NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
TT szerződése azért nem gyenge...Ha jön Bennett akkor talán a TE poszt megoldva.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Akkor a CB helyzet megoldódott. Én inkább a draftról oldanám meg a TE problémát (mondjuk egy feltrade a második körben Allenért) és OL az első körben. Bár Bennett sem egy öreg gyerek a maga 24 évével...balu10
Bennett állítólag nagyon illene a rendszerbe, de ha nem veszünk könnyes búcsút valakitől, akkor nem tudom elképzelni, hogy beférne a keretbe.

Érkezett még Joel Reinders (UDFA, OT - University of Waterloo) and Larry Donnell (UDFA, TE - Grambling)... némi camp body.salander
Bennethez még annyit, hogy akkora, mint a fél ház, de gyors is, draftja előtt inkább elkapóként láttak benne fantáziát, erre elég tisztességes blokkoló lett. ha elő tudjuk hozni belőle azt, ami egyetemi évei alatt megvolt, akkor nagy igazolás lehet.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Lehet lemaradtam valamiről, de a jelenlegi állapot szerint nem kérdéses, hogy Beckum, és Ballard felépül szeptemberre?Lance
Gyakorlatilag biztos, hogy nem épülnek fel...

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Lehet lemaradtam valamiről, de a jelenlegi állapot szerint nem kérdéses, hogy Beckum, és Ballard felépül szeptemberre? Ha nem lesznek épek, akkor szükségünk van egy TE-re FA-ról, és mellé még draftolhatunk is egyet, akit 1. évében nem is kell mély vízbe dobni. Vagy Pascoe-t játszassuk TE poszton? 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Bennett állítólag nagyon illene a rendszerbe, de ha nem veszünk könnyes búcsút valakitől, akkor nem tudom elképzelni, hogy beférne a keretbe.

Érkezett még Joel Reinders (UDFA, OT - University of Waterloo) and Larry Donnell (UDFA, TE - Grambling)... némi camp body.salander
Igazából pont ez az, amiért én is inkább a draftról oldanám meg. Mondjuk első körbe Mike Adams, másodikba pedig valakivel trade (mi 2.+ 4. kör) és Allen. Ezzel még valaki nagy csúszót is tudnánk hozni a 3. körben, a többibe meg OL-be projekt játékosok...

Az egyetlen, ami még kell az FA piacról, az egy olcsó csere QB.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Akkor a CB helyzet megoldódott. Én inkább a draftról oldanám meg a TE problémát (mondjuk egy feltrade a második körben Allenért) és OL az első körben. Bár Bennett sem egy öreg gyerek a maga 24 évével...balu10
Bennett állítólag nagyon illene a rendszerbe, de ha nem veszünk könnyes búcsút valakitől, akkor nem tudom elképzelni, hogy beférne a keretbe.

Érkezett még Joel Reinders (UDFA, OT - University of Waterloo) and Larry Donnell (UDFA, TE - Grambling)... némi camp body.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sándor Gaál:" A Giants megegyezett Justin Tryonnal és Michael Coeval, és tárgyalásokat kezdett Martellus Bennettel."

Mindketten 1 éves szerződést kaptak.Lance
Akkor a CB helyzet megoldódott. Én inkább a draftról oldanám meg a TE problémát (mondjuk egy feltrade a második körben Allenért) és OL az első körben. Bár Bennett sem egy öreg gyerek a maga 24 évével...

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Sándor Gaál:" A Giants megegyezett Justin Tryonnal és Michael Coeval, és tárgyalásokat kezdett Martellus Bennettel."

Mindketten 1 éves szerződést kaptak.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem a Washingtonnak volt egy jó lépése is, leigazolták Garcont, még egy erős (tán elit) WR a csoportban...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nagyon durvának tűnik ez a szerződés ahhoz képest, hogy a második ACL szakadásból jön vissza; és még a rehabbal sincs kész. Kíváncsi vagyok, hogy az ez hogy is lesz pontosan; mert így kb többet kereshet (ha az első évben nem is) mint Webster. Ráadásul utóbbit bármikor lehet cutolni mert kb csak a base salaryből áll a fizuja. (Mondjuk ebből lehetne terhelni későbbre, de sajnos már csak a jövő év van belőle hátra; ami már így is durvábbnak néz ki mint az idei cap szempontból.)salander
Én tartom, hogy nem Websterben látjuk a hosszú távú megoldást, hanem az Amu-TT párosban. Jövőre vagy cut vagy trade, idén meg tanul még tőle Amu...csak férjünk bele a capbe!
Goffról semmi hír? Látom, hogy MM után sokan érdeklődnek. Kíváncsi vagyok arra is, hogy ki lesz az az idióta, aki Rossnak kezdő helyet és fizut ad 😊

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nagyon durvának tűnik ez a szerződés ahhoz képest, hogy a második ACL szakadásból jön vissza; és még a rehabbal sincs kész. Kíváncsi vagyok, hogy az ez hogy is lesz pontosan; mert így kb többet kereshet (ha az első évben nem is) mint Webster. Ráadásul utóbbit bármikor lehet cutolni mert kb csak a base salaryből áll a fizuja. (Mondjuk ebből lehetne terhelni későbbre, de sajnos már csak a jövő év van belőle hátra; ami már így is durvábbnak néz ki mint az idei cap szempontból.)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
TT új szerződése: 4 év 28 milla, amiből 11 garantált. Persze bónuszokkal , amik nagyban védik a csapatot a sérülésveszélytől ("prove it deal").Szsziszka
Azért ez nem alacsony fizu, de akkor is örvendetes a dolog. Szerintem hosszú távon (1-2 év), ha beválik Amu, akkor Webster kikerül tőlünk...sok lesz így a CB-k fizetése, az tuti! De inkább örüljünk nekei, hogy ilyen erős a sor! 😀 Most már csak az kell, hogy teljesítsenek tudásukhoz híven!

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
TT új szerződése: 4 év 28 milla, amiből 11 garantált. Persze bónuszokkal , amik nagyban védik a csapatot a sérülésveszélytől ("prove it deal").
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mielőtt leigazoltuk TT-t és átstrukturáltuk Baas fizuját kb. 1,6 milliónk volt a sapka alatt (ezt számolta a liga). Ebben nincs benne az 1,6 millió, amit akármilyen felbontásban elkölthetünk idén vagy jövőre.

Ha 3 millióról lement Baas alapfizetése 900 ezerre; és a matematika szabályai szerint (és nem valami speciális módon) bontják fel; akkor idén kb $1,575,000-rel fog kevesebbet keresni.

Viszont így visszatérve az Eli dealre... Majdnem 21 milliót fog keresni jövőre... (Meg utána is 20-20 milliót, de addigra remélhetőleg nagyobb salary cap lesz.) Ez azért nem semmi pénz. :]

Közben sikerült pár százezresre zárnom a difit a saját táblám meg az NFL ma déluátni száma között. :]
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Azért micsoda különbség van a tavalyi csonka offseason meg az idei között. Tavaly csak rémüldöztünk, meg döbbenten vettük tudomásul a veszteségeket a roster változásánál. Nem gondoltuk volna, hogy bár kényszerlépések voltak, de végül gyümölcsözni fognak az akkori döntések.
Most meg (a SB-nak is köszönhetően) mennyivel nyugodtabban szemléljük a történéseket. Most talán látszik a mozgások célja, értelme. Úgy tűnik meg van a FO forgatókönyve a cap helyzetre, nem kell imádkozni FA igazolásokért, nyugodtan BPA-zhatunk a drafton, az OL és TE probléma megoldható lesz. Már csak annyi kell, hogy tényleg meg legyenek a legfontosabb hosszútávú szerződések. Osi is csendben van nem csinálja a fesztivált.
Szóval minden rendben van, vagy legalábbis annak látszik. :cool: Remélem nem vihar előtti csend.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Baas szerződését meg átalakítottuk


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jó hír:

Giants agreed to terms with CB Terrell Thomas on an undisclosed contract.Forti
fuckyeah :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jó hír:

Giants agreed to terms with CB Terrell Thomas on an undisclosed contract.Forti
Akkor mar csak az kell hogy tenyleg haladjon a rehabjaval mert 1-2 hete meg el volt tiltva a sprinttol (de kocogni kocoghatott, gyakorolhatta a backpedalt es az iranyvaltasokat).
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Tollefson elengedése után pedig egyértelmű, hogy nem akarjuk Osit eltradelni, amit nem is bánok 😊

ironroy, bővebben ittLance
lemaradtam erről a Tollefson dologról!
remélem arra megy ki a játék hogy Kiwi legyen ismét a rotációban (mert 4 ember mindenképpen kell ) és a LB sort variáljuk át , mivel erre akár a
meglévő állomány is alkalmas !
McKenzie elküldése után pedig legesélyesebb hogy a draft elején
ezt a posztot fogjuk mélyíteni...
de egy "szokásos" BPA-t is tudnék szeretni... 😉
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Jó hír:

Giants agreed to terms with CB Terrell Thomas on an undisclosed contract.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
"Az NFL súlyos büntetéssel sújtotta a Dallast és a Washingtont a fizetési sapka nélküli évben elkövetett szabálytalanságok miatt; 2010-re könyveltek be játékosaiknak hatalmas összegeket, míg a többi év cap számát lecsökkentették. A Cowboys 10 millió, a Redskins 36 millió (!) dollárnyi helyet veszít a sapkában, melyet eloszthatnak 2012-re és 2013-ra"
ezmiez?ironroy
Erre mondom, hogy én már csak egy kávét kérek! Skinsnek ráadásul még ott lesz a bounty dolog is.....az élet szép.lotus86
Ha a végén még elveszik tőlük a kegyetlen áron megszerzett 1/2-es cetlit is, akkor pezsgőt bontok 😂

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
"Az NFL súlyos büntetéssel sújtotta a Dallast és a Washingtont a fizetési sapka nélküli évben elkövetett szabálytalanságok miatt; 2010-re könyveltek be játékosaiknak hatalmas összegeket, míg a többi év cap számát lecsökkentették. A Cowboys 10 millió, a Redskins 36 millió (!) dollárnyi helyet veszít a sapkában, melyet eloszthatnak 2012-re és 2013-ra"
ezmiez?ironroy
Erre mondom, hogy én már csak egy kávét kérek! Skinsnek ráadásul még ott lesz a bounty dolog is.....az élet szép.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hohó Boss-t kirakjákAsbee
Es Fred Robbinst is. Neki eleg jo eve volt iden, de mar akkor sem volt fiatal amikor eligazolt tolunk. Ha megis lenne Canty cut (eselytelen) akkor meg kene lesni mennyi van meg neki a tankban.

Ja sajna lehet hogy az 1,6 ugy lesz megosztva ahogy a ket jomadar csapat szetdobja. :/
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Nekem van egy olyan megérzésem, hogy az az 1,6 nem feltétlenül lesz annyi, lehet az is megoszlik 2012 és 2013 között. Egyelőre ezzel kapcsolatban nem találtam még semmit.

Ebben a szezonban én sem számítok már semmilyen komolyabb FA mozgásra, a lejáró szerződésűek közül párat remélem sikerül majd megújítani, és slussz. Jó lenne Boss-t viszont látni, de még a gyengébb szezonja után sem fogjuk tudni megfizetni.
Tollefson elengedése után pedig egyértelmű, hogy nem akarjuk Osit eltradelni, amit nem is bánok 😊

ironroy, bővebben itt
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
"Az NFL súlyos büntetéssel sújtotta a Dallast és a Washingtont a fizetési sapka nélküli évben elkövetett szabálytalanságok miatt; 2010-re könyveltek be játékosaiknak hatalmas összegeket, míg a többi év cap számát lecsökkentették. A Cowboys 10 millió, a Redskins 36 millió (!) dollárnyi helyet veszít a sapkában, melyet eloszthatnak 2012-re és 2013-ra"
ezmiez?