New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Annyira már nem érdekel az NFL, mint akár egy-két éve, de egy Patriots-vereség (pláne a SB-ban) még mindig jól tud esni. Még akkor is, ha a győztes egy csoportrivális.

Őszintén gratulálok, G-Men!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok, megérdemeltétek!!!
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Gratulálok srácok Nektek és a Csapatotoknak! Természtesen keserű most a szánk íze,egy ilyen vereség után,de a hiszem azt elvitatni,hogy nem érdemtelenül nyertétek volna ezt döntőt,azután hogy legyűrtétek a Falcons,Packers,Niners,Pats négyest;nem lehet.Nagy meccs volt,de csak az egyik nyerhetett.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Nagy gratuláció!

Csodálatos szezonotok volt, igazi nyerőcsapat vagytok.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Alvás? Nem. Szabit kivenni hétfőre? Minek? Ilyen lelki állapotban úgyis pörögni fogok egész nap. 😀 (Bár a half-time show-t átaludtam)
Nagyon drukkoltam, hogy ez is meglegyen, de összejött és 2-0 ide. 😊 Mindig öröm, ha New York ver Bostont.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Zseniális, megint megvolt az a kis plusz (mák, mágia, akármi) ami az alapszakaszból helyenként hiányzott. A négy évvel ezelőtti Pats lehet többre volt hivatott mint a mostani, de ez a csapatuk sokkal jobban fel volt készülve/készítve. Nem sokon múlt.salander
ThundersNFL
Nézd én megértem az elkeseredettségedet és a csalódottságodat, de nem hiszem, h egy ilyen meccs után erre szükség volna. Tartsd tiszteletben a győzelmüket és az örömüket.

Do your job
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Igen nálam is Tuck ill. Super Marió az MVP ezért is adtam egy +1-et 😉
De Eli is megérdemli kétségtelen 😛
Hazafele azon gondolkodtam, hogy passzolna Eli ha mondjuk olyan védelmet kapna mint Brad, néha 1 max. 2 mp-je volt ... :rolleyes: Az a kurva O# fal jobban is megvédhetné ... :mad:

No de nem rontom el az ünnepi hangulatom, sajnos a közös meccsnézésen kólával ünnepeltem, hazajöttem és felbontottam egy pro-secot a srácok tiszteletére! 😀

P.S.
És ezt most meg is iszom 😂

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Zseniális, megint megvolt az a kis plusz (mák, mágia, akármi) ami az alapszakaszból helyenként hiányzott. A négy évvel ezelőtti Pats lehet többre volt hivatott mint a mostani, de ez a csapatuk sokkal jobban fel volt készülve/készítve. Nem sokon múlt.salander
ThundersNFL
Látom nem nagyon sikerül feldolgozni, hogy nem nyert a csapatod. Ha az mák, hogy Kyle Williams fumblizik, az nem mák, hogy Cundiff 10 centiről mellérúgja?

Amúgy meg grat a Giantsnek, nektek szurkoltam 😛 De nálam MM vagy Tuck az MVP 😊 (Nem mintha Eli nem érdemelné meg...)
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 670 — !SuPeR6BoWL!
Zseniális, megint megvolt az a kis plusz (mák, mágia, akármi) ami az alapszakaszból helyenként hiányzott. A négy évvel ezelőtti Pats lehet többre volt hivatott mint a mostani, de ez a csapatuk sokkal jobban fel volt készülve/készítve. Nem sokon múlt.salander

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meccsnézésen kegyetlen hangulat volt. Egyszerűen leírhatatlan érzés (ismét) SB győztesnek lenni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Remek volt, végig izgalmas amire lehetett számítani.
Volt futás Én ennek nagyon örülök és a D# hát ismét kitett magáért, no meg persze Eli-ék is, de ez egy csapat, MIND kelletek ehhez.
Köszönöm a srácoknak akikkel együtt szurkoltuk végig a Grundban a meccset, sajnálom, hogy egy-két ismerős arcot nem láthattam, remélem ugyanolyan átéléssel, szívvel lélekkel szurkoltatok ahogy tettük ezt végig a playoff-ban és ahogy tették az ÓRIÁSOK a pályán.
Utolsó egy perc nagyon hosszú volt 😀 amikor kb. 20-25 Giants fan torka szakadtából üvöltötte, hogy DEFENSE!!! na az volt ám a jó érzés, akkor úgy éreztem igen megéltük a mondatot WE ARE ALL IN!!! :cool:

Ja és köszönjük a Patsnek, hogy partnerek voltak egy ilyen jó játékban, Good Game Well Played!

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
majd holnap elolvasom az új postokat.

DE!

nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki bizalmat szavazott a grundnak és nekem. életem egyik leggyönyörűbb élménye volt veletek örülve-könnyezve-üvöltve végignézni ezt a csodát.
köszönöm, köszönöm.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Zseniális, megint megvolt az a kis plusz (mák, mágia, akármi) ami az alapszakaszból helyenként hiányzott. A négy évvel ezelőtti Pats lehet többre volt hivatott mint a mostani, de ez a csapatuk sokkal jobban fel volt készülve/készítve. Nem sokon múlt.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gratulálok srácok, öröm volt nézni ezt a defenset 😊
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ballard said he tore the meniscus in his knee. "This Super Bowl is the best medicine for the pain," he said.

Még valami, ez volt eli 8. GW driveja idén.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Egy Manning-fannek hatalmas kárpótlás ez a győzelem a "kicsitől" és csapatától, köszönöm.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez van de Eli összeteheti 2 kezét, hogy ilyen Defense van a háta mögött.....ThundersNFL
Ahogy TB is a 3 gyűrűjénél, ahogy BB is az ő kettőjénél, meg még lehetne sorolni. Ettől még Eli qrva nagyot játszott és bizony a Defense is örülhet, hogy ilyen elit QB-ja 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 (először írtam le 😊) van.Soldados
ThundersNFL
Nevethetsz, de az ő nevetése őszintébb. 😊 De igenis bebizonytotta ebben az idényben és az idény legfontosabb meccsén is, hogy elit irányító. Az, hogy Te a dühtől és keserűségtől ezt nem vagy hajlandó elismerni, más kérdés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
ja és ne felejtsük el: Eli Manninget ma is kisegítették az elkapói! Köszönjük WR-ek! 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 670 — !SuPeR6BoWL!
Ez van de Eli összeteheti 2 kezét, hogy ilyen Defense van a háta mögött.....ThundersNFL
Ahogy TB is a 3 gyűrűjénél, ahogy BB is az ő kettőjénél, meg még lehetne sorolni. Ettől még Eli qrva nagyot játszott és bizony a Defense is örülhet, hogy ilyen elit QB-ja 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 (először írtam le 😊) van.Soldados

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Defense wins the Championship! Megérdemeltétek.
Kevesebbet hibáztatok. Megérdemeltétek.
A kiélezett szituációkban, mindig a Ti játékosaitok villantak nagyot! Megérdemeltétek.

Egyszerűen jobbak voltatok. Meg Fortuna nagyasszonya megint melléjük állt.... Gratula!Soldados
ThundersNFL
Ahogy nektek a Ravens ellen? 😊

Elhiszem, hogy fáj, de messze nem csak Fortuna döntött. Ahogy a Ravens ellen sem csak az. Hideg fejjel, csak szimplán jobbak voltak, mert kevesebbet hibáztak (INT, dropok), mert a kulcspillanatokban jobban koncentráltak (folyamatos Def stopok a 3-4. negyedben, hibátlan GW-drive egy kellő időben eleresztett big playjel), mert a védelmük jobb (time, TO, safety). Ez nem szerencse kérdése.Soldados
Ott a pont!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez van de Eli összeteheti 2 kezét, hogy ilyen Defense van a háta mögött.....ThundersNFL
Ahogy TB is a 3 gyűrűjénél, ahogy BB is az ő kettőjénél, meg még lehetne sorolni. Ettől még Eli qrva nagyot játszott és bizony a Defense is örülhet, hogy ilyen elit QB-ja (először írtam le 😊) van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ez van de Eli összeteheti 2 kezét, hogy ilyen Defense van......ThundersNFL
Persze, de azért Eli nem Alex Smith (nem lenézve őt), tett ezért a győzelemért bőven.
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ez van de Eli összeteheti 2 kezét, hogy ilyen Defense van a háta mögött.....ThundersNFL
Egy game winning drive után ilyet mondani furcsa...

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 670 — !SuPeR6BoWL!
Ez van de Eli összeteheti 2 kezét, hogy ilyen Defense van a háta mögött.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Fortunát kompenzálták a bírók egyébként is. Ez értelmetlen vita.

Éljen a bajnok! Most ez a lényeg.


Állat vagyok, ami enni kér...