NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
gsn 3 548
Eli átstrukturálta a szerződését. Semmivel sem keres kevesebbet, mint egyébként tette volna. Annyi történt, hogy az idei 10,75 milliós fizetése 1,75 millióra csökkent, a 9 milliót pedig aláírási bónuszként viselkedő tétellé alakították, amit azonnal kézhez kap, de a capben így le tudják osztani a hátralevő évekre. A Giants a lépéssel idénre közel 7 milliót spórolt a capből, Eli idei cap száma 9,6 milliós lesz, de jövőre a cap száma 20 milliós nagyságrendűre emelkedik.gsn
Ez most jól hangzik, hisz mindig jól jön a szabad hely a cap-ben. Remélhetőleg jövőre nem cut-olják őt is a 20 millió miatt. Mert azt kötve hiszem, hogy jövőre kevésbé lesz fájó az a 20 misi, mint most a 10.75ös fizuja.
Bár nem értek hozzá, szóval aki érti ennek a lényegét, akkor magyarázza el, de nekem ez akkor is olyannak tűnik, hogy 1évvel eltoltuk a cap szopást.Ron
Azért bátrak a csapatok, illetve várhatóan ezeket jövőre ugyanígy meglépik, mert 2014-től nagy cap emelkedés várható, várhatóan a 30 milliós határt is átlépi. Bár most nagyon úgy tűnik, hogy ezek a lépések rövidtávú segítséget jelentenek, cserébe egy hosszútávú fájdalomért, meglátjuk a 2014-es cap emelkedés mennyire kompenzál.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Ron 18
Eli átstrukturálta a szerződését. Semmivel sem keres kevesebbet, mint egyébként tette volna. Annyi történt, hogy az idei 10,75 milliós fizetése 1,75 millióra csökkent, a 9 milliót pedig aláírási bónuszként viselkedő tétellé alakították, amit azonnal kézhez kap, de a capben így le tudják osztani a hátralevő évekre. A Giants a lépéssel idénre közel 7 milliót spórolt a capből, Eli idei cap száma 9,6 milliós lesz, de jövőre a cap száma 20 milliós nagyságrendűre emelkedik.gsn
Ez most jól hangzik, hisz mindig jól jön a szabad hely a cap-ben. Remélhetőleg jövőre nem cut-olják őt is a 20 millió miatt. Mert azt kötve hiszem, hogy jövőre kevésbé lesz fájó az a 20 misi, mint most a 10.75ös fizuja.
Bár nem értek hozzá, szóval aki érti ennek a lényegét, akkor magyarázza el, de nekem ez akkor is olyannak tűnik, hogy 1évvel eltoltuk a cap szopást.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Eli átstrukturálta a szerződését. Semmivel sem keres kevesebbet, mint egyébként tette volna. Annyi történt, hogy az idei 10,75 milliós fizetése 1,75 millióra csökkent, a 9 milliót pedig aláírási bónuszként viselkedő tétellé alakították, amit azonnal kézhez kap, de a capben így le tudják osztani a hátralevő évekre. A Giants a lépéssel idénre közel 7 milliót spórolt a capből, Eli idei cap száma 9,6 milliós lesz, de jövőre a cap száma 20 milliós nagyságrendűre emelkedik.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Szerintem Reese nem csinálja rosszul a rebuildinget az O-line esetében. Nem azt mondom, hogy zökkenőmentes, visszaesett a futás, de legalább Eli-t nem verték szét, sőt a statjaihoz jó passprotection kellett. Csak az brutál 49-ers passruh (erről Brees is mesélhetne) ért oda.gyurczi
Nem olvastam vissza, hogy ez az egész tavalyi évre vagy csak PO runra vonatkozott, de az Eagles New Yorkban konkrétan darabokra tépte azt a támadófalat.Deny
igen, volt még az a meccs is. Lehet, hogy volt nyomás más meccseken is Eli-on, de azért nem verték szét. Egy két rossz meccs mindig benne van egy újjáépülő csapatrésznél.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem Reese nem csinálja rosszul a rebuildinget az O-line esetében. Nem azt mondom, hogy zökkenőmentes, visszaesett a futás, de legalább Eli-t nem verték szét, sőt a statjaihoz jó passprotection kellett. Csak az brutál 49-ers passruh (erről Brees is mesélhetne) ért oda.gyurczi
Nem olvastam vissza, hogy ez az egész tavalyi évre vagy csak PO runra vonatkozott, de az Eagles New Yorkban konkrétan darabokra tépte azt a támadófalat.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Szerintem Reese nem csinálja rosszul a rebuildinget az O-line esetében. Nem azt mondom, hogy zökkenőmentes, visszaesett a futás, de legalább Eli-t nem verték szét, sőt a statjaihoz jó passprotection kellett. Csak az brutál 49-ers passruh (erről Brees is mesélhetne) ért oda. A lockout sem segített. Én ezerszer rosszabbat vártam tőlük, nem hogy egy SB győzelmet. Szóval, ha lesz idejük igazán összerakni ezt a falat, akkor összejöhet egy 2008-ashoz hasonló szezon, bár a sorsolás tényleg brutális. Úgy gondolom, hogy nyugodtan BPA-hatunk nem élet-halál kérdés ol-t húzni. Ráadásul, ha Reese esetleg megint jól gazdálkodik, meghúzza a fájó, de szükséges lépéseket, esetleg a FA piacról megint nézhet valakit, mint tavaly Baast. Bár erre kisebb az esély.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Ahogy várható volt Mckenzie nem lesz újra Giant.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82775525/article/giants-reportedly-to-part-with-twotime-champion-rt-mckenzie?module=HP11_headline_stackgyurczi
Brewer bizonyíthat. Bár sztem kezdetben Diehl-Beatty lesz a két tackle, de majd meglátjuk.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor első körben jön majd Mike Adams


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Ahogy várható volt Mckenzie nem lesz újra Giant.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82775525/article/giants-reportedly-to-part-with-twotime-champion-rt-mckenzie?module=HP11_headline_stack

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
MLB tippelde http://www.bigblueview.com/2012/3/7/2851435/giants-potential-free-agent-target-lb-stephen-tulloch?ref=yahoo
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
azért ez a peyton beszéd nagyon odabaszott...

remélem Eli csak visszavonulásakor fog ilyet mondani, mikor elmondhatja, hogy csak giant volt egész nfl pályafutásában...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Sztem minimum akkora húzás lenne, mint Manningham megtartása (amire egyébként semmi esély) és ráadásul anyagilag is jóval kedvezőbb megoldás lenne. Remélem megpróbáljuk ezt a vonalat, nekem Smith eleve az egyik kedvenc játékosom volt úgyh duplán örülnék a visszahozatalának.Szesze
Ezzel az egésszel csak az a gond, hogy Smith dönt a végén és nem mi és ő már egyszer úgy gondolta, hogy a pénz mellett dönt és hogy nem nálunk van a helye, így kérdéses, hogy másodszorra tanult-e a hibájából...balu10
Ha máshol jobb ajánlatot kap nyilván oda fog menni, de sztem ezzel nincs semmi gond. Kérdés, h milyen lehetőségei lesznek és h mi egyáltalán próbálkozunk-e nála, de én nagyon remélem, h legalább megpróbáljuk visszaigazolni.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sztem minimum akkora húzás lenne, mint Manningham megtartása (amire egyébként semmi esély) és ráadásul anyagilag is jóval kedvezőbb megoldás lenne. Remélem megpróbáljuk ezt a vonalat, nekem Smith eleve az egyik kedvenc játékosom volt úgyh duplán örülnék a visszahozatalának.Szesze
Ezzel az egésszel csak az a gond, hogy Smith dönt a végén és nem mi és ő már egyszer úgy gondolta, hogy a pénz mellett dönt és hogy nem nálunk van a helye, így kérdéses, hogy másodszorra tanult-e a hibájából...

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Sztem azért nem történt itt akkora árulás, h ne lehessen neki visszaút, ráadásul fordított helyzetben a csapatok sem szívbajosak 1-1 cut-nál, úgyh ezt tényleg nem érdemes így nézni, bár persze értem h miről beszélsz, de a salary cap-es rendszer miatt ez egy teljesen más szituáció, mint a többi sportágban.Szesze
nagyon tudnék örülni én is ha visszajönne !
roppant megnyugtató lenne ismét 3 ilyen szintű elkapóval nekimenni az évnek!
tojok arra hogyan is ment el a múltkor!
még valszeg extrán motivált is lenne !
sok-sok Giants győzelem kell nekünk jövőre is , csak az számít!! 😉yooker
Sztem minimum akkora húzás lenne, mint Manningham megtartása (amire egyébként semmi esély) és ráadásul anyagilag is jóval kedvezőbb megoldás lenne. Remélem megpróbáljuk ezt a vonalat, nekem Smith eleve az egyik kedvenc játékosom volt úgyh duplán örülnék a visszahozatalának.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Sztem azért nem történt itt akkora árulás, h ne lehessen neki visszaút, ráadásul fordított helyzetben a csapatok sem szívbajosak 1-1 cut-nál, úgyh ezt tényleg nem érdemes így nézni, bár persze értem h miről beszélsz, de a salary cap-es rendszer miatt ez egy teljesen más szituáció, mint a többi sportágban.Szesze
nagyon tudnék örülni én is ha visszajönne !
roppant megnyugtató lenne ismét 3 ilyen szintű elkapóval nekimenni az évnek!
tojok arra hogyan is ment el a múltkor!
még valszeg extrán motivált is lenne !
sok-sok Giants győzelem kell nekünk jövőre is , csak az számít!! 😉
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mondjuk Manningham meg várja, hogy próbáljuk meg megtartani... :rolleyes:Asbee
Remélem azért az ügynöke figyelmeztette hogy kezdhet a csomagoláson gondolkodni. A Világcsodák közé emelkedne a dolog, ha sikerülne kigazdálkodni a bérét, pláne hogy Nicksnek meg Cruznak is új szerződés kell majd.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Manningham meg várja, hogy próbáljuk meg megtartani... :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Szerintem azért ment az Eagles-be, mert ott egyből pályára léphetett + nagy esély látott ott SB győzelemre. És azért valljuk be az offseasonban rendesen fogtuk a fejünket. A rendszert ismeri, száját is biztos befogná, dolgozna keményen. Egy 1 éves szerződés jó lenne neki kevés pénzért, összekaphatná magát. Persze a nagy pénzt azt a Nicks-Cruz párosnak kell majd adni, de ha Smith egy jobb év után bevállalná, hogy marad az árnyékukban, viszont hasznos elkapásokkal segíthet a csapaton, az véleményem szerint jó lenne neki is és nekünk is.Asbee
Ez nálam elvi kérdés. Biztos sokan nem értenek egyet velem. Írtam már máskor is, lehet ez a beteges európai gondolkodásmód csak bennem rögzült, de nem igazolunk az Utéból a Fradiba v. fordítva. Pláne nem közvetlenül-évek után esetleg benne van a pakliban.
Persze kint előszeretettel hangsúlyozzák, h minden az üzletről szól, szóval lehet h visszajön, de én nem örülnék neki. Pláne az "ők jobban akartak" nyilatkozatok után.Szsziszka
Sztem azért nem történt itt akkora árulás, h ne lehessen neki visszaút, ráadásul fordított helyzetben a csapatok sem szívbajosak 1-1 cut-nál, úgyh ezt tényleg nem érdemes így nézni, bár persze értem h miről beszélsz, de a salary cap-es rendszer miatt ez egy teljesen más szituáció, mint a többi sportágban.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Weatherford megkapta a taget.gsn
Nem meglepo, igy tobb ido lesz targyalni. De mi ritkan hasznaltuk a taget az utobbi idoben; meg ugy altalaban ritka lehet hogy valamelyik csapat punterre teszi.salander
senki másra nem lett volna érdemes rakni, de mondjuk ez egy kicsit azért engem is meglepett 😊 jó döntés
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meglepő, de okos húzás. Tutira aláír majd egy hosszútávú szerződést.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gsn 3 548
konkrétan ez a 3. a liga történetében.kristof
Lehet tudni hogy mennyi az annyi: en 2,4-2,8 koze saccolom?salander
Nem, egyelőre még nincs hivatalos cap szám, a csapatok sem tudják. Ha marad a tavalyi, 120,375 milliós cap, akkor az érték 2,665 millió $ lesz.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
konkrétan ez a 3. a liga történetében.kristof
Lehet tudni hogy mennyi az annyi: en 2,4-2,8 koze saccolom?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
konkrétan ez a 3. a liga történetében.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Weatherford megkapta a taget.gsn
Nem meglepo, igy tobb ido lesz targyalni. De mi ritkan hasznaltuk a taget az utobbi idoben; meg ugy altalaban ritka lehet hogy valamelyik csapat punterre teszi.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Weatherford megkapta a taget.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness