New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Tavaly én pesszimista voltam, főleg a sérülések meg a lockout miatt, de a szezon végére nagyon belejött a csapat. Ez tényleg a legerősebb sorsolás a ligában, de legalább jó csapatokat látunk a meccseinken. Én most is szerényen csak annyit várok a csapattól, hogy ne legyen egy olyan kilátástalan játék, mint amilyennel a Skins ellen tavaly kirukkoltak. Inkább égjünk el a tűzben mint a Packers ellen. A csoportmeccseken sok fog múlni, de azok még nehezebbek lesznek mint tavaly, úgyhogy én azoktól jobban tartok, mint a 49ers vagy a Saints elleni meccsektől, főleg hogy azok sokkal fontosabbak.
Nekem kicsit sok az 5 NF, de ez van.
A lényeg, hogy játsszon jól a csapat, és mutassuk meg, hogy nem véletlen mi vagyunk a SB Champions.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
bizonyára vannak benne olyan csapatok akik mégsem fognak nagy formát futni idén mint várjuk yooker
csak nehogy mi legyünk az egyik ilyen 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
sztem 10-6os szezont produkálunk, ha nincs hatalmas sérülés hullám!csebi
ez a 10-6os tipp mindig népszerű ! ( nálam is)
nagyot nem lehet vele tévedni se ide se oda ! 😉
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
sztem 10-6os szezont produkálunk, ha nincs hatalmas sérülés hullám!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Én kb 4-5 éve heti 2-3 alkalommal olvasom a fórumot, tőletek szerzem az információkat. Kevesebb szakmai ismeret hiányában eddig nem nagyon szóltam hozzá, de talán ez is változik majd.actommy
nyomjad bátran ha van valami észrevételed , a szakmai ismeretek hiánya
ne legyen akadály a hozzászólásoknál , vagyunk itt a fórumon azért többen is akik inkább szurkolóként nyilvánulunk meg és "okoskodunk" mint szakértünk.. !


Azért beszarás milyen durva schedule ez...Szesze
azt hogy milyen erős ez a sorsolás , igazából majd szezon közben fog kiderülni ..
nyilván lehet jósolgatni játékosállomány,tavalyi,eredmények ,tradíciók stb alapján
és ezek szerint tényleg bomba erősnek tűnik , de bizonyára vannak benne olyan csapatok akik mégsem fognak nagy formát futni idén mint várjuk illetve kerülünk el olyan csapatot akik most könnyebbnek tűnnek de jó szezonjuk lesz...
tavaly is 3 olyan meccset buktunk min. amit mindenki w-nek könyvelt , a nehezebbeket meg behúztuk!
nyilván rohadt nehéz lesz ,és valszeg ismét a csoportmeccseken fog múlni sok minden de PO kell!! 😉
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Hat ha iden is elbohockodunk 1-2 konnyebbnek igerkezo meccset akkor hamar kiirhatjuk magunkat a playoffbol...

Szerencsere a Phillynek is nehez a sorsolasa, csak 'boys ne erosodjon meg nyaron.salander
Az a baj, h eleve nem sok könnyebbnek ígérkező meccs van 😊Szesze
Egyetlen, hogy a Szentekkel végre otthon játszunk, így azért több a sansz, mint a superdome-ban lenne. Meg persze őket mostanában kevésszer emlegetik az esélyesek között.

Az szinte kizárt, hogy az AFC ellen megint 4-0-t hozzunk, mint tavaly, de persze sztem az is, hogy 0-2-t csináljunk a Redskins ellen.

Baromi nehéz lesz, igazi Minden héten háború!G-men
Nemtom, sztem a Saints idén is az egyik potenciális NFC-győzelemre esélyes csapat, persze nyilván jobb velük otthon játszani ez nem kérdés.
Akárhogy nézzük ez egy brutális schedule, így első ránézésre minden eddiginél nehezebbnek tűnik nekem. Igazából nem is tudnám most megtippelni mire leszünk képesek és elsősorban nem is a többi csapat játékereje, hanem saját magunk miatt.. ha ugyanott folytatná a csapat ahogy az előző év utolsó 6-8 meccsén játszott akkor minden oké, de sztem az irreálisan jól sikerült. Ha most tippelnem kéne max 9-7et vállalnék be, de majd meglátjuk.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hat ha iden is elbohockodunk 1-2 konnyebbnek igerkezo meccset akkor hamar kiirhatjuk magunkat a playoffbol...

Szerencsere a Phillynek is nehez a sorsolasa, csak 'boys ne erosodjon meg nyaron.salander
Az a baj, h eleve nem sok könnyebbnek ígérkező meccs van 😊Szesze
Egyetlen, hogy a Szentekkel végre otthon játszunk, így azért több a sansz, mint a superdome-ban lenne. Meg persze őket mostanában kevésszer emlegetik az esélyesek között.

Az szinte kizárt, hogy az AFC ellen megint 4-0-t hozzunk, mint tavaly, de persze sztem az is, hogy 0-2-t csináljunk a Redskins ellen.

Baromi nehéz lesz, igazi Minden héten háború!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ma éjszaka kijön a 2012-es menetrend.

Szerintem Philadelphiában zárjuk a szezont, csak amolyan megérzés...G-men
Talált - süllyedt.
Week 1 - vs. Dallas Cowboys (Wed., Sept. 5)
Week 2 - vs. Tampa Bay Buccaneers
Week 3 - at Carolina Panthers (Thurs. Sept 20)
Week 4 - at Philadelphia Eagles (Sun, Sept. 30, 8:30 p.m., NBC)
Week 5 - vs. Cleveland Browns
Week 6 - at San Francisco 49ers
Week 7 - vs. Washington Redskins
Week 8 - at Dallas Cowboys
Week 9 - vs. Pittsburgh Steelers
Week 10 - at Cincinnati Bengals
Week 11 - BYE (Nov. 18)
Week 12 - vs. Green Bay Packers
Week 13 - at Washington Redskins
Week 14 - vs. New Orleans Saints
Week 15 - at Atlanta Falcons
Week 16 - at Baltimore Ravens
Week 17 - vs. Philadelphia Eaglesiktriad
Hát ez inkább csak súrolta. 😊Schleck
5-ös alá 😉
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az a baj, h eleve nem sok könnyebbnek ígérkező meccs van 😊Szesze
Kezdetnek azzal is beernem ha a Washinton ideit gyozelmeinek fele/harmada nem tolunk jonne. 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Hat ha iden is elbohockodunk 1-2 konnyebbnek igerkezo meccset akkor hamar kiirhatjuk magunkat a playoffbol...

Szerencsere a Phillynek is nehez a sorsolasa, csak 'boys ne erosodjon meg nyaron.salander
Az a baj, h eleve nem sok könnyebbnek ígérkező meccs van 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
10 napja, szombaton pl. a Normafánál, az Anna-réten jött szembe egy kb. 30-35 éves srác Giants-pulcsiban. Akartam is kérdezni, hogy nem innen volt-e vki, akit még nem ismerek, aztán rájöttem, ez kevéssé valószínű, lévén a Bp-en és környékén élő fórumozókat a PO-ban elég jól összehoztuk a közös meccsnézésekre.G-men
Gondolom az SB győzelem is jópár divat-Giants-drukkert szült...Rataxes
egy kis pontosítás , nem árt azért!
attól hogy egy esetleges SB győzelem után lesz valaki pl. Giants szurkoló
nem válik automatikusan divat szurkolóvá !
lehet hogy ennek hatására egész életében fanatikusa lesz a csapatnak , és ez jó !
a "baj" nyilván azokkal van akik következő évben újból az aktuális győztes felé kezdenek el húzni pl,
vagy jövőre csak arra emlékszik hogy mondjuk kék meze van a kedvenc csapatának...yooker
Meg szerintem eléggé érthető reakció hogy ha mondjuk valaki az idei POban kezdte el nézni az NFLt akkor olyan csapatnak fog drukkolni amelyik jól játszik.(ti idén a Poban nem voltatok rosszak 😛 😀 )Persze tudom vannak akik mindig az esélytelenebbnek szurkolnak,de azért a nagy átlag nem így működik.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hat ha iden is elbohockodunk 1-2 konnyebbnek igerkezo meccset akkor hamar kiirhatjuk magunkat a playoffbol...

Szerencsere a Phillynek is nehez a sorsolasa, csak 'boys ne erosodjon meg nyaron.
több mint 12 éve
Ron 18
12-4Asbee
Kellően optimista jóslat 😊 Bár egy SB győztes csapatnál el illik is, de ennek ellenére szerintem egy biztos PO-s eredményi is jó lesz 😊 Ha egy 11-5, vagy 10-6-os mutatót kihoznunk ebből a sorsolásból, az már elfogadható eredmény lenne.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Azért beszarás milyen durva schedule ez...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
12-4


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A listához még annyi kiegészítés, hogy a redskins elleni meccs lesz csak mnf mérkőzés. Annak örülök, hogy a week 10 ig csak 1 snf meccset játszunk. Utána pedig majd elválik hogy alakul.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma éjszaka kijön a 2012-es menetrend.

Szerintem Philadelphiában zárjuk a szezont, csak amolyan megérzés...G-men
Talált - süllyedt.
Week 1 - vs. Dallas Cowboys (Wed., Sept. 5)
Week 2 - vs. Tampa Bay Buccaneers
Week 3 - at Carolina Panthers (Thurs. Sept 20)
Week 4 - at Philadelphia Eagles (Sun, Sept. 30, 8:30 p.m., NBC)
Week 5 - vs. Cleveland Browns
Week 6 - at San Francisco 49ers
Week 7 - vs. Washington Redskins
Week 8 - at Dallas Cowboys
Week 9 - vs. Pittsburgh Steelers
Week 10 - at Cincinnati Bengals
Week 11 - BYE (Nov. 18)
Week 12 - vs. Green Bay Packers
Week 13 - at Washington Redskins
Week 14 - vs. New Orleans Saints
Week 15 - at Atlanta Falcons
Week 16 - at Baltimore Ravens
Week 17 - vs. Philadelphia Eaglesiktriad
Hát ez inkább csak súrolta. 😊Schleck
Ja tényleg. Én csak az Eaglest láttam meg a hszben, a helyszínre vonatkozó jóslat elkerülte a figyelmem.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma éjszaka kijön a 2012-es menetrend.

Szerintem Philadelphiában zárjuk a szezont, csak amolyan megérzés...G-men
Talált - süllyedt.
Week 1 - vs. Dallas Cowboys (Wed., Sept. 5)
Week 2 - vs. Tampa Bay Buccaneers
Week 3 - at Carolina Panthers (Thurs. Sept 20)
Week 4 - at Philadelphia Eagles (Sun, Sept. 30, 8:30 p.m., NBC)
Week 5 - vs. Cleveland Browns
Week 6 - at San Francisco 49ers
Week 7 - vs. Washington Redskins
Week 8 - at Dallas Cowboys
Week 9 - vs. Pittsburgh Steelers
Week 10 - at Cincinnati Bengals
Week 11 - BYE (Nov. 18)
Week 12 - vs. Green Bay Packers
Week 13 - at Washington Redskins
Week 14 - vs. New Orleans Saints
Week 15 - at Atlanta Falcons
Week 16 - at Baltimore Ravens
Week 17 - vs. Philadelphia Eaglesiktriad
Hát ez inkább csak súrolta. 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma éjszaka kijön a 2012-es menetrend.

Szerintem Philadelphiában zárjuk a szezont, csak amolyan megérzés...G-men
Talált - süllyedt.
Week 1 - vs. Dallas Cowboys (Wed., Sept. 5)
Week 2 - vs. Tampa Bay Buccaneers
Week 3 - at Carolina Panthers (Thurs. Sept 20)
Week 4 - at Philadelphia Eagles (Sun, Sept. 30, 8:30 p.m., NBC)
Week 5 - vs. Cleveland Browns
Week 6 - at San Francisco 49ers
Week 7 - vs. Washington Redskins
Week 8 - at Dallas Cowboys
Week 9 - vs. Pittsburgh Steelers
Week 10 - at Cincinnati Bengals
Week 11 - BYE (Nov. 18)
Week 12 - vs. Green Bay Packers
Week 13 - at Washington Redskins
Week 14 - vs. New Orleans Saints
Week 15 - at Atlanta Falcons
Week 16 - at Baltimore Ravens
Week 17 - vs. Philadelphia Eagles
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ma éjszaka kijön a 2012-es menetrend.

Szerintem Philadelphiában zárjuk a szezont, csak amolyan megérzés...
több mint 12 éve
actommy 17
Én kb 4-5 éve heti 2-3 alkalommal olvasom a fórumot, tőletek szerzem az információkat. Kevesebb szakmai ismeret hiányában eddig nem nagyon szóltam hozzá, de talán ez is változik majd.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Meg van egy másik kategória, őket nem tudom, hogy nevezzem, akik egy játékos miatt kedvelnek meg egy csapatot, és, ha az odébáll, ők is követik szurkolásukkal új csapatába. Nézzétek meg, hány magyarországi Colts-rajongóból lesz most Broncos-fan.G-men
Szerinted mennyi új Jets fan lett az elmúlt egy hónapban? 😀

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Cikk Adamsről, a kevésbé hízelgő fajtából

http://www.bigblueview.com/2012/4/12/2944102/film-study-ot-mike-adams


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
10 napja, szombaton pl. a Normafánál, az Anna-réten jött szembe egy kb. 30-35 éves srác Giants-pulcsiban. Akartam is kérdezni, hogy nem innen volt-e vki, akit még nem ismerek, aztán rájöttem, ez kevéssé valószínű, lévén a Bp-en és környékén élő fórumozókat a PO-ban elég jól összehoztuk a közös meccsnézésekre.G-men
Gondolom az SB győzelem is jópár divat-Giants-drukkert szült...Rataxes
egy kis pontosítás , nem árt azért!
attól hogy egy esetleges SB győzelem után lesz valaki pl. Giants szurkoló
nem válik automatikusan divat szurkolóvá !
lehet hogy ennek hatására egész életében fanatikusa lesz a csapatnak , és ez jó !
a "baj" nyilván azokkal van akik következő évben újból az aktuális győztes felé kezdenek el húzni pl,
vagy jövőre csak arra emlékszik hogy mondjuk kék meze van a kedvenc csapatának...yooker
Meg van egy másik kategória, őket nem tudom, hogy nevezzem, akik egy játékos miatt kedvelnek meg egy csapatot, és, ha az odébáll, ők is követik szurkolásukkal új csapatába. Nézzétek meg, hány magyarországi Colts-rajongóból lesz most Broncos-fan.

(még mielőtt idejönne a teljes Colts-topic lázadozni, természetesen nem rájuk gondoltam, de én ismerek személyesen olyat, akire a fenti történet igaz.)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
10 napja, szombaton pl. a Normafánál, az Anna-réten jött szembe egy kb. 30-35 éves srác Giants-pulcsiban. Akartam is kérdezni, hogy nem innen volt-e vki, akit még nem ismerek, aztán rájöttem, ez kevéssé valószínű, lévén a Bp-en és környékén élő fórumozókat a PO-ban elég jól összehoztuk a közös meccsnézésekre.G-men
Gondolom az SB győzelem is jópár divat-Giants-drukkert szült...Rataxes
egy kis pontosítás , nem árt azért!
attól hogy egy esetleges SB győzelem után lesz valaki pl. Giants szurkoló
nem válik automatikusan divat szurkolóvá !
lehet hogy ennek hatására egész életében fanatikusa lesz a csapatnak , és ez jó !
a "baj" nyilván azokkal van akik következő évben újból az aktuális győztes felé kezdenek el húzni pl,
vagy jövőre csak arra emlékszik hogy mondjuk kék meze van a kedvenc csapatának...