NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hohó Boss-t kirakják


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Giants not expected to re-sign Dave Tollefson

Van két gyűrűje, túl van élete legjobb évén. Sajnos teljesen egyértelmű, hogy nem marad itt veterán minimumért negyedik DE-nek. Ha kezdő nem is lesz sehol, de a depth charton (és fizetésben) biztos ki tud harcolni némi előrelépést.

Közben beesett nekünk is +1,6 millió dollár cap space. Mindjárt szebb az élet.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ugyan nyakunkon az FA piac, de írtam még pár sort Dwayne Allenről: katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Canty-t azért ne becsüljük le ennyire. Igen hasznos munkát végez, számai azért nem rosszak, még akkor sem ha nem olyan látványosan teszi mindezt.Asbee
Canty fontos láncszem, kifejezetten jó éve volt.Szesze
Fontos, de messze nem ennyire, amennyit keres. És itt lesz Austin is, akit a sérüléses szezonja után akkor végigpadoztatunk 2012-ben? Akkor nem nagyon érte meg 2. körben behúzni...

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Canty-t azért ne becsüljük le ennyire. Igen hasznos munkát végez, számai azért nem rosszak, még akkor sem ha nem olyan látványosan teszi mindezt.Asbee
Canty fontos láncszem, kifejezetten jó éve volt.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
őt visszahoznám: Visanthe Shiancoe
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Canty-t azért ne becsüljük le ennyire. Igen hasznos munkát végez, számai azért nem rosszak, még akkor sem ha nem olyan látványosan teszi mindezt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Én semmilyen komoly FA érkezésére nem számítok egyetlen poszton sem. Akik érdemben előrelépést jelentenének azokra nincs pénzünk a többiekkel meg nem vagyunk előrébb. 1-2 tapasztaltabb arc azért beeshet, de nem az elitek közül.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én Cantyt simán kiraknám, Sintimről meg már rég lemondtam. Rollenak is át kéne strukturálni a szerződést, hogy jövőre, vagy inkább az után foglaljon sok cap helyet. Deihl és Baas viszont belemehetne csökkentésbe, Kiwiről nem is beszélve! Weatherford pedig nem fog tagelt fizetést keresni, hanem kötünk egy hosszú távú szerződést 1 millával alatta.balu10
Az a baj, hogy Rollehoz nem nagyon lehet idén hozzányúlni mert úgy emlékszem úgy szerződtek, hogy az idei bére garantált... Plusz ha lehetne akkor az így is tetemes bónuszához kéne hozzácsapni még, így ha ki kell rakni akár jövőre akkor már közelítené a 10 milliót az okozott cap hit. (Mondjuk ez főleg akkor gáz, ha az új TV-s szerződések nem emelik meg annyival a capet mint amire számítanak.)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
111 millión állunk, ebben 43 játékos van benne. 1-2 szerződést át kéne alakítani. Sintim valószínűleg cut, Rolle nem ér annyit, Canty simán belemehetne egy csökkentésbe és talán Webster is. Diehlt sokszor úgy kerülték meg ahogyan csak akarták, ehhez képest kap egy rakat pénzt. Baas teljesen megölte a futójátékot, nála mégis ugyanez...Asbee
Én Cantyt simán kiraknám, Sintimről meg már rég lemondtam. Rollenak is át kéne strukturálni a szerződést, hogy jövőre, vagy inkább az után foglaljon sok cap helyet. Deihl és Baas viszont belemehetne csökkentésbe, Kiwiről nem is beszélve! Weatherford pedig nem fog tagelt fizetést keresni, hanem kötünk egy hosszú távú szerződést 1 millával alatta.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Közben kiszámoltam valamennyire a tavaly 1/32-höz tartozó fizetésekkel hogy mi van ha kifizetjük a leendő draftoltjainkat.

Így marad 3,8 millió. De ez pillanatok alatt elfogyhat, mert látható hogy sok a 2-3. éves practice squados van a pillanatnyi rosteren és így a top51 fizetésben sok 450 ezer körül kereső van. Ezeket meg gyorsan kiszorítják, ha idősebb veteránokat visszaigazolunk.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
111 millión állunk, ebben 43 játékos van benne. 1-2 szerződést át kéne alakítani. Sintim valószínűleg cut, Rolle nem ér annyit, Canty simán belemehetne egy csökkentésbe és talán Webster is. Diehlt sokszor úgy kerülték meg ahogyan csak akarták, ehhez képest kap egy rakat pénzt. Baas teljesen megölte a futójátékot, nála mégis ugyanez...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát nekünk nem segít igazán, hogy 120,6 millióban állapították meg végső salary capet. Ha nem jön több meglepő fordulat akkor talán egy "drágább" free agent (TE,LB,OL) aki beleférhetne (de már lassan ezt is túlzásnak érzem), egyébként marad ami tavaly volt: veterán minimum körüli depth kukázás és reménykedni hogy valaki bejön + UDFA aláíratások.

Van ~ 5-7 milliónk, ebből még le kellene igazolni a draftoltakat, ki kell pengetni 800 ezret-1 milliót egy csere QB-nak. Arról nem is beszélve hogy alig igazoltunk vissza valakit tavalyról. Úgy érzem kénytelenek leszünk kivárni hogy kimenjenek a piacra körülnézni mert nem tudtunk versenyképes ajánlatokat letenni az asztalra.

De még mindig jobban állunk mint pl a Lions. Viszont egy csomó csapatnak annyi költeni való pénze van mint a szemét, ez főleg a prémium kategóriában felveri az árakat (ez minket nem izgat annyira), de cserébe kukázni is sokkal többen akarnak majd.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mit gondoltok FA piacról kiket fogunk megkeresni?
Én őket tudnám elképzelni nálunk:
QB: Kell egy csere QB! Brady Quinn - ha olcsón (minimumon) meg tudnánk szerezni, akkor nyugodtabb lennék QB poszton, mert valaki kell cserének és az nem Carr lesz szerintem. Vagy akárki aki olcsón jönne és viszonylag jó game manager QB, vagy akár hátsó körös pick (mondjuk azok nem nagyon jöttek be eddig se).
RB: Nincs szükség senkire, hacsak nem Jacobs olcsón visszajönne.
WR: Tedd Ginn Jr. vagy Eddie Royal - jó lenne, ha végre lenne egy jó visszahordónk, de nem magas prioritás és nem hiszem, hogy nagyon olcsó lenne bármelyikük is. Én személy szerint egy max 1-1,5 milla/év Royalnak nagyon örülnék 😊
TE: Inkább draftról.
OL: Szintén draftról.
DL: Nincs szükség senkire.
LB: Igazából senki sincs szükségünk szerintem, de akár 1 évre London Fletchert el tudnám képzelni MLB-nek. Sokat tanulhatnának tőle a fiataljaink.
DB: Ha se Ross, se TT nem marad, akkor kell egy 3. számú valaki. De szerintem TT nagyon kéne nekünk!
K-P-LS: Senki nem kell ide.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Következő "áldozatom" Mike Adams


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Francba..........tudtuk, hogy Jacobs menni fog, de akkor is nehéz megemészteni. Furcsa lesz őt más csapat mezében látni.........

Valami hasonlót érezhetnek most a Colts szurkerek is, rendesen beindult a nagytakarítás. Esetleg Clark beférne hozzánk?Forti
Azért az ő helyzetük kissé szarabb 😊 Clark pedig persze, h beférne, ez nem kérdés.Szesze
Elkapni tényleg zseniálisan tud, még akkor is ha egy fakezű Painter dobál neki... Abban viszont közel sem vagyok biztos, hogy eléggé tud blokkolni ahhoz, hogy Gilbride beengedje a sémájába.

A Colt nagytakarítás további részéről: Előbb hoznánk vissza Jacobsot olcsóbban, mint hogy fizessünk Addainak; Bullitt, nem hiszem hogy rámozdulnánk egy sérülés fertőzött safetyre. Persze van azaz árfekvés ahol már érdekesek lehetnek, de szerintem vannak nálunk kétségbeesettebb csapatok is.

Viszont Gary Bracketten szerintem el fognak gondolkozni. Az MLB poszt ugye fel van töltve friss hússal. Neki van szeme és esze a játékhoz, tudnának tanulni tőle a fiatalok. Mint egy kevésbé lestrapált Antonio Pierce. (Plusz New Jersey-i és a Rutgersre járt.)
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ez a surmók redskins! isten pénze nincs annyi, amennyit a tulajuk összeszedett a 10 évvel ezelőtti nasdaq rally-n. és nem akar elfogyni. vigasztal a tény, hogy 0 jó döntése volt és továbbra is egy hozzánemértő pöcs.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben újabb rövidebb ismertető: Zach Brown


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tényleg és mit szóltok, hogy RG III a Washingtonba megy? Személy szerint vegyes érzelmeim vannak, mert az ilyen futkosós irányítók ellen mindig szívunk. De annak örülök, hogy a kövi két évben nem lesz első körösük...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Titkon abban bízom, hogy nem kell majd senkinek, és olcsón visszahozzuk, adok is erre kb. 10% esélyt.lotus86
Ebben én is bízom, de ki tudja. Szerintetek hova megy? És első számúként számol vele bármelyik csapat is?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
AB mellett nincs akkora need a futó poszton, hogy 1. körben húznánk (1 éve nem hittem volna, hogy ezt így leírom). Trent Richardson tuti kimegy hamarabb, mi pedig bpa-zni fogunk, így nem lesz rb 1. körben 😊Lance
Én is így gondolom, de egy héttel ez előtt több mockba is 1 vagy 2. körbe RB-t írtak hozzánk...de szerintem sincs rá szükségünk.

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
AB mellett nincs akkora need a futó poszton, hogy 1. körben húznánk (1 éve nem hittem volna, hogy ezt így leírom). Trent Richardson tuti kimegy hamarabb, mi pedig bpa-zni fogunk, így nem lesz rb 1. körben 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez azért szomorú, még akkor is, ha várható volt...

Remélem első körben így nem lesz RB draft. Scott bizonyíthat! Bár azért 3. körben nem bánnám ha behúznák Turbint.Asbee
TUrbin egy tank, 3. körben vagy később nagyon örülnék neki. Jacobsot sajnálom, igazi Óriás volt, remélem lesz még pár sikeres éve máshol. (Titkon abban bízom, hogy nem kell majd senkinek, és olcsón visszahozzuk, adok is erre kb. 10% esélyt.)lotus86
Viszont egyet kérek: RB-t ne első körben...Hátrébb is lehet találni jó futót, meg amíg szar a run block, addig tök8 ki bénázik. Húztunk már elég bustot futók közül első körben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ez azért szomorú, még akkor is, ha várható volt...

Remélem első körben így nem lesz RB draft. Scott bizonyíthat! Bár azért 3. körben nem bánnám ha behúznák Turbint.Asbee
TUrbin egy tank, 3. körben vagy később nagyon örülnék neki. Jacobsot sajnálom, igazi Óriás volt, remélem lesz még pár sikeres éve máshol. (Titkon abban bízom, hogy nem kell majd senkinek, és olcsón visszahozzuk, adok is erre kb. 10% esélyt.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Írtam pár szót egészről, hogy ki lehet Jacobs utódja, vagy kell-e új ember a posztra. Sok újdonság nincs. katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER