Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
egy kis füvezgetés miatt biztos nem engedném hogy egy másik
csapat ölébe pottyanjon egy ilyen kaliberű játékos !
szóval ha valaki kiszemelte már előttünk akkor butaság lenne
kihagynia!

de az is lehet hogy én vagyok túl megengedő ebben az esetben... :/yooker
Nem tudom, volt az a lotus által linkelt cikk... Utána megnéztem 1-2 másik videót, picit elbizonytalanodtam.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 159 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fű nem nagy ügy szvsz. Az vesse rá az első követ, aki még nem próbálta...Asbee
Kezdhetem 😉 😛 ?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fű nem nagy ügy szvsz. Az vesse rá az első követ, aki még nem próbálta...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Mike Adams marijuana tesztje pozitív lett a combine-on. Kicsivel több esély, hogy lecsúszik hozzánk az 1. kör végére. 😛 Én még mindig az ol picknek örülnék legjobban 1. körben.Szsziszka
egy kis füvezgetés miatt biztos nem engedném hogy egy másik
csapat ölébe pottyanjon egy ilyen kaliberű játékos !
szóval ha valaki kiszemelte már előttünk akkor butaság lenne
kihagynia!

de az is lehet hogy én vagyok túl megengedő ebben az esetben... :/
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
én nagyon-nagyon bízom Floydban...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én az első két körben (mármint, hogy posztok és körök megtippelése) simán benne vagyok. Egyetemi játékosokat nem ismerem, csak néhányat az Eurosport2-ről (pl. Floyd, de ő nekünk már úgysem lesz érdekes...) - Munka meg gyerekek mellett lekötné az összes szabadidőmet, ha még ezzel is foglalkoznék.

Szerintem a posztok és a körök simán vállalhatók többségünk számára, hiszen itt a saját csapat ismerete, a "need" számít, az meg ugye több év alatt csak-csak összejött vhogy. Ettől függetlenül kizárt, h vki eltalálja az összes picket, hiszen a mi dratunkat erősen befolyásolja, hogy mi történik előttünk.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Jól hangzik. Bár az 1 hét elég rövidnek tűnik, nem tudom bele fér-e 3 kör. Lehet az első kettőt érdemes lenne összevonni. Jól értelmezem az 1. körben csak felsorolnánk posztokat, hogy hova húzunk, függetlenül akkor, hogy mikor. A 2. körben tippelnénk arra, hogy egy adott körben melyikre húzunk?
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bocsi csak Trónok Harca maratont tartottam 😀
Tippelde: - érdemes lenne első körben csak a posztokra tippelni (ez tűnik egyszerűbbnek)
- második körben, hogy melyik körben húzunk arra a posztra
- harmadik körben pedig egy nevet... na már mivel szerintem nagy részünk nincs tisztában az egyetemi foci játékosállományával, csak a mock draftokból, már csak így magamból kiindulva, ez érné a legtöbb pontot ha eltalálja valaki, mert ezt érzem a legnehezebbnek!!!

Van egy hetünk megvitatni! SAVAZZATOK 😉
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A tippjátékról kérdezzük meg Szeszét is is, hiszen tavalyelőtt Ő menedzselte...... 😛 (ez nem fizetett hirdetés, csak jelzem)Forti
Igen, tényleg jogos...

Gyerekek, azért ez a blog nagyon rendben van, köszi Asbee. Ebben (is) a legjobbak vagyunk!Forti
Háááát van még hova fejlődni. De lépésről-lépésre próbálok fejlődni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Gyerekek, azért ez a blog nagyon rendben van, köszi Asbee. Ebben (is) a legjobbak vagyunk!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjátékhoz egy javaslat:

Google spreadsheetben könnyen össze lehet dobni egy szavazást, hogy x körben milyen posztra húzunk, illetve mellette lehet olyat is, hogy beírjuk adott körben kit húzunk. Így az is tud játszani, aki ismeri a prospecteket, és az is, aki kevésbé. Ezt kiértékelni is könnyebb, mint fórumról kihámozni ki mit írt. Asbee: ha nem csináltatok még ilyen spreadsheetet, és ez a megoldás megfelelő, akkor holnap szívesen összedobom. Aztán fel lehet tenni a linket a blogra is, így aki csak azt olvassa, az is tud szavazni.

Ha beválik, átvihetjük ezt a megoldást az évközi tippjátékra is.Lance
Én személy szerint megköszönném 😊 Igaz a tippjáték Ironroy hatásköré várjuk meg ő mit mond.Asbee
A tippjátékról kérdezzük meg Szeszét is is, hiszen tavalyelőtt Ő menedzselte...... 😛 (ez nem fizetett hirdetés, csak jelzem)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjátékhoz egy javaslat:

Google spreadsheetben könnyen össze lehet dobni egy szavazást, hogy x körben milyen posztra húzunk, illetve mellette lehet olyat is, hogy beírjuk adott körben kit húzunk. Így az is tud játszani, aki ismeri a prospecteket, és az is, aki kevésbé. Ezt kiértékelni is könnyebb, mint fórumról kihámozni ki mit írt. Asbee: ha nem csináltatok még ilyen spreadsheetet, és ez a megoldás megfelelő, akkor holnap szívesen összedobom. Aztán fel lehet tenni a linket a blogra is, így aki csak azt olvassa, az is tud szavazni.

Ha beválik, átvihetjük ezt a megoldást az évközi tippjátékra is.Lance
Én személy szerint megköszönném 😊 Igaz a tippjáték Ironroy hatásköré várjuk meg ő mit mond.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Mike Adams marijuana tesztje pozitív lett a combine-on. Kicsivel több esély, hogy lecsúszik hozzánk az 1. kör végére. 😛 Én még mindig az ol picknek örülnék legjobban 1. körben.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Tippjátékhoz egy javaslat:

Google spreadsheetben könnyen össze lehet dobni egy szavazást, hogy x körben milyen posztra húzunk, illetve mellette lehet olyat is, hogy beírjuk adott körben kit húzunk. Így az is tud játszani, aki ismeri a prospecteket, és az is, aki kevésbé. Ezt kiértékelni is könnyebb, mint fórumról kihámozni ki mit írt. Asbee: ha nem csináltatok még ilyen spreadsheetet, és ez a megoldás megfelelő, akkor holnap szívesen összedobom. Aztán fel lehet tenni a linket a blogra is, így aki csak azt olvassa, az is tud szavazni.

Ha beválik, átvihetjük ezt a megoldást az évközi tippjátékra is.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát tegnap néztem mock draft körképet... Még a "guruknak" sincs halványlila gőze sem, hogy a Giants mit fog csinálni... Abszolút nulla konszenzus... Így vicces tippelni. :]
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na itt az utolsó Giants mock: katt. Lett benne egy-két vitatható pick 😀

Akkor tippjáték legyen? Csak elsőkörös, vagy az összes kört megtippeljük?Asbee
Tényleg kicsit fura pickek, de ritkán van, hogy várhatót húzunk...
Szerintem legyen tippjáték az összes körre, úgyis kb.lehetetlen eltalálni.balu10
Csak kérdés ki mennyire ismeri a prospecteket.

Na Hightower meg nálunk járt. Kíváncsi lennék, ha ott lenne 1/32-nél valóban behúznánk-e


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Na itt az utolsó Giants mock: katt. Lett benne egy-két vitatható pick 😀

Akkor tippjáték legyen? Csak elsőkörös, vagy az összes kört megtippeljük?Asbee
Tényleg kicsit fura pickek, de ritkán van, hogy várhatót húzunk...
Szerintem legyen tippjáték az összes körre, úgyis kb.lehetetlen eltalálni.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na itt az utolsó Giants mock: katt. Lett benne egy-két vitatható pick 😀

Akkor tippjáték legyen? Csak elsőkörös, vagy az összes kört megtippeljük?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Saints-nél most kitudja mi lesz az eltiltások miatt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
+ nekünk jobban fekszenek a nagy rangadók , komoly ellenfelekkel
( nem lebecsülve senkit persze) ! olyanra még nem sokra emlékszem hogy ilyen meccseken totál besültünk volna , szinte mindig komoly csata van .Miközben
a papíron gyengébbek ellen vagyunk képesek a legrosszabbul játszani...yooker
Sajnos én még mindig felriadok néha éjszakánként a Saints mérkőzés rémképeire 😊Lance
no az tényleg szívszorító volt...
viszont a másik mondjuk 8-9 tavalyi "rangadó" pedig mind komoly meccset hozott!
idén meg rendbe kell tenni ezt a dolgot a NO-val és akkor alhatunk nyugodtan! 😉
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A lényeg, hogy játsszon jól a csapat, és mutassuk meg, hogy nem véletlen mi vagyunk a SB Champions.gyurczi
Számomra is ez a lényeg, hogy jó játékot produkáljunk, nem szeretem az olyan meccseket, mint pl. a Miami elleni volt...
Erős ez a sorsolás, mert a 11 PO-ba jutott csapatból (rajtunk kívül ennyi ugye) 7-el játszunk! E mellett a csoportunk sem a legkönnyebbek közé tartozik, de én mint mindig most is nagyon optimista vagyok...tehát 12-4 😀

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
+ nekünk jobban fekszenek a nagy rangadók , komoly ellenfelekkel
( nem lebecsülve senkit persze) ! olyanra még nem sokra emlékszem hogy ilyen meccseken totál besültünk volna , szinte mindig komoly csata van .Miközben
a papíron gyengébbek ellen vagyunk képesek a legrosszabbul játszani...yooker
Sajnos én még mindig felriadok néha éjszakánként a Saints mérkőzés rémképeire 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Tavaly én pesszimista voltam, főleg a sérülések meg a lockout miatt, de a szezon végére nagyon belejött a csapat. Ez tényleg a legerősebb sorsolás a ligában, de legalább jó csapatokat látunk a meccseinken. Én most is szerényen csak annyit várok a csapattól, hogy ne legyen egy olyan kilátástalan játék, mint amilyennel a Skins ellen tavaly kirukkoltak. Inkább égjünk el a tűzben mint a Packers ellen. A csoportmeccseken sok fog múlni, de azok még nehezebbek lesznek mint tavaly, úgyhogy én azoktól jobban tartok, mint a 49ers vagy a Saints elleni meccsektől, főleg hogy azok sokkal fontosabbak.
Nekem kicsit sok az 5 NF, de ez van.
A lényeg, hogy játsszon jól a csapat, és mutassuk meg, hogy nem véletlen mi vagyunk a SB Champions.gyurczi
+ nekünk jobban fekszenek a nagy rangadók , komoly ellenfelekkel
( nem lebecsülve senkit persze) ! olyanra még nem sokra emlékszem hogy ilyen meccseken totál besültünk volna , szinte mindig komoly csata van .Miközben
a papíron gyengébbek ellen vagyunk képesek a legrosszabbul játszani...
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Tavaly én pesszimista voltam, főleg a sérülések meg a lockout miatt, de a szezon végére nagyon belejött a csapat. Ez tényleg a legerősebb sorsolás a ligában, de legalább jó csapatokat látunk a meccseinken. Én most is szerényen csak annyit várok a csapattól, hogy ne legyen egy olyan kilátástalan játék, mint amilyennel a Skins ellen tavaly kirukkoltak. Inkább égjünk el a tűzben mint a Packers ellen. A csoportmeccseken sok fog múlni, de azok még nehezebbek lesznek mint tavaly, úgyhogy én azoktól jobban tartok, mint a 49ers vagy a Saints elleni meccsektől, főleg hogy azok sokkal fontosabbak.
Nekem kicsit sok az 5 NF, de ez van.
A lényeg, hogy játsszon jól a csapat, és mutassuk meg, hogy nem véletlen mi vagyunk a SB Champions.gyurczi
én nem akarok még egy olyan elcsalt meccset látni, mint tavaly a Packers meccs... bocsi de ebben nem értünk egyetcsebi
Hát abban tényleg nem értünk egyet, hogy elcsalt meccs lett volna. Volt két ritka súlyos bírói hiba, mind a kettő a kárunkra, de én nehezen hiszem, hogy szándékos csalásról lenne szó. Lehet, hogy naiv vagyok, de inkább elhiszem, hogy minden csapatnál van bounty, mint azt, hogy meccsek kimenetelét befolyásolják.
A meccset azért hoztam fel példának, mert a liga egyértelműen legjobb csapatával játszottunk nagyon jó meccset, nagy jól, egy igen nehéz helyzetben. Inkább egy ilyen, mint egy Skins elleni szégyenteljes katasztrófa.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Tavaly én pesszimista voltam, főleg a sérülések meg a lockout miatt, de a szezon végére nagyon belejött a csapat. Ez tényleg a legerősebb sorsolás a ligában, de legalább jó csapatokat látunk a meccseinken. Én most is szerényen csak annyit várok a csapattól, hogy ne legyen egy olyan kilátástalan játék, mint amilyennel a Skins ellen tavaly kirukkoltak. Inkább égjünk el a tűzben mint a Packers ellen. A csoportmeccseken sok fog múlni, de azok még nehezebbek lesznek mint tavaly, úgyhogy én azoktól jobban tartok, mint a 49ers vagy a Saints elleni meccsektől, főleg hogy azok sokkal fontosabbak.
Nekem kicsit sok az 5 NF, de ez van.
A lényeg, hogy játsszon jól a csapat, és mutassuk meg, hogy nem véletlen mi vagyunk a SB Champions.gyurczi
én nem akarok még egy olyan elcsalt meccset látni, mint tavaly a Packers meccs... bocsi de ebben nem értünk egyet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.