New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ALL IN!!! GO BIG BLUE!!!! :cool: 😀
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
le van szarva mostmár minden ricsi hápogásától brady parasztságáig. 21:30 üllői út - ferenc körút sarok. mindenki kékben.
ALL IN!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem, kb azzal beszélgettek akivel akartak, Belichicktől is kérdezett pl, de nyilván nem tesznek bele mindent a minivideókba.
Márk írta is a blogjában, hogy pl Jacobs olyan sittesen néz ki, hogy odamenni hozzá is komoly bátorságra vall, de pl Prince-t wc-re menet szólította le pár mondatra.kristof


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem lehet hogy a sporttv csak valami "B" kategóriás stage pass-t kapott a média napra? mert Richardunk látványosan nem mert hozzászólni senkihez. na jó, Meskó Zolival láthattunk egy kétperces mélyinterjútvittore
nem, kb azzal beszélgettek akivel akartak, Belichicktől is kérdezett pl, de nyilván nem tesznek bele mindent a minivideókba.
Márk írta is a blogjában, hogy pl Jacobs olyan sittesen néz ki, hogy odamenni hozzá is komoly bátorságra vall, de pl Prince-t wc-re menet szólította le pár mondatra.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Nem lehet hogy a sporttv csak valami "B" kategóriás stage pass-t kapott a média napra? mert Richardunk látványosan nem mert hozzászólni senkihez. na jó, Meskó Zolival láthattunk egy kétperces mélyinterjút
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Legyen már holnap este, masszív gyomorfekélyem kezd kialakulni. :/

Linvalnak és Cantynak nagyot kell játszania; valahogy a belső pressure jelentőségét kritikusnak érzem, ahogy gondolkodom előre a meccsről.
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-mintha-elbizakodott-lenne-a-giants-farago-richard-2115862
Eddig is tudtuk h Ricsi "bírja" az Óriásokat. Merthogy ha vki nem tudná, lenézzük a Hazafiakat... :rolleyes:Szsziszka
kiváló politikus lenne. 4 percig beszélt és nem mondott semmit.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-mintha-elbizakodott-lenne-a-giants-farago-richard-2115862
Eddig is tudtuk h Ricsi "bírja" az Óriásokat. Merthogy ha vki nem tudná, lenézzük a Hazafiakat... :rolleyes:
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
1. a
2. c
3. b
4. b
5. a
6. b
7. c
8. b
9. c
10. b
11. c
12. c
13. a
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Olivér nem lesz a stúdióban vasárnap.Lance
Jövőre meccsnézésre elhívjuk? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch?v=ths70-zBdQA

😛
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Emlékeztek mi volt 4 éve? 😉 katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Olivér nem lesz a stúdióban vasárnap.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
Sajtónap az Óriásoknál Richard Faragó kommentálásával: http://www.sport1tv.hu/Videok/2012/02/03/nfl_nygmedia3


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ma a Metro újság 1 oldalas tejes beharangozóval készült a SB "tiszteletére". 😀 Azért ez nem kicsit meglepett engem. Holnap lefotózom és feltöltöm valahogy, de ma már nincs erőm rá.balu10
nna igen, divat lett az nfl. pedig én is csak 2005 óta nézem. az érzés olyan, amit a gyerekkoruk óta metálos arcok éreztek a szigeti Slayer koncerten felbukkanó, egy számot se ismerő topmanagerek láttán 😀vittore
Legalább írnak róla. Hátha eljut az egész még több emberhez...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ma a Metro újság 1 oldalas tejes beharangozóval készült a SB "tiszteletére". 😀 Azért ez nem kicsit meglepett engem. Holnap lefotózom és feltöltöm valahogy, de ma már nincs erőm rá.balu10
nna igen, divat lett az nfl. pedig én is csak 2005 óta nézem. az érzés olyan, amit a gyerekkoruk óta metálos arcok éreztek a szigeti Slayer koncerten felbukkanó, egy számot se ismerő topmanagerek láttán 😀
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ma a Metro újság 1 oldalas tejes beharangozóval készült a SB "tiszteletére". 😀 Azért ez nem kicsit meglepett engem. Holnap lefotózom és feltöltöm valahogy, de ma már nincs erőm rá.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
üres lesz a jövő vasárnaptól az este 7-másnap hajnal fél2 idősáv 😕 :ovittore
Legyünk túl először a döntőn és aztán kezdjünk szomorkodásba 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
üres lesz a jövő vasárnaptól az este 7-másnap hajnal fél2 idősáv 😕 :o
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 668 — !SuPeR6BoWL!
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...G-men
akkor még utoljára tisztázzuk le, nem bp-i lévén: - Grund vagy micsoda, ott lesz a meccsnézés?(ez a cím:GRUND VENDÉGLŐ - 1082 Budapest, Üllői út 68)
- 21:30-kor tali?
- ill. remélem nem fagy be a seggem 😀ironroy
Én úgy gondolom, GRUND!

Tali 21.30-kor a Corvin negyed (volt Ferenc körút) metrókijáratánál az aluljáróban.

És igen, én is nagyon remélem, nem fagy be semmim sem...G-men
Jófajta házipálesz kiváló jégoldó 😊 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha a hó nem gátol meg benne ott leszek én is...

Esetleg előtte aréna? 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.facebook.com/freitamas
Frei Tamás is rákattant a mi Herzlichünkre!vadibandi
Boston College szurkolóként éltem meg ezt a történetet, már az a pillanat hatalmas volt amikor visszatért az egyetemi pályára, az ő sikere vigasztalna egyedül egy esetleges vasárnapi vereség után.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
pár napja írta itt Noel : 21.30-kor találkozó itt: http://g.co/maps/7v85m


valami foglalás azért tényleg jó lenne!

u.i: basszus vidéken leszek a hétvégén és kurva nagy havat ígérnek remélem nem fog bezavarni....
de végül is ha kell kutyaszánon jövök fel a bulira!! 😊yooker
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...G-men
akkor még utoljára tisztázzuk le, nem bp-i lévén: - Grund vagy micsoda, ott lesz a meccsnézés?(ez a cím:GRUND VENDÉGLŐ - 1082 Budapest, Üllői út 68)
- 21:30-kor tali?
- ill. remélem nem fagy be a seggem 😀ironroy
Én úgy gondolom, GRUND!

Tali 21.30-kor a Corvin negyed (volt Ferenc körút) metrókijáratánál az aluljáróban.

És igen, én is nagyon remélem, nem fagy be semmim sem...
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
SB (dupla a pontokkal)
1. Mi lesz a végeredmény? A) nyerünk B) kikapunk
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-17 B) 18-24 C) 24+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-17 B) 18-24 C) 24+
4. Ki fut több yardot? A) NYG B) Pats
5. Ki szerez több labdát? A) NYG B) Pats
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C) 4 +
7. NYG támadóegysége összesen? A)kevesebb mint 350 B) 350-400 C) 400 +
8. Manning v Brady dob először INT-et a meccsen? A) Eli B) Tom
9.Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Welker B) Gronko C) Cruz D) Nicks
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A)80 alatt B)81-130 C)130 +
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ninkovich B) Spikes C) Blackburn D) Boley
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Wilfork B) Canty C) JPP D) Tuck
13. Ki lesz az MVP? A)Manning B)Brady C)Cruz D)Gronko E)MÁS
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Noel!

Vasárnap mikor kezdődik akkor a móka? Tudsz szólni akkor a haverodnak, hogy kábé 10 főnek tartsanak fenn vmi jó helyet?G-men
pár napja írta itt Noel : 21.30-kor találkozó itt: http://g.co/maps/7v85m


valami foglalás azért tényleg jó lenne!

u.i: basszus vidéken leszek a hétvégén és kurva nagy havat ígérnek remélem nem fog bezavarni....
de végül is ha kell kutyaszánon jövök fel a bulira!! 😊yooker
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...G-men
akkor még utoljára tisztázzuk le, nem bp-i lévén: - Grund vagy micsoda, ott lesz a meccsnézés?(ez a cím:GRUND VENDÉGLŐ - 1082 Budapest, Üllői út 68)
- 21:30-kor tali?
- ill. remélem nem fagy be a seggem 😀