New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
...Tök jó hogy kinek volt szarabb a D#-én megy az elmélkedés 😀Blevi
Erről is szólt a 2011-es alapszakasz az NFC East-ben. 😀

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Kishaszi írta nemrég, hogy a Giants ellenfelei 6 ponttal többet szereztek, mint amennyit az O elért az alapszakaszban. 9-7-es mutatónál azért ez nem azt jelenti, hogy a Defense nagyban segítette az O-t. gyurczi
Ezzel a résszel nem értek egyet. Nem ugyanaz merítés. Játszottatok a liga két legponterősebb csapatával. Minket sokkal szarabb O#ek szopattak hülyére. 1példa mi nem tudtuk megállítani a Pats GW driveját, ti igen.Blevi
Hát azt mi is benyeltük, fentebb már említették. Eli 16 másodperccel a vége előtt adta a győztes td passzt Ballardnak.gyurczi
Fuck akkor erre rosszul emlékeztem. De az állításom áll ettől mèg. A gyengébb sorsolásunkra gondoltam amikor a nem egyenlő mércét írtam. Tök jó hogy kinek volt szarabb a D#-én megy az elmélkedés 😀
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Ezt aláíróm de Ti azért fejlődtetek év közben. Mi futás ellen az Eagles elleni első meccsig jók voltunk, utána fos volt minden. A secondary meg eh.... Pass rush sem volt megfelő ha levennéd a brutális Waret, .... sírni tudnék 😀Blevi
Kishaszi írta nemrég, hogy a Giants ellenfelei 6 ponttal többet szereztek, mint amennyit az O elért az alapszakaszban. 9-7-es mutatónál azért ez nem azt jelenti, hogy a Defense nagyban segítette az O-t. gyurczi
Ezzel a résszel nem értek egyet. Nem ugyanaz merítés. Játszottatok a liga két legponterősebb csapatával. Minket sokkal szarabb O#ek szopattak hülyére. 1példa mi nem tudtuk megállítani a Pats GW driveját, ti igen.Blevi
Hát azt mi is benyeltük, fentebb már említették. Eli 16 másodperccel a vége előtt adta a győztes td passzt Ballardnak.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Azért sajnos ez a defense sem volt olyan egész szezonban, mint most. Sérült Osi, sérülten játszó Tuck, egyszemélyes D line, újonc LB-k, homály secondary...Asbee
Ezt aláíróm de Ti azért fejlődtetek év közben. Mi futás ellen az Eagles elleni első meccsig jók voltunk, utána fos volt minden. A secondary meg eh.... Pass rush sem volt megfelő ha levennéd a brutális Waret, .... sírni tudnék 😀Blevi
Kishaszi írta nemrég, hogy a Giants ellenfelei 6 ponttal többet szereztek, mint amennyit az O elért az alapszakaszban. 9-7-es mutatónál azért ez nem azt jelenti, hogy a Defense nagyban segítette az O-t. gyurczi
Ezzel a résszel nem értek egyet. Nem ugyanaz merítés. Játszottatok a liga két legponterősebb csapatával. Minket sokkal szarabb O#ek szopattak hülyére. 1példa mi nem tudtuk megállítani a Pats GW driveját, ti igen.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
"Legrosszabb" esetben legfeljebb az újonnan regelt divatdrukkerek hada fog írogatni ide rajtunk kívül! 😊vadibandi
Ti lesztek a szimpatikus vesztes? 😛
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Csak két hetet kell kibírni, aztán majd megint egymás között leszünk a topikunkban!
"Legrosszabb" esetben legfeljebb az újonnan regelt divatdrukkerek hada fog írogatni ide rajtunk kívül! 😊




több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
sztem sincs sok értelme a vitának , de ez akkor = azzal hogy le sem írhatom hogy ezt hallottam egy amerikai adón , vagy éppenséggel én így gondolom , mivel azonnal megjelennek itt a lehurrogások ,
kiröhögések... és innen már egyenes út a vitához..:rolleyes: :rolleyes:
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Bele mehetünk ebben de Eli kb a Giants D#vel volt jobb Romonál ALAPSZAKASZról beszélek. Eli megérdemli a fényt amit kap mert idén vezére volt a Giantsnek. De Romonál nem csinált jobb alapszakaszt. Nem kívánok ebben jobban bele folyni nem látom sok értelmét.Blevi
Azért sajnos ez a defense sem volt olyan egész szezonban, mint most. Sérült Osi, sérülten játszó Tuck, egyszemélyes D line, újonc LB-k, homály secondary...Asbee
Ezt aláíróm de Ti azért fejlődtetek év közben. Mi futás ellen az Eagles elleni első meccsig jók voltunk, utána fos volt minden. A secondary meg eh.... Pass rush sem volt megfelő ha levennéd a brutális Waret, .... sírni tudnék 😀Blevi
Kishaszi írta nemrég, hogy a Giants ellenfelei 6 ponttal többet szereztek, mint amennyit az O elért az alapszakaszban. 9-7-es mutatónál azért ez nem azt jelenti, hogy a Defense nagyban segítette az O-t.

Nem értem, hogy mi értelme van egyébként a vitának, több okból is felesleges összehasonlítani őket.
Eli egy kimondottan futásra alapozó csapatban játszott eddig az idényig Brady meg kumvára nem. Idén Elinak sokkal többet kellett passzolni, mindjárt kijött egy fantasztikus éve.
A GW driveokról annyit, szinte minden azzal kapcsolatos hsz-ben van pro és kontra érv mellette, úgyhogy az összehasonlítás így is értelmetlen.
Sokat számít az, hogy milyen D mellett kell irányítani. Ez sem egyforma a két csapatnál.
A körülöttük lévő felhajtás is teljesen más. TB-t folyamatosan elismerték, ő volt az NFL egyik, ha ne a legnagyobb sztárja. Eli 1/1-esként a draft trade mizériával, PM árnyékában, az idióta new yorki média nyomása alatt játszik régóta, úgy hogy a legtúlértékeltebb játékosnak tartották a ligában. Idén ráadásul a fél football világ az ő top qb nyilatkozatán röhögött egészen az idény végéig.
Brady egy isten amit nyomás alatt a zsebben művel, azt nem nagyon tudják utána csinálni. Eli viszont néha olyan meneküléseket csinál, amit szintén ritkán látni.
Az edzőik is teljesen mások Coughlin az egyik legkonzervatívabb hc a ligában, Belichikről ezt közel sem lehet elmondani.
Az NFC East nem idén, hanem a megelőző 4-5 évben a liga egyik (volt amikor a) legerősebb csoportja volt.

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. Egy a biztos mindkettő top qb, akik a csapatuk vezérei. Ne üljünk fel az amerikai média műbalhéinak. Peace

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintem semmi értelme ennek az egész Eli vs. Brady vitának. Eli és Brady is nagyon jó alapszakaszon van túl, szar védelemmel a "háta mögött" bevezette a csapatát a Play Offba és mindketten ott vannak ugye a SB-ba. Brady vitathatatlanul nagyobb "történelemmel" rendelkezik és idén az alapszakaszban 302 yardal volt jobb, mint Eli. DE! Az én elvakult Giantses szememben ettől függetlenül még Eli jobb irányító, mint Brady, mert ő a mi franchiseunk arca, a mi irányítónk, a mi vezérünk! A Pats fanok ezt nem véletlen gondolják másként, mert nekik meg Brady ugyan ez.

ui: Azért is jobb Eli, mint Brady, mert azt nyilatkozta 😛

(A 7 vereségnél sorban: A Skins ellen az első fordulóban kegyetlen szarul játszott az egész csapat. A Hawks ellen Eli majdnem végig vitte a GW drivot, csak 10 yardnál Cruz elcsúszott, beleütött a felé szálló labdába, ami INT lett és visszavitték TD-re. A 49ers ellen a már fentebb emlegetett zászló hiányzott az egyenlítéshez. Az Eagles ellen Young úgy döntött god módban játszik és végigviszi a GW driveot és a red zone play hívásunk katasztrófa volt. A NO ellen passzolt 400+ yard is kevés volt a kapott 49 pont miatt. És az újabb Skins elleni meccsen pedig tényleg Eli volt szar...)

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
tényleg feladom Brady a legjobb a 4. negyedben igazad van... Eli NFL rekordja semmiség... nem is értem, miért tartanak számon olyan rekordokat, amit nem Tom állította fel..csebi
Ki mondta hogy Brady jobb a negyedik negyedben? MErt én aztán nem. Azt mondom csupán, hogy a negyedik negyedes teljesítmény miatt nehogy már Eli jobbnak legyen kikiáltva mint Brady. Van sok olyan dolog amiben Eli jobb, de összességében szvsz nem kérdés melyikük a jobb. De látom nem fogjuk meggyőzni egymást.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
ja és Eli nem csak drive-t vezetett, hanem TD-t is osztott ki nem is egyet (tudod csinált ő most egy kis nfl rekordot, amire még Brady sem volt képes, de szóra sem érdemes, hogy megemlítsük...)csebi
Mellélőttél mert Brady a három vereségből 2szer megcsinálta a kulcs driveot. Arról tényleg nem ő tehet, hogy a Defense képes volt mindkétszer 2-3 perc alatt szopni egy driveot amivel kikaptunk. A Steelers ellen aláírom szar volt, de egy meccs belefér. Ha annyira istenkirály volt Manning miért kaptak ki 7szer? Mert, hogy a Pats 3 vereségénél azt tudtad előhozni, hogy Brady nem csinálta meg. Szóval ha a Pats kap ki, akkor Brady nem csinálja meg, de mi van a Giantssal és Elilal?FViktor93
tényleg feladom Brady a legjobb a 4. negyedben igazad van... Eli NFL rekordja semmiség... nem is értem, miért tartanak számon olyan rekordokat, amit nem Tom állította fel..

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Bele mehetünk ebben de Eli kb a Giants D#vel volt jobb Romonál ALAPSZAKASZról beszélek. Eli megérdemli a fényt amit kap mert idén vezére volt a Giantsnek. De Romonál nem csinált jobb alapszakaszt. Nem kívánok ebben jobban bele folyni nem látom sok értelmét.Blevi
Azért sajnos ez a defense sem volt olyan egész szezonban, mint most. Sérült Osi, sérülten játszó Tuck, egyszemélyes D line, újonc LB-k, homály secondary...Asbee
Ezt aláíróm de Ti azért fejlődtetek év közben. Mi futás ellen az Eagles elleni első meccsig jók voltunk, utána fos volt minden. A secondary meg eh.... Pass rush sem volt megfelő ha levennéd a brutális Waret, .... sírni tudnék 😀
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eli csúcsszar - emlékeim szerint - a második wash meccsen volt. a többi meccsen szétdroppolta magát 3 szezonra a wr corp, vagy máshogy döntöttek (wr és Eli) az option-ben
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
ja és Eli nem csak drive-t vezetett, hanem TD-t is osztott ki nem is egyet (tudod csinált ő most egy kis nfl rekordot, amire még Brady sem volt képes, de szóra sem érdemes, hogy megemlítsük...)csebi
Mellélőttél mert Brady a három vereségből 2szer megcsinálta a kulcs driveot. Arról tényleg nem ő tehet, hogy a Defense képes volt mindkétszer 2-3 perc alatt szopni egy driveot amivel kikaptunk. A Steelers ellen aláírom szar volt, de egy meccs belefér. Ha annyira istenkirály volt Manning miért kaptak ki 7szer? Mert, hogy a Pats 3 vereségénél azt tudtad előhozni, hogy Brady nem csinálta meg. Szóval ha a Pats kap ki, akkor Brady nem csinálja meg, de mi van a Giantssal és Elilal?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bele mehetünk ebben de Eli kb a Giants D#vel volt jobb Romonál ALAPSZAKASZról beszélek. Eli megérdemli a fényt amit kap mert idén vezére volt a Giantsnek. De Romonál nem csinált jobb alapszakaszt. Nem kívánok ebben jobban bele folyni nem látom sok értelmét.Blevi
Azért sajnos ez a defense sem volt olyan egész szezonban, mint most. Sérült Osi, sérülten játszó Tuck, egyszemélyes D line, újonc LB-k, homály secondary...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
😂 az egészbe bele keverik Romot egyesek, Ricsi utálja Őt is meg a 'boyst is... Mondjuk hozzátenném h ez volt Elitiláj első komoly éve az meg Bulgernek is volt egy. Örüljetek h ott vagytok, nem tudom minek kellett belerúgni Romoba egyet. Amúgy meg Romo jobb volt idén mint Cam, de nem kva mindegy kinek a 20. Altarnatívája jut be??? Sok sikert a döntőben. Megérdemlitek h ott vagytok.Blevi
Faragó Richárd " és akkor nézzük a Pro Bowl kereteket: Eli Manning ott van a Pro Bowl keretben, Tony Romo meg nem. De most őszintén szerinted nem érdemelné meg Romo jobban a Pro Bowl szereplést?"
Megy a meccs, Eli dob egy labdát, elkapó droppol: " Na most látod? És ő meg ott van a Pro Bowl keretben, Romo meg nem."csebi
Bele mehetünk ebben de Eli kb a Giants D#vel volt jobb Romonál ALAPSZAKASZról beszélek. Eli megérdemli a fényt amit kap mert idén vezére volt a Giantsnek. De Romonál nem csinált jobb alapszakaszt. Nem kívánok ebben jobban bele folyni nem látom sok értelmét.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem azt mondtam h nem volt egyáltalán jó éve ezen kívűl, de igazán jó nem volt. Elkapók dropja benne van a játékban. Elmondtam már több helyen hogy elismerem Elit és a teljesítményét. De ne hasonlítsuk egy 3x SB győztes MVP-hez. Romot nem értem igazából miért kellett bekostólni..,Blevi
Mer' aza menő

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Nem azt mondtam h nem volt egyáltalán jó éve ezen kívűl, de igazán jó nem volt. Elkapók dropja benne van a játékban. Elmondtam már több helyen hogy elismerem Elit és a teljesítményét. De ne hasonlítsuk egy 3x SB győztes MVP-hez. Romot nem értem igazából miért kellett bekostólni..,Blevi
nem Romot akartam bekóstolni, csak Ricsit kóstolom be...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
😂 az egészbe bele keverik Romot egyesek, Ricsi utálja Őt is meg a 'boyst is... Mondjuk hozzátenném h ez volt Elitiláj első komoly éve az meg Bulgernek is volt egy. Örüljetek h ott vagytok, nem tudom minek kellett belerúgni Romoba egyet. Amúgy meg Romo jobb volt idén mint Cam, de nem kva mindegy kinek a 20. Altarnatívája jut be??? Sok sikert a döntőben. Megérdemlitek h ott vagytok.Blevi
Faragó Richárd " és akkor nézzük a Pro Bowl kereteket: Eli Manning ott van a Pro Bowl keretben, Tony Romo meg nem. De most őszintén szerinted nem érdemelné meg Romo jobban a Pro Bowl szereplést?"
Megy a meccs, Eli dob egy labdát, elkapó droppol: " Na most látod? És ő meg ott van a Pro Bowl keretben, Romo meg nem."

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Nem azt mondtam h nem volt egyáltalán jó éve ezen kívűl, de igazán jó nem volt. Elkapók dropja benne van a játékban. Elmondtam már több helyen hogy elismerem Elit és a teljesítményét. De ne hasonlítsuk egy 3x SB győztes MVP-hez. Romot nem értem igazából miért kellett bekostólni..,
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
ja és Eli nem csak drive-t vezetett, hanem TD-t is osztott ki nem is egyet (tudod csinált ő most egy kis nfl rekordot, amire még Brady sem volt képes, de szóra sem érdemes, hogy megemlítsük...)csebi
Nyugi, már mindenki tudja. Eli>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Brady
Sokat hergeled magad, még ennél is nagyobb butaságokat fogsz írni.
(Ez a tufa QB mocskos módon simán megnyeri a meccset, nem csinál 10-15 pont előnynél GW drive-ot. Amikor meg kellett volna, akkor 1. az ellenfél FG-jával ért véget a meccs, 2. 19 másodperc alatt saját 22-ről képtelen volt rá, 3. 15 másodperc alatt saját 21-ről képtelen volt rá. Egy béna f@sz! Kikapott háromszor.
El nem tudom képzelni, hogy a nemcsak GW drive-okat vezető, de TD-ket osztó Eli hogy a pékbe tudott hétszer kikapni?!)
Brady-nek van azért egy unfinished business-e és most nem arra gondolok hogy kikaptak a Giants-tól, hanem hogy sajnos meg lehet kérdőjelezni mind3 gyűrű frankóságát a már elfelejtett spygate miatt. jót tenne - már csak emiatt is - ha nyerne még egyet. de nem most.vittore
Nos, részemről ennyi volt a Giants-topicban történő beszélgetés.tomi-tomi
amúgy vissza lehet nézni az egészt... Yooker annyit írt, hogy kinn USA-ban megy a vita, hogy Eli vagy Tom a jobb, páran megjegyeztük, hogy Eli a 4. negyedben idén jobb volt (ez tény)
de ti idejöttetek írogatni, hogy mit képzelünk mi...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
😂 az egészbe bele keverik Romot egyesek, Ricsi utálja Őt is meg a 'boyst is... Mondjuk hozzátenném h ez volt Elitiláj első komoly éve az meg Bulgernek is volt egy. Örüljetek h ott vagytok, nem tudom minek kellett belerúgni Romoba egyet. Amúgy meg Romo jobb volt idén mint Cam, de nem kva mindegy kinek a 20. Altarnatívája jut be??? Sok sikert a döntőben. Megérdemlitek h ott vagytok.Blevi
Te hány Giants meccset néztél utóbbi években? Sorozatban harmadik éve van 4000 yard felett. Oké, tavaly sok volt az INT, de abból 8-9 az elkapókon múlt. Simán elkapható labdát nem kapják el, felpattanik, ellenfél le is szedte. Két éve meg szerintem egyáltalán nem lehetett rá panasz.

Viszont ezt rohadtul unom már, hogy szinte mindig Eli a téma. Egy aranygyűrűje van már, most meglehet a második, idén ő viszi a csapatot, elmúlt években hozta amit kellett. Beleszarok, hogy elit QB-e vagy nem, már egy jó ideje nem Eli személye a központi kérdés a csapaton belül...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
csebi
L 1. vs Bills : 3 perccel a vége előtt TD passz Welkernek 31-31.
L 3. vs Giants: 1:20 -aé a vége előtt TD passz Gronknak. Megszereztük a vezetést.

Az,hogy a Defense onnan nem volt képes lehozni, nem az Ő sara.
Értem én,hogy Manning az irányítótok, és fényezitek ahol tudjátok. Mindenki azt teszi. Viszont ha minden áron olyan cipőt akarsz ráhúzni Brady-re ami nem az övő, akkor legalább nézz utána...undisputedly
L1: miért is vezetett a bills 31-24-re? nem azért, mert 24-24-nél Tom dobott egy int, amit TD-re vittek vissza?
A giants vereségben igazad van egyedül, de pl a steelers ellenit is azért nem hoztad be, mert belátod, hogy nem csinálta meg, amit meg lehetett volna...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
😂 az egészbe bele keverik Romot egyesek, Ricsi utálja Őt is meg a 'boyst is... Mondjuk hozzátenném h ez volt Elitiláj első komoly éve az meg Bulgernek is volt egy. Örüljetek h ott vagytok, nem tudom minek kellett belerúgni Romoba egyet. Amúgy meg Romo jobb volt idén mint Cam, de nem kva mindegy kinek a 20. Altarnatívája jut be??? Sok sikert a döntőben. Megérdemlitek h ott vagytok.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
ja és Eli nem csak drive-t vezetett, hanem TD-t is osztott ki nem is egyet (tudod csinált ő most egy kis nfl rekordot, amire még Brady sem volt képes, de szóra sem érdemes, hogy megemlítsük...)csebi
Nyugi, már mindenki tudja. Eli>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Brady
Sokat hergeled magad, még ennél is nagyobb butaságokat fogsz írni.
(Ez a tufa QB mocskos módon simán megnyeri a meccset, nem csinál 10-15 pont előnynél GW drive-ot. Amikor meg kellett volna, akkor 1. az ellenfél FG-jával ért véget a meccs, 2. 19 másodperc alatt saját 22-ről képtelen volt rá, 3. 15 másodperc alatt saját 21-ről képtelen volt rá. Egy béna f@sz! Kikapott háromszor.
El nem tudom képzelni, hogy a nemcsak GW drive-okat vezető, de TD-ket osztó Eli hogy a pékbe tudott hétszer kikapni?!)
Brady-nek van azért egy unfinished business-e és most nem arra gondolok hogy kikaptak a Giants-tól, hanem hogy sajnos meg lehet kérdőjelezni mind3 gyűrű frankóságát a már elfelejtett spygate miatt. jót tenne - már csak emiatt is - ha nyerne még egyet. de nem most.vittore
Nos, részemről ennyi volt a Giants-topicban történő beszélgetés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)