New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
...szóval az előbb leparkoltam az usasportfan bolt előtt. a helyüket már elfoglaltuk! (:

noel
Ezt miért nem Pats-topicba tetted? 😛
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
...szóval az előbb leparkoltam az usasportfan bolt előtt. a helyüket már elfoglaltuk! (:

több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Azt ugye jól tudom, hogy 9-7-tel senki nem nyert még SB-t?Asbee
Since the NFL moved to a 16 game regular season schedule in 1978, only 2 teams with a 9-7 record have played in a Super Bowl. Both lost ...

1) 2008 Arizona Cardinals in Super Bowl XLIII. They lost to the Pittsburgh Steelers 27-23.
2) 1979 Los Angeles Rams in Super Bowl XIV. They lost to the Pittsburgh Steelers 31-19.empty taxi
tehát a matek szerint most átbillen az egész és 8 ponttal elkenjünk a pats száját. (:
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Most megnéztem a Giants meccs rendes játékidő utolsó 2 percét meg a hosszabítást, Manninget nagyon durván meggyötörték, de vasból van a srác!
Illetve üzenem DEMARCUS DOBBS-nak a SF 96-os játékosának - aki nem mellesleg nagyon csúnyán leütötte a Sash-t, az utolsó 2 percben, egy visszahordás során és geci módon el is bújt, a játékostársak gyűrűjében - hogy legközelebb a saját súlycsoportjával kezdjen! :mad: szarháziironroy
Biztos akkor is ki voltál akadva, amikor Leonard Marshall taccsra vágta Montanát... :/
Ez egy ilyen játék...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Azt ugye jól tudom, hogy 9-7-tel senki nem nyert még SB-t?Asbee
Since the NFL moved to a 16 game regular season schedule in 1978, only 2 teams with a 9-7 record have played in a Super Bowl. Both lost ...

1) 2008 Arizona Cardinals in Super Bowl XLIII. They lost to the Pittsburgh Steelers 27-23.
2) 1979 Los Angeles Rams in Super Bowl XIV. They lost to the Pittsburgh Steelers 31-19.empty taxi
Még szerencse, hogy idén nem jutott be a Steelers, le se kellene játszani... 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Azt ugye jól tudom, hogy 9-7-tel senki nem nyert még SB-t?Asbee
Since the NFL moved to a 16 game regular season schedule in 1978, only 2 teams with a 9-7 record have played in a Super Bowl. Both lost ...

1) 2008 Arizona Cardinals in Super Bowl XLIII. They lost to the Pittsburgh Steelers 27-23.
2) 1979 Los Angeles Rams in Super Bowl XIV. They lost to the Pittsburgh Steelers 31-19.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
csak semmi 9-7. már 12-7 az állás 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Illetve üzenem DEMARCUS DOBBS-nak a SF 96-os játékosának - aki nem mellesleg nagyon csúnyán leütötte a Sash-t, az utolsó 2 percben, egy visszahordás során és geci módon el is bújt, a játékostársak gyűrűjében - hogy legközelebb a saját súlycsoportjával kezdjen! :mad: szarháziironroy
most biztos beszart 😂

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt ugye jól tudom, hogy 9-7-tel senki nem nyert még SB-t?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Most megnéztem a Giants meccs rendes játékidő utolsó 2 percét meg a hosszabítást, Manninget nagyon durván meggyötörték, de vasból van a srác!
Illetve üzenem DEMARCUS DOBBS-nak a SF 96-os játékosának - aki nem mellesleg nagyon csúnyán leütötte a Sash-t, az utolsó 2 percben, egy visszahordás során és geci módon el is bújt, a játékostársak gyűrűjében - hogy legközelebb a saját súlycsoportjával kezdjen! :mad: szarházi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

egy nyc kornyeken elo g-men szurkolo csaladbol (igen az egesz csalad total giants orult mindenkit beleveve mint lathato 😀) szarmazo cimboram fel eves unokaoccse sammy 😀
megfertoztek mar idoben 😊
gyanitom amekkora allatok egesz delutan alszik a gyerek h este ne legyen hisztis es ne aludjon be mint a frisco ellen (ez a kep most keszult) aztan meccsnezes lesz a "nagyokkal" : DDD

ui.: a biztonsag kedveert azert hadd kerjelek meg titeket h ne rakjatok ki sehova a kepet se fbra se mashova mert nem akarok kellemetlenseget okozni nekik sehogysem csak nektek akartam egy mokas pillanatot szerezni. thx
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Tisztelt Uraim!
Mivel ezen a csodaszép napon lediplomáztam, ezért most már garantáltan ott leszek veletek a SB-n a Bowling Pub-ban :cool:
Áll még a dolog?ironroy
Gratulálok!

Csak ne kösd össze a diploma ünneplését majd a döntővel mert ott lehet nem lesz mit ünnepelni 😛 😀

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tisztelt Uraim!
Mivel ezen a csodaszép napon lediplomáztam, ezért most már garantáltan ott leszek veletek a SB-n a Bowling Pub-ban :cool:
Áll még a dolog?ironroy
Gz. :]

... Manning has been pressured on 39.1% of his dropbacks this post season (only three QBs have been pressured more often) and yet is still completing 53.5% of his 43 passes under pressure, a mark bettered only by Andy Dalton and Joe Flacco. ...

... The G-men allowed Eli Manning to be pressured on 29 of his 64 drop-backs, a rather alarming number. There were aspects of good play in there from some linemen, but they simply couldn’t sustain it consistently. LT David Diehl (-5.8) only allowed two pressures until midway through the third quarter when the bottom fell out and he was simply taken to pieces, allowing another 8 total pressures in the remaining thirty minutes of the game. ...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tisztelt Uraim!
Mivel ezen a csodaszép napon lediplomáztam, ezért most már garantáltan ott leszek veletek a SB-n a Bowling Pub-ban :cool:
Áll még a dolog?ironroy
Grat!

Valami meccsnézés biztos lesz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
gratula

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tisztelt Uraim!
Mivel ezen a csodaszép napon lediplomáztam, ezért most már garantáltan ott leszek veletek a SB-n a Bowling Pub-ban :cool:
Áll még a dolog?
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt.

3 db playoff meccsen 0 int. az sb-n 1, az is drop. és ő nem Dilfer, hogy alig passzoltatják. szóval megérdemeltevittore
Most mit írjon egy Pats-es 2007-ről? Komolyan!

Minimum életük legrosszabb NFL-élménye kapcsolódik ahhoz a meccshez, többségük rémálmából azóta is Tyree sisakjával ébred.

Egyszóval utálnak minket!

Ezek után egész szép tőlük, hogy ilyen mondatokba csomagolják utálatukat, mint ez a fenti "2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt"G-men
2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt. Saját vélemény. Ahogyan az is,hogy még ilyen előjelekkel is átformáltam a megítélésemet róla, mert az idei teljesítménye magáért beszél.

Azt lehagytad,hogy hozzátettem, szubjektív véleményem[ G-men hsz-ének igazat adva, részben a "trauma" miatt-ha lehet annak nevezni] 😊 Ahogyan az is,hogy azóta csak az nem látja be a fejlődését, aki dacból elutasít minden ilyen észrevételt. 😊
több mint 12 éve
Hypofx 310
Kár vitázni, jön a meccs és ott az AKTUALIS forma számit, GB is csodasan menetelt aztán még se jutottak el SB-ig. Par honapja még mi se gondoltuk hogy playoff lesz belőle és tessék.

50%/50% a meccs barki nyerhet. Én már igy is örülök ameddig jutottunk. És JPP, CRUZ kiemelkedet az év során tehát jövőre ha lehet még jobbak leszünk.

HAJRÁ GIANTS

több mint 12 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Kicsit visszakanyarodva Eli-ra: az idei éve alapján már mindenki kénytelen volt belátni, h ő egy jó QB, persze az utálói most is azt hajtogatják, h ez volt az első jó éve ami nyilvánvalóan egy baromság.
Mióta nálunk van ezek a WRek/TEk értek el átlagon felüli/elit teljesítményt:
Burress, Toomer, Tyree, Moss, Hixon, Smith, Shockey, Boss, Manningham, Nicks, Ballard, Cruz
tehát mióta ő a QB-nk kb mindenki befutott elkapó és tight end poszton aki csak megfordult a csapatnál...Szesze
Sztem 2007 óta nem lehet nem ott emlegetni a leg qb-k között😊kishaszi
De látod, h sokak szerint meg sem érdemelte a SB győzelmet akkor 😊
Mindettől függetlenül Brady-P.Manning és Brees egy más kategória (nálam azért Rodgers még absz nem jutott el ide, ahhoz kellene még 4-5 hasonló szezon, mint az előző kettő volt), ez nyilvánvaló, nem hiszem h ezzel bárki is vitatkozna. Eli-t kb pont Roethlisbergerrel lehet egy lapon emlegetni, ők mondjuk a következő képzeletbeli kalapba sorolhatók. Nem is ezzel van gond, hanem azzal, h sokan Eli-t a mai napig kb 3 kalappal lejjebb teszik folyamatosan (talán az első 1-2 évben mutatott inkonzisztens játéka miatt - bár megjegyzem már a korai éveiben is látszott, h jó lesz és minden évben fejlődött egész pályafutása során), illetve ez se baj mert aki ezt mondja az nem ért hozzá..Szesze
A Rodgerses részt leszámítva teljesen egyetértek Veled. Ez teljesen reális megközelítése a dolognak. 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 096 — Giants fan
Kicsit visszakanyarodva Eli-ra: az idei éve alapján már mindenki kénytelen volt belátni, h ő egy jó QB, persze az utálói most is azt hajtogatják, h ez volt az első jó éve ami nyilvánvalóan egy baromság.
Mióta nálunk van ezek a WRek/TEk értek el átlagon felüli/elit teljesítményt:
Burress, Toomer, Tyree, Moss, Hixon, Smith, Shockey, Boss, Manningham, Nicks, Ballard, Cruz
tehát mióta ő a QB-nk kb mindenki befutott elkapó és tight end poszton aki csak megfordult a csapatnál...Szesze
Sztem 2007 óta nem lehet nem ott emlegetni a leg qb-k között😊kishaszi
De látod, h sokak szerint meg sem érdemelte a SB győzelmet akkor 😊
Mindettől függetlenül Brady-P.Manning és Brees egy más kategória (nálam azért Rodgers még absz nem jutott el ide, ahhoz kellene még 4-5 hasonló szezon, mint az előző kettő volt), ez nyilvánvaló, nem hiszem h ezzel bárki is vitatkozna. Eli-t kb pont Roethlisbergerrel lehet egy lapon emlegetni, ők mondjuk a következő képzeletbeli kalapba sorolhatók. Nem is ezzel van gond, hanem azzal, h sokan Eli-t a mai napig kb 3 kalappal lejjebb teszik folyamatosan (talán az első 1-2 évben mutatott inkonzisztens játéka miatt - bár megjegyzem már a korai éveiben is látszott, h jó lesz és minden évben fejlődött egész pályafutása során), illetve ez se baj mert aki ezt mondja az nem ért hozzá..
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
MikeG- "Eli on the “elite” thing: “My job is to play the game. Your job is to talk and make up stories.” #BOOM! #nyg"l

😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Írtam egy nagyon megható, 1000karakter+os hozzászólást, de rájöttem, hogy kurvára felesleges lenne, győzzön a jobb 😊
(Csak egyetlen megjegyzés: Eli idén jobb, mint Brady, de a szezonban összességében szerintem nem)

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mindenesetre a fogadóirodákban 3-pontos underdogok vagyunk
cool 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Kicsit visszakanyarodva Eli-ra: az idei éve alapján már mindenki kénytelen volt belátni, h ő egy jó QB, persze az utálói most is azt hajtogatják, h ez volt az első jó éve ami nyilvánvalóan egy baromság.
Mióta nálunk van ezek a WRek/TEk értek el átlagon felüli/elit teljesítményt:
Burress, Toomer, Tyree, Moss, Hixon, Smith, Shockey, Boss, Manningham, Nicks, Ballard, Cruz
tehát mióta ő a QB-nk kb mindenki befutott elkapó és tight end poszton aki csak megfordult a csapatnál...Szesze
Teljesen egyetértek!

Annyit tennék hozzá, hogy közülük Plex idén bizonyította, hogy egy Sancho-szintű irányítónál is el tud kapni "néhány" TD-t, ő önmagában jó WR.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kicsit visszakanyarodva Eli-ra: az idei éve alapján már mindenki kénytelen volt belátni, h ő egy jó QB, persze az utálói most is azt hajtogatják, h ez volt az első jó éve ami nyilvánvalóan egy baromság.
Mióta nálunk van ezek a WRek/TEk értek el átlagon felüli/elit teljesítményt:
Burress, Toomer, Tyree, Moss, Hixon, Smith, Shockey, Boss, Manningham, Nicks, Ballard, Cruz
tehát mióta ő a QB-nk kb mindenki befutott elkapó és tight end poszton aki csak megfordult a csapatnál...Szesze
Sztem 2007 óta nem lehet nem ott emlegetni a leg qb-k között😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."