NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nekem spec 25.-én Államvizsga van, úgyhogy kicsit ki vagyok borulva 😐
de azért olvastam egy-két cikket, megy a szájkarate pl.: Raji szerint nem túl jó az O-lineunk...
Majd meglátjuk 😊ironroy
Ebben szerintem ki tudunk egyezni a kisbolygóval. :]

Igazából szerintem lassan mindent megírtunk amit idén meglehetett, most már a draft meg minden egyéb nagyon függ attól hogy meddig jutunk. :] Látható hogy azok a topicok pörögnek ahol már offseason / edzőkeresés van, illetve a Denver Tebows.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mi ez a hallgatás a fórumon???

Vihar előtti csend vagy vizsgaidőszak?G-men
Nekem spec 25.-én Államvizsga van, úgyhogy kicsit ki vagyok borulva 😐
de azért olvastam egy-két cikket, megy a szájkarate pl.: Raji szerint nem túl jó az O-lineunk...
Majd meglátjuk 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azért én csak írok egy gyors jelentést a sérültekről: Ross rendben lesz, Ware már nem biztos. A többiek ugyanúgy vannak, mint egy héttel ezelőtt.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mi ez a hallgatás a fórumon???

Vihar előtti csend vagy vizsgaidőszak?
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
A futásokkal egyébként érdemes külön is foglalkozni, mert kb ennek van a legnagyobb szerepe abban, h ekkorát javult a csapatteljesítmény, mind támadó, mind védő oldalon. Az alapszakasz nagy részében mind futásban, mind futás ellen rendkívül szarok voltunk, aztán éppen a GB elleni meccsen történt a fordulat amikor is ők 89yardot futottak 3,2y/carry átlaggal, mi meg 100at 5,0-val. Ez köszönő viszonyban nem volt az addigi eredményeinkkel és egyből sikerült a legerősebb csapat fölé nőnünk játékban, asszem arra a meccsre tényleg kijelenthető, h a bírók vették el tőlünk a győzelmet.
Ezután sikerült állandósítanunk ezt a formát, az utolsó 4 meccsünkön 85,2yardot kaptunk meccsenként 3,3as átlaggal, míg mi 121y/meccs-et produkáltunk 4,6-os átlaggal.
Az is eléggé nyilvánvaló, h nem Jacobs és Bradshaw lett egyszer csak jobb futó (bár egyértelmű, h mindkettőnek javult azért a formája), hanem döntően az OL (ill a másik oldalon a DL és az LB sor) az ami összeállt.
Enélkül esélytelenek lettünk volna még az Atlanta ellen is, nemhogy egy GB v NO párossal szemben, viszont ha ezt tudjuk folytatni akkor abból simán lehet még SB is.

A pass-rushon nem fog múlni semmi, mert az biztos, h erős lesz. Így h mind3 elit DE jó formába lendült nem fogja tudni a GB OL sem megtartani őket ebben biztos vagyok, egyedül a Saints OL az akit képesnek tartok erre, de azért ellenük sem ugyanolyan lenne a meccs képe, mint az alapszakasz meccsünkön amikor Osi nem játszott, Tuck pedig csak lézengett a pályán a sérülései miatt.
Ettől függetlenül Rodgers és az egész GB offense van olyan jó, h meg tudjon verni minket még így is, de h nem lesz könnyű dolguk az szinte biztos. Ráadásul az ő deffense-ük viszont éppen ellenkező előjeleket mutat, kifejezetten gyengének tűnnek, különösebb pass-rush nélkül, úgyh ha az offense hozza azt az átlagot amit idén produkált akkor az elég lehet ellenük simán.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
valahogy egyszerűen nemtudok betelni ezzel a Cruz gyerekkel!Igazi siker story az övé, a nj-i gettóból kikerülve...
http://www.nfl.com/features/the-season-2011/episode-19?module=HP11_content_stream
Cruz control :cool:ironroy
Nekem is nagy kedvencem lett! Durva h ilyen szintű udfa tehetséget sikerült találnunk, aki ráadásul tényleg szimpatikus gyerek!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A passrush fog dönteni érzésem szerint, meg hogy a bírók hogy viszonyulnak a holding paneltykhez. Már az előző meccsen is volt olyan jelenet, ahol Rodgers teljesen kiesett a ritmusból és úgy dobált félre (ebből lettek a droppok), mintha épp a nyakán lennének, pedig nem volt sehol a rush. Ha sikerül kibillenteni megint, akkor meglehet.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Szerintem ha5 sack alatt lesz a meccs részetekről akkor úszott a game de ha Rodgerset 5-nél töbször sackelitek akkor pazar W is lehet belőle!
Saints Gigant NFC döntő nem nézne ki rosszul

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Hypofx 310
valahogy egyszerűen nemtudok betelni ezzel a Cruz gyerekkel!Igazi siker story az övé, a nj-i gettóból kikerülve...
http://www.nfl.com/features/the-season-2011/episode-19?module=HP11_content_stream
Cruz control :cool:ironroy
😊 Igen nagyon szimpatikus, nekem ok biztos mert elfogult vagyok de nagyobb dolog az ove mint TEBOW.
Én is tegnap megnéztem mégegyszer a GB elleni meccset, és szerintem van bőven esély megfogni őket, egy biztos hozni kell a driveokat, nem lehet hagyni hogy elhuzzanak mert akkor vege.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem alapozhatunk a futásra, mert végre úgy tűnik megy a dolog, persze nyilvánvalóan más meccs lesz, mint a Falcons ellen, de végre volt komolyabb futójátékunk és ez mindenképp pozítiv, nagyon bízok Bradshaw-ban, egy olyan megérzésem van, hogy kulcsfontosságú lehet az ő játéka vasárnap.. 😀
Rogerssel kapcsolatban, meg remélem lesz 1-2 sack és akkor el megy a kedve kimozdulni a zsebből XD
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
valahogy egyszerűen nemtudok betelni ezzel a Cruz gyerekkel!Igazi siker story az övé, a nj-i gettóból kikerülve...
http://www.nfl.com/features/the-season-2011/episode-19?module=HP11_content_stream
Cruz control :cool:
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Az tényleg óriási plussz lenne ha ezt a kiváló passzjátékot egy vasárnapihoz hasonló futás támogatná a GB ellen is mert az alapszakaszban már a kifejezetten gyenge futójátékkal is elvoltunk azért ellenük!


Az ő támadóiktól már nem nagyon várható ilyen "extra" az alapszakaszhoz képest sztem.Ettől függetlenül a D teljesítménye lesz a döntő !Passzokat nyilván fogunk nyelni szépen , de ha a nyomás alól nem hagyjuk menekülni Rogerst és nem hagyjuk futni akkor lesz komoly esély.
Mert hiába redukáljuk le a passzait ha akkora terület marad ahol tud futkározni , akkor ő azt simán megoldja majd.
Most jól jöhet a Vick elleni tapasztalat...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vasárnap meccsidőpontra -7 fok az előrejelzés a Lambeau Field-re, hóesés egyelőre nem várható. Jó lesz ez!G-men
Nektek a minél nagyobb szél, minél hidegebb feküdne, szóval lehet szurkolni a lehűlésnek még 😀.Deny
Ezt így azért nem lehet kijelenteni, most olyan jó formába lendültünk mi is, h az irreális időjárási körülmények nem feltétlen kedveznének nekünk. Legyen csak normális idő és lássuk, h ki a jobb 😊Szesze
Persze, túloztam, de egy szeles időben inkább az alapból passzokra épülő Packers offense szívhat. Mondjuk vannak kétségeim, hogy megismétli-e RB párosotok múlt heti teljesítményét, de még így is inkább a ti futójátékotokat tartom a jobbnak, mint a Green Bayét. Pedig félek a Packers futójátékra való beszólástól, tavaly a wild card körben minket szívattak ezzel már széjjel.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Vasárnap meccsidőpontra -7 fok az előrejelzés a Lambeau Field-re, hóesés egyelőre nem várható. Jó lesz ez!G-men
Nektek a minél nagyobb szél, minél hidegebb feküdne, szóval lehet szurkolni a lehűlésnek még 😀.Deny
Ezt így azért nem lehet kijelenteni, most olyan jó formába lendültünk mi is, h az irreális időjárási körülmények nem feltétlen kedveznének nekünk. Legyen csak normális idő és lássuk, h ki a jobb 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Brandon Jacobs miért nem szerepelt eddig a Pro Bowl-on?Béczkó
mert sosem volt olyan jó szezonja ami ezt indokolta volna 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vasárnap meccsidőpontra -7 fok az előrejelzés a Lambeau Field-re, hóesés egyelőre nem várható. Jó lesz ez!G-men
Nektek a minél nagyobb szél, minél hidegebb feküdne, szóval lehet szurkolni a lehűlésnek még 😀.
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Brandon Jacobs miért nem szerepelt eddig a Pro Bowl-on?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk JPP azt mondta garantálja a győzelmet, de sebaj a játék mellett majd nyilatkozni is megtanul.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 001
Vasárnap meccsidőpontra -7 fok az előrejelzés a Lambeau Field-re, hóesés egyelőre nem várható. Jó lesz ez!G-men
A 2008-as -18 fokhoz képest ez kánikula lesz 😀
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnap meccsidőpontra -7 fok az előrejelzés a Lambeau Field-re, hóesés egyelőre nem várható. Jó lesz ez!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Aki a Ryan-érában legyőzte a Falconst a PO-ban SB-ba jutott 😉 1ébként vmelyik nap jutott eszembe h sokban hasonlítotok a 2008-as Cardsra: korábbi SB-győztes QB, rájátszásra feléledő futójáték, elit WR-sor, Antrel Rolle, ...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Újra megnéztem a meccset és megint beigazolódott az alaptétel, h ha jó a falad akkor jó a csapatod. Az OL (elsősorban McKenzie és Baas) gyengébben kezdett, így az első negyedben nem is tudtunk érdemben támadni. A második negyedtől viszont elkezdtek dominálni, a második félidőre pedig elképesztően jól játszott már mindenki a falból. Boothe-t külön ki kell emelni, ahhoz képest h ő kiegészítő ember, iszonyat jól játszott végig. Ki a franc gondolta volna erről a nagyseggű fasziról, h ennyire hasznos játékos lesz belőle 😊 (kissé hasonlítható ő Seuberthez egyébként). A jó OLnek köszönhetően egyből lett kurva jó futójáték is (mondjuk Jacobs és Bradshaw is kurva jó napot fogott ki) a passz pedig eddig is legalább így ment, itt még pár drop is belefért.
A DL pedig az első perctől az utolsóig tökéletesen játszott, de ami még meglepőbb, h ez nem csak rájuk igaz, hanem kivétel nélkül az egész védelemre. Gyakorlatilag senki nem vétett egyetlen hibát sem az egész meccsen, hihetetlen tényleg 😊
Egészen biztos vagyok abban, h ezzel a játékkal bárkit megvertünk volna vasárnap. Az egyetlen kérdés, h meg tudjuk-e ezt ismételni még háromszor 😊 Nyilván nem lesz egyszerű, de az utóbbi meccsek alapján asszem teljes joggal lehetünk bizakodók.
Pár hete még kinevettem volna magam, ha ilyet mondok, de jelenleg minimum 50% esélyt adok magunknak a GB ellen még idegenben is.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
rendben ! győzött a józan ész ! 😉
akkor 9-kor !
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Meccsünkre széjjel lenne mindenki 😀Asbee
majd meglátjuk ! 😂

amúgy nekem 1 meccses fogyasztás is beütött vasárnap , ha ezt még megduplázom...:cool:yooker
úgyis 9-re van foglalva asztal a végét együtt "izguljuk" átcsebi
Én is az egymeccses fogyasztás mellett vagyok. Így, hogy 1 órával a kezdés előtt találkozunk, megfelelő hangulatba lehet kerülni a meccsre. (tartok tőle amúgy, hogy jónéhány bírói ítélet felhúzza majd az agyamat)

Yookerhez hasonlóan én sem voltam top formában tegnap, úgy rendesen zsibbadt az agyam. Mikor hazaértem meccsünk után, elkezdtem nézni a Denver-Pittsburgh meccset, egyszercsak a kezembe került egy párna, a következő kép, amire emlékszem, hogy a 3. negyed vége felé felébredek. Húztam is az ágyamba...
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Mivel vasárnap van meccs ugye a miénk előtt is , ha van rá
érdeklődés összevonhatnánk a kettőt !??

asszem Texans vs. Ravens lesz 19.00-tólyooker
Meccsünkre széjjel lenne mindenki 😀Asbee
majd meglátjuk ! 😂

amúgy nekem 1 meccses fogyasztás is beütött vasárnap , ha ezt még megduplázom...:cool:yooker
úgyis 9-re van foglalva asztal a végét együtt "izguljuk" át

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.