New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Azért ez erős túlzás sztem. Az mondjuk nyilvánvaló, h keményen túlfizette a Jags. Szerencsére nekünk így, h Thomas maradt absz nincs is rá szükségünk már még ennél jóval kevesebb pénzért sem, mert 3 jobb CB is van a keretben.Szesze
Jó egy kicsit lehet, hogy túlzás, hogy nem NFL szintű. De az egyértelmű, hogy nálunk 3 jobb CB van a keretben és állítólag lehet a Jags se kezdőbe vitte és úgy adott neki 15 millát...balu10
Oké, hogy túlfizettük Rosst, de itt vannak a szerződése részletei. Ha a kondíciók tükrében elviszi a 15,3 milliót, hát örülni fogunk, nem is kicsit (minden évben pro bowl... Jacksonville-ből kb. esélytelen). Tudom, hogy a ti szemetekben a 10 is sok:

http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-21/jaguars-cb-aaron-rosss-deal-worth-975-million-and

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a negyedik meg a hatodik kör annyira nem sok érte. Ha valahol QB para alakul ki év közben, akkor lehet drágábban fogják továbbadni. Plusz ha Sancho nekiállna a hasát süttetni a nagy pénzzel a zsebében, akkor nem olyan sok abban a szerződésben a signing bonus. Lazán ki kelet vágni jövőre. Az 1,6 milliós cap hit elviselhető.

Goff a Brownsnál járt, Tollefson meg holnap megy a Seahawkshoz, de érdeklődik utána a Packers, a Raiders és a Tampa is.

Ross azt mondta a Jaguarsnak, hogy: "They have 4 quality corners ... no room for me,". Magát is belevette a négybe, vagy kire gondolhatott negyedikként? Coera, Tryonra, Witherspoonra... Bruce Johnsonra?salander
Bruce Johnson könnyedén lehetne már a kezdő közelében, ha nem sérül meg többször is :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Értelmesek a Jets-nél. Először adnak egy nagy pénzt Sancheznek, majd Tebow-ra nyomulnak? :rolleyes: Persze lehet a nyomás alatt jobban teljesít Száncsengő, de ez a fordítottjára is elsülhet...Asbee
Kicsit off, de ezt a Tebow dolgot nem értem, mennyi beleszólása volt vajon a dologba, hogy pont a Jets?
Száncsítosz tuti nem fog padozni... WildCat QB-t faragnak TT-ból?
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az a negyedik meg a hatodik kör annyira nem sok érte. Ha valahol QB para alakul ki év közben, akkor lehet drágábban fogják továbbadni. Plusz ha Sancho nekiállna a hasát süttetni a nagy pénzzel a zsebében, akkor nem olyan sok abban a szerződésben a signing bonus. Lazán ki kelet vágni jövőre. Az 1,6 milliós cap hit elviselhető.

Goff a Brownsnál járt, Tollefson meg holnap megy a Seahawkshoz, de érdeklődik utána a Packers, a Raiders és a Tampa is.

Ross azt mondta a Jaguarsnak, hogy: "They have 4 quality corners ... no room for me,". Magát is belevette a négybe, vagy kire gondolhatott negyedikként? Coera, Tryonra, Witherspoonra... Bruce Johnsonra?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Értelmesek a Jets-nél. Először adnak egy nagy pénzt Sancheznek, majd Tebow-ra nyomulnak? :rolleyes: Persze lehet a nyomás alatt jobban teljesít Száncsengő, de ez a fordítottjára is elsülhet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Na ez a Tebow gyerek már a spájzban van..... 😛

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827c0dfb/article/sanchez-under-attack-jets-acquire-tebow?module=HP11_cp

Közben a szentekbe belevágott az istennyila :cool:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827c0dd9/article/nfl-suspends-saints-coach-payton-for-one-year-without-pay?module=HP11_breaking_news
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Holnap meg felkerül blogra egy összesítő eddigi FA tevékenységünkről. Nincs sok távozó meg érkező mondjuk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A Jaguars-nál se kezdőként számolnak vele. A Cox-Mathis páros lesz valszeg a kezdő ( persze ezen a draft még változtathat). Viszont Mathis ACL sérülésből jön vissza, ezért kétséges a játéka, gondolom ezért lett Ross leigazolva. Jacksonville nem nagy piac, ha valakit szerez a FA piacról a Jags, akkor őt túl kell fizetniük, különben más csapatot választ.kisvanek4
Majd jön nektek Tebow és csinál piacot 😂

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
nyilvánvalóan a két klub helyzete is teljesen más mi top csapat vagyunk a Jagsnek mág a PO is álom ! Mások az elvárások! tehát valahol azért meg lehet érteni hogy számukra Ross komoly erősítést jelent ezen a poszton míg nálunk igen-igen jó felhozatal lesz CB-kből Ross nélkül is!yooker
Szerintem teljesen mindegy, hogy az 1/1-en húzol vagy te vagy a bajnok, ilyen játékos nem NFL kezdőbe való sehol!
Nálunk elvegetált idén, mert olyan brutál volt a pass rush, hogy nem volt ideje az irányítóknak dobni. Ha volt ideje akárkinek is és Ross felé ment a labda, akkor már imádkozhattunk is, hogy legalább a tacklet tudja rajta megcsinálni...balu10
A Jaguars-nál se kezdőként számolnak vele. A Cox-Mathis páros lesz valszeg a kezdő ( persze ezen a draft még változtathat). Viszont Mathis ACL sérülésből jön vissza, ezért kétséges a játéka, gondolom ezért lett Ross leigazolva. Jacksonville nem nagy piac, ha valakit szerez a FA piacról a Jags, akkor őt túl kell fizetniük, különben más csapatot választ.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért ez erős túlzás sztem. Az mondjuk nyilvánvaló, h keményen túlfizette a Jags. Szerencsére nekünk így, h Thomas maradt absz nincs is rá szükségünk már még ennél jóval kevesebb pénzért sem, mert 3 jobb CB is van a keretben.Szesze
Jó egy kicsit lehet, hogy túlzás, hogy nem NFL szintű. De az egyértelmű, hogy nálunk 3 jobb CB van a keretben és állítólag lehet a Jags se kezdőbe vitte és úgy adott neki 15 millát...

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
a giants-től lelépő arcok közül bárki is jobb statkókat csinál mint NY-ban? talán a vikinges Shiancoe-nak sikerült az utóbbi 5 évbenvittore
Fred Robbins hozta ugyanazt vagy jobbat, amit nálunk az elmúlt években... Pedig ugye ő már akkor 30+ volt amikor elment.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Idáig elég kedvezően alakul ez az offseason. Mennek, akik pótolhatók, és már részben pótoltuk is, maradnak a pótolhatatlanok.

A végkifejletet tekintve ugyanakkor én minden évben elfogadnám, ha a tavalyihoz hasonló offseasonnel indulna az évünk. 😉
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a giants-től lelépő arcok közül bárki is jobb statkókat csinál mint NY-ban? talán a vikinges Shiancoe-nak sikerült az utóbbi 5 évben
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nyilvánvalóan a két klub helyzete is teljesen más mi top csapat vagyunk a Jagsnek mág a PO is álom ! Mások az elvárások! tehát valahol azért meg lehet érteni hogy számukra Ross komoly erősítést jelent ezen a poszton míg nálunk igen-igen jó felhozatal lesz CB-kből Ross nélkül is!yooker
Szerintem teljesen mindegy, hogy az 1/1-en húzol vagy te vagy a bajnok, ilyen játékos nem NFL kezdőbe való sehol!
Nálunk elvegetált idén, mert olyan brutál volt a pass rush, hogy nem volt ideje az irányítóknak dobni. Ha volt ideje akárkinek is és Ross felé ment a labda, akkor már imádkozhattunk is, hogy legalább a tacklet tudja rajta megcsinálni...balu10
ha a Po-t nem nézzük akkor inkább volt gyenge a pass rush mint kiváló ,
és voltak ezalatt is egész jó teljesítményei...
sztem nincs baj azzal hogy ők a kezdőbe gondolják , azzal annál inkább
hogy mennyit adtak érte...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
nyilvánvalóan a két klub helyzete is teljesen más mi top csapat vagyunk a Jagsnek mág a PO is álom ! Mások az elvárások! tehát valahol azért meg lehet érteni hogy számukra Ross komoly erősítést jelent ezen a poszton míg nálunk igen-igen jó felhozatal lesz CB-kből Ross nélkül is!yooker
Szerintem teljesen mindegy, hogy az 1/1-en húzol vagy te vagy a bajnok, ilyen játékos nem NFL kezdőbe való sehol!
Nálunk elvegetált idén, mert olyan brutál volt a pass rush, hogy nem volt ideje az irányítóknak dobni. Ha volt ideje akárkinek is és Ross felé ment a labda, akkor már imádkozhattunk is, hogy legalább a tacklet tudja rajta megcsinálni...balu10
Azért ez erős túlzás sztem. Az mondjuk nyilvánvaló, h keményen túlfizette a Jags. Szerencsére nekünk így, h Thomas maradt absz nincs is rá szükségünk már még ennél jóval kevesebb pénzért sem, mert 3 jobb CB is van a keretben.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nyilvánvalóan a két klub helyzete is teljesen más mi top csapat vagyunk a Jagsnek mág a PO is álom ! Mások az elvárások! tehát valahol azért meg lehet érteni hogy számukra Ross komoly erősítést jelent ezen a poszton míg nálunk igen-igen jó felhozatal lesz CB-kből Ross nélkül is!yooker
Szerintem teljesen mindegy, hogy az 1/1-en húzol vagy te vagy a bajnok, ilyen játékos nem NFL kezdőbe való sehol!
Nálunk elvegetált idén, mert olyan brutál volt a pass rush, hogy nem volt ideje az irányítóknak dobni. Ha volt ideje akárkinek is és Ross felé ment a labda, akkor már imádkozhattunk is, hogy legalább a tacklet tudja rajta megcsinálni...

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ross közben Jacksonvillebe került, ráadásul 15 millát adnak neki 3 évre :o . Én a másfél millát is sajnálnám érte, de tudtam, hogy lesz olyan csapat aki bevállalja, hogy a kezdőbe rakja...balu10
tényleg sokat szidtuk itt Rosst (legtöbbször jogosan) ,de azért
csak kezdő volt idén a SB győztes csapatban!
nyilvánvalóan a két klub helyzete is teljesen más mi top csapat vagyunk a Jagsnek mág a PO is álom ! Mások az elvárások! tehát valahol azért meg lehet érteni hogy számukra Ross komoly erősítést jelent ezen a poszton míg nálunk igen-igen jó felhozatal lesz CB-kből Ross nélkül is!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
és akkor még csodálkozom néha, hogy miért nem jó a jaguars csapat... ilyen összeget adni az hihetetlen...csebi
Hála a kötelező költésre vonatkozó előírásoknak (meg a közeledő tévés szerződésnek) hihetetlen módon túlfizették a CB-ket meg a WR-eket idén.

A scout részlegünk kitelepült különböző Pro Dayekre, az ismétlődő játékos felhozatal alapján WR-eket néznek.

A kinti szakértők Jacobs cutjakor egy lyukas garast sem adtak volna, hogy visszajön. De mivel a fentiekkel ellentétben a RB-k túlfizetését (logikus módon) hanyagolják idén (és mivel állítólag 500 000 dolláron rágódtak a felek esetünkben) kezdik elképzelhetőnek tartani, hogy visszatérhet.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nehéz lehet a Jags fanok élete 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 669 — Lucas Scott
Ross közben Jacksonvillebe került, ráadásul 15 millát adnak neki 3 évre :o . Én a másfél millát is sajnálnám érte, de tudtam, hogy lesz olyan csapat aki bevállalja, hogy a kezdőbe rakja...balu10
és akkor még csodálkozom néha, hogy miért nem jó a jaguars csapat... ilyen összeget adni az hihetetlen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ross közben Jacksonvillebe került, ráadásul 15 millát adnak neki 3 évre :o . Én a másfél millát is sajnálnám érte, de tudtam, hogy lesz olyan csapat aki bevállalja, hogy a kezdőbe rakja...

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mivel tele vagyunk "3-4. hetes" FA-kel meg penzhiany miat ilyenekre hajtunk, ezert ujabb egyenlore unalmas nap:

Cruz ugynokot valtott. Malik Shareef fogja kepviselni, aki osszel bukta el az egyik legnagyobb kuncsaftjat Joe Hadent (aki Rosenhaushoz valtott).
több mint 12 éve
Ron 18
Valaki meg tud erősíteni abban, hogy ezzel jövőre újra lesz Manning bowl? Mintha úgy emlékeznék, h jövőre jön a Denver.Ron
Igen, 2013-ban játszotok az AFC Westtel.vassadi
Köszi a választ!
Hát ez hatalmas. Végre egy olyan Manning bowl, ahol Eli az esélyesebb 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Valaki meg tud erősíteni abban, hogy ezzel jövőre újra lesz Manning bowl? Mintha úgy emlékeznék, h jövőre jön a Denver.Ron
Igen, 2013-ban játszotok az AFC Westtel.
több mint 12 éve
Ron 18
Szerencsére bejött a Broncos tipp, kicsit sok lett volna, ha ő is átkerül az NFC-be..Szesze
Valaki meg tud erősíteni abban, hogy ezzel jövőre újra lesz Manning bowl? Mintha úgy emlékeznék, h jövőre jön a Denver.