NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem is elég lesz a saját meccsünk, mert a végén nem tudnánk kiélvezni a győzelmünket a Lambeau-n 😀 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Mivel vasárnap van meccs ugye a miénk előtt is , ha van rá
érdeklődés összevonhatnánk a kettőt !??

asszem Texans vs. Ravens lesz 19.00-tólyooker
Meccsünkre széjjel lenne mindenki 😀Asbee
majd meglátjuk ! 😂

amúgy nekem 1 meccses fogyasztás is beütött vasárnap , ha ezt még megduplázom...:cool:
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mivel vasárnap van meccs ugye a miénk előtt is , ha van rá
érdeklődés összevonhatnánk a kettőt !??

asszem Texans vs. Ravens lesz 19.00-tólyooker
Meccsünkre széjjel lenne mindenki 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Mivel vasárnap van meccs ugye a miénk előtt is , ha van rá
érdeklődés összevonhatnánk a kettőt !??

asszem Texans vs. Ravens lesz 19.00-tól
több mint 12 éve
Hypofx 310
Azért kicsit izgultam, pont emiatt fizettem be a Game Pass Playoff subscriptionst😊
Most nézegettem a régebbi meccseket jó az a dolog nem olcsó de jó látni a meccseket. Hajrá fiúk.

több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Hatalmas grat a srácoknak, Titeket pedig nagyon irigyellek közös meccsnézésért, biztos hatalmas volt a hangulat 😂
Nekem a hétvége tuti kimarad :/ , mert hétfőn meló, de lélekben veletek leszek.

Amúgy már szedem le a meccset, megy a gyűjteménybe, a remélhetőleg nem túl közeli ínséges időkre....
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Blackburn mondjuk tegnap nagyon pörgött, talán az egyik legtöbb tackle-t is csinálta.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
A sérülések idén is komoly faktort képeznek. Nem akarom Tebowék teljesítményét lekicsinyíteni, de a Steelers főleg Clark, Kiesel és Mendenhall hiánya meg BB sérülése miatt kapott ki szerintem. Egyszerűen nem bírták el a hiányukat.
És pont ez volt nálunk is. Az alapszakaszban sokat szidtuk Fewellt, de nem csak az ő sara volt a D# gyenge teljesítménye. Az igaz, hogy neki is váltania kellett a szezon végére, de ezt szerintem kényszerből csinálta .Osi és Tuck hiányát, meg a rookiek jelenlétét nem lehetett kompenzálni. És azért többek között a Saints, Packers, Eagles offense mérte meg a csapatot. Nem számítom ide a Skins, azt nem tudom hova tenni. Ugyan ezt látom a futásunknál is AB sérülése, még talán Baas (tegnap jól nyomta végre) sérülése is komoly hátrányt jelentettek. Tegnap nagyon jól látszott, hogy nem voltunk annyira rákényszerítve a big playekre azzal, hogy MM is, Ballard is egészséges és a második negyedtől nagyon magabiztos volt az O#.
Az nagyon biztató, hogy mindenki egészséges mostanra. A legjobbkor van mindenki a fedélzeten.
Úgy gondolom, hogy bár a sérülések részei a sportnak, de idén látszott meg az leginkább, hogy egy-egy játékos kiesése mennyire ellehetetleníti a kialakított játékrendszert. Fewell jó edző, ezt már tavaly is bizonyította, idén egyszerűen nem volt szerencséje a sérülésekkel. Szidtuk a four men rusht, (jó gyakran 3), de ha mindenki a rendelkezésére áll, akkor blitzek nélkül is tudunk komoly nyomást kialakítani, amely elég segítség lehet a secnek. És akkor működik a kialakított rendszer.
Azt még nem tudom pontosan mitől javultunk fel ennyire a futás ellen, mert Blackburn nem akkora playa, hogy ettől ugrásszerűen javultunk. Talán Williams és Kiwi kezdenek egyre jobban belejönni, nem tudom.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 083 — Giants fan
http://www.giants.com/media-vault/videos/Postgame-Locker-Room-Celebration/0e5bd8ce-e856-4878-9772-5eff488de686 menni és menni előre!ironroy
azért Coughlin nem túl erős ezekben a postgame beszédekben az kijelenthető 😊Szesze
ha nem mindig ugyanazokat a kifejezéseket használná ... 😀csebi
... akkor is szar lenne, de így pláne 😊
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
http://www.giants.com/media-vault/videos/Postgame-Locker-Room-Celebration/0e5bd8ce-e856-4878-9772-5eff488de686 menni és menni előre!ironroy
azért Coughlin nem túl erős ezekben a postgame beszédekben az kijelenthető 😊Szesze
ha nem mindig ugyanazokat a kifejezéseket használná ... 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nehogy kiderüljön hogy Coughlin egy lusta szar és tényleg csak akkor melózik, amikor már durván ki akarják rúgni 😊

a viszony továbbra sem haveri vele, a punter kb úgy gratulált neki a meccs végén, mint vmi sakkmeccs végén. persze valószínűleg nem sokat találkoznak, szóval lehet, hogy csak odament bemutatkozni 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 083 — Giants fan
http://www.giants.com/media-vault/videos/Postgame-Locker-Room-Celebration/0e5bd8ce-e856-4878-9772-5eff488de686 menni és menni előre!ironroy
azért Coughlin nem túl erős ezekben a postgame beszédekben az kijelenthető 😊
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Egyre több helyen olvasom, hogy a tavalyi GB-re hasonlítunk. Ők is tele voltak sérülésekkel, de a szezon végére összeálltak.Egyre jobb és jobb teljesítményt nyújtottak, tökéletes formaidőzítéssel. Majd a második hétvégén mentek az NFC Nr. 1-hoz. A többit meg már tudjuk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na hazaérkeztem, torokfájás megmaradt, de sebaj 😂 Salandernek még egyszer köszi a szállást! Remélem minél hamarabb fel tudok jutni ismét egy meccsnézésre.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
http://www.giants.com/media-vault/videos/Postgame-Locker-Room-Celebration/0e5bd8ce-e856-4878-9772-5eff488de686 menni és menni előre!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ja igen: tévedtem 😊

jövő héten hajrá, remélem a Superdome-ban összefutunk egy konferencia döntőre :cool:Gyurma Pappa
Bárcsak ott lennénk. Bár én jobban örülnék a Frisconak 1 dolog miatt, mert baszottul idegesítően kaptunk ki tőlük a szezonban és lenne miért visszavágni. Ti rommá vertetek minket, úgyhogy azért is lenne mit visszavágni. Sőt a GB ellen is van, mert ott még idegesítőbben (erősen bírósan) kaptunk ki, bár ez az egyetlen, ami miatt félek a hétvégi meccstől, ráadásul most otthon is lesznek...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
kicsit off: ez a Tebow dolog érdekes kiváncsi vagyok mi a vélemélnyetek, nekem ugy tunt elsőre a media kapta fel őt mint egy uj Hős model, fiatal, vallasos stb az összes amcsi érték benne. De a média hangja szerintem nagyobb volt mint amga a teny, de most dobott egy jót és mindenki el van ájulva, ELI dobott rengeteg ilyet de megsincs vele tele a media..kicsit fura. de errol nem Tebow tehet.Hypofx
Elinél sosem lesz ekkora a hype, még ha idén SB-t is nyerünk, akkor sem. Tebow már úgy jött az NFL-be, hogy kb. Floridába istenné avatták és tényleg az a tipikus filmes amerikai srác, mert hihetetlen küzdeni és győzni akarás van benne.
De én nem is bánom, hogy nincs ekkora felhajtás körülöttünk, mert kisebb a nyomás a srácokon és főleg Elin, ami mint láttuk nem kicsit pozitívan hat a teljesítményünkre.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 083 — Giants fan
ja igen: tévedtem 😊

jövő héten hajrá, remélem a Superdome-ban összefutunk egy konferencia döntőre :cool:Gyurma Pappa
😊 jobban örülnék a Frisconak. Bár ha megverjük a GBt akkor ellenetek is lenne sansz. Mondjuk ez a Brees féle 2 mp-es (ráadásul kb hibátlan) passzolási technika baromira nem jó nekünk, mert a pass-rushunk kb semmit nem ér, a back 7 meg sebezhető. Na mind1, ha eljutunk oda ráérünk ezen gondolkodni 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
ja igen: tévedtem 😊

jövő héten hajrá, remélem a Superdome-ban összefutunk egy konferencia döntőre :cool:

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Na csak összeállt ez a csapat!
Örülök, hogy elmentem a közös meccsnézésre, mindenki nagyon jó arc, ha valaki eddig hezitált ezután ne tegye, jövő héten 21:00-tól a Pointerbe megvan az asztalunk, azért legközelebb az arcokhoz szeretnék fórumos nickneveket párosítani 😊 Igaz éppen odaértem kick off-ra :rolleyes: remélem csekket nem kapok a szervektől 😂

Ami a Nagy Kékeket illeti, ha ugyanezt a játékot hozzuk meglesznek a sajtfejűek is, az alapszakaszban annyira nem voltak jobbak ellenünk.

BRBigRoby.hu
örülök,h jöttél. minden giants-fant szeretettel várunk ismét!

arcpárosítás: én voltam a kék 10-es.
több mint 12 éve
Hypofx 310
Persze nem mondtam csak nekem olyan csapbol is o folyik, de lehet csak uldozesi mania de nfl networkon is joval kevesebb szo esik altalaban a giants rol es jatekosokrol primetime ba alig fernek bele jacobs is siman veferhetett volna.

A negosztas az hogy eddig nem dobott jot most egyet dobott pont a jo idoben szoval megerdemli de mondjuk nem ELI az biztos😊

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Tegnap volt egy jópofa kép a Foxtól. Azt mutatták a vége előtt nem sokkal, hogy a Giants két Ryan-t már kipipált. Meg volt a harmadik, remélem jövőhéten meg lesz a negyedik is RB Grant. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 083 — Giants fan
GRATULA jó kis meccs volt bár az elején szarrá martam magam..de aztan Nicks Jacobs Brad megraztak magukat, GO GIANTS GO!!!

GB kemeny lesz, de fogható.

kicsit off: ez a Tebow dolog érdekes kiváncsi vagyok mi a vélemélnyetek, nekem ugy tunt elsőre a media kapta fel őt mint egy uj Hős model, fiatal, vallasos stb az összes amcsi érték benne. De a média hangja szerintem nagyobb volt mint amga a teny, de most dobott egy jót és mindenki el van ájulva, ELI dobott rengeteg ilyet de megsincs vele tele a media..kicsit fura. de errol nem Tebow tehet.Hypofx
Tebow játéka mindig meg fogja osztani az NFL társadalmat, ezt már előre borítékolni lehetett. Sok hibája van, de h nyerő típus azt nem lehet tőle elvitatni az biztos. Tegnap kurva nagy eredményt ért el a vezérletével a Denver, úgyh most megérdemli a hype-ot 😊
több mint 12 éve
Hypofx 310
GRATULA jó kis meccs volt bár az elején szarrá martam magam..de aztan Nicks Jacobs Brad megraztak magukat, GO GIANTS GO!!!

GB kemeny lesz, de fogható.

kicsit off: ez a Tebow dolog érdekes kiváncsi vagyok mi a vélemélnyetek, nekem ugy tunt elsőre a media kapta fel őt mint egy uj Hős model, fiatal, vallasos stb az összes amcsi érték benne. De a média hangja szerintem nagyobb volt mint amga a teny, de most dobott egy jót és mindenki el van ájulva, ELI dobott rengeteg ilyet de megsincs vele tele a media..kicsit fura. de errol nem Tebow tehet.

több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Annyira sima is lett a meccs, mint amilyenre számítottam. GB ellen viszont már 1000szer nehezebb lesz, de azért hajrá öcsike! 😊