NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Marvin Austin: 2. legjobb 40-es futás, magasan legtöbb bench press.
Jernigan: 4.3-at futott a Pro Dayén.

JPP-t nem kell bemutatni ilyen szempontból.
Linval magasan második fekvenyomásban.
Dillardot nem magyarázza csak az hogy beindult az MLB szivattyú a második kör végén és már alig maradt értelmes ember.

Nicksnek elképesztően nagy 10 1/2 inches kezei vannak. + Kiderült azóta hogy DHB-t néztük utána (mert azt hittük fordítva fognak kimenni). De ez need volt akkor is.
Sintim: Tökéletes méret, hosszú karok... és az atlétikai adottságok elegek voltak, úgy hogy köze sincs a rendszerünkhöz.
Beattynek is átlagnál hosszabbak a karjai, de ő nem így került ide, hanem hogy az utolsó évében hatalmasat javult és ez tűnt fel a scountoknak.

Kennynek azt írták a scoutok hogy azonnal kezdő testalkata van, pedig Combineon elég szar időt futott.
Thomas: Nagy és fizikális, de ő is visszacsúszott mert pont a Combineon futott szar időt.
Manningham: Ő is tökéletes fizikális adottságokkal rendelkezett, csak sötét volt mint az éjszaka.

Én idáig emlékszem a dolgokra. A BPA stimmel. De szerintem látható, hogy a filmeken látható fizikai tulajdonságokra koncentrálunk és dörzsölgetjük a kezünket, ha valaki pont a Combineon lejjebb lesz sorolva az általunk bemért "valós értéknél".

Ezek közül az emberek közül Beatty meg Kenny volt az, aki nem elsősorban fizikális adottságok hanem technika alapján volt kiemelve az íróknál.

------

Az hogy ennek (fizikailag legyen kész) miért van nagyobb jelentősége nálunk, abban szerintem benne van a Coughlin által képviselt edzői mentalitás is. Majd próbálok egy Excel táblát csinálni, de szerintem nálunk mérhetően kevesebb snapet játszanak a rookie játékosok mint egy átlag NFL csapatban és ezért nem nekünk valók a kiforrott játékosok.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
A BPA az egy dolog. Az hogy mi alapján építik a boardot az meg másik. :]salander
JPP-t leszámítva akkor pontosan kikre gondolsz akik miatt ez annyira jellemző lenne ránk?
2007 óta (Reese azóta GM) a következő embereket darftoltuk az első 3 körben:
2007: Ross, S.Smith, Alford
2008: Philips, Thomas, Manningham
2009: Nicks, Sintim, Beatty
2010: JPP, Joseph, Dillard
2011: Amukamara, Austin, Jernigan

Kb éppen JPP volt a kivétel (bár mint említettem róla is kiderült, h ő nem kockázatos húzás volt, hanem brutálisan jó), mindenki más teljesen logikus BPA húzás hiányposztra.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A BPA az egy dolog. Az hogy mi alapján építik a boardot az meg másik. :]
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Szesze: Szerintem lathatoan fizikai paramerekre huz es bizik az edzoi gardaban hogy a technika javithato, gyak "kar hosszot", magassagot nem lehet beedzeni utolag.salander
sztem ez semmivel nem jellemzőbb ránk, mint bármelyik másik csapatra
ha már jellemző dolgot keresünk a draftjainkra akkor azt lehet mondani, h általában BPAzni szoktunk. Idén is ez várható.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szesze: Szerintem lathatoan fizikai paramerekre huz es bizik az edzoi gardaban hogy a technika javithato, gyak "kar hosszot", magassagot nem lehet beedzeni utolag.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Éppen a senior bowlt nézegettem hétvégén, nem csak magát a meccset, hanem a practice-eket is letöltöttem, Zeitler alapvetően sztem se lenne rossz választás, de második kör végén már nem lesz bent vszínű, első körben meg necces lenne behúzni. Ő egyértelműen OG, sztem első körben reach lenne. Osemele nekem egyáltalán nem tetszett az edzéseken, az alapján én nem örülnék az ő draftolásának. Ez a tipikus Jerry Reese pick kategória meg sztem nem létezik.. JPP miatt írod ezt v nemtom, de a tények azt bizonyítják, h ő nem kockázatos húzás volt, hanem egyszerűen kurva jó 😊
Mike Adams az aki OT és a tegnapi szar combine eredménye után talán csúszni fog és lehet h elérhető lesz első kör végén is, na őt jó lenne behúzni, a senior bowl-on sztem nagyon jól játszott, a combine engem nem nagyon érdekel, absz túlértékeltnek tartom az egész eseményt.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kelechi Osemele tipikus Jerry Reese pick lenne. Brutalisan fizikalisnak tunik, de nem hinnem hogy guardot vinnenk 1/32-re, hacsak nem latnak bele azonnal kezdo RT-t.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Már a SB közös meccsnézés alatt boncolgattuk a témát, hogy ki lesz a csapatnál
ironroy
Néztem a combinet OL miatt és bedobnék egy nevet, akit érdemes nézegetni. Kevin Zeitler. Lövésem sincsen a számadatairól (OL-nél kit érdekel a 40 yard), de a mozgása nagyon összeszedett volt, jó lábmunka, nem küszködött, mindent összevetve jó volt. Nem mondok kört vagy hasonlókat, de nagyon jól szerepelt.lotus86
A bowl.hu-s mockon 2/18-nak írják. Ha bent marad 2/32-re, akkor érdemes lenne őt húzni, de őt OG-nak írják, nekünk meg elsődlegesen OT kéne. Bár ki tudja, ha Beatty megy LT-nek és Diehl menne RT-be, akkor akár be is húzhatnánk. Ha bent lesz BPA alapon nem elképzelhetetlen 😊

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Már a SB közös meccsnézés alatt boncolgattuk a témát, hogy ki lesz a csapatnál
ironroy
Ezt pont terveztük blogra is, legalább így nagyobb lesz a merítési lehetőség.

Néztem a combinet OL miatt és bedobnék egy nevet, akit érdemes nézegetni. Kevin Zeitler. Lövésem sincsen a számadatairól (OL-nél kit érdekel a 40 yard), de a mozgása nagyon összeszedett volt, jó lábmunka, nem küszködött, mindent összevetve jó volt. Nem mondok kört vagy hasonlókat, de nagyon jól szerepelt.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Boothe: kb minden poszton be tud válni az offense oldalon, kíváncsi lennék, milyen szépen dobja a spirált...csebi
Hát ha úgy, mint a long snappeket, akkor szarba lennénk vele irányító poszton 😊

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Már a SB közös meccsnézés alatt boncolgattuk a témát, hogy ki lesz a csapatnál
MVP: Eli Manning
Év támadója: Victor Cruz, Hakeem Nick megosztva
Év újonc támadója: Ha Cruzt annak vesszük, akkor ő, ha nem, akkor Hynoski
Év védője: JPP
Év újonc védője: J. Williams
Év igazolása: Bradshaw (ha az újraigazolás annak számít, ha nem, akkor Baas és Weatherford)
Év visszatérője: Blackburn
Év hiányzója: TT
Év meglepetése: Cruz csodás játéka, JPP DPOY szintű játéka, Blackburn fontossága a visszatérése után

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
MVP: Eli egyértelmű
Támadó: Cruz, nem kérdés...
Év újonc támadója: Hynoski: nagyon nem volt más érdemleges ember támadó oldalon, aki újonc volt
Védő: JPP, egyértelmű
Újonc védő: Williams, többi újonc védő sokat bajlódott sérüléssel
Igazolás: Weatherford a pozíció háborúból jól kerültünk ki neki köszönhetően
Visszatérő: Blackburn 1-2 csapat örült volna ha marad tanítani...
Hiányzó: TT... Ross sosem volt életbiztosítás...
Meglepetés: Boothe: kb minden poszton be tud válni az offense oldalon, kíváncsi lennék, milyen szépen dobja a spirált...
Csalódás: Diehl mint LG és mint LT is... sajnos neki is már leáldozott...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nagyjából egyetértünk.

MVP: Eli Manning - Ha nem lett volna a Super Bowl, akkor is megsüvegelendő teljesítmény hogy emögött a fel mögött egyáltalán életben maradt.
Év támadója: Victor Cruz - Erre itt senki sem számított, pláne hogy pár előszezonos bénázás után már kezdte elveszteni Eli bizalmát.
Év újonc támadója: Henry Hynoski - Itt mondanám Ballardot, de ő gyakorlatilag nem újonc. A Hynocerus megtett mindent amit a futójáték érdekében lehetett, és voltak fullback elkapások!
Év védője: JPP - CW mellett igazából egyedül ő tolta végig az évet, de utóbbi inkább átlagosan jó szintet hozott; nem volt meg az a plusz mint JPP-nél
Év újonc védője: Jaquan Williams - Ritka hogy valaki kikerülhet a Coughlin féle "rookie védelmi programból". Pláne az ritka hogy utána kikerül a kezdőből és megint visszakerül.
Év igazolása: Steve Weatherford - Nem volt egy nagy év számunkra a free agencyn.
Év visszatérője: Cruz - Ott folytatta végül, ahol előző előszezonban abbahagyta. Ez nem volt sehol megírva.
Év hiányzója: Goff - Alapvetően nem azzal volt a fő gond, amiben TT jó [csináld meg a tacklet elkapás után]. Jobb lett volna a kommunikáció kezdettől és lehet könnyebb lett volna sémát váltani, nem ettük volna annyira a futást.
Év meglepetése: Hogy ennyi sérülttel lehetett Super Bowlt nyerni.
Év csalódása: Az O-line. - McKenzee, Diehl (neki "legalább" törött volt a keze egész évben), Baas... De akár Snee magához képest. A bajnoki címről fognak mesélni az unokáiknak 2011-12-ről nem az éves játékukról.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Már a SB közös meccsnézés alatt boncolgattuk a témát, hogy ki lesz a csapatnál
MVP:
Év támadója:
Év újonc támadója:
Év védője:
Év újonc védője:
Év igazolása:
Év visszatérője:
Év hiányzója:
Év meglepetése:

Mindenki véleményére kíváncsi vok! Persze mindenki máshogy értelmezheti

Az enyém->
MVP: Eli Manning
Év támadója: Victor Cruz
Év újonc támadója: Hynoski
Év védője: JPP
Év újonc védője: J. Williams
Év igazolása: Weatherford
Év visszatérője: Blackburn
Év hiányzója: Terrel Thomas
Év meglepetése: Victor Cruz remek szereplése
Év csalódása: Barden
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Elképzelhető hogy a nagy "öregek" Osi, Jacobs, Blackburn,TC kapnak még egy
jutalom évet és utána jönnek a nagyobb búcsúzások....

amennyiben nem , akkor egy jó ajánlat ( és ez nem feltétlenül csak 1. körös pick lehet) esetén Osit tényleg el lehetne engedni
mert ha Kiwit ki tudjuk hozni LB-ből DE-nek akkor nélküle is komoly rotációt lehetne megoldani A Tuck JPP Kiwi Tollefson négyessel!Hirtelen ugyan nem tudom ki menne Kiwi helyére , de amennyi LB van most nálunk meg lehetne próbálni....
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Coughlin beszélt a Combineon:
- Szerinte Osi marad az utolsó évében 3,975 millióért. Ami nem kevés, de a rotációban hasznos és egy újabb félsérült idény után (9 sack ide vagy oda), nem igazán hiszem valaki értelmes draft picket adna érte. Tavaly sem sikerült kivasalni senkiből.
- Szeretné Jacobsot is jövőre. (Ezek nem lepnek meg amennyire becsüli a veteránokat.)
- Mariot is szeretné, de nincsenek illúziói azzal kapcsolatban hogy egy fontos play a Super Bowlon mennyire verheti fel valaki értékét.
- Thomas és Goff rendben lesznek a következő szezonra.
- Tuck vállműtét (kipucolják), Canty térdműtét (amikor rákérdeztek mennyire komoly, azt mondta hogy "minden térdműtét komoly"), Linval Joseph bokaműtét. Bradshaw valószínűleg idén nem kell műteni az offseasonben.
- Még nem tárgyalt szerződés hosszabbításról.salander
Ez így jól hangzik.
Nagyon örülnék ha maradna Osi.( Mondjuk szerintem ha vmikor akkor most lehetne érte jó picket kapni. Jól játszott ismét idén.) Jacobsot sztem csak paycuttal tartjuk meg, amibe vszínű bele is megy. Jó lenne ha maradna.
Goffot nem erőltetném. Inkább hagynám a Blackburn-Herzlich-Jones triót, idén is ment így a dolog-persze ha idén se akarnak nagy név v korai körös mlb-t. Fölös egy újabb középszerű mlb Goff személyében. Mondjuk vszínű nem lenne drága.
TT rövid szerződés, Ross pedig sztem lépni fog, másik csapat jobban megfizeti majd.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Coughlin beszélt a Combineon:
- Szerinte Osi marad az utolsó évében 3,975 millióért. Ami nem kevés, de a rotációban hasznos és egy újabb félsérült idény után (9 sack ide vagy oda), nem igazán hiszem valaki értelmes draft picket adna érte. Tavaly sem sikerült kivasalni senkiből.
- Szeretné Jacobsot is jövőre. (Ezek nem lepnek meg amennyire becsüli a veteránokat.)
- Mariot is szeretné, de nincsenek illúziói azzal kapcsolatban hogy egy fontos play a Super Bowlon mennyire verheti fel valaki értékét.
- Thomas és Goff rendben lesznek a következő szezonra.
- Tuck vállműtét (kipucolják), Canty térdműtét (amikor rákérdeztek mennyire komoly, azt mondta hogy "minden térdműtét komoly"), Linval Joseph bokaműtét. Bradshaw valószínűleg idén nem kell műteni az offseasonben.
- Még nem tárgyalt szerződés hosszabbításról.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
valahogy úgy érzem MM menni fog , megpróbáljuk JJ-vel és valamiféle TE igazolással ( vagy drafttal ) pótolni , mert egyszerűen nincs rá pénzünk...

Jacobs helyzete még ezzel az ajánlattal is necces...
mi van ha Ware menne helyette ?? vele hogy állunk anyagilag??yooker
Azért MM esetében nem évi 6-8 milliós tételekről kell elmélkedni, hanem inkább olyan max. 3-4 milióról, azt pedig ki lehet gazdálkodni. Sok fog múlni azon, hogy ő mennyire szeretne Giant maradni. Meg lehet nézni, hogy Smith és Boss mire ment a pénzzel....lotus86
jelen esetben "kisebb" spórolás is spórolás , és egy jó TE-vel + a futójáték javulásával
kiváltható lenne hogy nem 3 top elkapónk van hanem "csak" 2....
valahol úgy is áldozatot kell hozni , talán itt férne bele leginkább!
(persze rohadtul örülnék ha megoldanák hogy maradjon)yooker
Sztem vszínűbb h MM nem marad. 2 wr is megelőzi őt a depth charton, és őket is meg kell fizetnünk 1-2 éven belül. Nickset és Cruzt inkább meg akarjuk majd tartani és a capet is figyelni kell 1-2 évre előre. (Az is kérdés h Cruz játszik-e még 1 évet bagóért-jó lenne ha így lenne, de közel sem biztos, nem hiszem h 1 year wonderről van szó ami a teljesítményét illeti.)
Te-t pedig tuti hozunk vhonnan, már csak azért is mert a sérültek nem épülnek fel szezon elejére.
Jó lenne így együtt tartani a wr-triumvirátusunkat, de sztem több rá az esély h MM-et elngedjük.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Na ki szívjon? http://www.giantsfootballblog.com/2012/02/22/which-giant-players-should-get-docked/

Manning, Tuck, Snee mindenképp megérdemli a pénzét. Rolle-nak "csöppet" magas az a 9 milla. Kissé túlfizetjük Canty-t is, azonban szerintem nem nyújt annyira rossz teljesítményt, mint ami látszik, statjai azért egész jók. Jacobs viszont könnyen távozhat...Bradshaw, Ware, Scott (benne nagyon bízok...), Brown. Ez elégséges névsor sztem.Asbee
valahogy úgy érzem MM menni fog , megpróbáljuk JJ-vel és valamiféle TE igazolással ( vagy drafttal ) pótolni , mert egyszerűen nincs rá pénzünk...

Jacobs helyzete még ezzel az ajánlattal is necces...
mi van ha Ware menne helyette ?? vele hogy állunk anyagilag??yooker
Azért MM esetében nem évi 6-8 milliós tételekről kell elmélkedni, hanem inkább olyan max. 3-4 milióról, azt pedig ki lehet gazdálkodni. Sok fog múlni azon, hogy ő mennyire szeretne Giant maradni. Meg lehet nézni, hogy Smith és Boss mire ment a pénzzel....lotus86
jelen esetben "kisebb" spórolás is spórolás , és egy jó TE-vel + a futójáték javulásával
kiváltható lenne hogy nem 3 top elkapónk van hanem "csak" 2....
valahol úgy is áldozatot kell hozni , talán itt férne bele leginkább!
(persze rohadtul örülnék ha megoldanák hogy maradjon)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom mennyire reális, de itt vannak a fizetések.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Na ki szívjon? http://www.giantsfootballblog.com/2012/02/22/which-giant-players-should-get-docked/

Manning, Tuck, Snee mindenképp megérdemli a pénzét. Rolle-nak "csöppet" magas az a 9 milla. Kissé túlfizetjük Canty-t is, azonban szerintem nem nyújt annyira rossz teljesítményt, mint ami látszik, statjai azért egész jók. Jacobs viszont könnyen távozhat...Bradshaw, Ware, Scott (benne nagyon bízok...), Brown. Ez elégséges névsor sztem.Asbee
valahogy úgy érzem MM menni fog , megpróbáljuk JJ-vel és valamiféle TE igazolással ( vagy drafttal ) pótolni , mert egyszerűen nincs rá pénzünk...

Jacobs helyzete még ezzel az ajánlattal is necces...
mi van ha Ware menne helyette ?? vele hogy állunk anyagilag??yooker
Azért MM esetében nem évi 6-8 milliós tételekről kell elmélkedni, hanem inkább olyan max. 3-4 milióról, azt pedig ki lehet gazdálkodni. Sok fog múlni azon, hogy ő mennyire szeretne Giant maradni. Meg lehet nézni, hogy Smith és Boss mire ment a pénzzel....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Na ki szívjon? http://www.giantsfootballblog.com/2012/02/22/which-giant-players-should-get-docked/

Manning, Tuck, Snee mindenképp megérdemli a pénzét. Rolle-nak "csöppet" magas az a 9 milla. Kissé túlfizetjük Canty-t is, azonban szerintem nem nyújt annyira rossz teljesítményt, mint ami látszik, statjai azért egész jók. Jacobs viszont könnyen távozhat...Bradshaw, Ware, Scott (benne nagyon bízok...), Brown. Ez elégséges névsor sztem.Asbee
valahogy úgy érzem MM menni fog , megpróbáljuk JJ-vel és valamiféle TE igazolással ( vagy drafttal ) pótolni , mert egyszerűen nincs rá pénzünk...

Jacobs helyzete még ezzel az ajánlattal is necces...
mi van ha Ware menne helyette ?? vele hogy állunk anyagilag??
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Eddig is sokalltam a Rosenfels, Reynaud trade árát... Erre most olvasom, hogy idén kap a Vikings még egy kompenzációs picket is tőlünk. Nem volt valami okos húzás JR-től.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2009-es draft


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végülis a paycut is oké lenne, de ilyen fal mellett ekkora két nagy fizetésű futót felesleges megtartani. DL pedig Austinnal igen állat lesz, DT poszton is feljavulunk DE-k mellé. Persze a kérdés az, hogy hosszútávon fenntartható-e egy ilyen szintű D line. Osi most nem fog hisztizni, persze 1 évnél többet nem hiszem hogy marad. Tuck is korosodik, mellette van JPP, Kiwanuka meg kérdés milyen pozícióban fog játszani...
WR sorban pedig Manningham megtartása szerintem attól függ majd, hogy mennyire bízunk Jerniganben és/vagy Bardenben, esetleg hozunk valaki fillérekért FA-ról. Persze a nagy pénz lassan jár már Nicks-nek és Cruznak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER