New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tampa Bayben a hazai csapat nyeri a Super Bowlt 😊

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Super Bowl-eselyes csapat, gyenge DL-lel, siman jo biznisz, penze valszeg van mar
Wyatt
Logikusan hangzik, de ...
GB-KC döntő lesz, valamikor tavasszal, uh. sajna kevés az esélye a gyűrűre! 🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Super Bowl-eselyes csapat, gyenge DL-lel, siman jo biznisz, penze valszeg van mar

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Közben Damon Harrison Seahawks gyakorló csapatában!! Több mint 65M$ keresett eddig és most 156e aláírt! Miért nem vonul vissza???🤔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Rivera leültette Haskinst a Washingtonnál, úgyhogy alakul ez
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hozzaszólva az HC/OC váltás témához, előbb kapja meg az esélyt Colt McCoy ha Jones továbbra is így játszik, mint hogy Garrettet elküldjük! Na onnantól lesz érdekes, ha kiderül, hogy a Jones béna...
ironroy
Lehet bárki az irányító, a nem létező futojatek,és a minősíthetetlen OL akkor is megmarad az pedig Tapsihapsi hibája. Nem valószínű, hogy irányító kérdés a dolog.
Kronos
Az tény és való, hogy ezek a dolgok megmaradnak, de kíváncsi lennék, hogy egy átlagos de rutinos QB-val máshogy állnák-e most, mit a zöldfülű Jonessal?
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Hozzaszólva az HC/OC váltás témához, előbb kapja meg az esélyt Colt McCoy ha Jones továbbra is így játszik, mint hogy Garrettet elküldjük! Na onnantól lesz érdekes, ha kiderül, hogy a Jones béna...
ironroy
Lehet bárki az irányító, a nem létező futojatek,és a minősíthetetlen OL akkor is megmarad az pedig Tapsihapsi hibája. Nem valószínű, hogy irányító kérdés a dolog.
Kronos
Néztem egy statisztikát az elkapóinkról, és Liga 30. helyén állnak a separationben, 1 yardot képesek átlagolni...ha ehhez hozzátesszük a fal inkonzisztenciát, nem hozzuk könnyű helyzetbe DJ-t szóval a sorrend.
1, WR separation
2, O-Line
3, DJ
Itt nem a QB-val van a legnagyobb gond.
Rodaron
Rodgers-nek konkrétan 1 db értelmes elkapója van, momentán az is sérült, mégis kiosztott valahogy 4 td passzt. Ráadásul tavaly Jones ugyanezzel a WR állománnyal tudott még haladni.
A lista élén nálam Garrett van.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Hozzaszólva az HC/OC váltás témához, előbb kapja meg az esélyt Colt McCoy ha Jones továbbra is így játszik, mint hogy Garrettet elküldjük! Na onnantól lesz érdekes, ha kiderül, hogy a Jones béna...
ironroy
Lehet bárki az irányító, a nem létező futojatek,és a minősíthetetlen OL akkor is megmarad az pedig Tapsihapsi hibája. Nem valószínű, hogy irányító kérdés a dolog.
Kronos
Néztem egy statisztikát az elkapóinkról, és Liga 30. helyén állnak a separationben, 1 yardot képesek átlagolni...ha ehhez hozzátesszük a fal inkonzisztenciát, nem hozzuk könnyű helyzetbe DJ-t szóval a sorrend.
1, WR separation
2, O-Line
3, DJ
Itt nem a QB-val van a legnagyobb gond.
Rodaron
Na ja... Ha vissza gondolunk az off szezonra, Barkleyn kívül mint skillplayer, mindenki Slaytontól várta a nagy dobást, hogy WR1 lesz, pl. Azért ez több mint gyanus volt már akkor és nem is jött be. Ettől még Ő egy jó pick volt, de a másod évesek vissza esése nem kerülte el. Aztán a többiek nagy nulla, EE, Shep, Tate, sem kivétel. Ezért mondom én, hogy az LSU-s gyereket kéne draftolni.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Kicsit off téma,de van valakinek Giants szájmaszkja?Vagy infó,hogy hol lehet kapni nem csillagászati áron?
Vobox
fanatics-ról most tervezek rendelni, ha valaki beszállna még MA jelezzen vissza, itt a Giants-es kínálat
 www.fanatics.com/?query=new%20york%20giants%20face%20coverings&_ref=p-PDP:m-TYPEAHEAD:i-r-0c-0:po-0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Öcsém azért ne várjátok azt hogy egy ilyen szezonban, 0:4 után friss edzőt ki rúgunk...maximum OC csere lesz ha ez így folytatódik, és 10 pontot átlagolunk. Ha már mindenkit ki akartok baszni, miért van kapott yard alapján Top5 Defense, receive és futott yard alapján Top10. Az egyik fele megvan az egyenletnek, ha a másik felét is végre összeraknánk, akkor lehetnénk boldogabbak is. Ne legyen minden fekete-fehér, tudom szar a helyzet kurvara kifáradt mindenki már a sok vereségtől, de a Defense a helyén van, kb kiiktattunk egy Top2 offenset, és a győzelemtől egy TD + FGra voltunk, amiért mehettünk az uccso driveban, és ott voltunk 20-on belül, de a többit ismerjük. Ha csak egy kicsit sikerülne összerakni ezt az Offenset már 2:2 lenne és örülnénk. Tudom, tudom megköveztek, de az execution hiányzik, mert azért látjuk hogy lelkiekben, és védelem ugyileg fel tudunk készülni, és normális gameplant összerakni. Nem gondolnám hogy az offenset ennyi idő után ne tudnánk. Végre jön egy ellenfél aki ellene lehetne villogni, és mind két oldalt lehozni egy jó meccset...emiatt és hogy kötözködjek szerintem upset és nyerni fogunk a Cowboys ellen.
Szerintem annyi most a különbség mint McAdoo és Schurmur után, hogy hisznek a játékosok Judgeban, látják azt amit akarnak csinálni, és csinálni is akarjak. Barkley, Shepard és Peppers is a csapattal utazott és ott is maradnak, mert Judge kapitányként jelölte őket, és ott is tarja őket. Küzdeni, akarni tudunk már csak végre kellene hajtani.
F@szom de rohadt szükségünk van már egy W-re.
Rodaron
tényleg muszáj keresni a pozitívumokat és most vasárnap a D ténylg az volt(pláne hogy pass rusht is tudtunk azért időnként generálni ha meg nem és Gofnak volt ideje akkor meg a coverage tudott hátul tartani..) de azért ez a Dallas O könnyen lehet hogy felpakol 30+ pontot majd ha begorombulnak... kérdés tényleg hogy nálunk az O tud-e végre valamit alkotni!
sajnálom ezt a Rams meccset Jones igazi hős lehetett volna ha sikerül a győztes drive de a fejvakarós INT sajnos lehúzta kicsit a teljesítmény..eddig keveset láttunk még a clutch Jonsból és remélem ez tényleg csak a gyenge kisegíítőszemélyzet miatt van nem pedig azért mert egyszerűen nincs meg benne...
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Hozzaszólva az HC/OC váltás témához, előbb kapja meg az esélyt Colt McCoy ha Jones továbbra is így játszik, mint hogy Garrettet elküldjük! Na onnantól lesz érdekes, ha kiderül, hogy a Jones béna...
ironroy
Lehet bárki az irányító, a nem létező futojatek,és a minősíthetetlen OL akkor is megmarad az pedig Tapsihapsi hibája. Nem valószínű, hogy irányító kérdés a dolog.
Kronos
Néztem egy statisztikát az elkapóinkról, és Liga 30. helyén állnak a separationben, 1 yardot képesek átlagolni...ha ehhez hozzátesszük a fal inkonzisztenciát, nem hozzuk könnyű helyzetbe DJ-t szóval a sorrend.
1, WR separation
2, O-Line
3, DJ
Itt nem a QB-val van a legnagyobb gond.
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 756
Hozzaszólva az HC/OC váltás témához, előbb kapja meg az esélyt Colt McCoy ha Jones továbbra is így játszik, mint hogy Garrettet elküldjük! Na onnantól lesz érdekes, ha kiderül, hogy a Jones béna...
ironroy
Lehet bárki az irányító, a nem létező futojatek,és a minősíthetetlen OL akkor is megmarad az pedig Tapsihapsi hibája. Nem valószínű, hogy irányító kérdés a dolog.

Szerkesztette: Kronos
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hozzaszólva az HC/OC váltás témához, előbb kapja meg az esélyt Colt McCoy ha Jones továbbra is így játszik, mint hogy Garrettet elküldjük! Na onnantól lesz érdekes, ha kiderül, hogy a Jones béna...
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kicsit off téma,de van valakinek Giants szájmaszkja?Vagy infó,hogy hol lehet kapni nem csillagászati áron?
Vobox
Wishen 11€-ért már lehet kapni, ha az egyszerű megoldások embere vagy
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Kicsit off téma,de van valakinek Giants szájmaszkja?Vagy infó,hogy hol lehet kapni nem csillagászati áron?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Amugy rohej h meg mindig 2 győzelemre vagyunk a csoport elsosegtol.
Nekem a problémám az h a védelemben látni fejlődést annak ellenére h az lb sor nem a legjobb és igazi pass rusherunk nincs (baszki pedig ha vhol ez tradíció volt ...) viszont az offenseben nem látok semmit sőt egyre megyünk lejjebb. Én örültem Garrettnek de most kezdek másként érezni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Öcsém azért ne várjátok azt hogy egy ilyen szezonban, 0:4 után friss edzőt ki rúgunk...maximum OC csere lesz ha ez így folytatódik, és 10 pontot átlagolunk. Ha már mindenkit ki akartok baszni, miért van kapott yard alapján Top5 Defense, receive és futott yard alapján Top10. Az egyik fele megvan az egyenletnek, ha a másik felét is végre összeraknánk, akkor lehetnénk boldogabbak is. Ne legyen minden fekete-fehér, tudom szar a helyzet kurvara kifáradt mindenki már a sok vereségtől, de a Defense a helyén van, kb kiiktattunk egy Top2 offenset, és a győzelemtől egy TD + FGra voltunk, amiért mehettünk az uccso driveban, és ott voltunk 20-on belül, de a többit ismerjük. Ha csak egy kicsit sikerülne összerakni ezt az Offenset már 2:2 lenne és örülnénk. Tudom, tudom megköveztek, de az execution hiányzik, mert azért látjuk hogy lelkiekben, és védelem ugyileg fel tudunk készülni, és normális gameplant összerakni. Nem gondolnám hogy az offenset ennyi idő után ne tudnánk. Végre jön egy ellenfél aki ellene lehetne villogni, és mind két oldalt lehozni egy jó meccset...emiatt és hogy kötözködjek szerintem upset és nyerni fogunk a Cowboys ellen.
Szerintem annyi most a különbség mint McAdoo és Schurmur után, hogy hisznek a játékosok Judgeban, látják azt amit akarnak csinálni, és csinálni is akarjak. Barkley, Shepard és Peppers is a csapattal utazott és ott is maradnak, mert Judge kapitányként jelölte őket, és ott is tarja őket. Küzdeni, akarni tudunk már csak végre kellene hajtani.
F@szom de rohadt szükségünk van már egy W-re.
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 756
Viccet félretéve,ha a Texans meglépte mi mi a fa***** várunk? Ki kell baszni gentlemanust és tapsihapsit!A többi maradjon,legyen idejük a szezon végéig megmutatni,hogy nem faszok!Ha nem sikerül,lapát a fél rosterrel együtt!
Vobox
Nálunk szinte biztosan nem lesz évközben csere, Mara es a konzervatív vezetési stílusa...pedig nem ártana, úgy a 10.het körül kivágni az egész bagázst, Judgeal, Tapsihapsival,DGvel az élen. Judgeal alapvető problémám,aki képes a Liga luzeret maga mellé venni,az nem ért ahhoz,amit csinál.
Pedig jó lenne,ha évközben meglepnenk, hogy az új stábnak több ideje legyen, és elkene kezdeni tankolni draftcetlikkel. Papíron talán nem akkora katasztrófa a keretünk, mint ahogy kinéz, csak szakmai munka nulla mögöttük,szal nem kell 3-4-5 év, hogy nézhető focit lássunk. De ehhez Maranak meg kéne találni a tokeit...
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
400+ yardot akkor is passzolnak sajna ha nem veszik komolyan az egészet 😕
Csoport meccs lesz.
ozibozi
Én ilyen jóslatokba nem bocsájtkozom mert senki nem gondolta hogy 20 pont alatt tartjuk a Rams-et...az első félidőbe 😊 meg azt sem,hogy ha TD-t akarunk látni,akkor megnézünk bármilyen más csapat meccsét 😕
Vobox
A Rams kb magát tartotta 20 pont alatt, mert nem jött ki az öltözőből.
Amúgy a Washingtoni 2 meccsen kívűl ki. Ellen lehetne egy szoros meccs?
ozibozi
Eagles....Bp Eagles
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
400+ yardot akkor is passzolnak sajna ha nem veszik komolyan az egészet 😕
Csoport meccs lesz.
ozibozi
Én ilyen jóslatokba nem bocsájtkozom mert senki nem gondolta hogy 20 pont alatt tartjuk a Rams-et...az első félidőbe 😊 meg azt sem,hogy ha TD-t akarunk látni,akkor megnézünk bármilyen más csapat meccsét 😕
Vobox
A Rams kb magát tartotta 20 pont alatt, mert nem jött ki az öltözőből.
Amúgy a Washingtoni 2 meccsen kívűl ki. Ellen lehetne egy szoros meccs?
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
400+ yardot akkor is passzolnak sajna ha nem veszik komolyan az egészet 😕
Csoport meccs lesz.
ozibozi
Én ilyen jóslatokba nem bocsájtkozom mert senki nem gondolta hogy 20 pont alatt tartjuk a Rams-et...az első félidőbe 😊 meg azt sem,hogy ha TD-t akarunk látni,akkor megnézünk bármilyen más csapat meccsét 😕
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
400+ yardot akkor is passzolnak sajna ha nem veszik komolyan az egészet 😕
Csoport meccs lesz.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
A dallasz meccs után / csúnya lesz/ beindul a média. Onnan már nem lesz vissza út.
ozibozi
Csak nehogy....nehogy véletlen megnyerjük..
Vobox
Max ha nem állnak ki mert mindenki koronás lesz.
Más kávéház. Nekik védelmük nincs, nekünk meg csapatunk 😉
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Anno ha visszaemlékeztek mondtam,hogy BB szerintem miután a fiát odarakta,jön hozzánk...ennyire még nem imádkoztam jóslatomért...
Vobox
BB itt fogja befejezni a pályafutását, csak nem mindegy mikor kezd hozzá.

ozibozi
Amennyire ellenszenvesen tudsz fogalmazni időnként,most annyira meglepett,hogy te is így gondolod 😉
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
A dallasz meccs után / csúnya lesz/ beindul a média. Onnan már nem lesz vissza út.
ozibozi
Csak nehogy....nehogy véletlen megnyerjük..