New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Én amúgy örülnék, ha még több Giants szurkoló lenne itthon, ha meg írogatnának is ide, jönnének meccset nézni, akkor pláne.

De szerintem egyszerűen ugyanazok az emberek, akik eddig is szurkoltak most a SB után kaptak egy impulzust, hogy rendeljenek egy-két Giantses holmit. Nekem is jönni fog majd mezem meg pólóm - egyikem sem volt eddig - pedig én a 2006-os szezonban kezdtem szurkolni a csapatnak. :]salander
Sztem biztosan sokan vannak akik azóta csatlakoztak a fórumhoz csak nem írogatnak ide. Nekem is jó sok idő eltelt anno mire ténylegesen beregisztráltam, pedig már rég olvastam a fórumot. Asszem épp Coughlin fejét követelték itt az emberek és az ő védelmében írtam az első hsz-em 😊 Aztán utána Coughlin is megvédte magát, mert SB-t nyertünk 😊
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Én amúgy örülnék, ha még több Giants szurkoló lenne itthon, ha meg írogatnának is ide, jönnének meccset nézni, akkor pláne.

De szerintem egyszerűen ugyanazok az emberek, akik eddig is szurkoltak most a SB után kaptak egy impulzust, hogy rendeljenek egy-két Giantses holmit. Nekem is jönni fog majd mezem meg pólóm - egyikem sem volt eddig - pedig én a 2006-os szezonban kezdtem szurkolni a csapatnak. :]salander
nekem sajnos semmi pénzem nincsen most rendelni 😕
remélem mikor ősszel kijönnek a tiffany-s mem-ek akkor abból rendelek mondjuk egy gyűrűt 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Amúgy se itt, se az amerikai fórumokon nem nőtt meg különösebben az érdeklődés... Viszont a "pártatlan" szurkolók sírnak, hogy egy "ilyen" Giants bajnok lehetett... meg hogy szar a rendszer, hogy ezt hagyta. 😀salander
Nekem az összes NFL-t néző haverom gratulált, mindegyikük megérdemeltnek tartotta a győzelmünket. Pedig jópáruk csapatát vertük a PO-ban A szakértőbbek olyanokat is mondtak, mint:
"a védelem nyeri a bajnokságot"
"a rájásztásban kell megmutatni, nem elég az alapszakaszban brillírozni" stb.

Az, hogy miért szar a rendszer meg miért nem, nézőpont kérdése. Én azon lettem volna kiakadva, ha a két legtöbb yardot nyelő védelem közül nyeri vmelyik az SB-t. De, mondom, ez nézőpont kérdése.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én amúgy örülnék, ha még több Giants szurkoló lenne itthon, ha meg írogatnának is ide, jönnének meccset nézni, akkor pláne.

De szerintem egyszerűen ugyanazok az emberek, akik eddig is szurkoltak most a SB után kaptak egy impulzust, hogy rendeljenek egy-két Giantses holmit. Nekem is jönni fog majd mezem meg pólóm - egyikem sem volt eddig - pedig én a 2006-os szezonban kezdtem szurkolni a csapatnak. :]
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az SB óta hány közös meccsnézésetek volt? 😊Rataxes
Azért legalább a Super Bowlnál látnunk kellett volna a növekvő érdeklődést... 😀 De az egész playoffot is inkább csak nagyon-nagyon sok savanyú fejű Packers és Patriots drukker jellemezte, mint a megszaporodó Giants szurkolók.salander
nem is baj... pointer's-ben sosem felejtem el a packers drukkereket 😀 élmény volt látni, hogy egy embert leszámítva kb fogalmuk sem volt a játékról 😀csebi
És pont arról maradtam le... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amúgy se itt, se az amerikai fórumokon nem nőtt meg különösebben az érdeklődés... Viszont a "pártatlan" szurkolók sírnak, hogy egy "ilyen" Giants bajnok lehetett... meg hogy szar a rendszer, hogy ezt hagyta. 😀
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Az SB óta hány közös meccsnézésetek volt? 😊Rataxes
Azért legalább a Super Bowlnál látnunk kellett volna a növekvő érdeklődést... 😀 De az egész playoffot is inkább csak nagyon-nagyon sok savanyú fejű Packers és Patriots drukker jellemezte, mint a megszaporodó Giants szurkolók.salander
nem is baj... pointer's-ben sosem felejtem el a packers drukkereket 😀 élmény volt látni, hogy egy embert leszámítva kb fogalmuk sem volt a játékról 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Gondolom az SB győzelem is jópár divat-Giants-drukkert szült...Rataxes
Hát nem tudom, a közös meccsnézéseken tapasztaltak azért nem ezt mutatták.salander
Az SB óta hány közös meccsnézésetek volt? 😊Rataxes
ahány Eagles bajnoki cím az utóbbi 50 évben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az SB óta hány közös meccsnézésetek volt? 😊Rataxes
Azért legalább a Super Bowlnál látnunk kellett volna a növekvő érdeklődést... 😀 De az egész playoffot is inkább csak nagyon-nagyon sok savanyú fejű Packers és Patriots drukker jellemezte, mint a megszaporodó Giants szurkolók.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Gondolom az SB győzelem is jópár divat-Giants-drukkert szült...Rataxes
Hát nem tudom, a közös meccsnézéseken tapasztaltak azért nem ezt mutatták.salander
Az SB óta hány közös meccsnézésetek volt? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Gondolom az SB győzelem is jópár divat-Giants-drukkert szült...Rataxes
Hát nem tudom, a közös meccsnézéseken tapasztaltak azért nem ezt mutatták.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
10 napja, szombaton pl. a Normafánál, az Anna-réten jött szembe egy kb. 30-35 éves srác Giants-pulcsiban. Akartam is kérdezni, hogy nem innen volt-e vki, akit még nem ismerek, aztán rájöttem, ez kevéssé valószínű, lévén a Bp-en és környékén élő fórumozókat a PO-ban elég jól összehoztuk a közös meccsnézésekre.G-men
Gondolom az SB győzelem is jópár divat-Giants-drukkert szült...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kicsit anno félrenéztem, de ha jól tudom Pascoe exluzív jogú szabadügynök, ugyanúgy, mint Ballard. Ez ha jól tudom annyit tesz, hogy az eléjük rakott szerződést alá kell írniuk és meg is kapták a kontraktust.Asbee
Igen... De ugye nem kötelező, a "kötelező" 1 éves szerződést adni. De így abból hogy megjelent indirekten kiderült hogy aláírta.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sziasztok, melyikőtök jött el Meskó közönségtalálkozójára Elisha-mezben? 😂Wyatt
http://hvg.hu/sport/20120414_Mesko_Zoltan_Budapesten
Ha az 1:40-nél nyilatkozó srácra gondolsz akkor ő nem tartozik az általam ismert fórumozók közé.vadibandi
Azért szerencsére jóval többen vannak kis hazánkban Giants-szurkolók, mint ahányan ide irogatunk.

10 napja, szombaton pl. a Normafánál, az Anna-réten jött szembe egy kb. 30-35 éves srác Giants-pulcsiban. Akartam is kérdezni, hogy nem innen volt-e vki, akit még nem ismerek, aztán rájöttem, ez kevéssé valószínű, lévén a Bp-en és környékén élő fórumozókat a PO-ban elég jól összehoztuk a közös meccsnézésekre.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag a csapat 1 milliót lealkudott Keith Rivers fizetéséből.

Pascoe ma benn volt az edzőközpontban az offseason felkészülés első napján (de még nincs hír a szerződéséről).

Beattynek meg már 100%-os a szeme, de a meccseken majd plexit kell viselnie.salander
Kicsit anno félrenéztem, de ha jól tudom Pascoe exluzív jogú szabadügynök, ugyanúgy, mint Ballard. Ez ha jól tudom annyit tesz, hogy az eléjük rakott szerződést alá kell írniuk és meg is kapták a kontraktust.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Állítólag a csapat 1 milliót lealkudott Keith Rivers fizetéséből.

Pascoe ma benn volt az edzőközpontban az offseason felkészülés első napján (de még nincs hír a szerződéséről).

Beattynek meg már 100%-os a szeme, de a meccseken majd plexit kell viselnie.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nekem a tavalyi csúcs az volt amikor Osi a falemberrel együtt sackelte Mattyt a wildcard meccsen.gyurczi
elsőre nem értettem mi olyan nagy szám ebben , aztán leesett hogy nem védő falemberrel (közösen)

hanem támadófal emberestül nyomta .... 😊
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Sziasztok, melyikőtök jött el Meskó közönségtalálkozójára Elisha-mezben? 😂Wyatt
http://hvg.hu/sport/20120414_Mesko_Zoltan_Budapesten
Ha az 1:40-nél nyilatkozó srácra gondolsz akkor ő nem tartozik az általam ismert fórumozók közé.




több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Pénteken voltam a Pointer"sben, egy kis nosztalgia...
ATL @ NYG 2-24
NYG @ GB 37-20
De jó is volt az a hely!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Umenyiora highlightsAsbee
Köszi, ez feldobta a vasárnap estémet!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Eli az SNLben 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828522f7/article/eli-manning-to-host-saturday-night-live-on-may-5?module=HP11_headline_stacktenorx
Ez jó lesz. :]
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Eli az SNLben 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828522f7/article/eli-manning-to-host-saturday-night-live-on-may-5?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mondjuk elég sokan vannak, akik max hetedik körösek lesznek. Igaz elkapóknál kicsit gyanús, hogy két ilyen játékost...Félek a Nicks-Cruz párosból valaki lépni fog.Asbee
Hát akit leginkább félthetünk, az Cruz, de ő is "csak" RFA lesz jövőre, Nicksnek még két év van a szerződéséből. De ha ennyire passzorientáltak akarunk lenni a jövőben is, akkor szükség lesz a Cruz-Nicks párosra!

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Nekem a tavalyi csúcs az volt amikor Osi a falemberrel együtt sackelte Mattyt a wildcard meccsen.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Umenyiora highlightsAsbee
Egy élmény!