New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyre inkább érik az rb draft. Hacsak nem hozunk egy fa-t...ennek sztem kisebb az esélye.
Kár Brownért. Én csípem, még mindig jó játékosnak tartom (személy szerint jobbnak mint Ware, de ezzel lehet egyedül maradok).Szsziszka
Sérülések elég rendesen kicsinálták. Ware passzoknál szinte hasznosabb, middle screeneknél jó párszor szerzett fontos yardokat. Odaát azt mondják Scott robbanthat idén nagyot, Diehl is dicsérte pl. a napokban. A vezetőség esze nálunk szerencsére a helyén van, ha nem látják a megfelelő pótlást, Jacobs-ot sem engedték volna el. Drafton mondjuk remélem érkezik egy hasonló, erőteljes játékos.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2012/03/30/andre-brown-suspended-four-games/

Andre Brown 4 meccses pihit kap doppinghasználat miattAsbee
úristen mekkora katasztrófa... 😊 vágjuk ki a francba!!! :mad:ironroy
Egyre inkább érik az rb draft. Hacsak nem hozunk egy fa-t...ennek sztem kisebb az esélye.
Kár Brownért. Én csípem, még mindig jó játékosnak tartom (személy szerint jobbnak mint Ware, de ezzel lehet egyedül maradok).
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
http://www.giantsfootballblog.com/2012/03/30/andre-brown-suspended-four-games/

Andre Brown 4 meccses pihit kap doppinghasználat miattAsbee
úristen mekkora katasztrófa... 😊 vágjuk ki a francba!!! :mad:
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.giantsfootballblog.com/2012/03/30/andre-brown-suspended-four-games/

Andre Brown 4 meccses pihit kap doppinghasználat miatt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Asbee: Nálam egy-két kép nem működik a bejegyzésben.

Amiket kizártál azok szerintem jogosak. Egyszerűen nem lesz BPA safety, corner vagy RB az első kör végén.

Zach Brown (Hightower szerintem nem lesz a radarunkon ilyen magasan, nem passzol ide) nagyobb luxus lenne mint egy komoly (csúszó) WR. Egyszerűen nincs akkora szerepe a linebackereknek védelemben. Egyre inkább 4-2-5-öt játszunk, ha nem sérül végig idén megint a secondary akkor még inkább ebbe az irányba tolódhat a dolog. Boley kb fix, Williams meg elég sokat fejlődött ahhoz képest, hogy a draft napján azt se tudta senki a Giantsen kívül, hogy kiről van szó. Ha ott lesz teszem azt Alshon Jeffery, esélytelen hogy benn hagyjuk. Mert van ugye két "sztár" WR-ünk. Ebből Cruznak most jön a második éve, amikor elválik hogy tényleg lesz-e belőle; Nicks meg nem játszott még egy évet teljes egészében végig. Ráadásul mindkettőjüknek új szerződést kéne hogy adjunk... Ha sikerülne egy első körös (nem korai második körös) WR-t fogni 1/32-re akkor valaki mehetne isten hírével, ha túl sokat akar.

De nyújtózkodni nem fogunk WR-ért az első körben.

Idén különösen nehéz jósolni nekünk, mert teljesen attól függ minden, hogy a több csapat milyen kreténségeket mutat be előttünk. Kimegy-e pl Tannehill az első körben? Mennyire lesznek kapósok a CB-k akik minket nem érintenek? Kimegy-e egynél több RB?

Én az O-lineba szeretnék embert vagy esetleg egy csúszó DE-t vagy WR-t; de ha a falemberek gyorsan kimennek az elején akkor jöhet linebacker vagy tight end is. Csak ne ez legyen a prioritás.salander
Ezek igazak, ezért lenne jó egy letrade.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Adams nálam se látszik. ne direkt linkelj sztem ha nem mentsd le egyesével, töltsd fel Te vhova (imagerz, photobucket, stb) és akkor szvsz jónak kéne lennie.kristof
Lustaság fél egészség 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Adams nálam se látszik. ne direkt linkelj sztem ha nem mentsd le egyesével, töltsd fel Te vhova (imagerz, photobucket, stb) és akkor szvsz jónak kéne lennie.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Másnál ugyanez?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Asbee: Nálam egy-két kép nem működik a bejegyzésben.
salander
Milyen böngészővel nézed? Nálam minden oké.Asbee
Chrome, de szerintem valamelyik site amiről linkelsz lassú.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee: Nálam egy-két kép nem működik a bejegyzésben.
salander
Milyen böngészővel nézed? Nálam minden oké.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nyilván mindig BPA-zunk (ami szvsz jó stratégia) idén viszont azt mondom, hogy SB győztesként talán megtehetjük, hogy reachelünk valakiért, szal én 1/32-vel mindenképpen MLB-t v OL-t húznék (most arra ne gondoljunk, hogy Blackmon/Floyd féle wr-ek lecsúsznak hozzánk)
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Asbee: Nálam egy-két kép nem működik a bejegyzésben.

Amiket kizártál azok szerintem jogosak. Egyszerűen nem lesz BPA safety, corner vagy RB az első kör végén.

Zach Brown (Hightower szerintem nem lesz a radarunkon ilyen magasan, nem passzol ide) nagyobb luxus lenne mint egy komoly (csúszó) WR. Egyszerűen nincs akkora szerepe a linebackereknek védelemben. Egyre inkább 4-2-5-öt játszunk, ha nem sérül végig idén megint a secondary akkor még inkább ebbe az irányba tolódhat a dolog. Boley kb fix, Williams meg elég sokat fejlődött ahhoz képest, hogy a draft napján azt se tudta senki a Giantsen kívül, hogy kiről van szó. Ha ott lesz teszem azt Alshon Jeffery, esélytelen hogy benn hagyjuk. Mert van ugye két "sztár" WR-ünk. Ebből Cruznak most jön a második éve, amikor elválik hogy tényleg lesz-e belőle; Nicks meg nem játszott még egy évet teljes egészében végig. Ráadásul mindkettőjüknek új szerződést kéne hogy adjunk... Ha sikerülne egy első körös (nem korai második körös) WR-t fogni 1/32-re akkor valaki mehetne isten hírével, ha túl sokat akar.

De nyújtózkodni nem fogunk WR-ért az első körben.

Idén különösen nehéz jósolni nekünk, mert teljesen attól függ minden, hogy a több csapat milyen kreténségeket mutat be előttünk. Kimegy-e pl Tannehill az első körben? Mennyire lesznek kapósok a CB-k akik minket nem érintenek? Kimegy-e egynél több RB?

Én az O-lineba szeretnék embert vagy esetleg egy csúszó DE-t vagy WR-t; de ha a falemberek gyorsan kimennek az elején akkor jöhet linebacker vagy tight end is. Csak ne ez legyen a prioritás.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Draft stratégia 1. körAsbee
Nagyjából egyet értek azzal amit írtál, de sztem első körös WR tuti nem lesz, túl nagy luxus lenne, ráadásul pont azért mert mély a class bőven tudunk későbbi körökben is jó játékost húzni ide. Ha előrébb húznánk akkor feltétlen az OT draftot tartanám legesélyesebbnek, de így sztem LB posztra van a legnagyobb sansz, bár ez nagyban függ attól is, h marad-e Goff. Ha ő nem marad akkor a Hightower/Brown kettős valamelyikére nagyon megérné rárepülni, már ha még elérhetőek lesznek. Ha Goff marad akkor viszont az OT mellett még Bennett igazolásával együtt is nagyon komoly sansz lehet TE húzásra is. OG-t luxusnak éreznék első körben, bár szükség lenne oda emberre idén, de jobb lenne későbbi körökben választani oda.
Tehát nálam: LB-OT-TE a sorrend jelenleg, de egyébként absz nem zárható ki egy esetleges trade sem, én pl örülnék neki, ha kicsit hátrébb mennénk plusz pickért cserébe.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Draft stratégia 1. kör


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Közben Tuck azt csipogta, hogy ez csak egy minta és még nem döntöttek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jó, ha hozzám vágnának egyet nyilván hordanám, de nekem a tavalyi packersös sokkal jobban bejön, ha csak a stílust nézzük, nem a csapatot
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 685 — Eagles fan
hát ez elég csúnya szvsz :/kristof
Erről kérdezd Cruzt vagy Herzlichet. 😀 Elinak is minimum ez a második legszebb dolog a világon! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát ez elég csúnya szvsz :/kristof
S akkor mit mondjon pl egy Eagles drukker 😉 tudom leginkább semmit 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát ez elég csúnya szvsz :/
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
BJ 49es lettJanek
😕 nem örülök ennek, titkon reménykedtem benne, h sikerül visszahozni kevesebb pénzért. Az egyik kedvenc játékosom volt, szar lesz más mezben látni játszani 😕Szesze
nyilván sokan így vagyunk vele , de úgy gondolom hogy jót fog tenni neki az új környezet
és kihívások...
mellesleg annak azért örülök hogy egy felettébb szimpatikus csapatba került!!yooker
ha olyan formát hoz mint 2 éve, akkor megéri minden fillérjét, ha meg ahogy az utóbbi években, nos akkor is mivel gyakorlatilag nincs túl sok garantált pénze ha nem kerül rosterre.

amúgy nem értem ma sem az igazolást, de végülis ar/értékben deal.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Óóóó
Kár h lelép Jacobs! Nagyon bíztam benne h visszahozzuk.
Állítólag 1 év 2 milla az új szerződése a Frisconál. Mondjuk ez nem tűnik soknak. Csodálkozom h ennyit nem adtunk neki.
Így viszont az rb corps nem vmi megnyugtató...legalábbis nekem. Pláne h mindig benne van a pakliban h AB-nek lesz vmi gond a lábával.Szsziszka
Az a vicc, hogy szerintem mi is vagy 1,5 vagy szintén 2 milliót ajánlhattunk neki a cut előtt/után. Ez itt már inkább rajta múlt.


remélem a lelépett arcok nem kezdik fikázni Káflint és Elit 😀vittore
Ross és Manningham csupa jót mondtak a csapatról; Jacobsot még meglátjuk. :]
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Óóóó
Kár h lelép Jacobs! Nagyon bíztam benne h visszahozzuk.
Állítólag 1 év 2 milla az új szerződése a Frisconál. Mondjuk ez nem tűnik soknak. Csodálkozom h ennyit nem adtunk neki.
Így viszont az rb corps nem vmi megnyugtató...legalábbis nekem. Pláne h mindig benne van a pakliban h AB-nek lesz vmi gond a lábával.Szsziszka
Majd jöhet Turbin a harmadik kör végén 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélem a lelépett arcok nem kezdik fikázni Káflint és Elit 😀
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Óóóó
Kár h lelép Jacobs! Nagyon bíztam benne h visszahozzuk.
Állítólag 1 év 2 milla az új szerződése a Frisconál. Mondjuk ez nem tűnik soknak. Csodálkozom h ennyit nem adtunk neki.
Így viszont az rb corps nem vmi megnyugtató...legalábbis nekem. Pláne h mindig benne van a pakliban h AB-nek lesz vmi gond a lábával.