Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Dwayne Allen is volt nálunk private workouton.Szsziszka
Második kör végén ő sem lenne rossz húzás, vagy esetleg felmenni érte pár hellyel, bár nem is tudom mikor mentünk fel bárkiért is...balu10
Bardenért a 3. körben anno :rolleyes:
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Dwayne Allen is volt nálunk private workouton.Szsziszka
Második kör végén ő sem lenne rossz húzás, vagy esetleg felmenni érte pár hellyel, bár nem is tudom mikor mentünk fel bárkiért is...

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Dwayne Allen is volt nálunk private workouton.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hakeem Nicks highlightsAsbee
Nagyon jó volt megnézni 😀 Három kedvencem tőle idén:
3. GB ellen PO-ban szerzett hosszú TD pár mp-vel a második negyed vége előtt.
2. Atlanta ellen PO-ban, mikor 5 ember közül meglóg és TD.
1. GB ellen alapszakaszban rövid yardos TD, mert ott úgy kapta el a liga egyik (hanem a) legjobb CBje ellen, hogy az lefogta az egyik kezét, így lett egy csodálatos egykezes TD elkapás 😊balu10
az 1. Giants mezben szerzett TD-je sem volt semmi egyből !
itt az összefoglaló elején van 0:53-mál KC ellen!
ahogy a végén még "kifékezi" a védőt ! Rohadt nagy! 😊
igazi Nicks-es !
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Draftcountdown + cbssoports nagy segítség tud lenni, viszonylag gyorsan össze lehet szedni prospecteket (főleg needre), hogy valami fogalmad legyen játékosokról 😊 Persze azért más az, ha hétről hétre látja őket az ember.Asbee
Gyorsan átolvastam ezeket és meglepődtem, mert mindkettő szerint Jonathan Martin lecsúszhat hozzánk. Mostanában lemaradtam a dolgokról (elmúlt 1-2 hét), azt nem tudjátok, hogy mitől csúszott ekkorát a mock draftokban?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hakeem Nicks highlightsAsbee
Nagyon jó volt megnézni 😀 Három kedvencem tőle idén:
3. GB ellen PO-ban szerzett hosszú TD pár mp-vel a második negyed vége előtt.
2. Atlanta ellen PO-ban, mikor 5 ember közül meglóg és TD.
1. GB ellen alapszakaszban rövid yardos TD, mert ott úgy kapta el a liga egyik (hanem a) legjobb CBje ellen, hogy az lefogta az egyik kezét, így lett egy csodálatos egykezes TD elkapás 😊

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Köszi a választ salander!
Ez jó hír. Bár kicsit alacsony ez az összeg, ahhoz képest, h mekkora fizuk vannak,de ez már legyen a játékosok baja 😊Ron
Hát igen, tavaly elég drasztikusan lecsökkentették az újoncok fizetését. Mondjuk ami előtte volt az tarthatatlan volt ez nyilvánvaló, de eléggé átestek a ló túloldalára 😊
Közben próbálok felkészülni a draft-tipp játékra, de nem hiszem h nekem lenne értelme a hátsó körös (értsd 3. körtől lefele😊 projektekre név szerint tippelni.. az első két körrel (és a posztokkal végig) még bepróbálkozom.Szesze
Draftcountdown + cbssoports nagy segítség tud lenni, viszonylag gyorsan össze lehet szedni prospecteket (főleg needre), hogy valami fogalmad legyen játékosokról 😊 Persze azért más az, ha hétről hétre látja őket az ember.

Na meg akkor a tippjátékot hivatalos formába hozzuk? 😊

Super Bowl visszatekintő - Az interceptionAsbee
Azért ilyen szinten képben vagyok én is 😊 de ha nem is láttam vkit akkor nem tippelgetek rá mert semmi értelme. Sajna nem volt időm idén jobban képbe kerülni 😕
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi a választ salander!
Ez jó hír. Bár kicsit alacsony ez az összeg, ahhoz képest, h mekkora fizuk vannak,de ez már legyen a játékosok baja 😊Ron
Hát igen, tavaly elég drasztikusan lecsökkentették az újoncok fizetését. Mondjuk ami előtte volt az tarthatatlan volt ez nyilvánvaló, de eléggé átestek a ló túloldalára 😊
Közben próbálok felkészülni a draft-tipp játékra, de nem hiszem h nekem lenne értelme a hátsó körös (értsd 3. körtől lefele😊 projektekre név szerint tippelni.. az első két körrel (és a posztokkal végig) még bepróbálkozom.Szesze
Draftcountdown + cbssoports nagy segítség tud lenni, viszonylag gyorsan össze lehet szedni prospecteket (főleg needre), hogy valami fogalmad legyen játékosokról 😊 Persze azért más az, ha hétről hétre látja őket az ember.

Na meg akkor a tippjátékot hivatalos formába hozzuk? 😊

Super Bowl visszatekintő - Az interception


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Köszi a választ salander!
Ez jó hír. Bár kicsit alacsony ez az összeg, ahhoz képest, h mekkora fizuk vannak,de ez már legyen a játékosok baja 😊Ron
Hát igen, tavaly elég drasztikusan lecsökkentették az újoncok fizetését. Mondjuk ami előtte volt az tarthatatlan volt ez nyilvánvaló, de eléggé átestek a ló túloldalára 😊
Közben próbálok felkészülni a draft-tipp játékra, de nem hiszem h nekem lenne értelme a hátsó körös (értsd 3. körtől lefele😊 projektekre név szerint tippelni.. az első két körrel (és a posztokkal végig) még bepróbálkozom.
több mint 12 éve
Ron 18
Köszi a választ salander!
Ez jó hír. Bár kicsit alacsony ez az összeg, ahhoz képest, h mekkora fizuk vannak,de ez már legyen a játékosok baja 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sziasztok!
Valaki kérem, h világosítson fel a drafttal kapcsolatban. Annyi nem világos, h a kiválasztott játékosok fizetése, vagy legalábbis egy határérték meg van szabva, vagy korlátlan a fizetési határ, és csak az alkun múlik, hogy alá tudjuk-e írni a szerződést velük? Azért érdekel ez a téma, mert ahogy itt páran említettétek eléggé szorult a cap helyzetünk és érdekelne, h mekkora mozgástere van a csapatnak a draft előtt.Ron
Szerencsére az új kollektív szerződés óta a rookie játékosoknak elég kis mozgástere van fizetés követelésre. Ráadásul az alsó körösök általában nincsenek a legjobban fizetett 51 játékos között; így nem is számítanak bele a fizetési sapkába.

Perpillanat még 2,5-3 millió dollárral vagyunk a sapka alatt (ez még javulhat is, ha kiszórnak pár idősebb (ezért magasabb minimálbérű), de csak a campekre hozott játékost) és ebből nagyon durván egy millió dollár (inkább kevesebb) kell a draftoltak szerződtetésére.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sziasztok!
Valaki kérem, h világosítson fel a drafttal kapcsolatban. Annyi nem világos, h a kiválasztott játékosok fizetése, vagy legalábbis egy határérték meg van szabva, vagy korlátlan a fizetési határ, és csak az alkun múlik, hogy alá tudjuk-e írni a szerződést velük? Azért érdekel ez a téma, mert ahogy itt páran említettétek eléggé szorult a cap helyzetünk és érdekelne, h mekkora mozgástere van a csapatnak a draft előtt.Ron
Rookie szerződésekkel nem lesz gond 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Ron 18
Sziasztok!
Valaki kérem, h világosítson fel a drafttal kapcsolatban. Annyi nem világos, h a kiválasztott játékosok fizetése, vagy legalábbis egy határérték meg van szabva, vagy korlátlan a fizetési határ, és csak az alkun múlik, hogy alá tudjuk-e írni a szerződést velük? Azért érdekel ez a téma, mert ahogy itt páran említettétek eléggé szorult a cap helyzetünk és érdekelne, h mekkora mozgástere van a csapatnak a draft előtt.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A nevek azok tök függetlenek attól, hogy milyen posztokat várok?Asbee
ezt már kissé szőrszálhasogatásnak érzem 😊
én így gondoltam:
- 1. pontban tippelsz 7 posztot sorrendtől függetlenül
- 2. pontban a 7 posztot sorba rakod, az alapján, hogy melyik körre jósólod az első pontban felsorolt 7 posztot
- 3. pontban az első pontban felsorolt posztokhoz játékosneveket rendelsz (köröktől függetlenül)!
Tulajdonképpen az 1.-es és 3.-as pont lehetne egyben, de külön szeretném pontozni, ezért az átláthatóság kedvéért akarom külön!

De ha valakinek jobb ötlete van, csak nyugodtan!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A nevek azok tök függetlenek attól, hogy milyen posztokat várok?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A nevekből hányat, meg körhöz kapcsolva-e vagy nem?salander
ugyebár 5. körben nem húzunk, de a 4.-ben kétszer is, ezért 7 nevet írtok, de nem kell körökhöz kapcsolni! Szoval ha beirod Mike Adams nevét nem kell mellé kört párosítani már, elég nagy szó ha egyáltalán a nevet eltalálod!
Holnap összedobom és meg is tippelem az egészet!ironroy
Pont ezért érdeklődtem. Szóval akkor a 7 névben lehet több első körösnek mondott prospect is. Még így is nehéz lesz. :]
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A nevekből hányat, meg körhöz kapcsolva-e vagy nem?salander
ugyebár 5. körben nem húzunk, de a 4.-ben kétszer is, ezért 7 nevet írtok, de nem kell körökhöz kapcsolni! Szoval ha beirod Mike Adams nevét nem kell mellé kört párosítani már, elég nagy szó ha egyáltalán a nevet eltalálod!
Holnap összedobom és meg is tippelem az egészet!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A nevekből hányat, meg körhöz kapcsolva-e vagy nem?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez így oké

Hakeem Nicks highlights


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Csak példaként levezetve így gondoltam:


Mit szóltok?ironroy
nekem o.k!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Csak példaként levezetve így gondoltam:

posztok: WR,OT,OG/C,TE,DT,DE,CB erre jó esély van hogy majdnem mindet eltalálod ha tudod milyen needek vannak!

körök
Rd 1, Pick 32 (32) - OT
Rd 2, Pick 31 (63) - WR
Rd 3, Pick 31 (94) - DT
Rd 4, Pick 32 (127) - OG/C
Rd 4, Pick 36 (131) - TE
Rd 6, Pick 31 (201) - LB
Rd 7, Pick 32 (239) - S

Nevek: OTAdams;OGDavid DeCastro,LB Courtney Upshaw... stb
(itt csak nevet kell írnod)

Mit szóltok?
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Giants signed LS Zak DeOssie to a three-year, $3.45 million extension.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Én az első két körben (mármint, hogy posztok és körök megtippelése) simán benne vagyok. Egyetemi játékosokat nem ismerem, csak néhányat az Eurosport2-ről (pl. Floyd, de ő nekünk már úgysem lesz érdekes...) - Munka meg gyerekek mellett lekötné az összes szabadidőmet, ha még ezzel is foglalkoznék.

Szerintem a posztok és a körök simán vállalhatók többségünk számára, hiszen itt a saját csapat ismerete, a "need" számít, az meg ugye több év alatt csak-csak összejött vhogy. Ettől függetlenül kizárt, h vki eltalálja az összes picket, hiszen a mi dratunkat erősen befolyásolja, hogy mi történik előttünk.G-men
Látom érted mire gondoltam!
A neveket is megtippeljük, bár tényleg az a legnehezebb és azért is járna a legtöbb pont!
A legegyszerűbb tényleg az, hogy milyen posztokra húzunk a 7 kör alatt! utána hogy melyik körben húzzuk őket! Persze sok függ attól, hogy alakulnak a húzások... de hát ettől tippjáték a tippjáték!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Kicsit unatkoztam aztán írtam egy hosszabbat jövő évi alakulásokról és arról egy kicsit, hogy ez hogyan befolyásolhatja draftot: kattAsbee
Kicsit előreszaladtál, de jó gondolatok. Elég kiszámíthatatlan business ez, de azért egy durvább vázat talán meg lehet határozni 1-2 évre előre. 1-2 gondolat:
-Akit mindenképp újraigazolnék jövőre, az Kenny, sztem ő nagyon fontos láncszem a sec-ben.
-Egyetértek azzal is h 2 elit wr vszínű kell tekintve h a játéknak tényleg egyre hangsúlyosabb része a passzjáték. Sztem ez nálunk hosszú időre adott lehet, így Nicks mellett Cruz hosszú távú megtartása is elég magas a fontossági listán...bár attól tartok h nem lesz olcsó mulatság és komoly fejtörést fog okozni h ezt cap-barát módon összehozzák Reese-ék.
-Ami Osi-t illeti: nagy kedvenc, és a liga legjobb de-i közé tartozik. Utóbbi miatt úgy érzem, nem biztos h "cserének" itt tudjuk tartani. A mostaninál kevesebb lóvéval sztem kizárt h beérje, és a teljesítménye magáért beszél. Sajnos ellenünk dolgoznak az ilyen Mario Williams féle évi 10+ millió $-os deal-ek is, amit látva joggal gondolhatják a de-ink h többet érdemelnek. Sztem sanszosabb h JPP és Tuck fog előbb utóbb zsíros szerződést kapni tőlünk. Amit ki akarok hozni ebből: sztem túl jó Osi ahhoz, h a másik 2 említett úriember mellett hosszú távon itt tudjuk tartani. (Ja és annak fényéban is kicsit jogosnak érzem - az idén a tavalyihoz képest határozottan visszafogott - dünnyögését h Kiwi mennyit keres - nem mintha őt nem tartanám nagyon jó játékosnak). Ha Osit v. Kiwit hosszabb távon relatíve normális áron itt tudnák tartani, akkor nagyon nagy dicséret járna a fo-nak. Nem is beszélve a poszt fontosságáról. Jó ha a 2 közül csak az egyiktől kell búcsúznunk jövőre, de van rá esély szvsz h minkettőtől.
- Sztem Boothe lassan letett annyit az asztalra, hogy komolyan kell vele számolni mint lehetséges kezdő lg-vel...akár hosszabb távon. Idén is sokszor kezdőként nyújtott remek teljesítményt. És vele talán még lehetne is egy a csapat számára is előnyös hosszabb szerződést kötni. Akárcsak Beatty-vel, aki jól játszott lt-ként. Szóval a fal bal oldalát racionális áron lehetne most év közben, szezon elején hosszabb távra biztosítani...legalábbis sztem, aztán lehet h nagyon rosszul gondolom.
-Diehl sztem is max 1 évre szerepel a tervekben, ahogy Canty is (hacsak nem megy bele komoly paycutba). Bár utóbbi nagyban függ attól, h Austin mit mutat 2 kihagyott szezon meg egy komolyabb sérülés után. Meg hát mindig benne van a draft bármely szakaszában nálunk a dl draft is.
-Lb kérdés: sok szó esik a passzjáték erősödéséről, ami oda vezet hogy a lb-k kevesebbet vannak pályán. Ez nálunk is látszott tavaly. Talán kicsit háttérbe szorul a poszt. Olvastam is erről, h a klasszikus mlb helyett a gyakran használt nickel és dime csomagokban Boley van középen és mellette egy másik olyan atletikus lb, aki jó coverage-ben (Williams, esetleg Rivers). Ez persze nem újdonság, csak egyre többet használják a felállást. Így nem biztos h komolyabb érkező lesz mlb posztra, jó eséllyel megoldjuk a Jones, Herzlich, Blackburn trióval. De van itt még kérdés alapfelállásban slb poszton is.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kicsit unatkoztam aztán írtam egy hosszabbat jövő évi alakulásokról és arról egy kicsit, hogy ez hogyan befolyásolhatja draftot: katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER