New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
ja és Eli nem csak drive-t vezetett, hanem TD-t is osztott ki nem is egyet (tudod csinált ő most egy kis nfl rekordot, amire még Brady sem volt képes, de szóra sem érdemes, hogy megemlítsük...)csebi
Nyugi, már mindenki tudja. Eli>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Brady
Sokat hergeled magad, még ennél is nagyobb butaságokat fogsz írni.
(Ez a tufa QB mocskos módon simán megnyeri a meccset, nem csinál 10-15 pont előnynél GW drive-ot. Amikor meg kellett volna, akkor 1. az ellenfél FG-jával ért véget a meccs, 2. 19 másodperc alatt saját 22-ről képtelen volt rá, 3. 15 másodperc alatt saját 21-ről képtelen volt rá. Egy béna f@sz! Kikapott háromszor.
El nem tudom képzelni, hogy a nemcsak GW drive-okat vezető, de TD-ket osztó Eli hogy a pékbe tudott hétszer kikapni?!)
Brady-nek van azért egy unfinished business-e és most nem arra gondolok hogy kikaptak a Giants-tól, hanem hogy sajnos meg lehet kérdőjelezni mind3 gyűrű frankóságát a már elfelejtett spygate miatt. jót tenne - már csak emiatt is - ha nyerne még egyet. de nem most.vittore
Nos, részemről ennyi volt a Giants-topicban történő beszélgetés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
csebi
L 1. vs Bills : 3 perccel a vége előtt TD passz Welkernek 31-31.
L 3. vs Giants: 1:20 -aé a vége előtt TD passz Gronknak. Megszereztük a vezetést.

Az,hogy a Defense onnan nem volt képes lehozni, nem az Ő sara.
Értem én,hogy Manning az irányítótok, és fényezitek ahol tudjátok. Mindenki azt teszi. Viszont ha minden áron olyan cipőt akarsz ráhúzni Brady-re ami nem az övő, akkor legalább nézz utána...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ja és sajnos Ricsi álma nem vált valóra: nem Romo ment Hawaira, hanem Cam Newton... bár ha jobban belegondolok, Romo jobban megérdemelné az SB döntőt, mint Eli...csebi
ezzel most nagyon mellé lőttél,nem nagyon van csapat amelyiket Ricsi jobban utál a Cowboysnál,Romoról nem is beszélve...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Brady-nek van azért egy unfinished business-e és most nem arra gondolok hogy kikaptak a Giants-tól, hanem hogy sajnos meg lehet kérdőjelezni mind3 gyűrű frankóságát a már elfelejtett spygate miatt. jót tenne - már csak emiatt is - ha nyerne még egyet. de nem most.vittore
ez a spygate dolog sztem olyan, hogy kb minden csapat csinálja, csak Belicheat egyszer lebukott vele...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
ja és sajnos Ricsi álma nem vált valóra: nem Romo ment Hawaira, hanem Cam Newton... bár ha jobban belegondolok, Romo jobban megérdemelné az SB döntőt, mint Eli...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Brady-nek van azért egy unfinished business-e és most nem arra gondolok hogy kikaptak a Giants-tól, hanem hogy sajnos meg lehet kérdőjelezni mind3 gyűrű frankóságát a már elfelejtett spygate miatt. jót tenne - már csak emiatt is - ha nyerne még egyet. de nem most.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
defense olvasás + play áthívás mutatója kinek mennyi? 😂vittore
abban Mcnabb a legjobb úgy hallottam!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Brady-nek meg a felesége híresebb!vadibandi
hát akkor egyértelmű,hogy egyformán jók...

két hét múlva megtudjuk ki a jobb QB azon a napon... ez kb olyan vita mint a ki legjobb kapusJanek
Figyeljetek, ez bizonyos szempontok alapján eleve értelmetlen...
Brady érdemeit jelenleg nem lehet egy lapon emilteni Manningével és ezzel vitatkozni nem is lehet, hiába akartok.
Eli fiatalabb, van neki még ideje, hogy elérje azt a szintet amit Tom képvisel és képviselt, valamint amit elért, de jelenleg a pályafutásuk alapján egyértelműen Brady felé dől a mérleg nyelve.gravedigger
nem egész pályafutásról van szó, hanem az idei évről, és kb csak azt akarjuk bebizonyítani, hogy ellentétben, amit Ricsiék szajkóznak Eli igenis odaért, ahova tette magát (top 5 QB), plusz 4. negyedben sokkal inkább clutch, mint Tom

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Jó hogy erre valaki végre rámutatottgravedigger
mi hibánk, hogy vigyáztunk a labdára, a niners meg nem? arról nem is beszélünk, hogy első TD-nél Vernon lába kinn volt egyértelműen, de már megint ellenünk ítéltek...
amúgy sztem Eli azért nem játszott akkora hatalmasat, két int-et is niners védő mentett meg nekünk...
GW drive a legtúlértékeltebb stat???? ja gondolom... Brady is volt, hogy 4. negyedben X-nél int ret TDt dobott, vagy mínusznál összehozott egy safetyt... Eli idén meg kb 1szer vagy 2szer nem hozta a GW drivet (abból az egyik a frisco ellen volt, mikor egyértelmű büntit nem dobtak az utolsó pass playnél...) én azért örülök, hogy az egyik leginkább clutch irányító nálunk van
nektek meg Cundiff ajándékozta oda a győzelmet btw...
szerk.: félig, hogy lehet GW drivet levezetni egy elvesztett meccsen? 😀csebi
Igen a legtúlértékeltebb stat. Attól nem lesz valaki jó, hogy sok GW driveot vezetett, mert akkor ennyi erővel Tebow a best. Igen Eli nem játszott nagyot. Piszok nagy mázlija volt, hogy a niners védők egymást ütötték el. Brady idén nem vezetett annyi GW driveot, mint Eli, de nem azért mert rosszabb nála hanem mert nem volt rá szükség. De amikor kellet megcsinálta. Félig GW driveot meg úgy lehet csinálni ahogy csinálta ellenetek Brady. Ő megtette amit kellet vezetett a végén egy TD driveot, arról ő nem tehet, hogy a D nem bírt ki 2 percet.
Amúgy meg a GW driveon kívül semmi oylat nem olvastam ami alapján Bradynél jobb lenne Manning.FViktor93
nem mindig csinálta meg Brady, ezt írtam fentebb is... sőt a 3 vereségnél egyszer sem pedig kellett volna...
ja és Eli nem csak drive-t vezetett, hanem TD-t is osztott ki nem is egyet (tudod csinált ő most egy kis nfl rekordot, amire még Brady sem volt képes, de szóra sem érdemes, hogy megemlítsük...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Híresebb a testvére is!Janek
Brady-nek meg a felesége híresebb!vadibandi
hát akkor egyértelmű,hogy egyformán jók...

két hét múlva megtudjuk ki a jobb QB azon a napon... ez kb olyan vita mint a ki legjobb kapusJanek
Figyeljetek, ez bizonyos szempontok alapján eleve értelmetlen...
Brady érdemeit jelenleg nem lehet egy lapon emilteni Manningével és ezzel vitatkozni nem is lehet, hiába akartok.
Eli fiatalabb, van neki még ideje, hogy elérje azt a szintet amit Tom képvisel és képviselt, valamint amit elért, de jelenleg a pályafutásuk alapján egyértelműen Brady felé dől a mérleg nyelve.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
defense olvasás + play áthívás mutatója kinek mennyi? 😂
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Híresebb a testvére is!Janek
Brady-nek meg a felesége híresebb!vadibandi
hát akkor egyértelmű,hogy egyformán jók...

két hét múlva megtudjuk ki a jobb QB azon a napon... ez kb olyan vita mint a ki legjobb kapus

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Híresebb a testvére is!Janek
Brady-nek meg a felesége híresebb!




több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Híresebb a testvére is!

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szvsz a legtúlértékeltebb stat a GW drive. Arról nem Brady tehet, hogy a negyedik negyedre általában meg volt a meccs. Amikor meg nem, akkor levezetett egy GW driveot. Pl Cowboys,Giants félig, vagy most a Ravens ellen. Tény, hogy Brady szarul játszott a Ravens ellen, de azért mégiscsak a liga legjobb Dje volt az ellenfél. A másik meg, hogy én olyan nagyon nagy játékot nem láttam Manningtől a niners ellen.
Mindenki a szerencséről beszél a Pats kapcsán. A Giantsnek talán nem volt? 10 pontot ajándékozott oda Williams a két labdavesztésével.FViktor93
Jó hogy erre valaki végre rámutatottgravedigger
mi hibánk, hogy vigyáztunk a labdára, a niners meg nem? arról nem is beszélünk, hogy első TD-nél Vernon lába kinn volt egyértelműen, de már megint ellenünk ítéltek...
amúgy sztem Eli azért nem játszott akkora hatalmasat, két int-et is niners védő mentett meg nekünk...
GW drive a legtúlértékeltebb stat???? ja gondolom... Brady is volt, hogy 4. negyedben X-nél int ret TDt dobott, vagy mínusznál összehozott egy safetyt... Eli idén meg kb 1szer vagy 2szer nem hozta a GW drivet (abból az egyik a frisco ellen volt, mikor egyértelmű büntit nem dobtak az utolsó pass playnél...) én azért örülök, hogy az egyik leginkább clutch irányító nálunk van
nektek meg Cundiff ajándékozta oda a győzelmet btw...
szerk.: félig, hogy lehet GW drivet levezetni egy elvesztett meccsen? 😀csebi
Igen a legtúlértékeltebb stat. Attól nem lesz valaki jó, hogy sok GW driveot vezetett, mert akkor ennyi erővel Tebow a best. Igen Eli nem játszott nagyot. Piszok nagy mázlija volt, hogy a niners védők egymást ütötték el. Brady idén nem vezetett annyi GW driveot, mint Eli, de nem azért mert rosszabb nála hanem mert nem volt rá szükség. De amikor kellet megcsinálta. Félig GW driveot meg úgy lehet csinálni ahogy csinálta ellenetek Brady. Ő megtette amit kellet vezetett a végén egy TD driveot, arról ő nem tehet, hogy a D nem bírt ki 2 percet.
Amúgy meg a GW driveon kívül semmi oylat nem olvastam ami alapján Bradynél jobb lenne Manning.
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
szerk.: félig, hogy lehet GW drivet levezetni egy elvesztett meccsen? 😀csebi
Pl.: 20 másodpercel a meccs vége előtt egy driveból TD-t szerzel. Átveszitek a vezetést, de a 20 mp alatt bekap egy nagy playt a védelem amivel a másik csapat megnyeri a meccset. Te megtettél mindent ez szinte minden esetben GW drive. Arról már nem tehetsz, hogy 20 secet nem bírt ki a védelem. Persze az elnevezés ettől függetlenül hülyeség.
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A mi hibánk, hogy Cundiff kihagyta? Meg azzal csak az egyenlítés van meg, a meccset még nem nyerik meg vele.

De egyébként tök mindegy, hogy Williams ajándékozott 10 pontot vagy nem, mert a Pats elleni meccs teljesen más. Nektek a 49ers borzasztó matchup volt szerintem, míg mi elég jók vagyunk nektek. Két dolog lehet a vesztetek. Ha Brady kifog valami baromi jó napot és a fal is megvédi illetve, ha a futásunkat nem bírjátok megfogni. Minden más esetben szerintem ti nyeritek a meccset.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Szvsz a legtúlértékeltebb stat a GW drive. Arról nem Brady tehet, hogy a negyedik negyedre általában meg volt a meccs. Amikor meg nem, akkor levezetett egy GW driveot. Pl Cowboys,Giants félig, vagy most a Ravens ellen. Tény, hogy Brady szarul játszott a Ravens ellen, de azért mégiscsak a liga legjobb Dje volt az ellenfél. A másik meg, hogy én olyan nagyon nagy játékot nem láttam Manningtől a niners ellen.
Mindenki a szerencséről beszél a Pats kapcsán. A Giantsnek talán nem volt? 10 pontot ajándékozott oda Williams a két labdavesztésével.FViktor93
Jó hogy erre valaki végre rámutatottgravedigger
mi hibánk, hogy vigyáztunk a labdára, a niners meg nem? arról nem is beszélünk, hogy első TD-nél Vernon lába kinn volt egyértelműen, de már megint ellenünk ítéltek...
amúgy sztem Eli azért nem játszott akkora hatalmasat, két int-et is niners védő mentett meg nekünk...
GW drive a legtúlértékeltebb stat???? ja gondolom... Brady is volt, hogy 4. negyedben X-nél int ret TDt dobott, vagy mínusznál összehozott egy safetyt... Eli idén meg kb 1szer vagy 2szer nem hozta a GW drivet (abból az egyik a frisco ellen volt, mikor egyértelmű büntit nem dobtak az utolsó pass playnél...) én azért örülök, hogy az egyik leginkább clutch irányító nálunk van
nektek meg Cundiff ajándékozta oda a győzelmet btw...
szerk.: félig, hogy lehet GW drivet levezetni egy elvesztett meccsen? 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szvsz a legtúlértékeltebb stat a GW drive. Arról nem Brady tehet, hogy a negyedik negyedre általában meg volt a meccs. Amikor meg nem, akkor levezetett egy GW driveot. Pl Cowboys,Giants félig, vagy most a Ravens ellen. Tény, hogy Brady szarul játszott a Ravens ellen, de azért mégiscsak a liga legjobb Dje volt az ellenfél. A másik meg, hogy én olyan nagyon nagy játékot nem láttam Manningtől a niners ellen.
Mindenki a szerencséről beszél a Pats kapcsán. A Giantsnek talán nem volt? 10 pontot ajándékozott oda Williams a két labdavesztésével.FViktor93
Jó hogy erre valaki végre rámutatott
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szvsz a legtúlértékeltebb stat a GW drive. Arról nem Brady tehet, hogy a negyedik negyedre általában meg volt a meccs. Amikor meg nem, akkor levezetett egy GW driveot. Pl Cowboys,Giants félig, vagy most a Ravens ellen. Tény, hogy Brady szarul játszott a Ravens ellen, de azért mégiscsak a liga legjobb Dje volt az ellenfél. A másik meg, hogy én olyan nagyon nagy játékot nem láttam Manningtől a niners ellen.
Mindenki a szerencséről beszél a Pats kapcsán. A Giantsnek talán nem volt? 10 pontot ajándékozott oda Williams a két labdavesztésével.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azért mert Bradynek volt egy szarabb meccse, nem leszünk esélyesek.

A Gronkowski, Hernandez, Welker sor még mindig ott tud minket támadni ahol a leginkább sebezhetők vagyunk (ha szembekerülnek egyedül valamelyik safetyvel). Ha Wilfork akkorát játszik mint most akkor lehet annyi futójátékunk sem lesz, mint a héten + amennyire ergya a fal, még rá is omolhatnak Elira.

Elég kiegyenlített lesz, szerintem ez is a turnovereken fog múlni. Így teljesen kiszámíthatatlan.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
sztem idén elfogultság nélkül lehet tehát mondani hogy Eli >> Bradyyooker
Helyes. Ez a PO úgyis arról szól, hogy a jobb QB-k hullanak el. 😛 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az idei PO-ban mindenképpen. Meg amúgy is clutch inkább, mint Brady.szaba
Nem csak a rájátszásról beszéltünk, az idei volt Brady pályafutásának egyik legjobb szezonja, annak ellenére hogy már van neki 3 gyűrűje 😊 És igen Eli egy hatalmas QB, sokkal jobban szimpatizálom mint mondjuk a testvérét, és igen, nagyon jó clutch helyzetekben, de ettől még nem állhatja meg a helyét az a kijelentés hogy főleg idén jobb mint Brady, aki 5000 yard felett passzolt, és beállitotta az NFL legtöbb Play Off győzelmét jelző rekordot, amit egy bizonyos Joe Montana tartott.

Ez az éb Brees-től volt hangos, de ha mi nyerjük a Super Bowl-t akkor mindneki úgy fog rá emlékezni hogy ez bizon Tom Brady éve, és nem a Super Bowl miatt 😊gravedigger
1.Eli sem volt túl messze az 5000-től idén...
(egyébként elég túlértékelt stat ez amúgy)
2. ős is döntött rekordot ( legtöbb passzolt TD a 4. negyedben ! )
3. 5 GW driveja volt idén !
4. sokkal többször bizonyított szorult helyzetben mint Brady
( mondjuk többször is voltunk szorult helyzetben mint ti.. 😛 )

sztem idén elfogultság nélkül lehet tehát mondani hogy Eli >> Bradyyooker
Elfogadom a véleményt, részemről be is fejeztem ezt a vitát 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Miben ? 😊

( csak hozzáteszem hogy egyáltaln nem áll szádékomban bárkivel is összeveszni, tiszteletben tartom mindnekinek a véleményét és el is fogadom, még mielőtt valaki kötekedésnek venné )gravedigger
Az idei PO-ban mindenképpen. Meg amúgy is clutch inkább, mint Brady.szaba
Nem csak a rájátszásról beszéltünk, az idei volt Brady pályafutásának egyik legjobb szezonja, annak ellenére hogy már van neki 3 gyűrűje 😊 És igen Eli egy hatalmas QB, sokkal jobban szimpatizálom mint mondjuk a testvérét, és igen, nagyon jó clutch helyzetekben, de ettől még nem állhatja meg a helyét az a kijelentés hogy főleg idén jobb mint Brady, aki 5000 yard felett passzolt, és beállitotta az NFL legtöbb Play Off győzelmét jelző rekordot, amit egy bizonyos Joe Montana tartott.

Ez az éb Brees-től volt hangos, de ha mi nyerjük a Super Bowl-t akkor mindneki úgy fog rá emlékezni hogy ez bizon Tom Brady éve, és nem a Super Bowl miatt 😊gravedigger
1.Eli sem volt túl messze az 5000-től idén...
(egyébként elég túlértékelt stat ez amúgy)
2. ős is döntött rekordot ( legtöbb passzolt TD a 4. negyedben ! )
3. 5 GW driveja volt idén !
4. sokkal többször bizonyított szorult helyzetben mint Brady
( mondjuk többször is voltunk szorult helyzetben mint ti.. 😛 )

sztem idén elfogultság nélkül lehet tehát mondani hogy Eli >> Brady
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Rohadtul de lehet. Eli >> Brady.szaba
Miben ? 😊

( csak hozzáteszem hogy egyáltaln nem áll szádékomban bárkivel is összeveszni, tiszteletben tartom mindnekinek a véleményét és el is fogadom, még mielőtt valaki kötekedésnek venné )gravedigger
Az idei PO-ban mindenképpen. Meg amúgy is clutch inkább, mint Brady.szaba
Elinak nagyon komoly szezonja volt, senki sem vitatja, hogy elit. Sőt valószínűleg clutchabb is mint Brady, de ez azért is lehet, mert neki több lehetősége volt erre, mint Bradynek, nehogymár azért is Brady legyen a hibás, mert a 4. negyedek végére nem vagyunk hátrányban... Amikor abban voltunk akkor ő speciel a Giants ellen clutch volt és megcsinálta a TD-t, de Eli is clutch volt.
Playoffról meg: Elinak volt 3 jó meccse, Bradynek volt egy nagyon jó és egy nagyon rossz, ez valóban Manning felé billenti a mérleget, de azért ne tegyünk úgy, mintha csak a Ravens meccs lett volna a playoffban.
Lehet Manninget hasonlítani Bradyhez, jobb Manning eddig a playoffban, mint Brady, ezt is mondhatjuk, de azért az, hogy a szezonban jobb volt az minimum kérdéses


http://insidehandoff.com/