New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Továbbra is csöndes az offseason. Beckum azt írja, hogy az orvosok szerint rendbe jöhet a térde a szezonkezdésre.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szavazzatok Willisre, különben még Cruz lesz a madden 2013 borítónLance
Most már én is ellene szavaztam :p Eddig nem voltam képes rá, de tudom, hogy milyen következménnyel jár, ha valaki rákerül, úgyhogy szavazzunk csak Rodgersre 😂

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Szavazzatok Willisre, különben még Cruz lesz a madden 2013 borítón
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
amíg a kései körökben is Jacquian Williams szintű játékosokat húzunk én nem akarok Burfictre picket áldozni, fizikálisan is lassan olyan szar állapotban lesz, mint mentálisan
nem látom értelmét a rá áldozott időnek (udfaként oké)kristof
Talán talán egyébként az észhez térítené...Bár kétlem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amíg a kései körökben is Jacquian Williams szintű játékosokat húzunk én nem akarok Burfictre picket áldozni, fizikálisan is lassan olyan szar állapotban lesz, mint mentálisan
nem látom értelmét a rá áldozott időnek (udfaként oké)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha már témánál vagyunk egy Vontaze Burfict kéei körös pickhez mit szólnátok? Szerintetek TC meg tudná nevelni?

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.giantsfootballblog.com/2012/04/02/giants-2012-dream-draft-mock-1/

tetszeneAsbee
A 2. és 3. körös választásért nagyon nem vagyok oda. Kendricks magassága aggaszt, Green meg rohadtul vékony, szerintem Nicks is jobb felépítésű. Ez a TE dolog kezd olyan lenni, mint a 3-4. Azért mert a Patsnek bejött, mindenki azt hiszi, hogy ez a megoldás a bajokra stb.

TUdom, hogy a mockok nem mértékadóak, de utóbbi időben Daevon Still kezd kicsúszni az első körből, ha ez tényleg valós, akkor nekem ő is nagyon bejönne 1/32-re, tekintve, hogy Canty valószínűleg utolsó szezonját kezdi meg a csapanál, Austin pedig 2 éve nem volt pályán.lotus86
Green mondjuk tényleg...Kendricks nagyobbnak néz ki, mint amekkora. Ráadásul tud játszani kívül is, belül is. Persze ha mondjuk 3/10-re kéne őt draftolni, akkor teljesen oké, így so so.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Tudom, hogy a mockok nem mértékadóak, de utóbbi időben Daevon Still kezd kicsúszni az első körből, ha ez tényleg valós, akkor nekem ő is nagyon bejönne 1/32-re, tekintve, hogy Canty valószínűleg utolsó szezonját kezdi meg a csapanál, Austin pedig 2 éve nem volt pályán.lotus86
Ha ő vagy Michael Brockers megcsúszna az nagyon szép lenne... De azért jó pár reach húzásnak kéne jönnie előttünk, hogy esély legyen rá.salander
Drafton bármi előfordulhat. 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tudom, hogy a mockok nem mértékadóak, de utóbbi időben Daevon Still kezd kicsúszni az első körből, ha ez tényleg valós, akkor nekem ő is nagyon bejönne 1/32-re, tekintve, hogy Canty valószínűleg utolsó szezonját kezdi meg a csapanál, Austin pedig 2 éve nem volt pályán.lotus86
Ha ő vagy Michael Brockers megcsúszna az nagyon szép lenne... De azért jó pár reach húzásnak kéne jönnie előttünk, hogy esély legyen rá.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.giantsfootballblog.com/2012/04/02/giants-2012-dream-draft-mock-1/

tetszeneAsbee
A 2. és 3. körös választásért nagyon nem vagyok oda. Kendricks magassága aggaszt, Green meg rohadtul vékony, szerintem Nicks is jobb felépítésű. Ez a TE dolog kezd olyan lenni, mint a 3-4. Azért mert a Patsnek bejött, mindenki azt hiszi, hogy ez a megoldás a bajokra stb.

TUdom, hogy a mockok nem mértékadóak, de utóbbi időben Daevon Still kezd kicsúszni az első körből, ha ez tényleg valós, akkor nekem ő is nagyon bejönne 1/32-re, tekintve, hogy Canty valószínűleg utolsó szezonját kezdi meg a csapanál, Austin pedig 2 éve nem volt pályán.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.giantsfootballblog.com/2012/04/02/giants-2012-dream-draft-mock-1/

tetszene


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szívemnek kedves olvasmány nfl.com-ról: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827fc652/article/despite-lack-of-respect-giants-have-what-it-takes-to-repeat?module=HP11_cp
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sztem ezt a 4-2-5-ös felállást sok esetben inkább a kényszer szülte. Jó lenne rendbe rakni végre az LB sort mert a védelemben most már csak ez nem klappol teljesen.Szesze
Rolle és Phillips ugyebár alap. Hozzájuk csapódott még Grant, akit azért meg lehetett kockáztatni még kezdőként (már ha ezt a felállást nézzük). Ekkor Rolle lépett be szinte LB-k mellé. Most, hogy Grant szinte biztos menni fog, így TT-t lehetne kipróbálni Rolle helyén. Elég fizikális játékos, anno megcsinált egy rakat tackle-t. Webster és Amu pedig két szélen. Bár tényleg jobb lenne a 3 LB-s felállás, ez a formáció pedig jöhetne harmadikra. Williams pl. egész gyors, ő coverage-ben sem elveszett. Herzlich pedig finoman szólva sem a leggyorsabb ember a rosteren, de playeket jól olvassa, volt már pár pick-je eddigi pályafutása alatt. A sérülések remélhetőleg elkerülnek minket és akkor a passrush is zsírkirály lesz (ami a lényeg) :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Kiwi így is DE-t játszik inkább. Az év elején próbálkoztunk ugye Kiwi-Boley-Williams felállásokkal is és nem nagyon működött. Aztán egyre kevesebbet volt SAM-ként fenn. MLB: Boley (4-2-5-nél), Greg Jones, Herzlich; WILL: Boley, Williams, Paysinger (aki ugye év közben nagyon halvány volt Williamshez képest, de az előszezonban még ő tűnt a legpotensebb csere OLB-nek); SAM (ilyen úgysem sokszor kell): Kiwanuka, Herzlich, Sintim (amíg még itt van).

Ha az edzők tényleg látnak fejlődést, akkor ez még sok is ahhoz képest, hogy a tavalyi év előtt mennyi LB volt rosteren a csapatnál.

Lehet hogy fognak draftolni linebackert, de a legfontosabb egy teljes training camp lenne az LB-sornak.salander
Sztem ezt a 4-2-5-ös felállást sok esetben inkább a kényszer szülte. Jó lenne rendbe rakni végre az LB sort mert a védelemben most már csak ez nem klappol teljesen.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kiwi így is DE-t játszik inkább. Az év elején próbálkoztunk ugye Kiwi-Boley-Williams felállásokkal is és nem nagyon működött. Aztán egyre kevesebbet volt SAM-ként fenn. MLB: Boley (4-2-5-nél), Greg Jones, Herzlich; WILL: Boley, Williams, Paysinger (aki ugye év közben nagyon halvány volt Williamshez képest, de az előszezonban még ő tűnt a legpotensebb csere OLB-nek); SAM (ilyen úgysem sokszor kell): Kiwanuka, Herzlich, Sintim (amíg még itt van).

Ha az edzők tényleg látnak fejlődést, akkor ez még sok is ahhoz képest, hogy a tavalyi év előtt mennyi LB volt rosteren a csapatnál.

Lehet hogy fognak draftolni linebackert, de a legfontosabb egy teljes training camp lenne az LB-sornak.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
OLB minek? középről elment Goff/Blackburn duó szélre viszont ott van Williams/Boley/Kiwi triókristof
Hogy Kiwi mehessen DE-be végre!

Amúgy is 2 posztra 3 ember kevés.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiwi-Boley-Williams mondjuk nem nézne ki rosszul, de még Herzlich és Greg Jones is ott van
(de én még mindig Ruudot akarom FA-ről)
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Reese nem rég azt mondta, hogy Boleyt beakarják tolni középre.Newman
Azt kérdezték tőle, hogy mi történne, ha másnap kezdődne a szezon. De dicsérte Jonest meg Herzlichet is, hogy milyen elégedettek velük.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Reese nem rég azt mondta, hogy Boleyt beakarják tolni középre.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OLB minek? középről elment Goff/Blackburn duó szélre viszont ott van Williams/Boley/Kiwi trió
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Abszolút magánvélemény, de sztem se RB-t, se MLB-t nem fogunk draftolni a 2-3. körben sem. Én az első három körben OT-TE-OLB-WR négyesből kikerülő pickekre számítok. Mivel mindig hátul húzunk, sok függ attól, hogy a többi csapat mit hagy nekünk a porondon.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Draft stratégia 2-3. kör

Kezdek kissé elveszni, nem vagyok túl nagy NCAA guru. Hol ezt írnak, hol azt írnak, remélem nincsenek benn túl nagy baromságok.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Drafton mondjuk remélem érkezik egy hasonló, erőteljes játékos.....Asbee
....a Utah State-ről, a 4. körben, aki úgy 5-11 magas és valahol 225 font körül van. Ugye? 😛 😀lotus86
például 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Draft stratégia 1. körAsbee
Én továbbra is tartom, hogy TE/OT jön első körben. Banett arra jó, hogy nem kell egyből az újoncot kezdőbe dobni, de nem véletlen kötöttünk vele szerintem csak 1 éves szerződést...
MLB-t én már csak azért sem hoznék mert Herzlich tényleg nagyon biztató jeleket mutatott és az edzői stáb is be merte őt dobni a kezdőbe, tehát bíznak benne ők is. Egy jó lecsúszó WR pedig a második körben sem elképzelhetetlen, mondjuk egy feltraddel.

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Drafton mondjuk remélem érkezik egy hasonló, erőteljes játékos.....Asbee
....a Utah State-ről, a 4. körben, aki úgy 5-11 magas és valahol 225 font körül van. Ugye? 😛 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!