New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk jó OT-t tudunk találni 2. kör végén is. Ha Sanders ott lesz még, akkor ő mindenképp jó választás lehet, de Massie vagy Schwartz is kezdő lehet a későbbi években. Ha pedig még hátrébb tekintünk, akkor Nate Potter jó kis project player lehet, meg Tony Bergstromról olvastam jókat, nem véletlenül vittem el negyedik kör végén draft game-ben.

A vége aztán az lesz, hogy jön egy olyan játékos első körben, akire egyáltalán nem is számítunk. Azért valljuk be, tavaly sem Amu-t vártuk (mondjuk jó, hogy lecsúszott). JPP-ről nem is beszélve.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jerniganben akkor lehet nem annyira bízunk...Asbee
Hát igen, ez azért még kérdés.. bevallom én eléggé leírtam magamban. Returnernek akartuk használni erre képtelen elkapni a labdát kickoffnál.. kb Dodge kategória lett nálam egyből, persze azért jár neki még egy esély mindenképpen.Szesze
Azért a potenciál elég nagy benne és szerintem slot WR-ként nagyon hasznos lesz jövőre. Tény, hogy neki nem sikerült (még) felvennie az NFL ritmusát, kellettek volna neki a campek, de idén bepótolhatja. Én még bízom benne és remélem ki tudjuk belőle hozni ezt: http://www.youtube.com/watch?v=63lbmKiBWl0

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Te úgyis minden évben a falembereknek örülnél legjobban... 😉yooker
Aham 😊 Sztem a QB után egyértelműen a falak a legfontosabbak ebben a sportban, így tényleg azt szeretem ha oda húzogatunk első körökben.
(a TE meg valahogy pláne nagyon luxusnak tűnik nekem első körben, ezért is nem pártolom annyira)Szesze
Ballard is jól példázza, hogy milyen fasza kis TE-ek vannak a piacon drafton kívül is.
Pár hónapja én is hajlottam arra, hogy a sok sérülés miatt egy fasza TE-t kell draftolni pl. az első körben, de most már én is azt mondom, hogy 1/32-re falembert húzzunk. És akkor már olyat, aki a tavalyi bénább futójátékot tudja támogatni (beszámítva persze a Coughlin-féle rookie-védelmi programot, eredmény inkább 2013-ra lenne várható)G-men
Igen, szinte biztos h nem fog kezdeni még az első körös választottunk se idén. Fleenernek azért rotációban komolyabb szerepe is lehetne már idén is, de ha O-falembert húzunk ő max sérülés esetén fog a csapatba kerülni, ez szinte tuti.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Te úgyis minden évben a falembereknek örülnél legjobban... 😉yooker
Aham 😊 Sztem a QB után egyértelműen a falak a legfontosabbak ebben a sportban, így tényleg azt szeretem ha oda húzogatunk első körökben.
(a TE meg valahogy pláne nagyon luxusnak tűnik nekem első körben, ezért is nem pártolom annyira)Szesze
Én is falember rajongó vagyok! 😊vadibandi
Alakítunk klubot? 😊
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hm, mondjuk ezzel a Rivers igazolással tovább csökkent az első körös LB-húzás esélye. A végén még én is támogatni fogom, h TE-t húzzunk, lassan elfogy a need 😊 Mondjuk falembernek jobban örülnék továbbra is.Szesze
Te úgyis minden évben a falembereknek örülnél legjobban... 😉yooker
Aham 😊 Sztem a QB után egyértelműen a falak a legfontosabbak ebben a sportban, így tényleg azt szeretem ha oda húzogatunk első körökben.
(a TE meg valahogy pláne nagyon luxusnak tűnik nekem első körben, ezért is nem pártolom annyira)Szesze
Én is falember rajongó vagyok! 😊




több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hm, mondjuk ezzel a Rivers igazolással tovább csökkent az első körös LB-húzás esélye. A végén még én is támogatni fogom, h TE-t húzzunk, lassan elfogy a need 😊 Mondjuk falembernek jobban örülnék továbbra is.Szesze
Te úgyis minden évben a falembereknek örülnél legjobban... 😉yooker
Aham 😊 Sztem a QB után egyértelműen a falak a legfontosabbak ebben a sportban, így tényleg azt szeretem ha oda húzogatunk első körökben.
(a TE meg valahogy pláne nagyon luxusnak tűnik nekem első körben, ezért is nem pártolom annyira)Szesze
Ballard is jól példázza, hogy milyen fasza kis TE-ek vannak a piacon drafton kívül is.
Pár hónapja én is hajlottam arra, hogy a sok sérülés miatt egy fasza TE-t kell draftolni pl. az első körben, de most már én is azt mondom, hogy 1/32-re falembert húzzunk. És akkor már olyat, aki a tavalyi bénább futójátékot tudja támogatni (beszámítva persze a Coughlin-féle rookie-védelmi programot, eredmény inkább 2013-ra lenne várható)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Azért mind a három kick-off visszahordó ember 23-25 yardos átlagot hozott és még Jernigannek voltak a legszebb (ha nem is a legtöbb yardot hozó) meglódulásai. És szerintem azért jelent valamit, hogy a szezon végén a 15. héttől már ő csinálta.

De itt még mindig a blokkolási sémát vádolom... Mondjuk a kickoff még mindig nem olyan szar mint a punt...salander
Jah, semmiképpen sem kell még eltemetni Jernigant, sőt! Azért 3. körös választást biztosan nem fogunk kukába dobni egy gyengébb kezdés után, ez biztos és jogos is. Ettől függetlenül remélem hozunk egy (lehetőleg magas) WR-t ebből az idén tényleg nagyon jó classból. (bár egyébként Jernigan is top WR prospectnek számított a tavalyi évben, remélem idén megmutatja h jogosan volt így.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azért mind a három kick-off visszahordó ember 23-25 yardos átlagot hozott és még Jernigannek voltak a legszebb (ha nem is a legtöbb yardot hozó) meglódulásai. És szerintem azért jelent valamit, hogy a szezon végén a 15. héttől már ő csinálta.

De itt még mindig a blokkolási sémát vádolom... Mondjuk a kickoff még mindig nem olyan szar mint a punt...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Hm, mondjuk ezzel a Rivers igazolással tovább csökkent az első körös LB-húzás esélye. A végén még én is támogatni fogom, h TE-t húzzunk, lassan elfogy a need 😊 Mondjuk falembernek jobban örülnék továbbra is.Szesze
Te úgyis minden évben a falembereknek örülnél legjobban... 😉yooker
Aham 😊 Sztem a QB után egyértelműen a falak a legfontosabbak ebben a sportban, így tényleg azt szeretem ha oda húzogatunk első körökben.
(a TE meg valahogy pláne nagyon luxusnak tűnik nekem első körben, ezért is nem pártolom annyira)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hm, mondjuk ezzel a Rivers igazolással tovább csökkent az első körös LB-húzás esélye. A végén még én is támogatni fogom, h TE-t húzzunk, lassan elfogy a need 😊 Mondjuk falembernek jobban örülnék továbbra is.Szesze
Te úgyis minden évben a falembereknek örülnél legjobban... 😉
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Erről jut eszembe, hogy jött workoutra a Rutgerses Mohamed Sanu. Ami illik abba a képbe, hogy a ifjabb Gilbride egész nyáron WR-eket nézett a Pro Dayeken. salander
Neki én is nagyon örülnék, csak 1. körben nagy reach lenne, másodikban meg fel kellene menni érte.
Mondjuk egy első kör Adams, második Sanu, harmadik Turbin az elég jó lenne 😊balu10
Első körben bizti nem hozzuk, ő pl egy letrade után lehetne opció.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Jerniganben akkor lehet nem annyira bízunk...Asbee
Hát igen, ez azért még kérdés.. bevallom én eléggé leírtam magamban. Returnernek akartuk használni erre képtelen elkapni a labdát kickoffnál.. kb Dodge kategória lett nálam egyből, persze azért jár neki még egy esély mindenképpen.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Erről jut eszembe, hogy jött workoutra a Rutgerses Mohamed Sanu. Ami illik abba a képbe, hogy a ifjabb Gilbride egész nyáron WR-eket nézett a Pro Dayeken. salander
Neki én is nagyon örülnék, csak 1. körben nagy reach lenne, másodikban meg fel kellene menni érte.
Mondjuk egy első kör Adams, második Sanu, harmadik Turbin az elég jó lenne 😊

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jerniganben akkor lehet nem annyira bízunk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Erről jut eszembe, hogy jött workoutra a Rutgerses Mohamed Sanu. Ami illik abba a képbe, hogy a ifjabb Gilbride egész nyáron WR-eket nézett a Pro Dayeken. Plusz járt itt két futottak még QB; Matt Simms (Tennessee) és Dan DiLella (Albany). Kell valaki dobálni a training campbe...

Plusz lassan betelik a keret. Ugye draftolunk még hét embert... Még 2-3 UDFA/egyéb campbodynak/visszaigazolt FA van hely a tágabb keretben. És még pl. Pascoe és Bernard sincs visszaigazolva.

Szerintem a CB poszton lesz már a TC előtt is egy vérengzés mert a 9 ami a rosteren van az mocskos sok.salander
CB poszton tuti ritkítunk, de ha draftolunk WR-t, akkor szerintem ott is búcsúzni fog pár versenyző, ha Pascoe végre visszigazolódik, akkor Beckum is kissé felesleges.lotus86
Sztem szinte 100%, h fogunk WR-t hozni. Sanu kifejezetten jó lenne pl 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Hm, mondjuk ezzel a Rivers igazolással tovább csökkent az első körös LB-húzás esélye. A végén még én is támogatni fogom, h TE-t húzzunk, lassan elfogy a need 😊 Mondjuk falembernek jobban örülnék továbbra is.Szesze
Falembernek én is jobban örülnék, de kit? Lehet Adamset korábban kiviszik, sőt Fleenert is és akkor ott leszünk, hogy sehol. Mondjuk aggódni nem aggódom, mert nem ismerem a draft boardunkat, és lehet, hogy Massiet vagy Zeitlert vaskos első körös tehetségnek tartjuk, és berántjuk őket 1. kör végén ha a többiek kimentek, esetleg húzunk egy DT-t.

Várom már a workoutokat, mert mi nem nagyon hintjük a port, és elég sok olyan játékost draftoltunk, akit külön vizitre is elhívtunk.lotus86
Hát ezaz, épp ezért mondtam a letrade-t, de végül is akár fel is mehetnénk.. Én egy DT-nek örülnék a legjobban egyébként.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Erről jut eszembe, hogy jött workoutra a Rutgerses Mohamed Sanu. Ami illik abba a képbe, hogy a ifjabb Gilbride egész nyáron WR-eket nézett a Pro Dayeken. Plusz járt itt két futottak még QB; Matt Simms (Tennessee) és Dan DiLella (Albany). Kell valaki dobálni a training campbe...

Plusz lassan betelik a keret. Ugye draftolunk még hét embert... Még 2-3 UDFA/egyéb campbodynak/visszaigazolt FA van hely a tágabb keretben. És még pl. Pascoe és Bernard sincs visszaigazolva.

Szerintem a CB poszton lesz már a TC előtt is egy vérengzés mert a 9 ami a rosteren van az mocskos sok.salander
CB poszton tuti ritkítunk, de ha draftolunk WR-t, akkor szerintem ott is búcsúzni fog pár versenyző, ha Pascoe végre visszigazolódik, akkor Beckum is kissé felesleges.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Erről jut eszembe, hogy jött workoutra a Rutgerses Mohamed Sanu. Ami illik abba a képbe, hogy a ifjabb Gilbride egész nyáron WR-eket nézett a Pro Dayeken. Plusz járt itt két futottak még QB; Matt Simms (Tennessee) és Dan DiLella (Albany). Kell valaki dobálni a training campbe...

Plusz lassan betelik a keret. Ugye draftolunk még hét embert... Még 2-3 UDFA/egyéb campbodynak/visszaigazolt FA van hely a tágabb keretben. És még pl. Pascoe és Bernard sincs visszaigazolva.

Szerintem a CB poszton lesz már a TC előtt is egy vérengzés mert a 9 ami a rosteren van az mocskos sok.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hm, mondjuk ezzel a Rivers igazolással tovább csökkent az első körös LB-húzás esélye. A végén még én is támogatni fogom, h TE-t húzzunk, lassan elfogy a need 😊 Mondjuk falembernek jobban örülnék továbbra is.Szesze
Falembernek én is jobban örülnék, de kit? Lehet Adamset korábban kiviszik, sőt Fleenert is és akkor ott leszünk, hogy sehol. Mondjuk aggódni nem aggódom, mert nem ismerem a draft boardunkat, és lehet, hogy Massiet vagy Zeitlert vaskos első körös tehetségnek tartjuk, és berántjuk őket 1. kör végén ha a többiek kimentek, esetleg húzunk egy DT-t.

Várom már a workoutokat, mert mi nem nagyon hintjük a port, és elég sok olyan játékost draftoltunk, akit külön vizitre is elhívtunk.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
közben Moldent is leigazoltuk... CB volt a patsbencsebi
Akkor töltelék (hátsókörös; ha valami zseni csúszik akkor lehet kivétel) DB már csak safety vagy returner posztra fog jönni nagy valószínűséggel a drafton.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
közben Moldent is leigazoltuk... CB volt a patsben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Hm, mondjuk ezzel a Rivers igazolással tovább csökkent az első körös LB-húzás esélye. A végén még én is támogatni fogom, h TE-t húzzunk, lassan elfogy a need 😊 Mondjuk falembernek jobban örülnék továbbra is.
több mint 12 éve
actommy 17
Mit gondoltok, nem lenne érdemes megszerezni Braylon Edwardst? Most szabad ügynök, nekem pedig az egyik kedvencem😊 Nagyon tehetséges elkapó, és most meglehetősen le van értékelve. Jó lenne 3. számú WR-nek.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Rivers Twitteren:

"These little town blues, are melting away I'll make a brand new start of it......." -frank santria

Az már csak részletkérdés, hogy Sinatrának hívták a szerencsétlent......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
közben Locklear ideigazolt
szar OT, ennyit tudunk róla 😀Stez
Nem tudom... 2010-ben RT-ként úgy tűnik volt egy jó éve, de a futásblokkolási problémákat nem ő fogja megoldani.

Legalább lesz egy kis verseny mert az a poszt még így is elég szegényes...