NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Amúgy Jacobs lenyilatkozta vagy egy hete, hogy ő kész újra belemenni a paycutba. Nem átstruktúrálásba, paycutba. Zsinórban másodszor. Szerintem ezt ki kellene használni, és meg kellene tartani, de persze én elfogult vagyok.lotus86
Nyilván érzi, hogy nem nagyon számítanának rá sehol kezdőként, úgyhogy 1/4-ed ennyi pénzt nem kapna csereként sehol. Ha belemenne, hogy 2 milla (base salery) körül kapjon jövőre, akkor érdemes lenne megtartani. Kiwinek is nagyon max. 2 millát adnék, szintén egy paycuttal. Én Cantytől akkor is sokallom a 6 millát. Van két db második körös játékosunk, akik lehet jövőre kiszorítják őt, mert a teljesítménye ennyire nem kiemelkedő. Rolleról inkább nem is beszélek...

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Na ki szívjon? http://www.giantsfootballblog.com/2012/02/22/which-giant-players-should-get-docked/

Manning, Tuck, Snee mindenképp megérdemli a pénzét. Rolle-nak "csöppet" magas az a 9 milla. Kissé túlfizetjük Canty-t is, azonban szerintem nem nyújt annyira rossz teljesítményt, mint ami látszik, statjai azért egész jók. Jacobs viszont könnyen távozhat...Bradshaw, Ware, Scott (benne nagyon bízok...), Brown. Ez elégséges névsor sztem.Asbee
Kiwi?

Amúgy Jacobs lenyilatkozta vagy egy hete, hogy ő kész újra belemenni a paycutba. Nem átstruktúrálásba, paycutba. Zsinórban másodszor. Szerintem ezt ki kellene használni, és meg kellene tartani, de persze én elfogult vagyok.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Lehet ki fogtok rohogni, de minnel tobbet agyalok rajta egyre inkabb ugy erzem hogy szuksegunk lenne a drafton legalabb egy projekt DE-re. De lehet hogy inkabb korai korosre, mert nem valami fenyes a felhozatal (mar a drafton).
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na ki szívjon? http://www.giantsfootballblog.com/2012/02/22/which-giant-players-should-get-docked/

Manning, Tuck, Snee mindenképp megérdemli a pénzét. Rolle-nak "csöppet" magas az a 9 milla. Kissé túlfizetjük Canty-t is, azonban szerintem nem nyújt annyira rossz teljesítményt, mint ami látszik, statjai azért egész jók. Jacobs viszont könnyen távozhat...Bradshaw, Ware, Scott (benne nagyon bízok...), Brown. Ez elégséges névsor sztem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jövőre összeszedem majd magam és tippelek minden héten. Idén párszor elaludtam és csak a kezdésre keltem fel. :]

Grat Chevynek és yookernek a kiugró pontokhoz, G-mennek meg vadibandinak meg köszönöm a playoff menetelést. 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mindenkinek gratulálok! Főleg a dobogósoknak!

Most már elárulom, hogy a PO-ra babonából nem tippeltem, asszem bejött, akárcsak vadibandi állandó vereség tippelgetése. Tartsuk meg jó szokásainkat jövőre is...G-men
Feláldoztam az eredményes tippjátékbeli szereplésem a playoff menetelés oltárán.




több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mindenkinek gratulálok! Főleg a dobogósoknak!

Most már elárulom, hogy a PO-ra babonából nem tippeltem, asszem bejött, akárcsak vadibandi állandó vereség tippelgetése. Tartsuk meg jó szokásainkat jövőre is...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ironroynak köszi a szervezést!
Chevynek meg Grat az első helyhez! Nagy küzdelem volt!
A Super Bowlon dőlt csak el a dolog ! 😉
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
ironroy: Köszi az egész éves munkádat!
Chevynek pedig gratulálok az 1. helyhez.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Megkésve bár, de törve nem! (még mindig SB lázban égek)
SB és a rájátszás pontozása
1. Mi lesz a végeredmény? A) nyerünk
2. Hány pontot szerzünk a meccsen?B) (21)
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) (17)
4. Ki fut több yardot? A) NYG (114yard)
5. Ki szerez több labdát? A) NYG
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B) 2-3 (2)
7. NYG támadóegysége összesen? B) 350-400 (396 yard)
8. Manning v Brady dob először INT-et a meccsen? B) Tom
9.Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? D) Nicks (109 yard)
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A)80 alatt (73 yard)
11. Ki szerez több pontot? B) Spikes
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) D) Tuck
13. Ki lesz az MVP? A)Manning

Rájátszás összes pontja és a végeredménye:
Forti:5+4+7+16=32
ironroy:5+3+6+16=30
salander:6+2+7+12=27
Lance:5+4+6+12=27
Chevy:6+4+4+12=26
yooker:7+4+6+8=25
Asbee:5+2+7+10=24
balu10 :2+5+5+12=24
noel: 1+5+10=16
vadibandi:2+4+3+6=15
winters: 6+6=12ironroy
Összesítés(alapszakasz+PO):
Chevy:75+26=101
yooker:73+25=98
Forti:61+32=93
ironroy: 63+30=93
Lance:61+27=88
Balu10: 62+24=86
Asbee:56+24=80
vadibandi:63+15=78
salander:48+27=75
G-men:58
Kristof:55
Winters:39+12=51
rattlensk:25
noel:16

Egy élmény volt Uraim ez a szezon!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ott a net avg az sokat elárul.Asbee
Pont erre írtam,h sztem inkább a cov-on múlik. gross yard inkább. vagy pl in20/touchback arány. persze tojáslabdánál nagy adag mázlifaktor,h mondjuk merre pattan a 2 yardosról.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Megkésve bár, de törve nem! (még mindig SB lázban égek)
SB és a rájátszás pontozása
1. Mi lesz a végeredmény? A) nyerünk
2. Hány pontot szerzünk a meccsen?B) (21)
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) (17)
4. Ki fut több yardot? A) NYG (114yard)
5. Ki szerez több labdát? A) NYG
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B) 2-3 (2)
7. NYG támadóegysége összesen? B) 350-400 (396 yard)
8. Manning v Brady dob először INT-et a meccsen? B) Tom
9.Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? D) Nicks (109 yard)
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A)80 alatt (73 yard)
11. Ki szerez több pontot? B) Spikes
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) D) Tuck
13. Ki lesz az MVP? A)Manning

Rájátszás összes pontja és a végeredménye:
Forti:5+4+7+16=32
ironroy:5+3+6+16=30
salander:6+2+7+12=27
Lance:5+4+6+12=27
Chevy:6+4+4+12=26
yooker:7+4+6+8=25
Asbee:5+2+7+10=24
balu10 :2+5+5+12=24
noel: 1+5+10=16
vadibandi:2+4+3+6=15
winters: 6+6=12
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az a baj a punterek statjaival, hogy nagyon nagy ingadozás lehet annak függvényében, hogy milyen állapotban van az offense amiben játszanak.

Más ha mindig a saját 20-asáról kell puntolnia egyfolytában valakinek és totál más az is ha épp field goal távolság elé tud elérni minden alkalommal a csapat; ahonnan ha csak belerúg izomból az kevésbé jó mintha rúg egy rövidet az oldalvonalhoz.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ott a net avg az sokat elárul.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
igen. hány olyan red zone-ba rúgott puntja volt, amit nem tudtak visszahordani (fair catch, illegal touch, kipattant oldalt), nem lett touchback, ilyenek. tehát az első kérdésemben említett 'picsánrúgom-oszt-kipattan-a-négyesnél' az 16 nyert yard. értem?noel
Pontos yard nincsen (merte ezt így senki nem nézi) de 25 alkalommal rúgta úgy, hogy 20 yardon belülről kellett indulnia az ellenfélnek. Érdekes, hogy tavaly Jets színekben 42 alkalommal tette ezt meg, mégis lapátra tették. Ez a 42 annyira jó, hogy idén a legtöbb 33 volt.

Punter statisztikák:

http://www.nfl.com/players/search?category=position&filter=punter&conferenceAbbr=null&playerType=current&conference=ALLlotus86
Végülis jogos kérdést feszeget noel. Az is sokatmondó persze, hogy mennyi 20-on belüli punt-ja volt, de az még érdekesebb lenne, hogy ezek pontosan hány yardoson landoltak. Továbbá, hogy az összes punt hány százalékát kísérelték meg visszahordani. Szerintem egy punternél ez a három legfontosabb adat. A net yardokat azért nem tudom értelmezni a punter szemszögéből, mert az már sokkal inkább múlik a coverage-on, semmint a punteren. Még talán hozzá lehetne venni a touchback-ek számát mint "hibás rúgások".

Egyébként, szerintem is a csapat punter poszton javult a legtöbbet az előző szezonhoz képest.

apropó, a tampa nem akarja leigazolni Dodge-ot???G-men
hát ezaz. értem én, hogy a qb statisztikákat hatvanöt körintegrál és néhány hesse-mátrix segítségével számolják, mert rajtuk nyilván több múlik, de lehetne valami összefogóbb stat csóró punterekről is. mondjuk én is csak idén kezdtem el figyelni, mikor az egyik meccsen zsinórban nem tudom hány olyan puntja volt a steve gyereknek, ami az ötös környékén pattant ki oldalra, de akkor is... gyanítom, towel boy ratinget előbb találok.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hogy hány yardot nyertünk?Asbee
igen. hány olyan red zone-ba rúgott puntja volt, amit nem tudtak visszahordani (fair catch, illegal touch, kipattant oldalt), nem lett touchback, ilyenek. tehát az első kérdésemben említett 'picsánrúgom-oszt-kipattan-a-négyesnél' az 16 nyert yard. értem?noel
Pontos yard nincsen (merte ezt így senki nem nézi) de 25 alkalommal rúgta úgy, hogy 20 yardon belülről kellett indulnia az ellenfélnek. Érdekes, hogy tavaly Jets színekben 42 alkalommal tette ezt meg, mégis lapátra tették. Ez a 42 annyira jó, hogy idén a legtöbb 33 volt.

Punter statisztikák:

http://www.nfl.com/players/search?category=position&filter=punter&conferenceAbbr=null&playerType=current&conference=ALLlotus86
Végülis jogos kérdést feszeget noel. Az is sokatmondó persze, hogy mennyi 20-on belüli punt-ja volt, de az még érdekesebb lenne, hogy ezek pontosan hány yardoson landoltak. Továbbá, hogy az összes punt hány százalékát kísérelték meg visszahordani. Szerintem egy punternél ez a három legfontosabb adat. A net yardokat azért nem tudom értelmezni a punter szemszögéből, mert az már sokkal inkább múlik a coverage-on, semmint a punteren. Még talán hozzá lehetne venni a touchback-ek számát mint "hibás rúgások".

Egyébként, szerintem is a csapat punter poszton javult a legtöbbet az előző szezonhoz képest.

apropó, a tampa nem akarja leigazolni Dodge-ot???
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
van valahol stat, hogy hány yardot nyertünk az ilyen picsánrúgom-oszt-kipattan-a-négyesnél puntjaival?noel
Hogy hány yardot nyertünk?Asbee
igen. hány olyan red zone-ba rúgott puntja volt, amit nem tudtak visszahordani (fair catch, illegal touch, kipattant oldalt), nem lett touchback, ilyenek. tehát az első kérdésemben említett 'picsánrúgom-oszt-kipattan-a-négyesnél' az 16 nyert yard. értem?noel
Pontos yard nincsen (merte ezt így senki nem nézi) de 25 alkalommal rúgta úgy, hogy 20 yardon belülről kellett indulnia az ellenfélnek. Érdekes, hogy tavaly Jets színekben 42 alkalommal tette ezt meg, mégis lapátra tették. Ez a 42 annyira jó, hogy idén a legtöbb 33 volt.

Punter statisztikák:

http://www.nfl.com/players/search?category=position&filter=punter&conferenceAbbr=null&playerType=current&conference=ALL


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
van valahol stat, hogy hány yardot nyertünk az ilyen picsánrúgom-oszt-kipattan-a-négyesnél puntjaival?noel
Hogy hány yardot nyertünk?Asbee
igen. hány olyan red zone-ba rúgott puntja volt, amit nem tudtak visszahordani (fair catch, illegal touch, kipattant oldalt), nem lett touchback, ilyenek. tehát az első kérdésemben említett 'picsánrúgom-oszt-kipattan-a-négyesnél' az 16 nyert yard. értem?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
van valahol stat, hogy hány yardot nyertünk az ilyen picsánrúgom-oszt-kipattan-a-négyesnél puntjaival?noel
Hogy hány yardot nyertünk?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
ffffú de rég jártam erre. volt nem kevés dolgom a zenekarral, de úgy látom, szerencsére nem maradtam le sokról. egy emberről nem esett szó, akinek szerintem maradnia kéne, mert akármennyire nem a leglátványosabb poszt, bennem nagyon élénken élnek a játékai.

*dobpergés*

weatherford.

ps. látom volt before kép. itt az after http://twitpic.com/8kaz82noel
SB utáni napokban ő volt az első, akiről hivatalosan bejelentették, hogy elkezdték vele a tárgyalást a szerződés-hosszabbításról, igaz azóta semmi, de még nem is kell sietni. Mivel ez az NFL és nem a real madrid, csak egy adott méretű tortából tudunk neki többet adni, ergo mások kárára. (ezt nem azért írtam, mintha feltételezném, hogy nem lennél vele tisztában)G-men
van valahol stat, hogy hány yardot nyertünk az ilyen picsánrúgom-oszt-kipattan-a-négyesnél puntjaival?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
szegény Tampa, pedig szimpatikus csapat
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
The wrestler
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-super-bowl-gyoztes-futo-pankratorkent-is-nagyot-alakitott-video-2118033
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sheridan a Bucs DC-je. 😀 Asszem velük se kell számolni jövőre. 😛 Pedig Sullivan-nel nem csináltak rossz boltot sztem.Szsziszka
Ki tudja mire megy, hogy nem CC Brown, Michael Johnson és Aaron Rouse lesznek a safetyk... Bár azért nem fűznék sok reményt a dologhoz a TB-esek helyében.

Zone blitz powa!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sheridan a Bucs DC-je. 😀 Asszem velük se kell számolni jövőre. 😛 Pedig Sullivan-nel nem csináltak rossz boltot sztem.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/17/Manning/ ötletes 😀ironroy
Már azt hittem, a Lombardi-trófea felemelése lesz a MANNing 😉

(Igaz, ez Brady-nek is ment egy időben, de az már rég volt, majd Tebow... 😀 😀 )G-men
10 év alatt nyer legalább ötöt 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER