NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Úgy fest h Hixon újra aláír a csapathoz.Szsziszka
Őt kb el is felejtettem...Kérdés milyen állapotban tér vissza, de idén ameddig játszott, azért voltak szép megmozdulásai!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Úgy fest h Hixon újra aláír a csapathoz.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hétvégén a PRO4 csatornán magyarul láttam ebből egy epizódot magyarul.
Hát nem nyűgözött le!
http://www.port.hu/tesok_brothers/pls/fi/films.film_page?i_film_id=113625&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_where=1&i_topic_id=1




több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
TE-k közül Dwayne Allen meg igen visszaesett, első körös biztos nem lesz, kérdés Fleener vagy Charles megérne-e első kört. 2/32-re nem tudom benn maradnak-e.Asbee
Ha Allen bent lenne 2/32-re, az baromi jó lenne. Első körbe meg egy állat OT. Én harmadikba QB-t húznék, mert konkrétan ha Eli kiesik, akkor = 1/1-es szezonnal... Én WR-t nem húznék, mert bízok benne, hogy Jernigan jó lesz jövőre slotba a két kezdő meg már megvan.balu10
Ha Eli kiesik akkor a 3. körös QB se segít rajtunk, ezzel kár foglalkozni, felesleges elpazarolni erre a 3. kört, max hátsó körben lehet hozni vkit, ha mindenképp akarunk QB-t húzni. (sztem felesleges, 2-3 év múlva kell behúzni az Eli utódot)
WR-t sztem mindenképpen húzunk, de csak hátsó körben. Lassan én is kezdek hozzászokni az első körös TE gondolatához, de azért továbbra is jobban örülnék, ha OL-t húznánk.Szesze
Carr ha marad jó ő backupnak. Inkább akkor ő bénázzon, mint egy rookie...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szerintem elsősorban a salary cap szituációnk miatt érhet az esetleges első körös TE draft. Alapból szerintem megpróbálna hozni Reese egy olcsóbb, de kipróbált free agentet (emlegetik pl. Martellus Bennett-et a Dallasból), de lehet hogy erre sem lesz keret.

A pillanatnyi szituációnkban nehezebb BPA-zni.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
TE-k közül Dwayne Allen meg igen visszaesett, első körös biztos nem lesz, kérdés Fleener vagy Charles megérne-e első kört. 2/32-re nem tudom benn maradnak-e.Asbee
Ha Allen bent lenne 2/32-re, az baromi jó lenne. Első körbe meg egy állat OT. Én harmadikba QB-t húznék, mert konkrétan ha Eli kiesik, akkor = 1/1-es szezonnal... Én WR-t nem húznék, mert bízok benne, hogy Jernigan jó lesz jövőre slotba a két kezdő meg már megvan.balu10
Ha Eli kiesik akkor a 3. körös QB se segít rajtunk, ezzel kár foglalkozni, felesleges elpazarolni erre a 3. kört, max hátsó körben lehet hozni vkit, ha mindenképp akarunk QB-t húzni. (sztem felesleges, 2-3 év múlva kell behúzni az Eli utódot)
WR-t sztem mindenképpen húzunk, de csak hátsó körben. Lassan én is kezdek hozzászokni az első körös TE gondolatához, de azért továbbra is jobban örülnék, ha OL-t húznánk.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
TE-k közül Dwayne Allen meg igen visszaesett, első körös biztos nem lesz, kérdés Fleener vagy Charles megérne-e első kört. 2/32-re nem tudom benn maradnak-e.Asbee
Ha Allen bent lenne 2/32-re, az baromi jó lenne. Első körbe meg egy állat OT. Én harmadikba QB-t húznék, mert konkrétan ha Eli kiesik, akkor = 1/1-es szezonnal... Én WR-t nem húznék, mert bízok benne, hogy Jernigan jó lesz jövőre slotba a két kezdő meg már megvan.balu10
talán érdemes lenne valakit találni , mert nem hinném hogy Cruz + Nicks
minden meccsen rendelkezésre tudnak majd állni!
nyilván komolyabb sérülés is jöhet bármikor bárkinek , de apróbbak meg szinte
biztosan beesnek majd...
Nicks pl. eddig minden szezonjában hagyott ki néhány meccset ha jól emlékszem...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
TE-k közül Dwayne Allen meg igen visszaesett, első körös biztos nem lesz, kérdés Fleener vagy Charles megérne-e első kört. 2/32-re nem tudom benn maradnak-e.Asbee
Ha Allen bent lenne 2/32-re, az baromi jó lenne. Első körbe meg egy állat OT. Én harmadikba QB-t húznék, mert konkrétan ha Eli kiesik, akkor = 1/1-es szezonnal... Én WR-t nem húznék, mert bízok benne, hogy Jernigan jó lesz jövőre slotba a két kezdő meg már megvan.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Megpróbáltam valami keveset összehozni Burfictről + 1-2 szót néhány LB-ről: katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Cruz mióta UFA?csebi
Bingó! :]
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Íme egy idióták írják az nfl.com -ot hír.

Ki találja meg a hibát?salander
Cruz mióta UFA?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Umenyiora pedig akár hosszabbíthat is :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Íme egy idióták írják az nfl.com -ot hír.

Ki találja meg a hibát?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért nem aggódom én sem mert ugyan idén a gyengélkedő futás miatt
igen fontos láncszem volt MM is az erősen passzorientált támadójátékban
de jövőre mindenképpen javulás várható a futásban ha nem is liga elit szintre gondolok , de egy megbízhatóbb , egyenletesebb teljseítményre!(ebben szerepe lehet majd a várhatóan egységesebb falnak ,és remélem Scott is robbantani fog...)
tehát a passzjátékról lekerül ez az nagyobb teher!
várhatóan ezzel Eli statjai sem lesznek olyan jók ( yardokra és GW drivokra gondolok pl.) mint idén de ez igazából kevéssé fog érdekelni..

Bardennel kapcsolatban már az én bizalmam is megtörni látszik , de
majd meglátjuk... (azért nem lenne baj ha tényleg húznánk wr-t hasonló adottságokkal...)yooker
Az idei Cruz és JPP berobbanás után azt mondják jövőre Scott előretörésére van nagy esély. De ha már futók, akkor Jacobs utódjaként Robert Turbint behúzhatnánk a negyedik körben. Eléggé brutális gyereknek tűnik... 😀 És utolsó szezonjában is kegyetlen jól játszott, bár előtte meg volt egy súlyos sérülése.
TE-k közül Dwayne Allen meg igen visszaesett, első körös biztos nem lesz, kérdés Fleener vagy Charles megérne-e első kört. 2/32-re nem tudom benn maradnak-e.
Szó volt még itt mindenféle jellembeli problémáról, hogy mennyire jól kezeltük őket, esetleg 2/32-re jöhetne akár Burfict is, TC biztos helyrerakná...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
ja és elfelejtjük h Bradshaw-nál is karakter problémákat emlegettek azért csúszott annyit akkor...

MM várható volt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
azért nem aggódom én sem mert ugyan idén a gyengélkedő futás miatt
igen fontos láncszem volt MM is az erősen passzorientált támadójátékban
de jövőre mindenképpen javulás várható a futásban ha nem is liga elit szintre gondolok , de egy megbízhatóbb , egyenletesebb teljseítményre!(ebben szerepe lehet majd a várhatóan egységesebb falnak ,és remélem Scott is robbantani fog...)
tehát a passzjátékról lekerül ez az nagyobb teher!
várhatóan ezzel Eli statjai sem lesznek olyan jók ( yardokra és GW drivokra gondolok pl.) mint idén de ez igazából kevéssé fog érdekelni..

Bardennel kapcsolatban már az én bizalmam is megtörni látszik , de
majd meglátjuk... (azért nem lenne baj ha tényleg húznánk wr-t hasonló adottságokkal...)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Manningham maradására semmi esély nem volt, ez előre borítékolható volt, bőven megvagyunk WR poszton nélküle is. Ha a TE kérdést tényleg korai körrel rendezzük idén ahogy azt sokan prognosztizálják akkor pláne nem lesz probléma az elkapásokkal, de sztem hátsóbb körökben biztosan húzunk WR-t idén, mert nagyon erős a felhozatal, később is lehetne találni jól használható elkapókat.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Asbee: Lehet, hogy hoznak majd még egy WR-t a drafton, de idén szerintem Barden fog kapni egy utolsó sanszot. Mossnak, akinek még annyi momentuma sem volt mint Bardennek, sem engedte el a kezét Reese. Most lesz egy rendes edzőtábor is, lehet végre kialakul a kémia Eli-jal.


Manninghamnek meg tényleg Tampa lenne talán az ideális hely. Van pénz, megkaphatná a reflektorfényt amit szeretne és Sullivan miatt talán nem kéne nulláról tanulnia egy új offenset... Utóbbi egy kardinális kérdéskör nála, ugye.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végülis a gyűrűje megvan neki, most már rámehet a pénzre...Inkább maradjon majd hosszútávra a Nicks-Cruz kettős, mint Manningham. TE draft valószínűleg jönni fog, megmutathatja majd Jernigan, meg esetleg Barden, hogy megértek egy harmadik kört. Igaz ha Bardenben egyáltalán nem bízunk már, akkor szintén harmadik körben talán elkaphatunk egy magas elkapót, van belőlük most bőven.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ráadásul a Bucsnál elég sok lóvét szakíthat, kár érte, de várható volt :/
Sok sikert neki Flordiában!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Kezdődik!

"Manningham has "virtually no chance" to return to the Giants and is expected to follow former Giants' assistant Mike Sullivan to the Buccaneers"
"The 25-year-old receiver is “75 percent” sure that he won’t be re-signing with the Giants when he becomes an unrestricted free agent on March 13."

Két helyről is megerősítve, már elég konkrétnak tűnik.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
lotus86: Mi az erőltetett? Kennyn és Beattyn kívül nem nagyon van, akit az elemzők technikai tudás vagy ösztönök miatt soroltak volna az élre, miközben a poszthoz képest átlagos fizikai paraméterekkel rendelkeznek?

Az hogy hosszú távon szükség lett volna olyan játékosra... az nem igazán érv. Talán Kenny volt az egyetlen ahol akár posztra húzásnál (nem Austin vagy Prince, ahol egyértelmű volt a BPA) nem lehetett volna mást választani.

Pont erről szól a dolog, hogy a boardon nem a kész produktumok dominálnak, akik technikailag eléggé révbe értek már az egyetemi karrier végére. (Herzlich pl ilyen lehetne, egészségesen.) Sokan szeretik az ilyen biztonsági pickeket, mert nem kell aggódni, látták mit tud. Akár kezdhet is, a draftolónak pont így jó, maximum többet nem fog kiizzadni soha.

Kb mindenki high risk, high reward pick.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Marvin Austin: 2. legjobb 40-es futás, magasan legtöbb bench press.
Jernigan: 4.3-at futott a Pro Dayén.

JPP-t nem kell bemutatni ilyen szempontból.
Linval magasan második fekvenyomásban.
Dillardot nem magyarázza csak az hogy beindult az MLB szivattyú a második kör végén és már alig maradt értelmes ember.

Nicksnek elképesztően nagy 10 1/2 inches kezei vannak. + Kiderült azóta hogy DHB-t néztük utána (mert azt hittük fordítva fognak kimenni). De ez need volt akkor is.
Sintim: Tökéletes méret, hosszú karok... és az atlétikai adottságok elegek voltak, úgy hogy köze sincs a rendszerünkhöz.
Beattynek is átlagnál hosszabbak a karjai, de ő nem így került ide, hanem hogy az utolsó évében hatalmasat javult és ez tűnt fel a scountoknak.

Kennynek azt írták a scoutok hogy azonnal kezdő testalkata van, pedig Combineon elég szar időt futott.
Thomas: Nagy és fizikális, de ő is visszacsúszott mert pont a Combineon futott szar időt.
Manningham: Ő is tökéletes fizikális adottságokkal rendelkezett, csak sötét volt mint az éjszaka.

Én idáig emlékszem a dolgokra. A BPA stimmel. De szerintem látható, hogy a filmeken látható fizikai tulajdonságokra koncentrálunk és dörzsölgetjük a kezünket, ha valaki pont a Combineon lejjebb lesz sorolva az általunk bemért "valós értéknél".

Ezek közül az emberek közül Beatty meg Kenny volt az, aki nem elsősorban fizikális adottságok hanem technika alapján volt kiemelve az íróknál.

------

Az hogy ennek (fizikailag legyen kész) miért van nagyobb jelentősége nálunk, abban szerintem benne van a Coughlin által képviselt edzői mentalitás is. Majd próbálok egy Excel táblát csinálni, de szerintem nálunk mérhetően kevesebb snapet játszanak a rookie játékosok mint egy átlag NFL csapatban és ezért nem nekünk valók a kiforrott játékosok.salander
Ezek azért nagyon erőltetettek.

"Marvin Austin: 2. legjobb 40-es futás, magasan legtöbb bench press." Plusz nagyon jó egyetemi karrier, első körös tehetség (sokáig top 10), és mondvacsinált karakter problémák miatti zuhanás.

Jernigan: 3. körös játékos tűnjön is ki valamivel, plusz visszahordó képességek.

Petrus fekvenyomó bajnok volt, de rá is igaz, ami Jerniganre. 5. körben legalább kitűnt valamivel.

"Linval magasan második fekvenyomásban." Plusz Coefield távozásával kellett egy olyan DT-re, aki futás ellen jó, pass rusht többiek megoldják.

Nicksnek a nagy kezein kívül iszonyat látványos elkapásai és finoman szólva is jó egyetemi pályafutása volt egy hulladék QB-val. (Igen, Yates most PO-ba ment a Texanssal, de én láttam pár NC meccset még Yates idejéből.......juj. )

Sintim egyértelmű luxus pick, de azért az NCAA legjobbjai között volt sackek terén ráadásul futás ellen sem volt elveszett gyerek.

Kennynek meg a tehetsége volt azonnal kezdő szint (más kérdés, hogy várnia kellett), nem a testalkata.

Thomas, MM.....ők szimplán csak nagyon jók voltak. Azt mondani, hogy csak a fizikai tulajdonságaik miatt draftoltuk őket finoman szólva is erős és azt jelenti, hogy nem ismered a játékosok múltját. Persze mindent meg lehet magyarázni, de a fent említett úriemberek elég sokat letettek az asztalra NCAA pályafutásuk alatt.

Viszont ha már mindenáron általánosítani akarunk, akkor nekem inkább az tűnik fel, hogy Reese nem fél és bízik Coughlin fegyelmező képességeiben. JPP-re sokan mondták, hogy bust lesz, kockázatos pick stb. Meglátta benne a potenciált (egy jó NCAA szezon után) és draftolta.
Austin szintén karakter problémákkal küszködött, legalábbis a szakik szerint, de nem félt, és biztos vagyok benne, hogy egy gyilkos lesz jövőre. Manningham füvezett, hazudott a csapatoknak, de egy első körös tehetség volt, Reese nem félt, és draftolta. Azóta egy rossz szót nem írtak MM-ről. Nicksről azt mondták, hogy problémák vannak/lesznek a súlyával, lusta de a nyilvánvaló tethetsége (és nem a kezei) miatt Reese draftolta.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jernigan: 4.3-at futott a Pro Dayén.salander
Azért rá nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tud 2012-ben nyújtani, főleg ha MM-et nem tartjuk meg. Szerintem mutatott nagyon jó jeleket, főleg a SB-on visszahordásban. Meg úgy általában a 2011-ben draftoltakra, mert ugye Amuból sem láttunk sokat, pedig magasan az egyik legjobb húzásnak tűnt az elmúlt évekre visszamenőleg (arra gondolok, hogy mindenhol Top10-bevárták) és ugye a többiek is általában sérültek voltak, lást Austin vagy Brewer. Pont Brewerről olvastam, hogy az egyik legalulértékeltebb játékos volt a 2011-es drafton...

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Azért első körökben mindenhova extra képességű(nek tartott) játékosok kerülnek, sztem ez nagyon erőltetett álláspont, biztos vagyok benne, h az összes többi csapat is tudna írni a saját draftoltjairól hasonlókat.. az h egy egy DT jó fekvenyomásban, egy WRnek nagy kezei vannak, egy slotWR gyors stb. absz nem különleges tulajdonság az adott poszton.
Az tény, h nálunk az újoncok csak végszükség esetén lesznek kezdők első évükben, még az első körösek is max a szezon második felétől lesznek tényezők, de ez tulképp azért van mert évek óta ideálisan van felépítve a csapat, nincsenek akkora lyukak h rákényszerűljünk kezdetni 1-1 frissen draftoltat és persze az is benne van, h azért általában inkább hátul szoktunk draftolni és ott azért eleve kisebb az esélye annak, h egy nfl-kész játékos kerüljön a csapathoz, mintha mondjuk Top10ben húznánk.