New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Kicsit OFF topic de végre kész az autóm egy hetet vártam rá :cool: mondjuk szinte 4 kiló volt de végre rendbe rakattam :o 😀

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ilyen lehetett Coughlin 20 évvel ezelőtt
http://www.youtube.com/watch?v=yC8CIXcUQ8wvittore
2:15-nél és 5:25-nél jó nénikék sétálnak el a háttérben, egyébként meg vicces, hogy ez az ember gyerekeket edz azok után, amiket a pályán művelt.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ilyen lehetett Coughlin 20 évvel ezelőtt
http://www.youtube.com/watch?v=yC8CIXcUQ8w
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Azt hiszem nem titkolo ma munkahelyemen sem kinek drukkolok: http://www.pulilab.com/ 😀

( az oldal alján jobbra a nevemnél: Klikk András )

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.facebook.com/freitamas
Frei Tamás is rákattant a mi Herzlichünkre!




több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Na haver most szólt, hogy Ők nem jönnek mert egyikőjüknél főzőcskéznek otthon stb. Én mondtam hogy, sorry de WE ARE ALL IN! 😀 Együtt néztük végig a playoff-ot nehogy már pont a végkifejletet nézzem külön és elszakadjak a többi őrült fantól. 😂

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
naná! TD-ből idén több van mint jó futásból!! 😀yooker
Én az egész alapszakaszban ennek a futásnak örültem leghangosabban! De ez nem TD. :]
több mint 12 éve
Hypofx 310
Ja tegnap este ATV-n a hiradoba volt szó a superbowl-ról kicsit viccesre sikerult a tudositas, Giants jatekosnal Pats jatekost mondtak es forditva....😊

több mint 12 éve
Hypofx 310
alig várom már a meccset GO GIANTSHypofx
Te nem jössz közös meccsnézésre? Még nem ismerünk személyesen!G-men
Hali,

Azért nem is jeleztem eddig mert még vannak közbelső akadályok ( csalad, munka..😊)

De mindjart vissza olvasom az irasokat hogy tajekozodjak a lehetosegrol😊

A Fridays es dolog se hangzik rosszul.😊

GO GIANTS

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Velem jön a múltkori haverom aki volt velem plusz még két arc, egyik Patses de jó arc 😀
Előre sajnálom szegényt, hogy fogja magát érezni, magunkat ismerve mi egy jó futásnak is úgy örülünk mint más a TD-nek 😂 Szóval mi 4en megyünk, nem tudom ez változtat-e valamit a foglaláson.BigRoby.hu
naná! TD-ből idén több van mint jó futásból!! 😀
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Velem jön a múltkori haverom aki volt velem plusz még két arc, egyik Patses de jó arc 😀
Előre sajnálom szegényt, hogy fogja magát érezni, magunkat ismerve mi egy jó futásnak is úgy örülünk mint más a TD-nek 😂
Szóval mi 4en megyünk, nem tudom ez változtat-e valamit a foglaláson.

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
én vszeg nem tartok a társasággal... sajnálom srácok! hiányozni fogtok!csebi
bassz, nagyon sajnálom. Nem vagyok babonás, különösen, mivel a vesztes 49-ers meccset is együtt néztük, de azért a PO-ban te is része voltál a győztes gárdának. Azért remélem, vmi jó helyen tudod nézni!G-men
Egerben otthon egyedül ... csak az vígasztal, hogy van ESPN... ja meg szereznem kell félidőre vhonnan egy feles metaxát a babona miatt...
sajnos ez most így jött össze, van elintézni való dolgom Egerben hétfőn
go giants!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nincs omaha. 15 főre megvan a foglalásunk (jönnek nem fórumos cimborák is). (:

idézem a drága tulajt: 'Done deal. Tegnap volt nálunk a disznóvágós arc, jó lesz! 😊'noel
Who is pigcutter face?? 😀
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
nincs omaha. 15 főre megvan a foglalásunk (jönnek nem fórumos cimborák is). (:

idézem a drága tulajt: 'Done deal. Tegnap volt nálunk a disznóvágós arc, jó lesz! 😊'
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...G-men
elvileg Noel még visszaigazolja a foglalást akkor lesz teljesen tuti de ha így lesz akkor nekem a hely és
időpont megfelel!

amúgy bár keletre megyek de Gyöngyösig utazom csak onnan nem tudom elképzelni hogy ne érjek fel vasárnap!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Noel!

Vasárnap mikor kezdődik akkor a móka? Tudsz szólni akkor a haverodnak, hogy kábé 10 főnek tartsanak fenn vmi jó helyet?G-men
pár napja írta itt Noel : 21.30-kor találkozó itt: http://g.co/maps/7v85m


valami foglalás azért tényleg jó lenne!

u.i: basszus vidéken leszek a hétvégén és kurva nagy havat ígérnek remélem nem fog bezavarni....
de végül is ha kell kutyaszánon jövök fel a bulira!! 😊yooker
Hétvégén lemaradtam, betegek a kölykök...
Akkor vettem az adást ott leszek. Mondjuk metrókijárat? Már csak a hidegre való tekintettel is...
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Skacok, ma voltunk moziban asszonnyal aztán Fridays-ban vacsoráztunk.
Van NFL Super Bowl menü ALL YOU CAN EAT & DRINK 8000 HUF/fő, kaja: csirkeszárny BBQ szósszal, rántott mozarella sajtgolyók, sült krumpli, BBQ szószos JackDaniels sült oldalas stb. ital: sör, üdítő, kávé stb. desszert is van.
Ezekre igaz az ALL YOU CAN EAT, kb. 10 főre volna hely a Mamutban lévő Fridaysban, 3 m-es átmérőjű vászonra lesz kivetítve.

Aki ismeri a Fridays ízeket az tudja, hogy finomak a kaják, szóval csak egy ötlet, de ez legyen a legnagyobb bajunk, hogy van miből válogatni.
Nos?

Addig is amíg gondolkodunk rajta egy kis hangolódás:

http://www.youtube.com/watch?v=GQ2mG1ugXBI&feature=related => "Go Big Blue!" - The NY Giants 2012 Super Bowl Song (Bill Griese)

http://www.youtube.com/watch?v=YcivZPLPqwY&feature=related

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
alig várom már a meccset GO GIANTSHypofx
Te nem jössz közös meccsnézésre? Még nem ismerünk személyesen!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
na a frei dosszié is velünk foglalkozik...csebi
Bizony! 😊
Érdemes azért elolvasni: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=337951512892912&set=a.155159454505453.31358.153896924631706&type=1


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
én vszeg nem tartok a társasággal... sajnálom srácok! hiányozni fogtok!csebi
bassz, nagyon sajnálom. Nem vagyok babonás, különösen, mivel a vesztes 49-ers meccset is együtt néztük, de azért a PO-ban te is része voltál a győztes gárdának. Azért remélem, vmi jó helyen tudod nézni!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jákob tegnap azt mondta, Plex ott lesz vasárnap a meccsen. Remélem, ez is jó ómen lesz. Mondjuk azt tudnám elképzelni, hogy fel-alá járkál a Pats oldalvonal mellett, és mutogatja a gyűrűjét...

(amúgy azt is mondta Jákob, hogy jövőre szte nem a Jets-nél fog játszani, és ha nincsenek a pü-i akadályok - értsd fizu sapka -, akkor már tavaly nyáron nálunk kötött volna ki)
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
na a frei dosszié is velünk foglalkozik...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
u.i: basszus vidéken leszek a hétvégén és kurva nagy havat ígérnek remélem nem fog bezavarni....
de végül is ha kell kutyaszánon jövök fel a bulira!! 😊yooker
Nyugatra mész vagy keletre? Inkább keletre mondanak több havat, de még bizonytalan az egész. Az idokep.hu által lefutatott különböző modellek is más-más eredményeket hoznak.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
sajnálom hogy Csebi és Nightboy nem tudtok jönni vasárnap , természetesen fogyasztunk és szurkolunk

helyettetek is a bulin !!! 😊

azért fényképezőt viszek hogy megörökítsük a hangulatot meg a "kis" társaságot néhány kép erejéig !!! 😉
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Noel!

Vasárnap mikor kezdődik akkor a móka? Tudsz szólni akkor a haverodnak, hogy kábé 10 főnek tartsanak fenn vmi jó helyet?G-men
done.
most várom a visszajelzést. remélem lesz elég hely. ha mégsem, akkor omaha?noel
NightBoy tudtommal nem jön, de hozok "helyette" egy cimbit.