New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
közben Locklear ideigazolt
szar OT, ennyit tudunk róla 😀

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Idei 5. körért jött Rivers.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nicks és Cruz a két megbízható célpont jelenleg. Mögöttük ott van Hixon, aki kérdés, hogy épült fel ismét. Barden talán bizonyíthat még valamit + Jernigan. Utóbbiból még csak egy évet "láttunk", bármi lehet idén. A TE-k közül Bennett, Beckum, Pascoe. Bennett kérdőjel, többiek egy-egy elkapásra jók lehetnek. Nem bánnám, ha jönne még egy veszélyes célpont. Fleener szerintem erre jó lenne, persze csak akkor, ha nem lesz nála jobb lehetőség első körben. Az biztos, hogy Hynoski 8-10 yardos elkapásaira is szükség lesz, az első ember ráadásul rendszerint lepattanik róla. Ugyanúgy Ware is használható pl. middle screeneknél.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ballard lehet h kihagyja az egész szezont...a sérült térdén "microfracture surgery"-t is el kellett végezni az acl műtét mellett.
Nagy kár lenne. Mindenesetre én így sem örülnék egy 1. körös Te-picknek.Szsziszka
Szerintem pedig egyre jobban érik, hogy vagy első vagy második körben TE jön!balu10
nagyon okosan és jól használtuk igen fontos szitukban tavaly a TE-ket
+ egy elit elkapónk is távozott , tehát nincs mese , tényleg kellene valaki aki MB-vel küzdhet
a kezdőért TE poszton ha továbbra is ilyen erős paszjátékot szeretnénk produkálni!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ballard lehet h kihagyja az egész szezont...a sérült térdén "microfracture surgery"-t is el kellett végezni az acl műtét mellett.
Nagy kár lenne. Mindenesetre én így sem örülnék egy 1. körös Te-picknek.Szsziszka
Szerintem pedig egyre jobban érik, hogy vagy első vagy második körben TE jön!

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ballard lehet h kihagyja az egész szezont...a sérült térdén "microfracture surgery"-t is el kellett végezni az acl műtét mellett.
Nagy kár lenne. Mindenesetre én így sem örülnék egy 1. körös Te-picknek.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
ha jön Rivers, Boley be lesz tolva középre
várható lépés is volna, hiszen ezt a Boley MLB dolgot már jó ideje emlegetik a Giantsnél
Rivers meg egyébként jó, csak üveg, szóval ez nem egy életbiztosítás, de late-roundért megéri simán

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Keith Riverst akarjátok idetradelni OLB-nek.Stez
Tehetséges, az biztos. A Bengals 2008-as 1. körös pickje. Mindemellett sérülékeny és WLB-t játszott eddig, amiből elég jól állunk (Boley, Williams). A másik 2 lb poszt inkább megerősítésre szorul, de lehet h lesz itt keverés (Boley is szóba került mlb-ként, ugye) szóval akár találhatunk is neki helyet. 25 éves és tuti erősítést jelentene az lb corpsnak. Olcsón jöhet.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Keith Riverst akarjátok idetradelni OLB-nek.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Első opció az OT és a LB volt. Egészen pontosan Mike Adams és Dont'a Hightower. Kihúzták mindkettőt. Nem lett volna értelme mást oda húzni. Trade meg ugyebár nem volt és alapból Fleener is volt a legjobb játékos. Végülis vállalható pick lett az is. És akkor itt az indoklás.Asbee
Jaja, vszínű én is őt húztam volna ebben az esetben. Reméljük az igazi drafton máshogy húznak előttünk, illetve hasonló esetben sikerül letradelni. (ez utóbbit mondjuk én szeretném csak, mert vmiért ódzkodom Fleenertől.)Szesze
Valahogy én úgy vagyok vele, hogy ha behúzzuk, akkor tuti, hogy egyfolytában sérült lesz stb. Letrade meg azért nem szimpatikus, mert így is van 8 pickünk, akiket majd szerződtetni is kell, ráadásul a 2. kör közepén kezdeni a draftot pedig nem éppen a legjobb (Valahogy kétlem, hogy a Colts vagy a Rams rohanna fel az 1. kör végére.) Persze jövő évi 1. vagy 2. + idei 2. körösért jöhetnek 1/32-re nyugodtan, ennyiért szívesen adnám én is.lotus86
Pickekkel lehetne variálni később is, reachelni viszont nem szeretek 😊 na majd meglátjuk mi lesz, ha Fleener jön akkor sem fogok a kardomba dőlni.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Jah, semmi gond Asbee drfatjával, én csak az első körös TE-t nem szeretem benne, de simán elképzelhető opció ez is, ráadásul kb BPA alapon is ő volt a logikus húzás. Én falembert vagy LB-t szeretnék első körben és ha nincs olyan aki megérné ott, akkor letrade.Szesze
Első opció az OT és a LB volt. Egészen pontosan Mike Adams és Dont'a Hightower. Kihúzták mindkettőt. Nem lett volna értelme mást oda húzni. Trade meg ugyebár nem volt és alapból Fleener is volt a legjobb játékos. Végülis vállalható pick lett az is. És akkor itt az indoklás.Asbee
Jaja, vszínű én is őt húztam volna ebben az esetben. Reméljük az igazi drafton máshogy húznak előttünk, illetve hasonló esetben sikerül letradelni. (ez utóbbit mondjuk én szeretném csak, mert vmiért ódzkodom Fleenertől.)Szesze
Valahogy én úgy vagyok vele, hogy ha behúzzuk, akkor tuti, hogy egyfolytában sérült lesz stb. Letrade meg azért nem szimpatikus, mert így is van 8 pickünk, akiket majd szerződtetni is kell, ráadásul a 2. kör közepén kezdeni a draftot pedig nem éppen a legjobb (Valahogy kétlem, hogy a Colts vagy a Rams rohanna fel az 1. kör végére.) Persze jövő évi 1. vagy 2. + idei 2. körösért jöhetnek 1/32-re nyugodtan, ennyiért szívesen adnám én is.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Szerintem elegedettek lehetunk Asbee pickjeivel. Nekem van egy olyan erzesem
hogy vagy iden vagy jovore probalnak majd hozni egy csere iranyitot, hatha ki tudja noni magat Eli backupjanak. Plusz a hatso korokben guard es DB teljesen elkepzelhetonek tunik (mint a mock jatekban) de utobbibol inkabb egy olyan safety aki FS poszton kuzd a backup helyert a TC-ben.salander
Jah, semmi gond Asbee drfatjával, én csak az első körös TE-t nem szeretem benne, de simán elképzelhető opció ez is, ráadásul kb BPA alapon is ő volt a logikus húzás. Én falembert vagy LB-t szeretnék első körben és ha nincs olyan aki megérné ott, akkor letrade.Szesze
Első opció az OT és a LB volt. Egészen pontosan Mike Adams és Dont'a Hightower. Kihúzták mindkettőt. Nem lett volna értelme mást oda húzni. Trade meg ugyebár nem volt és alapból Fleener is volt a legjobb játékos. Végülis vállalható pick lett az is. És akkor itt az indoklás.Asbee
Jaja, vszínű én is őt húztam volna ebben az esetben. Reméljük az igazi drafton máshogy húznak előttünk, illetve hasonló esetben sikerül letradelni. (ez utóbbit mondjuk én szeretném csak, mert vmiért ódzkodom Fleenertől.)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem elegedettek lehetunk Asbee pickjeivel. Nekem van egy olyan erzesem
hogy vagy iden vagy jovore probalnak majd hozni egy csere iranyitot, hatha ki tudja noni magat Eli backupjanak. Plusz a hatso korokben guard es DB teljesen elkepzelhetonek tunik (mint a mock jatekban) de utobbibol inkabb egy olyan safety aki FS poszton kuzd a backup helyert a TC-ben.salander
Jah, semmi gond Asbee drfatjával, én csak az első körös TE-t nem szeretem benne, de simán elképzelhető opció ez is, ráadásul kb BPA alapon is ő volt a logikus húzás. Én falembert vagy LB-t szeretnék első körben és ha nincs olyan aki megérné ott, akkor letrade.Szesze
Első opció az OT és a LB volt. Egészen pontosan Mike Adams és Dont'a Hightower. Kihúzták mindkettőt. Nem lett volna értelme mást oda húzni. Trade meg ugyebár nem volt és alapból Fleener is volt a legjobb játékos. Végülis vállalható pick lett az is. És akkor itt az indoklás.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Szerintem elegedettek lehetunk Asbee pickjeivel. Nekem van egy olyan erzesem
hogy vagy iden vagy jovore probalnak majd hozni egy csere iranyitot, hatha ki tudja noni magat Eli backupjanak. Plusz a hatso korokben guard es DB teljesen elkepzelhetonek tunik (mint a mock jatekban) de utobbibol inkabb egy olyan safety aki FS poszton kuzd a backup helyert a TC-ben.salander
Jah, semmi gond Asbee drfatjával, én csak az első körös TE-t nem szeretem benne, de simán elképzelhető opció ez is, ráadásul kb BPA alapon is ő volt a logikus húzás. Én falembert vagy LB-t szeretnék első körben és ha nincs olyan aki megérné ott, akkor letrade.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szerintem elegedettek lehetunk Asbee pickjeivel. Nekem van egy olyan erzesem
hogy vagy iden vagy jovore probalnak majd hozni egy csere iranyitot, hatha ki tudja noni magat Eli backupjanak. Plusz a hatso korokben guard es DB teljesen elkepzelhetonek tunik (mint a mock jatekban) de utobbibol inkabb egy olyan safety aki FS poszton kuzd a backup helyert a TC-ben.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ha nem is GW driveok de rengeteg gyönyörű dolog lett itt összerakva:

http://www.youtube.com/watch?v=Q0hL3GfW_PU&feature=related

Érdemes végignézni, akár többször is 😛Forti
na ! megnéztem 2x is 😊)
fantasztikus hogy mennyire együtt volt ez a csapat , ebből a videóból is jól
látszik! ( ez nyilván az egyéni teljesítményeket is javítja Cruz pl. extázis minden meccsen!nem is csodálom!
+ahogy vigyáz a labdára az teljesen egyéni 😊 lemegy amint gáz van , nincs is fumbli...)
a legnagyobb viszont az amikor a trófeát hozzák be!
teljesen átszellemülten simogatja mindenki , totál kész vannak , zseniális... 😊 )


tippjáték természetesen mehet , posztokra lennének ötleteim , (bár nevek hozzá már azért nem biztos... 😊 )
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Én egyáltalán nem örülnék az elskő körös TE draftnak és sztem nem is azt fogunk húzni, bár a mockok nagy része ezt jósolja. Az is nagyon meglepne, ha első 4 körben nem lenne se off se deff falember a draftoltak között. Na majd meglátjuk 😊
draft előtt csinálhatnánk egy tippjátékot, mit szóltok?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na akkor:

1/32 New York Giants: Coby Fleener, TE (Stanford)
2/63 New York Giants: Mychal Kendricks, LB (California)
3/94 New York Giants: Robert Turbin, RB (Utah State)
4/127 New York Giants: Marvin Jones, WR (California)
4/131* New York Giants: Tony Bergstrom, OT (Utah)
5/167 New York Giants: Olivier Vernon, DE (Miami)
6/201 New York Giants: Desmond Wynn, OG (Rutgers)
7/239 New York Giants: Ron Brooks, CB (LSU)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ma lesz mock draft game, valakinek valami kívánság? 😀Asbee
Sajnos nem voltam itthon egész nap. :] De úgy nézem jól megy a dolog... Mondjuk a valóságban a többi csapatnál tuti nem lesznek ennyire (sem) "racionálisak" a pickek, így tuti nem TE-t húzunk majd. :]
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ma lesz mock draft game, valakinek valami kívánság? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2012/04/dave_tollefson_agrees_to_terms.html Tollefson a Raidersbe ment, vajon őt is kivágják egy év után Bosst?
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Ha nem is GW driveok de rengeteg gyönyörű dolog lett itt összerakva:

http://www.youtube.com/watch?v=Q0hL3GfW_PU&feature=related

Érdemes végignézni, akár többször is 😛Forti
költöztünk úgy hogy csak
most tudtam végre megnézni (1x !)
jó kis válogatás tényleg!

köszi!yooker
tényleg fasza 😊
Bellichick azért Manninghammel kapcs eléggé benézte 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ha nem is GW driveok de rengeteg gyönyörű dolog lett itt összerakva:

http://www.youtube.com/watch?v=Q0hL3GfW_PU&feature=related

Érdemes végignézni, akár többször is 😛Forti
költöztünk úgy hogy csak
most tudtam végre megnézni (1x !)
jó kis válogatás tényleg!

köszi!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Mindjárt jönnek a cápák, de ezt nem lehet kihagyni..... 😛 Eli on the TOP! 😀

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8281b796/article/quarterback-rankings-eli-manning-tops-list-heading-into-2012?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Továbbra is csöndes az offseason. Beckum azt írja, hogy az orvosok szerint rendbe jöhet a térde a szezonkezdésre.salander
Ez ok, de attól még nem tanul meg jól játszani, főleg training camp nélkül...