LB Micah McFadden
G Wyatt Davis
G Jack Anderson
WR Kalil Pimpleton
DT Henry Mondeaux


VIKINGS
CB Cameron Dantzler
RB Ty Chandler
OLB Luiji Vilain
DL Esezi Otomewo
DL Ross Blacklock
Rodaron
McFadden kimaradása kissé meglepő, de így a pár hete igazolt Jarrad Davis lép fel Jaylon Smith mellé.
ironroy
Szerintem Davis meggyőzte a stábot.
több mint 1 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mai inaktív lista:
GIANTS
CB Rodarius Williams
RB Jashaun Corbin
LB Micah McFadden
G Wyatt Davis
G Jack Anderson
WR Kalil Pimpleton
DT Henry Mondeaux


VIKINGS
CB Cameron Dantzler
RB Ty Chandler
OLB Luiji Vilain
DL Esezi Otomewo
DL Ross Blacklock
Rodaron
McFadden kimaradása kissé meglepő, de így a pár hete igazolt Jarrad Davis lép fel Jaylon Smith mellé.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Mai inaktív lista:
GIANTS
CB Rodarius Williams
RB Jashaun Corbin
LB Micah McFadden
G Wyatt Davis
G Jack Anderson
WR Kalil Pimpleton
DT Henry Mondeaux


VIKINGS
CB Cameron Dantzler
RB Ty Chandler
OLB Luiji Vilain
DL Esezi Otomewo
DL Ross Blacklock
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Elvileg Jones felhívta a héten Eli-t, hogy adjon tanácsot neki a rájátszás meccs kezelésében. Eli elég jó volt ebben.
 giantswire.usatoday.com/2023/01/15/new-york-giants-daniel-jones-sought-eli-manning-advice-ahead-wild-card-game/
GJohnny74
Azért Eli-nak "valamivel" kevesebb oka is volt idegeskedésre. Minden PO meccsén volt legalább egy (de inkább 2-3 klasszis elkapója), és a legrosszabb támadófala is jobb volt bármelyiknél, amit DJ belülről látott. Na meg vélhetően eleve jobban állt önbizalom terén is.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Elvileg Jones felhívta a héten Eli-t, hogy adjon tanácsot neki a rájátszás meccs kezelésében. Eli elég jó volt ebben.
 giantswire.usatoday.com/2023/01/15/new-york-giants-daniel-jones-sought-eli-manning-advice-ahead-wild-card-game/
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Jövőre kiderül melyik irányba indul el, de az nem lesz elég ha csak a meccsenkénti büntiket redukálja.
Drukkolunk neki,
jövőre a fal közepébe úgyis jönni fognak, majd kiderül meg tud ragadni vagy sem.
ozibozi
Ma este is jó lenne ha összekapná magát, mert az előző meccsen Z. Smith csak akkor nem ment át rajta amikor nem akart.
Azon a meccsen kb ő volt az egyetlen gyenge pont az O részéről, meg persze a buta turnoverek, ha ezeken javítunk jók az esélyek.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
GIANTS WILD CARD STATUSES

Out: None

Doubtful: None

Questionable: None
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Jövőre kiderül melyik irányba indul el, de az nem lesz elég ha csak a meccsenkénti büntiket redukálja.
Drukkolunk neki,
jövőre a fal közepébe úgyis jönni fognak, majd kiderül meg tud ragadni vagy sem.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Van egy kis szerencsénk, talán Neil is out.

Így a szokásos 3-4 büntivel és a sok-sok nyomással talán kevesebb lesz a hétvégén.
ozibozi
Sajnos Neil valoban szornyen gyenge....
Ez talan az egyetlen pont ami fajo az idei szezonban higy vele nem tudtunk mit kezdeni! Erthetetlen egyebkent...
Jovire nagy fordulatnak kellene jonnie kulonben gaz van
yooker
Ugyanazokat a hibákat követi el szeptember óta, ha nem változik semmi, az vagy a játékos, vagy az OL edzők hibája. Mivel Daboll öszeségében is a liga egyik legjobb edzője és múltjából adódóan a támadófalhoz kell a legjobban értenie, ezért szerintem nem Neal képességeivel van a gond, mert akkor nem őt választotta volna. Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy Peart vagy Philips játékával semivel nem lennénk beljebb.
vanek úr
Azért azt had jegyezzem még, h AT első évét is sok mindennek lehetett nevezni, csak bíztatónak nem. Szóval én bízom benne. Másrészt egész szezonban kinlódott a bokájával (akárcsak Thomas az elsőben)
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Emiatt kell aggódnunk? Panthers, Texans seek interviews with Giants OC Mike Kafka

Itt azt írják teljese egészséges a csapat.  giantswire.usatoday.com/lists/new-york-giants-completely-healthy-entering-wild-card-game-minnesota-vikings/
GJohnny74
Amíg Daboll a HC, addig én különösebben nem aggódom az OC miatt. De nem hinném, hogy 1 év után elmenne.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Van egy kis szerencsénk, talán Neil is out.

Így a szokásos 3-4 büntivel és a sok-sok nyomással talán kevesebb lesz a hétvégén.
ozibozi
Sajnos Neil valoban szornyen gyenge....
Ez talan az egyetlen pont ami fajo az idei szezonban higy vele nem tudtunk mit kezdeni! Erthetetlen egyebkent...
Jovire nagy fordulatnak kellene jonnie kulonben gaz van
yooker
Ugyanazokat a hibákat követi el szeptember óta, ha nem változik semmi, az vagy a játékos, vagy az OL edzők hibája. Mivel Daboll öszeségében is a liga egyik legjobb edzője és múltjából adódóan a támadófalhoz kell a legjobban értenie, ezért szerintem nem Neal képességeivel van a gond, mert akkor nem őt választotta volna. Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy Peart vagy Philips játékával semivel nem lennénk beljebb.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Van egy kis szerencsénk, talán Neil is out.

Így a szokásos 3-4 büntivel és a sok-sok nyomással talán kevesebb lesz a hétvégén.
Reméljük jövőre mutat vlmt ennyi pénzért és nem virág lesz belőle.
ozibozi
Sajnos Neil valoban szornyen gyenge....
Ez talan az egyetlen pont ami fajo az idei szezonban higy vele nem tudtunk mit kezdeni! Erthetetlen egyebkent...
Jovire nagy fordulatnak kellene jonnie kulonben gaz van
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Update:

Peyton Hillis was taken off the ventilator and is doing much better in his recovery.

This is following a swimming accident while saving his two children who were caught in a riptide last week.

Continued prayers 🙏
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Emiatt kell aggódnunk? Panthers, Texans seek interviews with Giants OC Mike Kafka

Itt azt írják teljese egészséges a csapat.  giantswire.usatoday.com/lists/new-york-giants-completely-healthy-entering-wild-card-game-minnesota-vikings/
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Van egy kis szerencsénk, talán Neil is out.

Így a szokásos 3-4 büntivel és a sok-sok nyomással talán kevesebb lesz a hétvégén.
Reméljük jövőre mutat vlmt ennyi pénzért és nem virág lesz belőle.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Sexy és AT second team all prok. Sexy nálam simán 1st
Haba
Minimum…de mindketten 1st szvsz
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Mikor van ev edzoje valasztas? Tudja vki
Kronos
Most. Én választok. És én vagyok az.

Egyébként pedig a SB héten lesz, ha jól tudom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Mikor van ev edzoje valasztas? Tudja vki
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Sexy és AT second team all prok. Sexy nálam simán 1st
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Nfc továbbjutók szerintem

Seattle
Tampa
New York

Ezzel mi ütjük ki majd Bradyt utoljára a ràjàtszàsból.
Palesz76
Miért, jövőre nem jut PO-ba, vagy meg fogja nyerni a SB-t?
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 486
Nfc továbbjutók szerintem

Seattle
Tampa
New York

Ezzel mi ütjük ki majd Bradyt utoljára a ràjàtszàsból.

A meccsre a tippem
A védelem legyilkolja Cousinst. 4sack
Offense 200 futott yard.
Szoros győzelem 27-24