New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Nesztek, bandwagon ikon és rang. Sptnx to Rajna.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy csapat egyébként sem csak a QB-ból áll, még akkor sem ha az a(z egyik) legfontosabb poszt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt.

3 db playoff meccsen 0 int. az sb-n 1, az is drop. és ő nem Dilfer, hogy alig passzoltatják. szóval megérdemeltevittore
Most mit írjon egy Pats-es 2007-ről? Komolyan!

Minimum életük legrosszabb NFL-élménye kapcsolódik ahhoz a meccshez, többségük rémálmából azóta is Tyree sisakjával ébred.

Egyszóval utálnak minket!

Ezek után egész szép tőlük, hogy ilyen mondatokba csomagolják utálatukat, mint ez a fenti "2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt"
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 094 — Giants fan
Szerintem Brady jobb, mint Schumacher! 😛 :mad:Helmut Zimmer
Hello 😊 az első Dallas elleni meccsen azt kívántam, h bárcsak kirúgnák Fewellt a picsába azonnali hatállyal.. azóta szégyellem magam emiatt, muszáj volt meggyónnom 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Szerintem Brady jobb, mint Schumacher! 😛 :mad:
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 094 — Giants fan
Kicsit visszakanyarodva Eli-ra: az idei éve alapján már mindenki kénytelen volt belátni, h ő egy jó QB, persze az utálói most is azt hajtogatják, h ez volt az első jó éve ami nyilvánvalóan egy baromság.
Mióta nálunk van ezek a WRek/TEk értek el átlagon felüli/elit teljesítményt:
Burress, Toomer, Tyree, Moss, Hixon, Smith, Shockey, Boss, Manningham, Nicks, Ballard, Cruz
tehát mióta ő a QB-nk kb mindenki befutott elkapó és tight end poszton aki csak megfordult a csapatnál...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt.

3 db playoff meccsen 0 int. az sb-n 1, az is drop. és ő nem Dilfer, hogy alig passzoltatják. szóval megérdemelte
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Csak, hogy világos legyen, emlékeztetek: arra jöttetek ide páran, hogy Yooker beírta: a kinti szakértők azon vitatkoznak, hogy Eli jobb-e, mint Brady. Ezek után egy - talán Lions-fan - írta le, hogy Eli >> Tom, erre kitört a balhé nálatok, miközben tőlünk senki sem állította ezt, csak néhány elemét hoztuk fel a QB-k teljesítményének, amiben idén Eli jobb volt, mint Tom. Páran közületek ezt is elvitatták, amit én szánalmasnak érzek, de a ti dolgotok.

Ha csak ezen múlna, minden Giants-szurkoló leírná itt ebben a topicban százszor, hogy Tom Brady jobb QB, mint Eli Manning, aztán február 5-én szépen megnyernénk a SB-tG-men
én nem írnám le, megnyerjük anélkül is 😛Szesze
oké, kiemelten a lényeget 😉
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Eddig sejtelmem sem volt,h miért a Pats topic rendelkezik a legtöbb hozzászólással. Látatlanban azt gondolhattam volna, talán nekik van itt a bowl.hu-n a legtöbb szurkolójuk.

Ez után a parttalan szájkarate után viszont megvan a válasz: a legkisebb hülyeségből képesek hosszú és értelmetlen vitákba bocsátkozni. Lásd még: bolhából elefánt.

Így könnyen összejön a sok ezer hozzászólás...G-men
És Sobri még meg se jött 😊Asbee
Pedig már akartam írni, hogy a GW-drive definíciója ügyében forduljanak Sobrihoz. Az alapszakasz meccsünk után gyönyörű vitájuk volt ebben a témában a saját topicukban. (ugyanis Sobri szerint elveszített meccsen nem lehet GW-drive-ot vezetni, a Pats-esek többsége szerint az is GW-drive, amivel a 4. negyedben átveszik a vezetést, de aztán a D képtelen azt megőrizni...)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 094 — Giants fan
Csak, hogy világos legyen, emlékeztetek: arra jöttetek ide páran, hogy Yooker beírta: a kinti szakértők azon vitatkoznak, hogy Eli jobb-e, mint Brady. Ezek után egy - talán Lions-fan - írta le, hogy Eli >> Tom, erre kitört a balhé nálatok, miközben tőlünk senki sem állította ezt, csak néhány elemét hoztuk fel a QB-k teljesítményének, amiben idén Eli jobb volt, mint Tom. Páran közületek ezt is elvitatták, amit én szánalmasnak érzek, de a ti dolgotok.

Ha csak ezen múlna, minden Giants-szurkoló leírná itt ebben a topicban százszor, hogy Tom Brady jobb QB, mint Eli Manning, aztán február 5-én szépen megnyernénk a SB-tG-men
én nem írnám le, megnyerjük anélkül is 😛
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Csak, hogy világos legyen, emlékeztetek: arra jöttetek ide páran, hogy Yooker beírta: a kinti szakértők azon vitatkoznak, hogy Eli jobb-e, mint Brady. Ezek után egy - talán Lions-fan - írta le, hogy Eli >> Tom, erre kitört a balhé nálatok, miközben tőlünk senki sem állította ezt, csak néhány elemét hoztuk fel a QB-k teljesítményének, amiben idén Eli jobb volt, mint Tom. Páran közületek ezt is elvitatták, amit én szánalmasnak érzek, de a ti dolgotok.

Ha csak ezen múlna, minden Giants-szurkoló leírná itt ebben a topicban százszor, hogy Tom Brady jobb QB, mint Eli Manning, aztán február 5-én szépen megnyernénk a SB-t
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eddig sejtelmem sem volt,h miért a Pats topic rendelkezik a legtöbb hozzászólással. Látatlanban azt gondolhattam volna, talán nekik van itt a bowl.hu-n a legtöbb szurkolójuk.

Ez után a parttalan szájkarate után viszont megvan a válasz: a legkisebb hülyeségből képesek hosszú és értelmetlen vitákba bocsátkozni. Lásd még: bolhából elefánt.

Így könnyen összejön a sok ezer hozzászólás...G-men
És Sobri még meg se jött 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Eddig sejtelmem sem volt,h miért a Pats topic rendelkezik a legtöbb hozzászólással. Látatlanban azt gondolhattam volna, talán nekik van itt a bowl.hu-n a legtöbb szurkolójuk.

Ez után a parttalan szájkarate után viszont megvan a válasz: a legkisebb hülyeségből képesek hosszú és értelmetlen vitákba bocsátkozni. Lásd még: bolhából elefánt.

Így könnyen összejön a sok ezer hozzászólás...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 094 — Giants fan
Pff, ezt a Brady-Eli összehasonlítósdi sztem ezennel befejezettnek is nyilváníthatjuk, semmi értelme 😊 Egyedül az a kérdés, h melyikük fog jobban játszani jövő héten. Annyi előnyünk van, h ha Brady nem hoz jó formát akkor szinte biztos, h ki fognak kapni, míg Eli-tól bőven elég lehet egy átlagos teljesítmény is, h nyerjünk.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
én csak egy dolgot nem értek. a pats szurkerek miért itt a giants CSAPATFÓRUMban hőzöngenek? máelnézést.noel
Mert itt lett felhozva a téma. Egyébként szvsz ebben semmi hőzöngés nem volt. Teljesen kulturált formában megbeszéltük a dolgot. Sőt a végén még egyet is értettünk pár dologban. Ha nem tetszik neked az ilyesfajta vitázás, akkor a következő két hétben kerüld a topikot, mert sok hasonló ilyen lesz. (És ezt ne vedd baszogatásnak, mert nem az 😛)
Béke minden Giants fannak. Játsszunk egy felejthetetlen meccset, és győzzön a jobbik.
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
én csak egy dolgot nem értek. a pats szurkerek miért itt a giants CSAPATFÓRUMban hőzöngenek? máelnézést.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
L1: miért is vezetett a bills 31-24-re? nem azért, mert 24-24-nél Tom dobott egy int, amit TD-re vittek vissza?
A giants vereségben igazad van egyedül, de pl a steelers ellenit is azért nem hoztad be, mert belátod, hogy nem csinálta meg, amit meg lehetett volna...csebi
1. Most game-winning drive volt a téma és a clutch. Nem értem hogyan jutunk el a záró negyedet megelőző háromig. Ja,hogy dobott INT-et előtte? Az mikor és miért is számít?
A cluth témakörre nézve nem igen tudsz levonni semmit az első három negyedből. Viszont ha ennyire ragaszkodsz akkor tessék, Brady 39 TD -12 INT, Manning 29 TD -16 INT...
2. Steelerst azért nem tettem be, mert egy labdabirtoklásnál nagyobb volt a különbség.

Írhatod,hogy jöttek a csúnyák a Pecc topicból, és neked estek, holott Te csak úgy véled, Manning jobb. A helyzet viszont az,hogy csak a bizonyított, tárgyi tévedést javítottuk ki.
Ha valaki leírná a Pats topicban,hogy " a giantsnek nincs normális pass-rusher játékosa", gondolom kijavítanád.

Nekem kimondottan nem volt szimpatikus Manning eddig a szezonig. 2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt. Saját vélemény. Ahogyan az is,hogy még ilyen előjelekkel is átformáltam a megítélésemet róla, mert az idei teljesítménye magáért beszél. A Packers elleni bírói tévedés után egyértelműen drukkoltam is a Giants győzelemért, tehát azt se lehetne mondani,hogy elfogult lennék.

Amennyiben mindenképpen esélyeket kell mondani, én a NewYorkot tartom favoritnak.
Azt sem érzem jó előjelnek,hogy Coughlin egyszer , amikor nagyon kellett, túljárt BB eszén.
Többször mondtam,hogy mind a Packers, mind a Pats O # meg lesz állítva a PO-ban, meg is lettek, most is azt mondom,hogy turnoverek kellenek egy 32 körüli szóráshoz.
Hiba,hogy a védelemről nem beszélnek eleget. Ezzel együtt remélem Ninkovich párszor belelép Eli arcába 😊undisputedly
annyit írtam le, hogy idén Eli a 4. negyedben jobb volt (NFL rekord), ez tény, összeségében sehol sem írtam ÉN h Eli jobb Tom-nál...csak annyit írtam, hogy jobban clutch volt a szitukban...
ja és egy normális pass rusher játékosunk sincsen, mert mindegyik egy állat a pályán 😀
Ninkovichtól tartok eléggé, de McKenzie az utolsó giants meccsén remélem megfogja...
remélem mi leszünk az underdogok ez bejött eddig maradjon is ígycsebi
Én a 3 L -ra gondoltam, de örülök,hogy normál módon megvitattuk 😊
Underdognak biztosan nem állítják be Tomékat, szóval a teher rajtuk lesz, de legalább hivatalosan a Patriots játszik otthon 😊
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
L 1. vs Bills : 3 perccel a vége előtt TD passz Welkernek 31-31.
L 3. vs Giants: 1:20 -aé a vége előtt TD passz Gronknak. Megszereztük a vezetést.

Az,hogy a Defense onnan nem volt képes lehozni, nem az Ő sara.
Értem én,hogy Manning az irányítótok, és fényezitek ahol tudjátok. Mindenki azt teszi. Viszont ha minden áron olyan cipőt akarsz ráhúzni Brady-re ami nem az övő, akkor legalább nézz utána...undisputedly
L1: miért is vezetett a bills 31-24-re? nem azért, mert 24-24-nél Tom dobott egy int, amit TD-re vittek vissza?
A giants vereségben igazad van egyedül, de pl a steelers ellenit is azért nem hoztad be, mert belátod, hogy nem csinálta meg, amit meg lehetett volna...csebi
1. Most game-winning drive volt a téma és a clutch. Nem értem hogyan jutunk el a záró negyedet megelőző háromig. Ja,hogy dobott INT-et előtte? Az mikor és miért is számít?
A cluth témakörre nézve nem igen tudsz levonni semmit az első három negyedből. Viszont ha ennyire ragaszkodsz akkor tessék, Brady 39 TD -12 INT, Manning 29 TD -16 INT...
2. Steelerst azért nem tettem be, mert egy labdabirtoklásnál nagyobb volt a különbség.

Írhatod,hogy jöttek a csúnyák a Pecc topicból, és neked estek, holott Te csak úgy véled, Manning jobb. A helyzet viszont az,hogy csak a bizonyított, tárgyi tévedést javítottuk ki.
Ha valaki leírná a Pats topicban,hogy " a giantsnek nincs normális pass-rusher játékosa", gondolom kijavítanád.

Nekem kimondottan nem volt szimpatikus Manning eddig a szezonig. 2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt. Saját vélemény. Ahogyan az is,hogy még ilyen előjelekkel is átformáltam a megítélésemet róla, mert az idei teljesítménye magáért beszél. A Packers elleni bírói tévedés után egyértelműen drukkoltam is a Giants győzelemért, tehát azt se lehetne mondani,hogy elfogult lennék.

Amennyiben mindenképpen esélyeket kell mondani, én a NewYorkot tartom favoritnak.
Azt sem érzem jó előjelnek,hogy Coughlin egyszer , amikor nagyon kellett, túljárt BB eszén.
Többször mondtam,hogy mind a Packers, mind a Pats O # meg lesz állítva a PO-ban, meg is lettek, most is azt mondom,hogy turnoverek kellenek egy 32 körüli szóráshoz.
Hiba,hogy a védelemről nem beszélnek eleget. Ezzel együtt remélem Ninkovich párszor belelép Eli arcába 😊undisputedly
annyit írtam le, hogy idén Eli a 4. negyedben jobb volt (NFL rekord), ez tény, összeségében sehol sem írtam ÉN h Eli jobb Tom-nál...csak annyit írtam, hogy jobban clutch volt a szitukban...
ja és egy normális pass rusher játékosunk sincsen, mert mindegyik egy állat a pályán 😀
Ninkovichtól tartok eléggé, de McKenzie az utolsó giants meccsén remélem megfogja...
remélem mi leszünk az underdogok ez bejött eddig maradjon is így

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
csebi
L 1. vs Bills : 3 perccel a vége előtt TD passz Welkernek 31-31.
L 3. vs Giants: 1:20 -aé a vége előtt TD passz Gronknak. Megszereztük a vezetést.

Az,hogy a Defense onnan nem volt képes lehozni, nem az Ő sara.
Értem én,hogy Manning az irányítótok, és fényezitek ahol tudjátok. Mindenki azt teszi. Viszont ha minden áron olyan cipőt akarsz ráhúzni Brady-re ami nem az övő, akkor legalább nézz utána...undisputedly
L1: miért is vezetett a bills 31-24-re? nem azért, mert 24-24-nél Tom dobott egy int, amit TD-re vittek vissza?
A giants vereségben igazad van egyedül, de pl a steelers ellenit is azért nem hoztad be, mert belátod, hogy nem csinálta meg, amit meg lehetett volna...csebi
1. Most game-winning drive volt a téma és a clutch. Nem értem hogyan jutunk el a záró negyedet megelőző háromig. Ja,hogy dobott INT-et előtte? Az mikor és miért is számít?
A cluth témakörre nézve nem igen tudsz levonni semmit az első három negyedből. Viszont ha ennyire ragaszkodsz akkor tessék, Brady 39 TD -12 INT, Manning 29 TD -16 INT...
2. Steelerst azért nem tettem be, mert egy labdabirtoklásnál nagyobb volt a különbség.

Írhatod,hogy jöttek a csúnyák a Pecc topicból, és neked estek, holott Te csak úgy véled, Manning jobb. A helyzet viszont az,hogy csak a bizonyított, tárgyi tévedést javítottuk ki.
Ha valaki leírná a Pats topicban,hogy " a giantsnek nincs normális pass-rusher játékosa", gondolom kijavítanád.

Nekem kimondottan nem volt szimpatikus Manning eddig a szezonig. 2007-ben szerintem nem érdemelt gyűrűt. Saját vélemény. Ahogyan az is,hogy még ilyen előjelekkel is átformáltam a megítélésemet róla, mert az idei teljesítménye magáért beszél. A Packers elleni bírói tévedés után egyértelműen drukkoltam is a Giants győzelemért, tehát azt se lehetne mondani,hogy elfogult lennék.

Amennyiben mindenképpen esélyeket kell mondani, én a NewYorkot tartom favoritnak.
Azt sem érzem jó előjelnek,hogy Coughlin egyszer , amikor nagyon kellett, túljárt BB eszén.
Többször mondtam,hogy mind a Packers, mind a Pats O # meg lesz állítva a PO-ban, meg is lettek, most is azt mondom,hogy turnoverek kellenek egy 32 körüli szóráshoz.
Hiba,hogy a védelemről nem beszélnek eleget. Ezzel együtt remélem Ninkovich párszor belelép Eli arcába 😊
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok, nagy meccsen nyertetek. Sok sikert a SB-on!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
sb esetén sokszor nem a qb a lényeg. lásd pl Dilfer vs Collins
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Brady jobb irányító, mert jobban puntol, vita eldöntve 😊
Két SB győztes baromi jó irányítóról van szó, egyik se úgy került oda, mint Grossman, hanem mindkettő néha a hátán cipelve a csapatát, igazi vezérként. Az almát a körtével meg fölösleges összehasonlítani, teljesen eltérő a pályafutásuk. Inkább örüljünk, hogy két ilyen játékos és csapat csaphat össze a SB-on, egy megtippelhetetlen meccsen.viktro82
Ezzel egyetértek!

Többi meg óvoda nagycsoport szint.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
...Tök jó hogy kinek volt szarabb a D#-én megy az elmélkedés 😀Blevi
Erről is szólt a 2011-es alapszakasz az NFC East-ben. 😀gyurczi
mégis a skins lett az uccsó akiknek talán a legjobb volt a D az
alapszakaszban... 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brady jobb irányító, mert jobban puntol, vita eldöntve 😊
Két SB győztes baromi jó irányítóról van szó, egyik se úgy került oda, mint Grossman, hanem mindkettő néha a hátán cipelve a csapatát, igazi vezérként. Az almát a körtével meg fölösleges összehasonlítani, teljesen eltérő a pályafutásuk. Inkább örüljünk, hogy két ilyen játékos és csapat csaphat össze a SB-on, egy megtippelhetetlen meccsen.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
...Tök jó hogy kinek volt szarabb a D#-én megy az elmélkedés 😀Blevi
Erről is szólt a 2011-es alapszakasz az NFC East-ben. 😀

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!