New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tavaly két olyan embert draftoltunk aki járt nálunk látogatóban a draft előtt (Jernigant és Williamst), tavalyelőtt négyet (beleértve JPP-t).

Idén (akikről tudunk hogy) jöttek eddig:
Omar Bolden - CB, Arizona State
Ryan Davis - OLB/DE, Bethune Cookman
Ronnie Cameron - DT, Old Dominion
Jerron McMillian - S, Maine
Josue Ortiz - DE, Harvard
Troy McKenna - OL, Lehigh
Michael Smith - RB, Utah State
Alshon Jeffery - WR, South Carolina
Chris Greenwood - CB, Albion
Mohamed Sanu - WR, Rutgers
Matt Simms - QB, Tennessee

És nincs egy darab TE se...salander
Mondjuk elég sokan vannak, akik max hetedik körösek lesznek. Igaz elkapóknál kicsit gyanús, hogy két ilyen játékost...Félek a Nicks-Cruz párosból valaki lépni fog.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Umenyiora highlights


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tavaly két olyan embert draftoltunk aki járt nálunk látogatóban a draft előtt (Jernigant és Williamst), tavalyelőtt négyet (beleértve JPP-t).

Idén (akikről tudunk hogy) jöttek eddig:
Omar Bolden - CB, Arizona State
Ryan Davis - OLB/DE, Bethune Cookman
Ronnie Cameron - DT, Old Dominion
Jerron McMillian - S, Maine
Josue Ortiz - DE, Harvard
Troy McKenna - OL, Lehigh
Michael Smith - RB, Utah State
Alshon Jeffery - WR, South Carolina
Chris Greenwood - CB, Albion
Mohamed Sanu - WR, Rutgers
Matt Simms - QB, Tennessee

És nincs egy darab TE se...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Az a baj, hogy elég gagyi a safety class. Lehet jobb lenne 1 évet várni.Asbee
A '13-as S klassz eléggé fajának tűnik most.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a baj, hogy elég gagyi a safety class. Lehet jobb lenne 1 évet várni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
pont most olvastam én is! Jippi! LB poszton most már elég jól állunk nem?
Blackburn,Boley,Greg Jones, Herzlich, Rivers, Paysinger, Williams, Sintim(?)
Kiwi igy tényleg mehet DE-be + draft, ott azért szűkösebben vagyunk!ironroy
Szerintem Sintim nélkül képzeljük el a dolgokat, mert 8 LB nem fér be a keretbe. Így lehet a kezdő a Boley-Blackburn-Rivers és Herzlichnek, Jonesnak és Williamsnek lesz ideje tanulni. Így viszont biztos, hogy Goffot elfelejthetjük, de érdekes, hogy senki nem jelentkezett még be rá, szerintem elég sokat mutat...
Így ez lesz a DE rotációnk: JPP-Tuck-Osi-Kiwi, ami azért nem kicsit NFL elit! 😀
Én nem várok LB draftot semelyik körben sem, és DE-et is csak max hátsó köröst.balu10
Én viszont nem lepődnék meg korai D-line drafton. Cruz most, Nicks 2 év múlva lesz FA, és azért őket jó lenne megtartani. Mondom ezt azért, mert emiatt szerintem Osinak gyak. ez az utolsó szezonja nálunk, kétlem hogy tőlünk kapja majd meg azt a zsíros szerződést, amit akar, valamint Kiwi is FA lesz egy év múlva. Így az NFL elit rotáció fele esélyes a távozásra. Ha Kiwi marad , az akkor is csak 3, szóval elférne egy használható DE.
DT poszton Canty irgalmatlan sokat keres. Joseph bizonyította, hogy elvan középen, Austin pedig idén végre bizonyíthat, ha bejön, jó, de akkor is kell egy másik fiatal a hármas rotációba. Ha nem jön be, akkor pedig Joseph egyedül kevés lesz. Ezért nem lepődnék meg a korai DT drafton sem. (Én nem számolok Canty-val 2013-ban)
LB-t már nem várok korán, hacsak Kutyuli nem csúszik 1/32-ig. Zach Brownt elfogadtam volna 2. kör végén, de akkor meg minek tradeltünk az OLB Riversért. Jó persze tanul, meg minden, de 5. körért idehozni valakit, plusz még a 2. körben draftolni is valakit a helyére...nem is tudom...érdekes lenne.
Locklear érkezése ellenére az OT need még megvan, hacsak nem tudnak csudijó dolgokat Brewerről. Ha a srác kezdő lehet év vége felé, és Beatty is ép, akkor pedig jöhet egy guard, hisz Diehl nem jó és ráadásul sokat keres.

Ami még fontos lehet, az esetleg a Safety. Szerintem Rolle nem sokáig lesz már Giant (max 2 év), Jones pedig minden tiszteletet megérdemel, de nem hiszem, hogy hasznunkra fog válni. Sashből még lehet valami, de azért ez így elég karcsú.

Ha elkerüljük a hatalmas reacheket, akkor én egy 1. kör , 2. kör - fal, fal drafttal kiegyeznék. Utána jöhetne WR,(Manningham újoncként 4 elkapással és 26 yarddal tett többet, mint Jernigan) RB, S, még egy kis fal, kinek hogy.

Ezzel persze most nem vitatkozni akarok, szokás szerint drága jó GM-ünk miatt gyak. akárki jöhet korán, csak ez is egy logika.lotus86
Nah, hát ezzel szokás szerint teljesen egyet értek. Egy jó safety mindenképp kéne, de nemtom h ez idén megoldható lesz-e.. (vszínű nem), a DLbe meg mindenképp kell (és fogunk is) embert hozni, kérdés mikor. A TE-t teljesen kihagytad, pedig azért elég nagy esély van rá, h hozni fogunk idén.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintem meg Boley-Blackburn-Rivers kezdő lesz és idővel (idén közepe vagy jövőre) meg Boley-Herzlich-Rivers.balu10
Rivers eddig wlb volt, ami nem zárja ki h tud slb-t is játszani...de ott kicsivel fizikálisabb játékosok szoktak szerepelni - ha jól tudom.
Mindketten beraknátok slb-nek. Olvastatok vmi ilyesmi szándékról a csapat házatájáról?
Persze nem hangzanak rosszul a névsorok. 😊Szsziszka
Ez igazából részemről csak spekuláció, mert két oka lehetett, hogy idehoztuk: 1. Tud SLB-t játszani, ekkor Boley-Blackburn/Herzlich-Rivers kezdő a tippem. 2. Boley lesz az MLB és a helyére jött WLB-be ekkor Rivers-Boley-Herzlich lenne a kezdő nálam. Williams pedig jó lenne biztos cserének Rivers helyére, ha megint összetörne. De talán a második esélyesebb is, mert szerintem sokat fogunk nickel formációt alkalmazni, és akkor Rivers-Boley lenne a pályán + Webster, Amu, TT hármas.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Goffnak ezek szerint továbbra is tropa a térde... Ennyi LB-t tényleg nem fogunk vinni majd aktív rosterre; ilyen szempontból a tavalyi után megint érdekes lesz a training camp.

Továbbra se tudom elképzelni, hogy CB kezdő legyen ősszel a Dallas ellen. Mondjuk nem nagyon voltak kérői idén sem, szóval a kinyiffant térdű Sintimen és a practice squadba betömhető Paysingeren meg Tracyn kívül ő van a legnagyobb veszélyben továbbra is. Mert ha szükség van rá, akkor vissza tudnák hozni szezon közben akár. De sok minden történhet még Albanyben. :]
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték egyébként lehet majd. Ugyan nem tudom ki mennyire követi figyelemmel prospecteket, de akár lehet egy olyan, hogy megtippelni első körös választottunkat, vagy teljes 7 körös tipp is. Utóbbiból írtam is egyet (katt), majd jön még kettő.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Balckburn marad! :cool: 😀Asbee
pont most olvastam én is! Jippi! LB poszton most már elég jól állunk nem?
Blackburn,Boley,Greg Jones, Herzlich, Rivers, Paysinger, Williams, Sintim(?)
Kiwi igy tényleg mehet DE-be + draft, ott azért szűkösebben vagyunk!ironroy
Szerintem Sintim nélkül képzeljük el a dolgokat, mert 8 LB nem fér be a keretbe. Így lehet a kezdő a Boley-Blackburn-Rivers és Herzlichnek, Jonesnak és Williamsnek lesz ideje tanulni. Így viszont biztos, hogy Goffot elfelejthetjük, de érdekes, hogy senki nem jelentkezett még be rá, szerintem elég sokat mutat...
Így ez lesz a DE rotációnk: JPP-Tuck-Osi-Kiwi, ami azért nem kicsit NFL elit! 😀
Én nem várok LB draftot semelyik körben sem, és DE-et is csak max hátsó köröst.balu10
Én viszont nem lepődnék meg korai D-line drafton. Cruz most, Nicks 2 év múlva lesz FA, és azért őket jó lenne megtartani. Mondom ezt azért, mert emiatt szerintem Osinak gyak. ez az utolsó szezonja nálunk, kétlem hogy tőlünk kapja majd meg azt a zsíros szerződést, amit akar, valamint Kiwi is FA lesz egy év múlva. Így az NFL elit rotáció fele esélyes a távozásra. Ha Kiwi marad , az akkor is csak 3, szóval elférne egy használható DE.
DT poszton Canty irgalmatlan sokat keres. Joseph bizonyította, hogy elvan középen, Austin pedig idén végre bizonyíthat, ha bejön, jó, de akkor is kell egy másik fiatal a hármas rotációba. Ha nem jön be, akkor pedig Joseph egyedül kevés lesz. Ezért nem lepődnék meg a korai DT drafton sem. (Én nem számolok Canty-val 2013-ban)
LB-t már nem várok korán, hacsak Kutyuli nem csúszik 1/32-ig. Zach Brownt elfogadtam volna 2. kör végén, de akkor meg minek tradeltünk az OLB Riversért. Jó persze tanul, meg minden, de 5. körért idehozni valakit, plusz még a 2. körben draftolni is valakit a helyére...nem is tudom...érdekes lenne.
Locklear érkezése ellenére az OT need még megvan, hacsak nem tudnak csudijó dolgokat Brewerről. Ha a srác kezdő lehet év vége felé, és Beatty is ép, akkor pedig jöhet egy guard, hisz Diehl nem jó és ráadásul sokat keres.

Ami még fontos lehet, az esetleg a Safety. Szerintem Rolle nem sokáig lesz már Giant (max 2 év), Jones pedig minden tiszteletet megérdemel, de nem hiszem, hogy hasznunkra fog válni. Sashből még lehet valami, de azért ez így elég karcsú.

Ha elkerüljük a hatalmas reacheket, akkor én egy 1. kör , 2. kör - fal, fal drafttal kiegyeznék. Utána jöhetne WR,(Manningham újoncként 4 elkapással és 26 yarddal tett többet, mint Jernigan) RB, S, még egy kis fal, kinek hogy.

Ezzel persze most nem vitatkozni akarok, szokás szerint drága jó GM-ünk miatt gyak. akárki jöhet korán, csak ez is egy logika.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sintim szvsz menni fog, Rivers meg mehet a helyére. Ha engem kérdeztek Williams-Boley-Rivers lesz. Amíg az utolsó le nem sérül...Asbee
Szerintem meg Boley-Blackburn-Rivers kezdő lesz és idővel (idén közepe vagy jövőre) meg Boley-Herzlich-Rivers.balu10
Rivers eddig wlb volt, ami nem zárja ki h tud slb-t is játszani...de ott kicsivel fizikálisabb játékosok szoktak szerepelni - ha jól tudom.
Mindketten beraknátok slb-nek. Olvastatok vmi ilyesmi szándékról a csapat házatájáról?
Persze nem hangzanak rosszul a névsorok. 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sintim szvsz menni fog, Rivers meg mehet a helyére. Ha engem kérdeztek Williams-Boley-Rivers lesz. Amíg az utolsó le nem sérül...Asbee
Szerintem meg Boley-Blackburn-Rivers kezdő lesz és idővel (idén közepe vagy jövőre) meg Boley-Herzlich-Rivers.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sintim szvsz menni fog, Rivers meg mehet a helyére. Ha engem kérdeztek Williams-Boley-Rivers lesz. Amíg az utolsó le nem sérül...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A lb témához:
wlb-vel nagyon jól állunk: Boley, Williams és Rivers is ezen a poszton játszott eddig. + Paysinger
Mlb lehetőségek: Boley, Blackburn, Herzlich, Jones. Blackburn jó játékos, de kérdés h tudja-e hozni a tavaly év végi formáját (amit előtte ugye nem nagyon láttunk tőle). Bár erről még nincs hivatalos adat, de a csapat is csak veterán minimumért volt hajlandó visszahozni állítólag. Ergo nem biztos h kezdőként számítunk rá. A 2 fiatal közül Herzlichnek több esélye van sztem kezdő közelébe kerülni.
Slb lehetőségek: Kiwi, Sintim (esetleg Herzlich?). Ez azért eléggé kérdőjeles poszt. Pláne h tavaly Kiwi sokat játszott de-ként is, és most sem tudni h mi lesz Osival.) Sintimmel kezdőként számoltak, amíg a 2. szalagszakadása be nem következett, de a 3 éve alatt alig tudott pályán maradni...rá nem alapozhatunk.
Az tény h darabra megvunk és vannak tehetséges játékosaink, de az még kérdés h ki tud slb-t játszani majd.
A TC után okosabbak leszünk, mindenesetre lesz verseny mindegyik kezdő posztért, az tuti.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1.a legjobb falemberek ugye kimennek általában az első kör végére ha jól tudom
tehát az nem valószínű! (bár az is lehetséges hogy hamarabb elhozunk valakit akit jelenleg későbbre jósolnak , mint pl. JPP-t anno DE-be ...)
2. vagy marad a támadók megerősítése , a sokszor jósolt TE
3. vagy egy kihagyhatatlan BPAyooker
Én reménykedem benne, hogy Adams lecsúszik hozzánk és akkor OL + BPA is egy pickben.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Balckburn marad! :cool: 😀Asbee
pont most olvastam én is! Jippi! LB poszton most már elég jól állunk nem?
Blackburn,Boley,Greg Jones, Herzlich, Rivers, Paysinger, Williams, Sintim(?)
Kiwi igy tényleg mehet DE-be + draft, ott azért szűkösebben vagyunk!ironroy
Szerintem Sintim nélkül képzeljük el a dolgokat, mert 8 LB nem fér be a keretbe. Így lehet a kezdő a Boley-Blackburn-Rivers és Herzlichnek, Jonesnak és Williamsnek lesz ideje tanulni. Így viszont biztos, hogy Goffot elfelejthetjük, de érdekes, hogy senki nem jelentkezett még be rá, szerintem elég sokat mutat...
Így ez lesz a DE rotációnk: JPP-Tuck-Osi-Kiwi, ami azért nem kicsit NFL elit! 😀
Én nem várok LB draftot semelyik körben sem, és DE-et is csak max hátsó köröst.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
némi segítség ez azért nekünk is a találgatásokhoz!LB akkor nem lesz...
1.a legjobb falemberek ugye kimennek általában az első kör végére ha jól tudom
tehát az nem valószínű! (bár az is lehetséges hogy hamarabb elhozunk valakit akit jelenleg későbbre jósolnak , mint pl. JPP-t anno DE-be ...)
2. vagy marad a támadók megerősítése , a sokszor jósolt TE
3. vagy egy kihagyhatatlan BPA
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Balckburn marad! :cool: 😀Asbee
pont most olvastam én is! Jippi! LB poszton most már elég jól állunk nem?
Blackburn,Boley,Greg Jones, Herzlich, Rivers, Paysinger, Williams, Sintim(?)
Kiwi igy tényleg mehet DE-be + draft, ott azért szűkösebben vagyunk!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Balckburn marad! :cool: 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
actommy 17
Volt még egy jó kép. Amikor valaki Giants pólóban fotózkodott Zolival.😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok, melyikőtök jött el Meskó közönségtalálkozójára Elisha-mezben? 😂

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mivel ma volt egy kis időm meló közben megnéztem újra a friszkó elleni meccsünket és arra jutottam hogy nem ártana nekünk egy Center draft is az OT mellett, aki szépen betanulna Bass,Boothe mögött (Bass csak minden második meccsen játszik mert fejfájós, Boothe ugye univerzális de ezzel kifújt)
Valami tippjáték szerűséget összedobok draft előtt, ahol lehet tippelni hogy:
- milyen posztra húzúnk?
- melyik körben?
- esetleg a nevét is eltalálhatjuk...
Vagy akár te Asbee a giantsfootball.blogon!ironroy
Megpróbálom, de elég nehéz sajna interaktívvá tenni blogot. Oda kevés komment megy, fb-ra se sok, talán ide regelhetnek be új szurkolók.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
mivel ma volt egy kis időm meló közben megnéztem újra a friszkó elleni meccsünket és arra jutottam hogy nem ártana nekünk egy Center draft is az OT mellett, aki szépen betanulna Bass,Boothe mögött (Bass csak minden második meccsen játszik mert fejfájós, Boothe ugye univerzális de ezzel kifújt)
Valami tippjáték szerűséget összedobok draft előtt, ahol lehet tippelni hogy:
- milyen posztra húzúnk?
- melyik körben?
- esetleg a nevét is eltalálhatjuk...
Vagy akár te Asbee a giantsfootball.blogon!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Mondjuk jó OT-t tudunk találni 2. kör végén is. Ha Sanders ott lesz még, akkor ő mindenképp jó választás lehet, de Massie vagy Schwartz is kezdő lehet a későbbi években. Ha pedig még hátrébb tekintünk, akkor Nate Potter jó kis project player lehet, meg Tony Bergstromról olvastam jókat, nem véletlenül vittem el negyedik kör végén draft game-ben.

A vége aztán az lesz, hogy jön egy olyan játékos első körben, akire egyáltalán nem is számítunk. Azért valljuk be, tavaly sem Amu-t vártuk (mondjuk jó, hogy lecsúszott). JPP-ről nem is beszélve.Asbee
Amu-t nem lehetett bent hagyni, ez nyilvánvaló. Ha idén is lesz ilyen szintű csúszó ember akkor tuti őt húzzuk, poszttól függetlenül.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Mondjuk jó OT-t tudunk találni 2. kör végén is. Ha Sanders ott lesz még, akkor ő mindenképp jó választás lehet, de Massie vagy Schwartz is kezdő lehet a későbbi években. Ha pedig még hátrébb tekintünk, akkor Nate Potter jó kis project player lehet, meg Tony Bergstromról olvastam jókat, nem véletlenül vittem el negyedik kör végén draft game-ben.

A vége aztán az lesz, hogy jön egy olyan játékos első körben, akire egyáltalán nem is számítunk. Azért valljuk be, tavaly sem Amu-t vártuk (mondjuk jó, hogy lecsúszott). JPP-ről nem is beszélve.Asbee
Nehéz megtippelni, hogy kit húzunk, mert nálunk tényleg BPA van, ráadásul Reese nem nagyon foglalkozik a needekkel az első körben, inkább draftol a jövőnek. Nem lennék meglepve, ha egy nagy csúszót húznánk, esetleg egy DT-t, tekintve Canty helyzetét. Legjobban egy fain kis OT-nek örülnék, esetleg Fleenernek. LB így már nem fontos, de 2. kör végén azért vinném Zach Brownt, ha még bent van.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!