NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Az egyik legnezebb a sorsolásunk ... Ez DG-t nem mentheti meg!! De az edzői gárdát igen. A negatív szezon garantált. Amennyiben jobbak leszünk, mint idén 4-12 akkor elégedett leszek!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Az a baj, hogy ebben a schedule-ben benne van a 0-5 start. Ha 1-4 vagy 2-3 az eleje, már elégedettek lehetünk.

Szerkesztette: Zet
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Here's a look at the Giants' 2020 schedule ...
WEEK 1: Monday, Sept. 14 vs. Pittsburgh Steelers, 7:15 p.m.
WEEK 2: Sunday, Sept. 20 at Chicago Bears, 1 p.m.
WEEK 3: Sunday, Sept. 27 vs. San Francisco 49ers, 1 p.m.
WEEK 4: Sunday, Oct. 4 at Los Angeles Rams, 4:05 p.m.
WEEK 5: Sunday, Oct. 11 at Dallas Cowboys, 4:25 p.m.
WEEK 6: Sunday, Oct. 18 vs. Washington Redskins, 1 p.m.
WEEK 7: Thursday, Oct. 22 at Philadelphia Eagles, 8:20 p.m.
WEEK 8: Monday, Nov. 2 vs. Tampa Bay Buccaneers, 8:15 p.m.
WEEK 9: Sunday, Nov. 8 at Washington Redskins, 1 p.m.
WEEK 10: Sunday, Nov. 15 vs. Philadelphia Eagles, 1 p.m.
WEEK 11: BYE WEEK
WEEK 12: Sunday, Nov. 29 at Cincinnati Bengals, 1 p.m.
WEEK 13: Sunday, Dec. 6 at Seattle Seahawks, 4:05 p.m.
WEEK 14: Sunday, Dec. 13 vs. Arizona Cardinals, 1 p.m.
WEEK 15: Sunday, Dec. 20 vs. Cleveland Browns, 1 p.m.
WEEK 16: Sunday, Dec. 27 at Baltimore Ravens, 1 p.m.
WEEK 17: Sunday, Jan. 3 vs. Dallas Cowboys, 1 p.m.

*** "Flexible scheduling" will be used in Weeks 11-17. Under flex scheduling, Sunday game times can be changed, and games currently scheduled to be played on Sunday afternoon can be moved to Sunday night. ***

Preseason Schedule
Pre 1: Aug. 13-17 at N.Y. Jets TBD
Pre 2: Aug. 20-24 at Tennessee TBD
Pre 3: Aug. 27-30 vs. Green Bay TBD
Pre 4: Sep. 3-4 vs. New England TBD
nagir
Azért ebbe wild cardot érő 9-7-et belelátni igen csak optimista meglátás 😊 Én 5-11-et tippelek.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Here's a look at the Giants' 2020 schedule ...
WEEK 1: Monday, Sept. 14 vs. Pittsburgh Steelers, 7:15 p.m.
WEEK 2: Sunday, Sept. 20 at Chicago Bears, 1 p.m.
WEEK 3: Sunday, Sept. 27 vs. San Francisco 49ers, 1 p.m.
WEEK 4: Sunday, Oct. 4 at Los Angeles Rams, 4:05 p.m.
WEEK 5: Sunday, Oct. 11 at Dallas Cowboys, 4:25 p.m.
WEEK 6: Sunday, Oct. 18 vs. Washington Redskins, 1 p.m.
WEEK 7: Thursday, Oct. 22 at Philadelphia Eagles, 8:20 p.m.
WEEK 8: Monday, Nov. 2 vs. Tampa Bay Buccaneers, 8:15 p.m.
WEEK 9: Sunday, Nov. 8 at Washington Redskins, 1 p.m.
WEEK 10: Sunday, Nov. 15 vs. Philadelphia Eagles, 1 p.m.
WEEK 11: BYE WEEK
WEEK 12: Sunday, Nov. 29 at Cincinnati Bengals, 1 p.m.
WEEK 13: Sunday, Dec. 6 at Seattle Seahawks, 4:05 p.m.
WEEK 14: Sunday, Dec. 13 vs. Arizona Cardinals, 1 p.m.
WEEK 15: Sunday, Dec. 20 vs. Cleveland Browns, 1 p.m.
WEEK 16: Sunday, Dec. 27 at Baltimore Ravens, 1 p.m.
WEEK 17: Sunday, Jan. 3 vs. Dallas Cowboys, 1 p.m.

*** "Flexible scheduling" will be used in Weeks 11-17. Under flex scheduling, Sunday game times can be changed, and games currently scheduled to be played on Sunday afternoon can be moved to Sunday night. ***

Preseason Schedule
Pre 1: Aug. 13-17 at N.Y. Jets TBD
Pre 2: Aug. 20-24 at Tennessee TBD
Pre 3: Aug. 27-30 vs. Green Bay TBD
Pre 4: Sep. 3-4 vs. New England TBD



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
abban egyetértek, hogy Jones és Slayton a jövő, ennek megfelelően kértem is egy siget Matthewtól, nézzétek milyen szép 😊
kristof
Próbálkoztam. Örülök, hogy ennyire bejön.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
abban egyetértek, hogy Jones és Slayton a jövő, ennek megfelelően kértem is egy siget Matthewtól, nézzétek milyen szép 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Ez az év szerintem több kérdést meg kell válaszoljon.
- Jó-e ez az edzői stáb?
- DJ az emberünk-e tényleg?
- A játékosállomány megüti-e a playoff határt?

A legbizonytalanabb DJ-ben vagyok a kiváló első év ellenére. Nagyon bízom benne, hogy nem fog visszaesni, de sajnos, nem lehet tudni.

Az első 4 meccs után nagyjàból látni fogjuk az irányt.

Csak annyit kérek, hogy legyen idén egy-egy győzelmünk a Dallas és a Philly ellen.
Zet
Első év még nem ad választ az edzői stábra szvsz.
DJ az emberünk
Játékos állomány nem üti meg a playoff határát.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem Dalton backupnak nagyon jó igazolás, ahogy az egész Dallas offseason kifejezetten jól sikerült, már amennyire ezt előzetesen meg lehet ítélni. Szerintem idén simán viszik a csoportot.
Szesze
Az ilyen jó backup igazolás már nem egyszer sült el visszafelé. Ha egy jó nevű QB mellé visznek egy másik jó nevű QB-t, az könnyen megmérgezi a légkört. Elég egy-két gyengébb meccs az addigi kezdő irányítótól, máris jön a pusmogás a médiában és a csapat körül, ami aztán bizalmatlanságot szül, elkezdődik a vádaskodás, személyeskedés, magyarázkodás, stb.
Ha két spíler WR mellé visznek egy harmadik sztárjelöltet, szintén előfordulhat némi félténykedés, sértődés, még ha el is férnek egyszerre a pályán elvileg. Lásd AB kontra Ju Ju Smith Schuster.
Félreértések elkerülése végett: én biztos vagyok benne, hogy esélyünk sem lesz idén PO-ra, de ettől még a Dallastól sem szarom magam össze. Az elmúlt két évtizedben szinte mindig erősebb keretük volt papíron, sokra mégsem mentek vele. Na, ezt gyorsan le is kopogtam 😊
vanek úr
Hát nemtom, én nem hinném hogy Dalton megmérgezné náluk a légkört, se a személyisége, se a játéktudása nem indokolja ezt, egyértelmű backupnak vitték oda és annak meg szerintem jó, de összességében valószínűleg semmi jelentősége nem lesz ennek az igazolásnak a szezont illetően.
Én se azt írtam, h össze kéne szarni tőlük magát bárkinek is, mindössze őket látom a legjobb csapatnak a csoportban és az eddigi leggyengébb és egyben egyik legfontosabb láncszemet (Garrett) lecserélték egy szerintem lényegesen jobbra.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Ez az év szerintem több kérdést meg kell válaszoljon.
- Jó-e ez az edzői stáb?
- DJ az emberünk-e tényleg?
- A játékosállomány megüti-e a playoff határt?

A legbizonytalanabb DJ-ben vagyok a kiváló első év ellenére. Nagyon bízom benne, hogy nem fog visszaesni, de sajnos, nem lehet tudni.

Az első 4 meccs után nagyjàból látni fogjuk az irányt.

Csak annyit kérek, hogy legyen idén egy-egy győzelmünk a Dallas és a Philly ellen.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Szerintem Dalton backupnak nagyon jó igazolás, ahogy az egész Dallas offseason kifejezetten jól sikerült, már amennyire ezt előzetesen meg lehet ítélni. Szerintem idén simán viszik a csoportot.
Szesze
Sztem is viszik a csoportot, mondjuk én McCarthyt is jobb edzőnek tartom mint a nagy átlag.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Szerintem Dalton backupnak nagyon jó igazolás, ahogy az egész Dallas offseason kifejezetten jól sikerült, már amennyire ezt előzetesen meg lehet ítélni. Szerintem idén simán viszik a csoportot.
Szesze
Az ilyen jó backup igazolás már nem egyszer sült el visszafelé. Ha egy jó nevű QB mellé visznek egy másik jó nevű QB-t, az könnyen megmérgezi a légkört. Elég egy-két gyengébb meccs az addigi kezdő irányítótól, máris jön a pusmogás a médiában és a csapat körül, ami aztán bizalmatlanságot szül, elkezdődik a vádaskodás, személyeskedés, magyarázkodás, stb.
Ha két spíler WR mellé visznek egy harmadik sztárjelöltet, szintén előfordulhat némi félténykedés, sértődés, még ha el is férnek egyszerre a pályán elvileg. Lásd AB kontra Ju Ju Smith Schuster.
Félreértések elkerülése végett: én biztos vagyok benne, hogy esélyünk sem lesz idén PO-ra, de ettől még a Dallastól sem szarom magam össze. Az elmúlt két évtizedben szinte mindig erősebb keretük volt papíron, sokra mégsem mentek vele. Na, ezt gyorsan le is kopogtam 😊
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Az esetek 90%-ában 10-6 kell a wild cardhoz, mondjuk amilyen szívonalon dolgozik mostanában az NFC East, a csoportgyőzelem nem lehetetlen 9-7-tel.
empty taxi
Én már kibővített playoffban gondolkoztam. Utánanéztem milyen mérleg kellett volna az utóbbi években. Hát 9-7-tel már lenne reális esély.
2019
AFC 7. Steelers 8-8
NFC 7. Rams 9-7
2018
AFC 7. Steelers 9-6-1
NFC 7. Vikings 8-7-1
2017
AFC 7. Ravens, Chargers 9-7
NFC 7. Cowboys, Lions, Seahawks 9-7
2016
AFC 7. Titans, Broncos 9-7
NFC 7. Bucs 9-7
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az esetek 90%-ában 10-6 kell a wild cardhoz, mondjuk amilyen szívonalon dolgozik mostanában az NFC East, a csoportgyőzelem nem lehetetlen 9-7-tel.
empty taxi
Asszem nem ez volt a legelrugaszkodottabb része ennek a jóslatnak, de reméljük bejön 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az esetek 90%-ában 10-6 kell a wild cardhoz, mondjuk amilyen szívonalon dolgozik mostanában az NFC East, a csoportgyőzelem nem lehetetlen 9-7-tel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Akkor én ledobom a bombát, csakhogy idegesítselek titeket. Az én korai jóslataim a szezonra, bár nevezhetjük inkább boldoknak.

Playoff 2nd round
Ximines 8+ sack
Slayton 1000+ receiving yards

Mielőtt nekem esnétek, ez ilyen félig megérzés félig van alapja a dolognak. Ximines a tavalyi 4,5 sack után még nem biztos, hogy egyből kezdő lesz, de be fogja magát játszani a szezon elején és van benne potenciál, hogy egy szinttel feljebb lépjen és elérje a 8+ sacket. Slayton idén már Day 1 kezdő, tavaly látszott, hogy nem egy elveszett gyerek és mivel ő talán kevesebb sérüléssel hozza le a szezont, kinőheti magát Jones egyik legbiztosabb célpontjává. Na és ami a legfontosabb a csapat szempontjából a playoff. Tudom ti szkeptikusak vagytok a játékosállománnyal kapcsolatban, főleg a védelem nem tetszik nektek és Graham személye sem segít. Tegyük hozzá a tavalyi védelem rengeteg sérüléssel dolgozott, volt hogy egy fél óvodás csoport játszott a secondaryban. Egyszerűen nem lehet akkora szerencsénk, hogy megint ennyi sérült legyen. Mindenki egy évvel tapasztaltabb lett, ez azért nagyon fontos egy ilyen fiatal csapatnál, ráadásul Bettcher állandóan azt játszotta, hogy az első félidőre kiküldte a védelmet futkorászni, lássa milyen taktika kell a második félidőre, ott már nem voltak annyira elveszve. Szerintem igenis fejlődött ez a védelem, az új emberek is nagy segítségek lehetnek ebben, lehet ebből egy top15 körüli védelem, főleg, ha meghagyják nekünk Goldent. Bár nem vagyok nagy rajongója és szerintem a rendszer nyertese volt, de a 10+ sack az 10+ sack. A támadósor meg mostmár kezd pofásan kinézni, ha összeáll a fal, amire mostmár jó esély mutatkozik, akkor ez egy top 10 körüli egység lehet. Plusz én az edzői gárdába is sokat látok bele, a kezdeti sokk után tetszik ez a Judge vonal. A sorsolást elnézve a csoportriválisok ellen 3 győzelmet tudok elképzelni, a többi ellenfél ellen 5-6. Egy 8-8 vagy 9-7-es mérleggel wild card helyet simán el lehet csípni a kibővített playoffra, onnan meg már bármi megtörténhet. Nyilván ez egy pozitív hangvételű, reménykedőbb poszt, aminek lehet kevesebb a valóságalapja, de én látok egy "dark horse" szerepet a csapatban. Hamár a közelében leszünk ennek, akkor örülhetünk. De ahogy Szesze írta, majd a szezon eldönti kinek lesz igaza és az utóbbi években sajnos tényleg ők mondták meg a tutit.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem Dalton backupnak nagyon jó igazolás, ahogy az egész Dallas offseason kifejezetten jól sikerült, már amennyire ezt előzetesen meg lehet ítélni. Szerintem idén simán viszik a csoportot.
Szesze
Szerintem ez pusztán az az igazolás, hogy Dak-ra nyomást helyezzenek, "öreg, te nem vagy 30 milliós nem hogy 40 milliós QB. Ha továbbra is keménykedsz, Dalton fivérek egyike elvégzi helyetted a munkát. Komolyra véve a szót, azért Dalton az elmúlt évek azért messze volt 3 ProBowlos szezonjában, ide se kezdőnek érkezett. A Dallas meg főleg leves, ha Daltonnal képzelik el a jövőt, és nem Dak-ból próbálnak franchise QB-t varázsolni. Én nagyon más értelmét ennek nem látom.
Másik topic, kicsit engedjetek, hogy másik oldalról közelítsem meg a Dallas offseasont. CeeDee Lamb hatalmas steal volt 17-en, de azért nem tudom hosszútávon megérte e, mivel a védelem tele van lyukakkal ott, egy DLaw-n kívül kevés a playmaker. Ok érkezett Poe, McCoy és Clinton Dix, de ő nekik is make or break season ez. O-lineban is elfogyott a depth, a sok sajnálatos sérülés és retirement miatt. Ha már úgyis mindenki mindig fikázta OBJ, Barkley draftját, hogy azon a poszton jöhetett volna hasznosabb, Lamb helyett is jöhetett volna hasznosabb, Dalton helyett is jöhetett volna hasznosabb.
Szóval én nem nagyon értem a tömjénezést, a Giants egy ilyen move-ért a világ ostobája címet szerzi meg, a Dallas meg az év offseason csapata címet...makes no sense.
Ezt most nem azért akartam leírni, hogy a Dallassal foglalkozzunk itt, csak szerintem a mérce lehetne egyenlőbb is, és itt az elmúlt években a fikázás nagyon elvitte már a józan ítélőképességünket. Természetesen katasztrófális éveken vagyunk túl, és a Dallas előttünk jár jó pár dologban, de azért na...ami logikátlan itt is, az logikátlan ott is az adott helyzetben.
Rodaron
Azért nagyon nem mindegy, hogy mi akkor igazoltunk RB-ket meg TE-ket (+QB-t, WR-t) az első körökben amikor egy kalap szar volt az egész OL és a védelem is kezdett totál szétesni. Az utolsó három év összmérlege: 12-36, az utolsó 7 évből 6-ban nem értük el az 50%-os mérleget se, szóval itt azért van mit kritizálni finoman szólva.
De én aztán nem akarom a Dallast védeni, viszont az biztos, hogy az ő keretük az utóbbi években össze se hasonlítható a miénkkel, más kérdés, hogy ahhoz képest lófaszt se tudtak kihozni belőle (azt azért megjegyzem, hogy ennek az egyik fő oka amúgy az a Garrett aki tudjuk most melyik csapatnál van..)
Ez a Dalton igazolás pedig nem annak szólt, hogy nem Prescottal képzelik el a jövőt, egész egyszerűen backupnak jött és attól függetlenül, hogy Dalton messze van-e a 3 probowlos szezonjától vagy sem, (nyilván igen, de éppen ezért nem 30 millió, hanem 3 millió garantáltat kapott) backupnak bizony kiváló igazolás.
Összességében a két csapat kerete jelenleg továbbra sem egy kategória, én mint mondtam őket várom a csoport élére (magunkat pedig maximum a harmadik helyre), de ezzel nem kell senkinek egyet érteni, majd a szezon eldönti kinek lesz igaza..
A született optimistákat biztos nagyon zavarja az évek óta tartó pesszimistának tűnő panaszáradatunk szezon előtt, csak az a baj hogy aztán mindig kiderült, hogy ez nem pesszimizmus volt, hanem realizmus. Aki itt nagy csodákra vár az csalódni fog, évek óta ezt mondom és ez idén se változott sajnos. Ettől még nem vagyok letargiában se, mert tavaly is azt mondtam, hogy a franchise számára a legfontosabb az lesz az előző szezonban, hogy Daniel Jones a nagy nyomás ellenére képes lesz-e felnőni a feladathoz és szerencsére ezt első éve alapján kijelenthetjük hogy megtette. Idén is ezt látom prioritásnak, ha neki sikerül tovább haladnia ezen az úton (nyilván egy jobb OL és ezáltal futójáték sokat segíthetne ebben), akkor van esélyünk 1-2 éven belül visszajutni a reálisan PO esélyes csapatok közé. Ehhez viszont muszáj, hogy a frissen draftoltjaink nagy része beváljon, szerintem ennek kell szurkolni idén elsősorban.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Szerintem Dalton backupnak nagyon jó igazolás, ahogy az egész Dallas offseason kifejezetten jól sikerült, már amennyire ezt előzetesen meg lehet ítélni. Szerintem idén simán viszik a csoportot.
Szesze
Szerintem ez pusztán az az igazolás, hogy Dak-ra nyomást helyezzenek, "öreg, te nem vagy 30 milliós nem hogy 40 milliós QB. Ha továbbra is keménykedsz, Dalton fivérek egyike elvégzi helyetted a munkát. Komolyra véve a szót, azért Dalton az elmúlt évek azért messze volt 3 ProBowlos szezonjában, ide se kezdőnek érkezett. A Dallas meg főleg leves, ha Daltonnal képzelik el a jövőt, és nem Dak-ból próbálnak franchise QB-t varázsolni. Én nagyon más értelmét ennek nem látom.
Másik topic, kicsit engedjetek, hogy másik oldalról közelítsem meg a Dallas offseasont. CeeDee Lamb hatalmas steal volt 17-en, de azért nem tudom hosszútávon megérte e, mivel a védelem tele van lyukakkal ott, egy DLaw-n kívül kevés a playmaker. Ok érkezett Poe, McCoy és Clinton Dix, de ő nekik is make or break season ez. O-lineban is elfogyott a depth, a sok sajnálatos sérülés és retirement miatt. Ha már úgyis mindenki mindig fikázta OBJ, Barkley draftját, hogy azon a poszton jöhetett volna hasznosabb, Lamb helyett is jöhetett volna hasznosabb, Dalton helyett is jöhetett volna hasznosabb.
Szóval én nem nagyon értem a tömjénezést, a Giants egy ilyen move-ért a világ ostobája címet szerzi meg, a Dallas meg az év offseason csapata címet...makes no sense.
Ezt most nem azért akartam leírni, hogy a Dallassal foglalkozzunk itt, csak szerintem a mérce lehetne egyenlőbb is, és itt az elmúlt években a fikázás nagyon elvitte már a józan ítélőképességünket. Természetesen katasztrófális éveken vagyunk túl, és a Dallas előttünk jár jó pár dologban, de azért na...ami logikátlan itt is, az logikátlan ott is az adott helyzetben.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem Dalton backupnak nagyon jó igazolás, ahogy az egész Dallas offseason kifejezetten jól sikerült, már amennyire ezt előzetesen meg lehet ítélni. Szerintem idén simán viszik a csoportot.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Egy reményük maradt at East riválosoknak, hogy McCarthy nagyobb balfék, mint Garett 😛 Bár tartok tőle olyan tehetség mennyiség gyűlt ott össze, hogy még azt is elbírná....
dande
Ilyenkor szokott jönni egy kiváló 7-9-es szezon 😀😊
warr_b
Bálint Próféta!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy reményük maradt at East riválosoknak, hogy McCarthy nagyobb balfék, mint Garett 😛 Bár tartok tőle olyan tehetség mennyiség gyűlt ott össze, hogy még azt is elbírná....
dande
Ilyenkor szokott jönni egy kiváló 7-9-es szezon 😀😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
Dalton => Dallas
Hát én ennek nagyon nem örülök! 😕
nagir
Miért?
GJohnny74
Egyszerűen csak azért pl. amit kristof írt, meg azért mert reménykedtem benne, hogy Presscottot jó alaposan túl fizetik hosszú évekre... Ehelyett az öreg JJ nyomott egy fasza draftot és még Dak-ot is sarokba állította. Sajnos!
nagir
Azért még korai az idei draftot értékelni. Tényleg nem tűnik rossznak, de lehet reménykedni néhány dologban:
- Hoztak egy tehetséges WR-t, de az eddig sem számított hiányposztnak.
- Az új centernek már most komoly gondjai vannak az egészségével.
- A két CB vagy beválik vagy nem, de nem extra tehetség egyik sem.
- Ezzel szemben a DL semmit nem erősödött, pedig leginkább oda kellett volna.
- HC: egy féktől megszabadultak, de jött helyette másik 😊
vanek úr
Ha Daltonnal akarja sarokba szorítani az régen rossz..
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Dalton => Dallas
Hát én ennek nagyon nem örülök! 😕
nagir
Miért?
GJohnny74
Egyszerűen csak azért pl. amit kristof írt, meg azért mert reménykedtem benne, hogy Presscottot jó alaposan túl fizetik hosszú évekre... Ehelyett az öreg JJ nyomott egy fasza draftot és még Dak-ot is sarokba állította. Sajnos!
nagir
Azért még korai az idei draftot értékelni. Tényleg nem tűnik rossznak, de lehet reménykedni néhány dologban:
- Hoztak egy tehetséges WR-t, de az eddig sem számított hiányposztnak.
- Az új centernek már most komoly gondjai vannak az egészségével.
- A két CB vagy beválik vagy nem, de nem extra tehetség egyik sem.
- Ezzel szemben a DL semmit nem erősödött, pedig leginkább oda kellett volna.
- HC: egy féktől megszabadultak, de jött helyette másik 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 127 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy reményük maradt at East riválosoknak, hogy McCarthy nagyobb balfék, mint Garett 😛 Bár tartok tőle olyan tehetség mennyiség gyűlt ott össze, hogy még azt is elbírná....
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Dalton => Dallas
Hát én ennek nagyon nem örülök! 😕
nagir
Miért?
GJohnny74
Egyszerűen csak azért pl. amit kristof írt, meg azért mert reménykedtem benne, hogy Presscottot jó alaposan túl fizetik hosszú évekre... Ehelyett az öreg JJ nyomott egy fasza draftot és még Dak-ot is sarokba állította. Sajnos!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!