New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ha már itt is blogon is előre tekintünk !


a jövő év kulcsa lehet támadók szempontjából a futójáték!amennyiben sikerül frissíteni a falat ,és
a futójáték a PO -hoz hasonló minőségű (vagy természetesen javuló ) lesz jövőre az ugye sok mindent megoldana!
tisztességes fallal és FB-vel ( ez ugye megvan) akár Jacobs távozásával is megoldanák a maradók a feladatot!

ez pedig azt jelenti tehát hogyy ha lekerül a súly a passzjátékról akkor akár MM távozásá is " túlélhetjük" ,beugrónak ugye J.Jernigen akár robbanthat is
4. számú pedig reméljük nem jut sok szerephez....

mivel a fal és a futójáték már itt az év vége felé is erősödött a már adott játékosokkal, esetleges további érkezővel való plusszolás esetén , jövőre mindenképpen visszavárom az igazi Giants féle kőkemény
és eredményes futásokat...!

a lényeg hogy nálam a jósolt veszteséglistán rajta van MM és Jacobs is( Osi mellett)....
természetesen mindőjük távozását nagyon sajnálnám , de tudomásul venném (mit is tehetnék 😊 )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Aki nem látta és szereti az amerikai focit annak kötelező!
Michael Ohar Ravens OT-jának életrajzi filmje.


Én szeretem az amerikai focit, de ezt a filmet igazi fosnak tartom. Gyakorlatilag egyetlen értelme, hogy rámutatott, egyes zsetonos családok azért fogadnak örökbe tizenéves gyerekeket, hogy benyomják a kedvenc egyetemükre. A film kb 5%-ban szól Ohar-ról, semmi info arról, hogyan lett olyan, amilyen, mit csinált mielőtt S-Bullockék draftolták.vittore
Láttam a filmet Oherről ,sztem azért fosnak egyáltalán nem nevezhető,bár a minden héten háború sokkal jobban tetszett...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Arra emlékeztek, hogy Burress 4 éve 21-17-t tippelt? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Nem kötözködni akarok, de Oher és The Blind Side.

Egyébként jó a film, nekem is nagyon tetszett. Nem a football a központi kérdés, hanem csak keretet ad a szegény, gettóból kikerülő srác NFL-be vezető útjának a történetéhez. Vittoreval annyiban nem értek egyet, hogy ha csak az lett volna a gazdag család célja, hogy benyomja a srácot az egyetemükre (asszem Ole Miss, mint Eli esetében), akkor csak pénzzel nyomták volna, és nem vették volna magukhoz az otthonukba a másik két gyerekük mellé, hogy családtagjuk lehessen. Erre jó példa volt a karácsonyi üdvözlőlapos jelenet. Aztán lehet, hogy a story fele sem történt meg a valóságban, de nem hiszem, hogy ennyit ferdítettek volna a történeten.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Aki nem látta és szereti az amerikai focit annak kötelező!
Michael Ohar Ravens OT-jának életrajzi filmje.


Én szeretem az amerikai focit, de ezt a filmet igazi fosnak tartom. Gyakorlatilag egyetlen értelme, hogy rámutatott, egyes zsetonos családok azért fogadnak örökbe tizenéves gyerekeket, hogy benyomják a kedvenc egyetemükre. A film kb 5%-ban szól Ohar-ról, semmi info arról, hogyan lett olyan, amilyen, mit csinált mielőtt S-Bullockék draftolták.vittore
Az már dokumentumfilm lenne 😊
Ha DVD-n nézted kár hogy kihagytad az extrákat, van egy-két nagyon jó riport Ohar-al ill. edzőkkel.

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Aki nem látta és szereti az amerikai focit annak kötelező!
Michael Ohar Ravens OT-jának életrajzi filmje.


Én szeretem az amerikai focit, de ezt a filmet igazi fosnak tartom. Gyakorlatilag egyetlen értelme, hogy rámutatott, egyes zsetonos családok azért fogadnak örökbe tizenéves gyerekeket, hogy benyomják a kedvenc egyetemükre. A film kb 5%-ban szól Ohar-ról, semmi info arról, hogyan lett olyan, amilyen, mit csinált mielőtt S-Bullockék draftolták.
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Aki nem látta és szereti az amerikai focit annak kötelező!
Michael Ohar Ravens OT-jának életrajzi filmje.

A szív bajnokai (2009) The blind size => http://www.imdb.com/title/tt0878804/

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Jason Pierre-Paul pankrátornak áll
http://eye-on-football.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/34808484?source=rss_blogs_NFL


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kis csúszással elkészült az összegzés a védelemről is: katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
http://www.nfl.com/videos/new-york-giants/09000d5d826c94b4/SB-XLVI-Sound-FX-Giants-strike-first

Itt az első.
A többit a videó alatt megtalálod a Featured, illetve Films Sound FX alatt.

Időrendi sorrendben.

1. Giants strike first
2. Patriots fire back
3. A physical battle
4. A Giant drive
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ezeket hol lehet megtekinteni?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. Wilfork-ot odahívták a bírók, hogy kikérjék a véleményét arról az offensive holding-ról, amelyet nem sokkal előtte rajta követtek el, és ami tönkre vágta Jacobs 10+ (20+?) yardos futását, plusz vele együtt az egyik drive-unkat. Wilfork azt mondta, hogy rossz bírói döntés volt.
Winters
Hát ez szomorú! Jobban szerettem volna továbbra is utálni a facemaskon benyúlogatásért.
Ha valaki nem emlékezne:
http://www.youtube.com/watch?v=PBTSugoc6rMvadibandi
A különbség ehhez képest az, hogy a mostani szituációról nem ő tehet, a bírók hozták meg a döntést.
Amit én ebből kiemelni akartam az az őszintesége, és a helyzet érdekessége, hogy a bírók meccs közben, nem sokkal a döntés után kétségbe vontak saját magukat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2. Belichick a meccs hajrában azt mondta a védelemnek, hogy ez a meccs továbbra is Cruz-ról, és Nicks-ről szól, kényszerítsék Eli-t, hogy Manningham-nek dobjon.Winters
Azzal se jártak túl jól 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. Wilfork-ot odahívták a bírók, hogy kikérjék a véleményét arról az offensive holding-ról, amelyet nem sokkal előtte rajta követtek el, és ami tönkre vágta Jacobs 10+ (20+?) yardos futását, plusz vele együtt az egyik drive-unkat. Wilfork azt mondta, hogy rossz bírói döntés volt.
Winters
Hát ez szomorú! Jobban szerettem volna továbbra is utálni a facemaskon benyúlogatásért.
Ha valaki nem emlékezne:
http://www.youtube.com/watch?v=PBTSugoc6rM




több mint 12 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
SoundFX-t érdemes végighallgatni, egy élmény.
Két érdekes jelenet is volt benne.

1. Wilfork-ot odahívták a bírók, hogy kikérjék a véleményét arról az offensive holding-ról, amelyet nem sokkal előtte rajta követtek el, és ami tönkre vágta Jacobs 10+ (20+?) yardos futását, plusz vele együtt az egyik drive-unkat. Wilfork azt mondta, hogy rossz bírói döntés volt.

2. Belichick a meccs hajrában azt mondta a védelemnek, hogy ez a meccs továbbra is Cruz-ról, és Nicks-ről szól, kényszerítsék Eli-t, hogy Manningham-nek dobjon.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Ha Eli nem elit irányító...vittore
http://www.nytimes.com/2004/12/19/magazine/19MANNING.html
😛 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Wyatt!
Bocsi a melegebb éghajlatra küldésért! Én sem vágtam ezt a Sobri témát!
Üdv: Balu10

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Ha Eli nem elit irányító, akkor még nagyobb szégyen, hogy már megint nem a Patz nyerte a döntőt 😀 Legközelebb kitől fognak kikapni? Kiszel Tündétől? 😛vittore
Látom, te is megragadtad a lényeget 😀 Sebaj. De azért mutass egy olyan Pats drukkert, aki ne ismerné el, hogy Eli elit QB-vá nőtte ki magát.FViktor93
hát azért ha visszaolvasol akkor találsz ilyeneket.. (és most nem Wyatt műtrollkodására gondolok 😊 ) Mondjuk ez a téma kb annyira lerágott csont már mint Sobri bannolása, úgyh ugorgyunk.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha Eli nem elit irányító, akkor még nagyobb szégyen, hogy már megint nem a Patz nyerte a döntőt 😀 Legközelebb kitől fognak kikapni? Kiszel Tündétől? 😛vittore
Látom, te is megragadtad a lényeget 😀 Sebaj. De azért mutass egy olyan Pats drukkert, aki ne ismerné el, hogy Eli elit QB-vá nőtte ki magát.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ha Eli nem elit irányító, akkor még nagyobb szégyen, hogy már megint nem a Patz nyerte a döntőt 😀 Legközelebb kitől fognak kikapni? Kiszel Tündétől? 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
On: Sullivant a QB edzőt Tampaban OC állás miatt interjúztatják!ironroy
Már ki is nevezték.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Offtopic: Sracok, sracok, nem merultok bele elegge forumba. 😊

Ettol fuggetlenul sem kellett volna foglalkozni vele, mert igy csak megerosodik a fejukben hogy nem a "ne etesd a trollt" a megoldas. Ervelni kell meg leszarni ha gyoker... Ha spammel az mas teszta.

Hogy valami hozzaadott ertek is legyen:

2008: +30.6
2009: +26.2
2010: +2.8
2011: -18.7

Snee szamai a PFF-on. Meglatszik hogy joval tobb paneltyje volt mind eddig barmikor, de en meg bizok benne... Baas teljesitmenye a SB ig nem volt kielegito, neha Boothe jatszott Centert, raadasul McK elegge alulmult mindenkit a lineban (talan csak a serult, ide oda pakolt Diehlt nem). Sneenek kb konstans szet kellett volna szakadnia hogy mindket iranyba besegitsen. Igy sokkal konyebb valakit megverni.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nem várható el mindenkitől, h minden egyes topikban írtakkal tisztában legyen.
Ha csak arra ment kia a dolog h Wyatt bebizonyítson vmit a többi hardcore fórumozónak, akkor ezek szerint bejött. Mindenesetre én sem vágtam h ennek mögöttes oka van. Az meg sztem normál h vki nemtetszését nyilvánítja ki ha a kedvenc csapatát/játékosát fikázzák (pláne az adott csapat topikjában). Az más kérdés h a nemtetszés nyilvánításnak is kultúrált keretek közt kéne maradnia. Remélem én sem lőttem túl a célon, szóval peace!
És visszanézve Wyatt tényleg az elsők közt gratulált és nem fikázott senkit.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
OFF: Baxátok meg de baromira elvagytok és ezt az egész őrületet egy "ban" generálta, még a végén mártírt csinálnak a srácból...
NagyRobynak teljesen igaza volt, ki védi meg a csapatot/játékost ha nem a saját szurkolója?
Viszont furcsa is volt Wyatt semmiből történő "kirohanása", amikor emlékeztem rá, minket tartott esélyesnek és végig korrektül viselkedett.
On: Sullivant a QB edzőt Tampaban OC állás miatt interjúztatják!