NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
ozibozi
Lemieuxből lehet centert faragni?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
a hátsó körös pickkekről nem nagyon esett eddig szó!
Ti láttok valakiben fantáziát hogy spec teamer és rotációs szerepen kívül valaki maradandóbbat alkosson?
Darnay Holmesról olvastam sok rosszat is de pl e szerint akár még jól is járhatunk vele slotban...
 steelersdepot.com/2020/03/2020-nfl-draft-player-profiles-ucla-cb-darnay-holmes/

+ a rakat LB -ből a végéről esetleg valaki valamit?
yooker
Lemieux, Brown, Coughlin hármasból esetleg... Elsőre én a fehér LB-re teszem a voksom, főleg ha tud még magára pakolni jó pár kiló izmot úgy hogy közben a sebessége nem romlik!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
a hátsó körös pickkekről nem nagyon esett eddig szó!
Ti láttok valakiben fantáziát hogy spec teamer és rotációs szerepen kívül valaki maradandóbbat alkosson?
Darnay Holmesról olvastam sok rosszat is de pl e szerint akár még jól is járhatunk vele slotban...
 steelersdepot.com/2020/03/2020-nfl-draft-player-profiles-ucla-cb-darnay-holmes/

+ a rakat LB -ből a végéről esetleg valaki valamit?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
 www.pff.com/news/nfl-most-improved-nfl-offensive-lines-2020-offseason

Itt elcsíptünk egy 5. Pozíciót.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha Jonest sikerül jobban megvédeni, és ezáltal neki fejlődnie labdabiztonságban, meg a zseb érzésében, akkor a támadósor igen fasza lehet, ami ha mást nem, élvezhető meccseket hoz. Ebben az idényben egy 6-7 győzelem már azért illene, hogy meglegyen, ha még a PO-ra nem is számítok

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
RA7RA7
Magunkra értettem, de mondjuk a Chargers se hiszem, h túl nagy szezont fog produkálni.
Szesze
Herbertet még én se érzem késznek arra hogy nagy menetelés legyen egyből, de azért ez a keret egy playoffra oda érhet, ha nem akkor is egy 8-8 körül lehozzák. 1/1 közelébe úgy lesznek mint a Chiefs, semennyire
RA7RA7
mondjuk azt én se értem hogy jött ki nekik az 1/1.
Szesze
PFF = Origo.hu, azért PFF szeret bődületes (=faszságokat) dolgokat leírni, rajtuk kívül elég sok expert oldal szerint egy Redskins, Panthers, Bears is odaférne ebbe az ötösbe.
Amit meg már mondtam totál szubjektív a strength of schedule, opponents win percentage alapján (26. New York Giants .482), a 7. legkönnyebb sorsolásunk van, szóval továbbra se tudom az ilyen PFF blődségeket elfogadni. Értem én, hogy kurva pesszimista mindenki, és az elmúlt években vékony volt a határmezsgye emiatt a realizmus felé, de azért ez a keret k**** messze van az 1/1-től, de az 1/4-től is.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Sokszor bejönnek ezek a jóslatok
| Sokszor meg nem |
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
RA7RA7
Magunkra értettem, de mondjuk a Chargers se hiszem, h túl nagy szezont fog produkálni.
Szesze
Herbertet még én se érzem késznek arra hogy nagy menetelés legyen egyből, de azért ez a keret egy playoffra oda érhet, ha nem akkor is egy 8-8 körül lehozzák. 1/1 közelébe úgy lesznek mint a Chiefs, semennyire
RA7RA7
mondjuk azt én se értem hogy jött ki nekik az 1/1.
több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
RA7RA7
Magunkra értettem, de mondjuk a Chargers se hiszem, h túl nagy szezont fog produkálni.
Szesze
Herbertet még én se érzem késznek arra hogy nagy menetelés legyen egyből, de azért ez a keret egy playoffra oda érhet, ha nem akkor is egy 8-8 körül lehozzák. 1/1 közelébe úgy lesznek mint a Chiefs, semennyire
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
RA7RA7
Magunkra értettem, de mondjuk a Chargers se hiszem, h túl nagy szezont fog produkálni.
több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Most nézem a tavalyi Pats - Giants meccset. Egy negyed után egész jól állunk, csak Judge egysége szerzett eddig pontot.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
engem az is vigasztal, hogy végre egy szezon, amikor nem a türhők ellen kezdünk
vittore
Alpár Dzsekszon in da house! 😊
gyeek
türhők = parasztok = tehenészek = Dallas Cowboys
Hol itt a probléma hiperérzékeny barátom? 😀
PeppyRapier
Az urbánus pejoratív mellékzönge, Grétsy tanár úr, a mellékzönge! 😉 Vittorénak szokása az emilyen zrika, ahogy nekem a reakció.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
engem az is vigasztal, hogy végre egy szezon, amikor nem a türhők ellen kezdünk
vittore
Alpár Dzsekszon in da house! 😊
gyeek
türhők = parasztok = tehenészek = Dallas Cowboys
Hol itt a probléma hiperérzékeny barátom? 😀
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
engem az is vigasztal, hogy végre egy szezon, amikor nem a türhők ellen kezdünk
vittore
Alpár Dzsekszon in da house! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
hát a sorsolás alapján valóban 4-6 győzelem néz ki idén is, viszont elég jó értékmérő lesz az offensenek, hogy mennyire tudnak meccsben maradni, mert elég durva védelmekkel találkozunk majd hétről-hétre. ha DJ és az O-fal tud fejlődni, akkor én már elégedett leszek.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
7-9 a max , ami ebből kihozható
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
engem az is vigasztal, hogy végre egy szezon, amikor nem a türhők ellen kezdünk
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
tavaly ilyenkor én úgy emlékszem jobbnak tűnt a sorsolás !most elég húzósnak látom!amennyivel javultunk (papíron) talán annyival nehezebb is!
szóval hosszú szezon lesz ez is ...😊
de bízom benne hogy valami azért alakul majd !
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Hogyan lehet az, hogy évek óta az első hatban draftolunk, mégis mindig nekünk van az egyik legnehezebb sorsolásunk? Vagy amikor SB-t nyertünk, akkor azt mondták ezért kapunk komoly ellenfeleket, a NE pedig minden győzelme után mazsola csapatok tömkelegével meccselt.
vanek úr
A strength of schedule egy rohadt szubjektív dolog. A kérdés mindig az milyen statisztikai adatot néznek a lista megállapításánál. Amennyiben azt nézzük hány tavaly playoff csapat ellen játszunk az összesen 4 ilyen csapat (Eagles, 49ers, Seahawks, Ravens) ha azt nézzük, hogy milyen mérlegük volt és maradtak le a POrol, akkor máris brutal lesz a sorsolás, mert a Steelers, Bucs, Cowboys is éppen hogy csak lemaradt. Rams, Cardinals, Bears, Browns szerintem egy szint velünk. Szóval persze lehet ez egy 4-6 győzelmes szezon is, viszont ha végre összeállna az öltöző, és rendben lennének a fejek és lelkek, simán hozhatnánk a close meccseket amibe a felső 4 is beletartozik. A másik nagy sorozat amit megszakíthatnánk, hogy nem nyelni megyunk Phillybe/Jonesfalvara, úgy máris szoros lehet a csoportunk.
Egy szó mint száz, nem sok értelmét látom ezeknek a quick predictioneknek, mert totál szubjektív szempontrendszerek alapján állítják össze az egyes emberek. Tavalyra a 49ersnek 4-12es szezont jósoltak...
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Hogyan lehet az, hogy évek óta az első hatban draftolunk, mégis mindig nekünk van az egyik legnehezebb sorsolásunk? Vagy amikor SB-t nyertünk, akkor azt mondták ezért kapunk komoly ellenfeleket, a NE pedig minden győzelme után mazsola csapatok tömkelegével meccselt.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Las Vegas 6,5-nél húzta meg az alatta/felette vonalat.