NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Vagy szerinted gyakori a draftjaink között a "undersized with good instincts / football intelligence" archetípus?salander
De nem csak ez a két véglet van.. sztem semmivel nem vagyunk e tekintetben az átlagtól lényegesen eltérőek.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Lotus nem tudom mi a gond. Ezek mind high risk, high reward emberek. Még Nicks a legkevésbé, de ha ő nem lett volna (mert őt húzza "logikusan" a Raiders), akkor most láthatnánk hova fejlődik DHB egy normális csapatban.

Annak is tartották őket. Castonzo nem volt high risk, high reward játékos. Nem az a kérdés, hogy mi volt a draft után (azt senki nem látta előre amikor húznak), csak hogy mi ismert róluk előre.

Mondtam olyat hogy egyetemi eredmények nélkül? Nem. Azt mondtam, hogy amikor két embert rangsorolnak akkor jobban figyelembe veszik a fizikai paramétereket mert bíznak abban hogy edzhetők és felhozhatók profi szintre. (Lásd pont Manningham akit úgy vállaltak be hogy tudták 1 év minimum amíg meg tud tanulni egy rendes playbookot (vagy még úgy sem tudja megtanulni, ez volt a HA).)


A Mitch Petrush draft is példázza: csere belső falember kellett, benn volt a fekve nyomó bajnok és ott volt pl Matt Tennant (akiben benne volt hogy centert, guardot, RT-t játszik; több helyen a második Centernek volt rangsorolva Pouncey után).


Vagy szerinted gyakori a draftjaink között a "undersized with good instincts / football intelligence" archetípus?
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
MM gondoljon a pénz mellett arra is, hogy az utóbbi időben az innen tiplizők sehol nem hasítottak nagyot: Shockey, SS, Bossvittore
Arra gondol, hogy kezdeni szeretne, azt meg nálunk nem fog. Gyűrűje már megvan, most jöhet a pénz...
Én maximum 10-15% esélyt adok arra, hogy marad nálunk. A szerződés, ajánlat, amit máshol (főleg Tampa) fog kapni az olyan 4-5 éves évi 3-6 milla közötti összeg lesz, annyit nem fogunk tudni (és nem is akarunk) adni...

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Pont erről szól a dolog, hogy a boardon nem a kész produktumok dominálnak, akik technikailag eléggé révbe értek már az egyetemi karrier végére. (Herzlich pl ilyen lehetne, egészségesen.) Sokan szeretik az ilyen biztonsági pickeket, mert nem kell aggódni, látták mit tud. Akár kezdhet is, a draftolónak pont így jó, maximum többet nem fog kiizzadni soha.

Kb mindenki high risk, high reward pick.salander
Nicks, Manningham, Austin, Thomas nem volt kész? Thomas a sérülései (térd, csukló), Nick az esetleges lustasága, Manningham és Austin pedig a karakterproblémák miatt volt high risk high reward. Mondok egy nevet, Castonzo, Colts OT. Neki pont azt rótták fel, hogy már kész , nem fog sokat fejlődni. Mondhatod akárhogy, hogy mi vagyunk az új Raiders, de egyszerűen nem igaz.
Brady fizikailag nulla volt a combineon, mégis iszonyat jó játékos. Tehát akkor most ez a szabály? Nem, legtöbbször az ilyen játékosok semmire nem viszik. Anquan Boldin valami 4.7 - 4.8 körüli 40 yardot futott combineon, mégis hihetetlen jó elkapó lett......viszont a legtöbb esetben az ilyen elkapó megy a levesbe. Ez az NFL, ahol néhány kivételtől eltekintve muszáj kiemelkedő fizikumodnak lennie, hogy érvényesülni tudj. Ez az átlag és mi semmivel nem vagyunk rosszabbak az átlagnál.

De mondok mást, ha idén tényleg fizikális, nagydarab favágókat draftolunk, akiket a méretük vagy a sebességük emelt fel a drafton különösebb egyetemi eredmények nélkül, akkor mea culpa és igazad van. (De pl. Donta Hightower nem ez a kategória, csak hogy szemléltessem miről beszélek.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
MM gondoljon a pénz mellett arra is, hogy az utóbbi időben az innen tiplizők sehol nem hasítottak nagyot: Shockey, SS, Boss
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Persze, ez még sok mindentől függ, nehéz megmondani mi lesz, ez csak az én véleményem (inkább tippem), de sok egyéb variáció van még ami szintén benne van a lapok között.Szesze
Akkor megint nem értünk egyet 😊
Az én véleményem, hogy vagy Blackburn vagy Herzlich lesz a kezdő MLB a szezon elején.

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mario cáfolta, hogy csak 25 % az esélye a velünk maradásnak, szerinte 50, mindenesetre nfl.com shopban már csak 40 dolcsiért vesztegetik a 82-es mezeket, a többieké 60-ért kapható...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Goff-ról tudtok nekem mondani valamit? Várhatóan maradni fog? Kezdő lesz-e várhatóan?Toca
Az én tippem egyébként az, h hosszabbítunk vele és ő lesz a kezdő jövőre.Szesze
sztem még sok fog múlni azon hogy hogyan teljesít majd előszezon meccseken pl, mert ez a kihagyás + az addigi teljesítmény ( ahogy Te is írtad)
alapján nem teljesen egyértelmű a kezdő pozíció!
ott lehet Blackburn + a fiatalok is!
tényleg úgy néz ki túlkínálat lesz MLB-ből.... :rolleyes:yooker
Persze, ez még sok mindentől függ, nehéz megmondani mi lesz, ez csak az én véleményem (inkább tippem), de sok egyéb variáció van még ami szintén benne van a lapok között.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
A nyitómeccsünk szeptember 5.-én SZERDÁN lesz, az ellenfél kiléte később derül ki. Azért rakták át szerdára, mert csütörtökön valami Obama beszéd lesz.Lance
születésnapom 😀csebi
Szűz vagy?vadibandi
és maradok is örökre 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Goff-ról tudtok nekem mondani valamit? Várhatóan maradni fog? Kezdő lesz-e várhatóan?Toca
Az én tippem egyébként az, h hosszabbítunk vele és ő lesz a kezdő jövőre.Szesze
sztem még sok fog múlni azon hogy hogyan teljesít majd előszezon meccseken pl, mert ez a kihagyás + az addigi teljesítmény ( ahogy Te is írtad)
alapján nem teljesen egyértelmű a kezdő pozíció!
ott lehet Blackburn + a fiatalok is!
tényleg úgy néz ki túlkínálat lesz MLB-ből.... :rolleyes:
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
eleg biztosra teszik a szakik, hogy a packers lesz az ellenfelvittore
De azért lesz Pecces előszezonmeccs is ugye?vadibandi
reméljük utó is 😊Szesze
Ámen :cool:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
eleg biztosra teszik a szakik, hogy a packers lesz az ellenfelvittore
De azért lesz Pecces előszezonmeccs is ugye?vadibandi
reméljük utó is 😊
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
eleg biztosra teszik a szakik, hogy a packers lesz az ellenfelvittore
De azért lesz Pecces előszezonmeccs is ugye?




több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
eleg biztosra teszik a szakik, hogy a packers lesz az ellenfel
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A nyitómeccsünk szeptember 5.-én SZERDÁN lesz, az ellenfél kiléte később derül ki. Azért rakták át szerdára, mert csütörtökön valami Obama beszéd lesz.Lance
születésnapom 😀csebi
Szűz vagy?




több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
A nyitómeccsünk szeptember 5.-én SZERDÁN lesz, az ellenfél kiléte később derül ki. Azért rakták át szerdára, mert csütörtökön valami Obama beszéd lesz.Lance
születésnapom 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Goff-ról tudtok nekem mondani valamit? Várhatóan maradni fog? Kezdő lesz-e várhatóan?Toca
Ez egyelőre teljesen bizonytalan, de sztem jóval nagyobb az esélye, h itt marad, mert nem hiszem h tolongani fognak érte a csapatok egy teljesen kihagyott szezon után, főleg h azért előtte sem váltotta meg a világot. Persze mi sem fogjuk túlfizetni az is biztos.. a kezdő poszt MLB-ben mindenképpen kérdéses ez még túl sokismeretlenes egyenlet ahhoz h meg lehessen mondani mi lesz. Az én tippem egyébként az, h hosszabbítunk vele és ő lesz a kezdő jövőre.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Goff-ról tudtok nekem mondani valamit? Várhatóan maradni fog? Kezdő lesz-e várhatóan?
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Plax fiu pedig Randy Moss-t jatszik: tegnap nyilatkozta, hogy milyen szivesen jatszana a Philyben. ertem a logikat, eleg gyengek voltak redzone off-ban. idei eveben minden stat-ban jobb volt az eagles wr-eknel.vittore
Vick-el biztos jól megértenék egymástAsbee
Meg közelebb nem nagyon van semmi New Yorkhoz, ha innen kiszorul.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Plax fiu pedig Randy Moss-t jatszik: tegnap nyilatkozta, hogy milyen szivesen jatszana a Philyben. ertem a logikat, eleg gyengek voltak redzone off-ban. idei eveben minden stat-ban jobb volt az eagles wr-eknel.vittore
Vick-el biztos jól megértenék egymást


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Plax fiu pedig Randy Moss-t jatszik: tegnap nyilatkozta, hogy milyen szivesen jatszana a Philyben. ertem a logikat, eleg gyengek voltak redzone off-ban. idei eveben minden stat-ban jobb volt az eagles wr-eknel.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A nyitómeccsünk szeptember 5.-én SZERDÁN lesz, az ellenfél kiléte később derül ki. Azért rakták át szerdára, mert csütörtökön valami Obama beszéd lesz.Lance
Fuckin' perfect :cool: Remélem kapok kolit akkorra is, első bebaszás időpontja 😀 Vagy esetleg közös meccsnézés? 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A nyitómeccsünk szeptember 5.-én SZERDÁN lesz, az ellenfél kiléte később derül ki. Azért rakták át szerdára, mert csütörtökön valami Obama beszéd lesz.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Carr ha marad jó ő backupnak. Inkább akkor ő bénázzon, mint egy rookie...Asbee
Carr szerintem egy kalap fost nem ér. És én sem úgy gondoltam, hogy rookieként tudna teljesíteni akármit is, ha Eli kiesne. Eddig úgy voltam vele, hogy egy Manning sosem sérül meg,úgyhogy tök mind1, hogy ki a csere, de szerintem megérne egy 3. kört, ha egy jobb QB lecsúszik odáig (lásd tavaly NE). De látom ezzel csak én vagyok így 😊
WR-t meg nem húznék, mert itt van ugye a kezdő Cruz-Nicks duón kívül Jernigan, Hixon és Barden, de ha lesz egy olyan WR, aki sokat csúszik, akkor behúzhatjuk.balu10
Csináltunk már két ilyen QB draftot utóbbi években, sok értelme nem volt...Manningnek utód sem kell még 1 ideig. WR sor nem rossz, ott van esély, hogy lepotyog valaki.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Carr ha marad jó ő backupnak. Inkább akkor ő bénázzon, mint egy rookie...Asbee
Carr szerintem egy kalap fost nem ér. És én sem úgy gondoltam, hogy rookieként tudna teljesíteni akármit is, ha Eli kiesne. Eddig úgy voltam vele, hogy egy Manning sosem sérül meg,úgyhogy tök mind1, hogy ki a csere, de szerintem megérne egy 3. kört, ha egy jobb QB lecsúszik odáig (lásd tavaly NE). De látom ezzel csak én vagyok így 😊
WR-t meg nem húznék, mert itt van ugye a kezdő Cruz-Nicks duón kívül Jernigan, Hixon és Barden, de ha lesz egy olyan WR, aki sokat csúszik, akkor behúzhatjuk.