NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Szezon mar kb megvolt...de Estere tippek?
Szerintem jo kezdes utan 24-17 L....
yooker
A Titans D elégé tartalékos, nálunk meg már nem Tapsihapsi és Konyhás az agytröszt, tehát 20-nál több pontot várok
vanek úr
Na milyen simán jött a tippem?
És mikor volt utoljára pozitív a mérlegünk? 😊
vanek úr
6 éve
Szesze
És mikor jártunk utoljára PO-ban? 😁
vanek úr
és mikor fogunk? 😊
Szesze
Vasárnap 😊
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Golladay TD!

el sem akartam hinni, ráadásul nem egy kis elkapás volt, remélem a PO-ban legalább 1-2 first down-t, neadjisten hasonló TD-t ő is hozzá tud majd tenni.
kristof
nem lehet ez esetleg azzal összefüggésben hogy végre abban a playben arra használtuk amiben jó?
+ ugye Webb irányított!
Jones tuti nem dobta volna meg ...arra se nézett volna! 😊
yooker

Fene tudja, hogy DJ megdobja e, de igen, arra használtuk a fazont, amiben jó….nagy lenne, ha a POban robbantana 😀
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Egy kis jövőbe tekintés:

Nekem nem tűnik elsőre megoldhatatlannak a jövő sem ...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Szakmai szempontból sokmindent nem lehetett leszűrni a tegnapi meccsből, legfeljebb annyit, hogy Bradberry-t simán visszahoznám FA-n. Amúgy is tartozunk a sasoknak a két évvel ezelőtti tankolás, meg Smith miatt is. Ebből az aspektusból nagy dicséret illeti Webb sporttársat, aki szépen kerülgette a zsákolásokat.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
egyébként a kezdő védelmet lehet pihentetni lehetne még a Vikes ellen is ! 😊
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Golladay TD!

el sem akartam hinni, ráadásul nem egy kis elkapás volt, remélem a PO-ban legalább 1-2 first down-t, neadjisten hasonló TD-t ő is hozzá tud majd tenni.
kristof
nem lehet ez esetleg azzal összefüggésben hogy végre abban a playben arra használtuk amiben jó?
+ ugye Webb irányított!
Jones tuti nem dobta volna meg ...arra se nézett volna! 😊
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Ha rá is figyelni kellene a védőknek az csak a futás javára válhatna.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Golladay TD!

el sem akartam hinni, ráadásul nem egy kis elkapás volt, remélem a PO-ban legalább 1-2 first down-t, neadjisten hasonló TD-t ő is hozzá tud majd tenni.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Jár a taps és a keksz a csapatnak, mert kiadtak mindent és küzdöttek böcsülettel. Az Eagles-nek ki kellett magából adni rendesen, hogy a végén is egy onside kick-en múljon az NFC kiemelés. Ha esetleg úgy alakul, és ütjük a Minnesotat, akkor jó tudással felruházva jöhetünk vissza az Eagles-hez.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
10 es odds azért hívogató 🥸
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 430
Jacksonról amúgy mi hír, lesz majd a POban?
nagir
Sztem lesz
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Jacksonról amúgy mi hír, lesz majd a POban?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Haba New York Giants 565
Nekem szívet melengető, h J. Love is beletartozik a pihentetendő elitbe. Érdemtelenül kevés szó esett róla a szezonban, de örömteli, h a staff a helyén kezeli jó értelemben. Spec nagy kedvencem amióta itt van.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
"The New York Giants are expected to rest key starters this weekend. Tyrod Taylor is expected to play most of, if not all of, the game against the Eagles.

Other players you shouldn’t expect to see much of, it at all:

Leonard Williams
Azeez Ojulari
Saquon Barkley
Daniel Jones
Dexter Lawrence
Julian Love
Andrew Thomas
Kayvon Thibodeaux"

Szerintem remek döntés, rájuk nagy szükség lesz, Leo és Azeez amúgy is bajlódik valamivel, Barkleyn régóta látszik hogy túl sok volt a szezon elején kapott workload, Dexyt meg nem is értem hogy bírt ezzel a testtel, ennyi snapet, ilyen pusztító játékkal lenyomni. Jól fog jönni ez a pihenő nekik szerintem, fejben is egy Indy elleni domináns játék magabiztossága marad meg reméljük, és majd a hátralévő négy meccsen mindenki kiadhat magából mindent. 😜
Henderson
Ebből is látszik, h túl sok kulcs offense skill playert azért nem kell pihentetni, mert olyanunk nincs.. ennek tükrében kell értékelni DJ idei szezonját. Bár már nem aggódom a jövőjét illetően, csak az a kérdés milyen szerződést kap.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
"The New York Giants are expected to rest key starters this weekend. Tyrod Taylor is expected to play most of, if not all of, the game against the Eagles.

Other players you shouldn’t expect to see much of, it at all:

Leonard Williams
Azeez Ojulari
Saquon Barkley
Daniel Jones
Dexter Lawrence
Julian Love
Andrew Thomas
Kayvon Thibodeaux"

Szerintem remek döntés, rájuk nagy szükség lesz, Leo és Azeez amúgy is bajlódik valamivel, Barkleyn régóta látszik hogy túl sok volt a szezon elején kapott workload, Dexyt meg nem is értem hogy bírt ezzel a testtel, ennyi snapet, ilyen pusztító játékkal lenyomni. Jól fog jönni ez a pihenő nekik szerintem, fejben is egy Indy elleni domináns játék magabiztossága marad meg reméljük, és majd a hátralévő négy meccsen mindenki kiadhat magából mindent. 😜

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp ráadásul nem is TT a QB hanem Webb! Nálunk pedig Hurts játszik.
dande2
Részletekről az viszont lehet, hogy hiba lesz, ha egy olyan meccsen sérül rá amit csukott szemmel is megnyernétek...
nagir
Azèrt sajna az előző kèt meccs bizonyítja, főleg a NO elleni, hogy nem egèszen 😏 tudja le mindkét csapat sèrülès nèlkül ès akkor rendben leszünk 😊
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Hopp ráadásul nem is TT a QB hanem Webb! Nálunk pedig Hurts játszik.
dande2
Részletekről az viszont lehet, hogy hiba lesz, ha egy olyan meccsen sérül rá amit csukott szemmel is megnyernétek...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp ráadásul nem is TT a QB hanem Webb! Nálunk pedig Hurts játszik.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
 mobile.twitter.com/MikeGarafolo/status/1611360337445490690

Na végül pihentetés lesz
fodetra
☹️
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú nem tudtam hogy TT a csere QB, nem biztos hogy jobban járunk 🤔😏😉🤪

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
kenny golladay needs 76 catches to reach a reception bonus!!!
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
 mobile.twitter.com/MikeGarafolo/status/1611360337445490690

Na végül pihentetés lesz
fodetra
Kár, hogy Nate Sudfeldet nem lehet összeszedni egy félidőre 😊
több mint 1 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
 mobile.twitter.com/MikeGarafolo/status/1611360337445490690

Na végül pihentetés lesz
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Former New York Giants RB Peyton Hillis is reportedly in critical condition after saving his children from drowning. They are safe.

His uncle provided an update, saying Peyton is still in intensive care and dealing with some problems to his kidneys and lungs, but his condition is improving.

Prayers up 🙏