New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Fura, én egy ideje már egész immunissá váltam ezekre.. volt idő megszokni. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy éles szezon hangulata 😕
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
yooker
Meccs után még 2 órat forgolódtam, nem tudtam elaludni. Hosszú évek óta ezt a szart kapjuk, de még mindig felbasznak ezek a meccsek. És nem az a kérdés hogy mennyi idő amíg talpra áll a frenchise, hanem hogy mikortól..
több mint 4 éve
Haba New York Giants 592
Hogyan tudunk úgy veszíteni, hogy rosszabb legyen, mint egy 50-0? A szokásos utolsó mp-es vereséggel.
De mondok valamit, már ehhez is hozzászoktunk. Ellenünk 70 yardról betalál egy béna rugó, 3 TD-t szerez egy practice squad-os TE, stb, stb.
Szerintem mindenki tudta, hogy a Dallas be fogja az utolsó mp-ben a győztes FG-t.
Egyszer talán megváltozik ez, de rohadt szar kivárni a hosszú éveket, mert az effort, meg a hozzáállás már kevés, győzelmek kellenek.
Ja, és egy új QB, mert a mostani csak egy backup.
Zet
Nézzük pozitivan, most legalább nem dobott INT-et, csak a szokásos elvesztett fumble jött tőle... mondjuk az meg TD lett... bár ahogy ezt leirom ez sem túl nagy pozitivum egy Fr. irányitónak... én is elvesztettem a hitem Jones-ban. Persze egy jó fal, máködő futójáték és egy elit elkapó mellett szárnyalhatna, de ilyen feltételek mellett jónéhány backup QB-nak is menne a játék. Ide sajnos olyan irányitó kell, aki sz*rból is tud várat épiteni, és ez jelenleg nem Jones-nak tűnik.
PeppyRapier
Hááát...
Nagyon bíztam Jonesban, és abban is biztos vagyok, hogy nem egy ideális csapat vagyunk sem rookie, sem másodéves irányítónak ilyen fallal és elkapókkal a fejlődéshez, de...
A Phili meccsen valami hasonló módon kapták el Wentzet hátulról és simán megtartotta a labdát. Gyerek mondta is, hogy Jonesnál ez fumble, és vaóban.
Örülhetünk, hogy nem volt inti, de lássuk be volt egy olyan passza Slaytonnak, aminél egyáltalán nem rajta múlt a dolog.
Az egyik sacknél középen jött a blitz, a helyén meg egy akkora lyuk maradt passzra, mint a ház. Nyilván nem vette észre, úh ment a földre.
Game wining drive megint nem jött össze, pedig ahogy Gano rúgott, nem kellett volna az ellenfél 5 yardosáig jutni, sőt még időt is sikerült bőven fennhagyni, hogy vissza tudjanak támadni. A harmadik kísérletnél mellesleg Lewis tök üres volt, csak nem sikerült eltaláni. Igaz futtából dobta, de hát pont az ilyen helyzetek sima megoldásától lesz valaki jó QB.
5/4 meccs passzolt TD nélkül.
Biztos nehéz dolga van ekkora nyomás alatt játszani, de ezek nem egy fr QB ismérvei.
Ha tényleg nem fejlődik, azt sajnálni fogom miatta is, meg az újabb elpazarolt két év miatt is. Értem én, hogy Lawrence marha nagy talent, viszont ez majd akkor derül ki igazán, ha megérkezik az NFL-be, másrészt ismét nem fogjuk tudni egy első körös tehetséggel betömni az évek óta meglévő lyukakat, azaz ha meg is lesz a srác, ugyanebbe a fosba kell berakni.
Szóval én még mindig azt mondom, azzal járnánk a legjobban, ha valahogy beindulna és köré lehetne építeni egy csapatot, csak hát egyelőre nem effelé megyünk.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Szunetben akkor meg ugy tunt higy sajnos de el kellett mennem aludni...most reggel nem birtam.ki hogy ne nezzek ra sz eredmenyre!
Hat utolag kurva mazli higy nem neztem vegig egy ilyen szivfacsaro vereseget...
Tenyleg a leheto legvalogatottabb kinzasoknak van kiteve ez a csapat es fanbase most mar kurva regota! Minden kibaszott het ilyen buval baszottan indul ez mar kezd kicsit sok lenni ! Mert amilyen hulye vagyok meg mindig letesznek ezek a veresegek...
Na mindegy majd 1x jobb lesz (talan😀)
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Hogyan tudunk úgy veszíteni, hogy rosszabb legyen, mint egy 50-0? A szokásos utolsó mp-es vereséggel.
De mondok valamit, már ehhez is hozzászoktunk. Ellenünk 70 yardról betalál egy béna rugó, 3 TD-t szerez egy practice squad-os TE, stb, stb.
Szerintem mindenki tudta, hogy a Dallas be fogja az utolsó mp-ben a győztes FG-t.
Egyszer talán megváltozik ez, de rohadt szar kivárni a hosszú éveket, mert az effort, meg a hozzáállás már kevés, győzelmek kellenek.
Ja, és egy új QB, mert a mostani csak egy backup.
Zet
Nézzük pozitivan, most legalább nem dobott INT-et, csak a szokásos elvesztett fumble jött tőle... mondjuk az meg TD lett... bár ahogy ezt leirom ez sem túl nagy pozitivum egy Fr. irányitónak... én is elvesztettem a hitem Jones-ban. Persze egy jó fal, máködő futójáték és egy elit elkapó mellett szárnyalhatna, de ilyen feltételek mellett jónéhány backup QB-nak is menne a játék. Ide sajnos olyan irányitó kell, aki sz*rból is tud várat épiteni, és ez jelenleg nem Jones-nak tűnik.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 472
Hogyan tudunk úgy veszíteni, hogy rosszabb legyen, mint egy 50-0? A szokásos utolsó mp-es vereséggel.
De mondok valamit, már ehhez is hozzászoktunk. Ellenünk 70 yardról betalál egy béna rugó, 3 TD-t szerez egy practice squad-os TE, stb, stb.
Szerintem mindenki tudta, hogy a Dallas be fogja az utolsó mp-ben a győztes FG-t.
Egyszer talán megváltozik ez, de rohadt szar kivárni a hosszú éveket, mert az effort, meg a hozzáállás már kevés, győzelmek kellenek.
Ja, és egy új QB, mert a mostani csak egy backup.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
amikor tényleg mindent kiadunk magunkból, és mégsem tudunk nyerni, az pontosan mutatja, hol tart jelenleg ez a franchise
jusssipekka
Ilyen az, mikor a Giants iden nyer. Akkor is veszit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
amikor tényleg mindent kiadunk magunkból, és mégsem tudunk nyerni, az pontosan mutatja, hol tart jelenleg ez a franchise
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Ezek a Giants meccsek csak arra jók egy Giants fannak, hogy idegbeteggé tegyék. Minden egyes mérkőzésen azon kell jobban izgulnom, hogy nehogy elpattanjon egy ér a fejemben. Olyan mintha be lennénk oltva győzelem ellen. Az összes szép megmozdulásra jön egy zászló vagy egy nagyon szar play. Mindenki mintha azon lenne, hogy tudna kicsit hozzárakni a vereséghez. Pedig most aztán megkaptuk a lehetőséget.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
34pont, picksix és még mindíg 1/1, mi kell még a boldogsághoz??? 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Azért a végén a spori miután megfogta a zászlót a gatyában Gallup első passzánál és nem dobta be, ahol BJ Hillt holdingoltak, tenksz mester, ezzel el is döntöttétek meccset

Szerkesztette: Rodaron
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Az idény legfontosabb meccse jön.
Ha pitsázuk a Dallas én elégedett leszek az idényre.
Tudjátok, picinek is kell örülni.
Tippem :
Jones 2 turnover. 1 td.
Defense 2 Int ebből egy visszavive.
Prescott 450 yard.

24-24
Csak, hogy felbasszanak😁
Palesz76
elég meredek egy tipp de picksix már pipa😉
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
ha már a realitások, akkor én már egy TD-től is ....
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha 20 pont fölé megy az offense már örülni fogok, az eredménytől függetlenül (ha már az apró örömökről volt szó)
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nekem azért szintén tényleg nőtt a confidence szintem ezért 30:14 L a realitás kb...

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Palesz76 New York Giants 489
Az idény legfontosabb meccse jön.
Ha pitsázuk a Dallas én elégedett leszek az idényre.
Tudjátok, picinek is kell örülni.
Tippem :
Jones 2 turnover. 1 td.
Defense 2 Int ebből egy visszavive.
Prescott 450 yard.

24-24
Csak, hogy felbasszanak😁

Szerkesztette: Palesz76
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Huh de nagy csönd van itt, ilyenkor pedig már esély latolgatások szoktak menni. Egy esélyt látok ma, ha a véldemünk visszafogja a Dallas O-t ahogy tette az Rams ellen, és ebből tudnak TD-t szerezni, vagy a mi Offensünket hozzák olyan helyzetbe, hogy esélyt adjunk a TD-re. Abban bízok, hogy Judge-nak sikerül extrára pörgetnie a csapatot lelkileg, és elhozza azt a mentalitást a srácoknak, amiről beszélt már többször a Division meccseket illetőleg. Ideje lenne ha Garrett is már mélyebbre lapozna a playbookba, és kihasználná az ellenfél gyengeségeit. Ha a Defense nem tud életben tartani minket, nem látom esélyét, hogy felvesszük a Dallas-szal a versenyt a pisztolybárbajban.
Annyi érdekesség még, hogy a CBS Nation felmérése szerint, a szurkolók confidence szintje nagyot emelkedett a Rams meccs után, szóval titkon bízik mindenki az underdog státuszban.
Rodaron
Akkor én ismét nem tartozom bele a mindenkibe 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Huh de nagy csönd van itt, ilyenkor pedig már esély latolgatások szoktak menni. Egy esélyt látok ma, ha a véldemünk visszafogja a Dallas O-t ahogy tette az Rams ellen, és ebből tudnak TD-t szerezni, vagy a mi Offensünket hozzák olyan helyzetbe, hogy esélyt adjunk a TD-re. Abban bízok, hogy Judge-nak sikerül extrára pörgetnie a csapatot lelkileg, és elhozza azt a mentalitást a srácoknak, amiről beszélt már többször a Division meccseket illetőleg. Ideje lenne ha Garrett is már mélyebbre lapozna a playbookba, és kihasználná az ellenfél gyengeségeit. Ha a Defense nem tud életben tartani minket, nem látom esélyét, hogy felvesszük a Dallas-szal a versenyt a pisztolybárbajban.
Annyi érdekesség még, hogy a CBS Nation felmérése szerint, a szurkolók confidence szintje nagyot emelkedett a Rams meccs után, szóval titkon bízik mindenki az underdog státuszban.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Athleticen van egy kis elemzés Jonesrol és az látszik h Garrett hiába rajzolja fel jól a playt és megkapja azt a matchupot amit akar plusz zónában megtalálja a helyet vagy a keresztezések miatt üresen marad Engram, Jones egyszerűen nem néz oda ezekre a helyekre, nem azokat az elkapokat keresi akikre fel lett rajzolva a play. Úgy látszik nem csak Garett sara ez ...
csebi
sajnos ehhez nem is kellett athletic elemzés sokszor....
yooker
Sajnos igen látványos, ahogy nem veszi észre az üres embereket. Amennyiben tényleg nem a designated playert figyeli az gáz, de valszeg nem segít neki az sem, hogy fosik is a fal inkonzisztencia miatt és inkább gyorsan szabadul tőle. Viszont az is nagyon látszik, hogy sokszor erőlteti a kórház passzokat mikor dupla coverage-be dobja oda, vagy amikor 4&11-re Tate-nek jóval magasabban dobta oda. Dadog-dadog, kérdés, hogy ez módosítható e.
Rodaron
Egyik playnel pl több mint 4 mpje volt, mire odanezett a játékos nem volt üresen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
1/1 és tank for Trevor
Csóri Jets még bekavarhat. 😊
Más már nem tud, ha nem lesz váltás, és ne is legyen, csak menjen végig a szezon.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
#Giants OC Jason Garrett: “You certainly want to do the things you’re good at. We’re trying to discover what those things are.”

jujujujujujujuj azért ezt így 5. héten olvasni...
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Athleticen van egy kis elemzés Jonesrol és az látszik h Garrett hiába rajzolja fel jól a playt és megkapja azt a matchupot amit akar plusz zónában megtalálja a helyet vagy a keresztezések miatt üresen marad Engram, Jones egyszerűen nem néz oda ezekre a helyekre, nem azokat az elkapokat keresi akikre fel lett rajzolva a play. Úgy látszik nem csak Garett sara ez ...
csebi
sajnos ehhez nem is kellett athletic elemzés sokszor....
yooker
Sajnos igen látványos, ahogy nem veszi észre az üres embereket. Amennyiben tényleg nem a designated playert figyeli az gáz, de valszeg nem segít neki az sem, hogy fosik is a fal inkonzisztencia miatt és inkább gyorsan szabadul tőle. Viszont az is nagyon látszik, hogy sokszor erőlteti a kórház passzokat mikor dupla coverage-be dobja oda, vagy amikor 4&11-re Tate-nek jóval magasabban dobta oda. Dadog-dadog, kérdés, hogy ez módosítható e.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Athleticen van egy kis elemzés Jonesrol és az látszik h Garrett hiába rajzolja fel jól a playt és megkapja azt a matchupot amit akar plusz zónában megtalálja a helyet vagy a keresztezések miatt üresen marad Engram, Jones egyszerűen nem néz oda ezekre a helyekre, nem azokat az elkapokat keresi akikre fel lett rajzolva a play. Úgy látszik nem csak Garett sara ez ...
csebi
sajnos ehhez nem is kellett athletic elemzés sokszor....
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Athleticen van egy kis elemzés Jonesrol és az látszik h Garrett hiába rajzolja fel jól a playt és megkapja azt a matchupot amit akar plusz zónában megtalálja a helyet vagy a keresztezések miatt üresen marad Engram, Jones egyszerűen nem néz oda ezekre a helyekre, nem azokat az elkapokat keresi akikre fel lett rajzolva a play. Úgy látszik nem csak Garett sara ez ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
  Felkapott fórum témák