New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Osi a médiaday-en Lindsay Sotonak mondta, hogy reméli Matt Light rendbejön, mert ő az egyik legjobb barátja. 😀 Van pofája. 😀szaba
Igen, és olyan arcot vágott közben, mint a főnököm, amikor beígéri az év végi prémiumot. Teljesen hihető...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Osi a médiaday-en Lindsay Sotonak mondta, hogy reméli Matt Light rendbejön, mert ő az egyik legjobb barátja. 😀 Van pofája. 😀
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Noel!

Vasárnap mikor kezdődik akkor a móka? Tudsz szólni akkor a haverodnak, hogy kábé 10 főnek tartsanak fenn vmi jó helyet?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
basszus már kivagyok teljesen ebben a várakozásban!
bár millió dolgom van de minden nap kb 100x jut eszembe a MECCS!

pro bowlt felvételről kezdtem el nézni de hát egy katasztrófa az egész
az a lúzereknek való bóhóckodás.... 😉 😛

szavazás a Grund felé kezd eldőlni ahogy a szavazatokat nézem!
hangulatban biztos üti a Sugárt , remélem az amcsi katonák(?) nem mind Pats fanok leszenek azért.... :rolleyes:yooker
Én is a Grund mellett vagyok!

Az általam ismert egy amcsi katona, Bears-szurkoló, de ő most tengerentúl van, tehát biztos nem lesz ott a Grundban.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
basszus már kivagyok teljesen ebben a várakozásban!
bár millió dolgom van de minden nap kb 100x jut eszembe a MECCS!

pro bowlt felvételről kezdtem el nézni de hát egy katasztrófa az egész
az a lúzereknek való bóhóckodás.... 😉 😛

szavazás a Grund felé kezd eldőlni ahogy a szavazatokat nézem!
hangulatban biztos üti a Sugárt , remélem az amcsi katonák(?) nem mind Pats fanok leszenek azért.... :rolleyes:
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
akkor még nem tudhatta, hogy veszíteni fog http://www.youtube.com/watch?v=-Otpt3QZlq8vittore
Es valoban, az emlekek megfakulnak: a kepsor megvolt, Brady savanyu (eszerint: hiperkoncentralt) feje megvolt. 😊 Az hogy ez nem a vegen volt, mar nem.

De igy betudhato hogy fanatizalta magat.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért öröm az ilyeneket nézni 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl/09000d5d82663ac5/2011-Best-of-Eli-Manning
http://www.nfl.com/videos/new-york-giants/09000d5d825eedc5/2011-Best-of-Victor-Cruz
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d825eb3b2/2011-Best-of-Jason-Pierre-Paul

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélem valamelyik nagyfejű sajtós már megkérdezte Tomitól, lesz e idén kézfogás Eli-vel. vagy megint elutasítja?vittore
Ha nyernek tuti; arra nem vennék mérget, hogy időközben megtanult veszíteni.salander
akkor még nem tudhatta, hogy veszíteni fog http://www.youtube.com/watch?v=-Otpt3QZlq8
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jaja, sose volt normális 85 forrás
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Elég komoly vonzalom van a játékosokban a Beats by Dr Dre fülesek felé, mondjuk a Patset nem verjük mert Osin nem az volt; a Patsnél meg mindenkin. 😊salander
mondjuk lehet, hogy azért, mert ocho vett 70 darabot és szétosztotta a csapatnak, hogy ne unatkozzanak az úton 😛kristof
Ez komoly? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elég komoly vonzalom van a játékosokban a Beats by Dr Dre fülesek felé, mondjuk a Patset nem verjük mert Osin nem az volt; a Patsnél meg mindenkin. 😊salander
mondjuk lehet, hogy azért, mert ocho vett 70 darabot és szétosztotta a csapatnak, hogy ne unatkozzanak az úton 😛
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
remélem valamelyik nagyfejű sajtós már megkérdezte Tomitól, lesz e idén kézfogás Eli-vel. vagy megint elutasítja?vittore
Ha nyernek tuti; arra nem vennék mérget, hogy időközben megtanult veszíteni.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Tanár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélem valamelyik nagyfejű sajtós már megkérdezte Tomitól, lesz e idén kézfogás Eli-vel. vagy megint elutasítja?
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan


This stuffed bear was apparently in the 2007 Giants locker room and Brewer had the job of carrying it to Indianapolis. 😀

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
bakker, egy nyomorult meccs maradt a szezonból 😀)vittore
hát igen 😕
tegnap belenéztem a pro bowl ismétlésbe, hát nem kellett volna.. 3 éve láttam utoljára, emlékeztem h szar, de ennyire rosszra azért nem számítottam 😊 pár évet most megint kihagyok asszemSzesze
Én egy percet vállaltam be, de a falmunkát csak egy szóval jellemezhetem: "buzitangó".




több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 096 — Giants fan
bakker, egy nyomorult meccs maradt a szezonból 😀)vittore
hát igen 😕
tegnap belenéztem a pro bowl ismétlésbe, hát nem kellett volna.. 3 éve láttam utoljára, emlékeztem h szar, de ennyire rosszra azért nem számítottam 😊 pár évet most megint kihagyok asszem
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
bakker, egy nyomorult meccs maradt a szezonból 😀)
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nos!Pointerben már nincsen hely (max 5-6) de ennél remélem sokkal többen leszünk.... 😉

Marad a Grund és a Sugár !
Kérünk Minden Kedves Érdeklődőt hogy szavazni szíveskedjen!yooker
nekem is jó a Grund!ironroy
Nekem is!




több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nos!Pointerben már nincsen hely (max 5-6) de ennél remélem sokkal többen leszünk.... 😉

Marad a Grund és a Sugár !
Kérünk Minden Kedves Érdeklődőt hogy szavazni szíveskedjen!yooker
nekem is jó a Grund!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Rájátszás eddigi pontjai:
yooker:7+4+6
salander:6+2+7
Chevy:6+4+4
Asbee:5+2+7
Lance:5+4+6
ironroy:5+3+6
Forti:5+4+7
vadibandi:2+4+3
balu10 :2+5+5
winters: 6+6
noel: 1+5
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Nekem mindegy, ha választani kell akkor Sugár az jó volt a múltkor is.
Picit inaktív vagyok el vagyok úszva ... :mad:

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Még Eurosport2 news is mutatta a fiúk érkezését Indybe!!!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nekem OK a Grund; csak jusson elég hely a topictagoknak.

A csapat befutott Indianapolisba

Elég komoly vonzalom van a játékosokban a Beats by Dr Dre fülesek felé, mondjuk a Patset nem verjük mert Osin nem az volt; a Patsnél meg mindenkin. 😊
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Nos!Pointerben már nincsen hely (max 5-6) de ennél remélem sokkal többen leszünk.... 😉

Marad a Grund és a Sugár !
Kérünk Minden Kedves Érdeklődőt hogy szavazni szíveskedjen!yooker
szavazzak a grundra, vagy automatikusan odahúztál egy strigulát? (:
egyébként nem szállhatnak el az árakkal, ugyanis hostel van fölöttük. nekik is az a jó, ha ott iszik a vendég, nem a dokkban.