NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Szerencsére bejött a Broncos tipp, kicsit sok lett volna, ha ő is átkerül az NFC-be..
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jó a PM hír. Nem erősödött (szarrá) a frisco.vittore
Azért vele nagyon komoly esélyesek lettek volna...

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Jó a PM hír. Nem erősödött (szarrá) a frisco.
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
szeretem ezt a képet.

több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Amerikában közben dúl az unalom... Újra elindult a kórus, hogy Reese szar GM és igazából semmi köze nincs hozzá hogy nyertünk 5 éven belül 2 SB-t. Csak a szokásos kora-nyári/tavaszi történet.salander
csak tudnám, hogy ezeket honnan szedik....lotus86
unatkoznak...

na most tudok írni az utóbbi másfél hétben lényegében a kórház és otthon között ingáztam, semmire sem volt időm...

Thomas sztem nagyon jó vétel volt, valamint Bennett is tetszik, így már sztem Shiancoe lehet h fölösleges lenne...

Manningham meg nem fog sokkal több playt kapni Friscoban mint itt, de pénzt meg tutira...

azért örülnék, ha Peyton nem a Friscot választaná...csebi
Denverbe ment, szegény Tebow........ 😛
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Amerikában közben dúl az unalom... Újra elindult a kórus, hogy Reese szar GM és igazából semmi köze nincs hozzá hogy nyertünk 5 éven belül 2 SB-t. Csak a szokásos kora-nyári/tavaszi történet.salander
csak tudnám, hogy ezeket honnan szedik....lotus86
unatkoznak...

na most tudok írni az utóbbi másfél hétben lényegében a kórház és otthon között ingáztam, semmire sem volt időm...

Thomas sztem nagyon jó vétel volt, valamint Bennett is tetszik, így már sztem Shiancoe lehet h fölösleges lenne...

Manningham meg nem fog sokkal több playt kapni Friscoban mint itt, de pénzt meg tutira...

azért örülnék, ha Peyton nem a Friscot választaná...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
TE Visanthe Shiancoe állítólag lehet, hogy visszamegy hozzátok.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Amerikában közben dúl az unalom... Újra elindult a kórus, hogy Reese szar GM és igazából semmi köze nincs hozzá hogy nyertünk 5 éven belül 2 SB-t. Csak a szokásos kora-nyári/tavaszi történet.salander
csak tudnám, hogy ezeket honnan szedik....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Gyilok lesz a frisco, főleg PM-mel. de hát a philynek köszönhetően tudjuk, mi a helyzet a dream team csapatokkal 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amerikában közben dúl az unalom... Újra elindult a kórus, hogy Reese szar GM és igazából semmi köze nincs hozzá hogy nyertünk 5 éven belül 2 SB-t. Csak a szokásos kora-nyári/tavaszi történet.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Manningham a 49ers játékosa lett. Jobban örültem volna, ha a Ramsbe megy.......

"A league source tells PFT that Manningham has agreed to terms with the 49ers on a two-year deal.

Manningham also had been in negotiations with the Rams.

The moves comes at a time when Peyton Manning is in the final days of selecting his next team. The finalists (for now) are the 49ers, Titans, and Broncos.

Manningham joins a depth chart that includes Michael Crabtree and Randy Moss."lotus86
Sok sikert neki!
Viszont ha Peyton is a 49-erst választja, (én helyében azt tenném, ha még SB-t akarnék nyerni) akkor brutál védelem+jó futás+HoF QB= simán SB esélyesekironroy
Nélküle is azok, ha ő is odamegy akkor kb első számú esélyesek lesznek. (mondjuk sztem a Broncoshoz fog menni)
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Manningham a 49ers játékosa lett. Jobban örültem volna, ha a Ramsbe megy.......

"A league source tells PFT that Manningham has agreed to terms with the 49ers on a two-year deal.

Manningham also had been in negotiations with the Rams.

The moves comes at a time when Peyton Manning is in the final days of selecting his next team. The finalists (for now) are the 49ers, Titans, and Broncos.

Manningham joins a depth chart that includes Michael Crabtree and Randy Moss."lotus86
Sok sikert neki!
Viszont ha Peyton is a 49-erst választja, (én helyében azt tenném, ha még SB-t akarnék nyerni) akkor brutál védelem+jó futás+HoF QB= simán SB esélyesek
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Manningham a 49ers játékosa lett. Jobban örültem volna, ha a Ramsbe megy.......

"A league source tells PFT that Manningham has agreed to terms with the 49ers on a two-year deal.

Manningham also had been in negotiations with the Rams.

The moves comes at a time when Peyton Manning is in the final days of selecting his next team. The finalists (for now) are the 49ers, Titans, and Broncos.

Manningham joins a depth chart that includes Michael Crabtree and Randy Moss."


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Bennett 1év 2.5 millió, ha beválik jöhet a hosszútávú, ha nem akkor se volt drága
jó üzlet 😊kristof
jó igazolás, ezek után számomra meglepetés lenne ha draftról is húznánk TE-t.SZvsz szeptemberben nekivágunk a Bennett-Pasco TE párossal mellette Hynoski is tud elkapni és pár hét után Ballard és Beckum is visszatér,majdnem sok is...ironroy
basszus gondolhattuk volna hogy kár a TE drafttal foglalkoznunk...
nekünk tapasztaltabb azonnal bevethető ember kellett amíg a sérültjeink
(akikkel a jövőben is számolhatunk akár) visszatérnek , és ezzel a poszt rendben is van...+ megspóroltuk a drafthelyet....
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ez elég nagy pénz, de egy előnyös szerződés nekünk cap szempontból. Az első éves fizetése alacsony és ha nagyon kéne spórolni jövőre akkor tudunk kb egy milliót, ha lecseréljük egy rookie punterre.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
gsn: "A Giants megegyezett punterével, a korábban tagelt Steve Weatherforddal. A játékos 5 évig marad a Giantsnél, ezalatt 12,75 milliót kereshet."
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a rams az lesz a giantsnak, mint a chiefs a pats-nak: kiugrott veteránok levezető klubja 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Steve Smith közben a Ramsnél próbálkozik. Lehet hogy TC végleg lemondott róla? (Már ha valóban felmerült a neve nálunk)Forti
Egyelőre szerintem biztos nem teszünk neki ajánlatot.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Steve Smith közben a Ramsnél próbálkozik. Lehet hogy TC végleg lemondott róla? (Már ha valóban felmerült a neve nálunk)
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jött egy évre Chris Horton safety. Tavaly nem volt csapatnál, előtte a 'skinsnél volt egy jó éve rookieként 2008-ban, utána meg két szar. Gondolom konkurencia Sashnek a training campbe és próbál majd megragadni.

Manningham St. Louiseban van. Ross Cinncinatiban marad még egy napot. Bosst leigazolta a KC 3 évre 9 millióért.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Eddig tetszik ahogy alakul nekünk a free agency. Bennettnek örülök nagyon, a sajátok közül is a jobbak lassan szerződtetve vannak.
Nem kizárt h ezek után egy Bennett-Pascoe-ps töltelék, v Bennett-Pascoe-késői pick Te-trióval kezdjük az évet. Aztán majd jönnek vissza a sérültek.
A cb sor is pofásan alakul.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nem nagyon kell tőle tartanunk szerencsére.

Állítólag New Yorkban járt Kevin Ogletree a Dallasból... Nem hiszem, hogy ide kerülne (ha nem camp bodynak). Van már a keretben ilyen teljesítményű WR, aki még magasabb is. :]
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Shockey szeretne visszajönni, még a veterán bérrel is beérné
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/jerry-shockey-big-blue-encore-problems-caused-giants-article-1.1039382

Álmodj, királylány, ahogy a mesében, oly békén.......lotus86
Közben Shockey személyesen kérte ki magának a Twitteren a dolgot. Miután szembejött neki ez:

"@AmaniAToomer No!!Shockey"I will never play4 you again!"he yelled at jerry Reese in 08. Let him keep his word. Bad teammate, worse person"salander
Igen olvastam. Remélem nem akarjuk, hogy megszegje az ígéretét.....pedig még mindig kedvelem ezt a parasztot....de azért ne jöjjön vissza.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Shockey szeretne visszajönni, még a veterán bérrel is beérné
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/jerry-shockey-big-blue-encore-problems-caused-giants-article-1.1039382

Álmodj, királylány, ahogy a mesében, oly békén.......lotus86
Közben Shockey személyesen kérte ki magának a Twitteren a dolgot. Miután szembejött neki ez:

"@AmaniAToomer No!!Shockey"I will never play4 you again!"he yelled at jerry Reese in 08. Let him keep his word. Bad teammate, worse person"
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Shockey szeretne visszajönni, még a veterán bérrel is beérné
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/jerry-shockey-big-blue-encore-problems-caused-giants-article-1.1039382

Álmodj, királylány, ahogy a mesében, oly békén.......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!