New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jones 4 TD és vereség "szép" baleset...
dande
Ha esetleg vigyázna a labdára, még nyerhettünk is volna
vanek úr
Így van. Nyilván az, hogy a védelem így teljesít, semmit nem számított. Idióta Jones
Wyatt
Még dob 3 TD-t és easy win. Nem? De!
Sobri Jóska
Tényleg még így ti hiányoztok csak nekünk ide.. 😊
Szesze
Elhiszem 😊

De komolyan egy ilyen meccs után, amikor dob két ilyen TD-passzt, és néggyel zár egy idegenbeli meccsen (aminek a végén olyan szép hívások voltak az end zone-ban a zebráktól, hogy megkönnyeztem), akkor Jones van elővéve, nem az a védelem, ami önerőből megint kapott néhány pontocskát? Azért nekem ez vicci 😊
Wyatt
Nem DJ-n ment el a meccs, a statjai meg magukért beszélnek... Azért amit az 1.n-ben művelt, azon Nekem is felforrt az agyvizvem...
nagir
Az vitán felül áll, hogy kurvára el kellene vele beszélgetni, mert ez valóban konkrétan már a 2. PS-meccsen előjött, és ha ezen nem javít, akkor hiába rakja be egy meccsen 3-4 alkalommal 30 centis helyre a labdát és szerez szép számokat, sosem lesz belőle kiváló irányító. Ami nagy kár lenne, mert rohadtul megérdemelné^^

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Jones 4 TD és vereség "szép" baleset...
dande
Ha esetleg vigyázna a labdára, még nyerhettünk is volna
vanek úr
Így van. Nyilván az, hogy a védelem így teljesít, semmit nem számított. Idióta Jones
Wyatt
Még dob 3 TD-t és easy win. Nem? De!
Sobri Jóska
Tényleg még így ti hiányoztok csak nekünk ide.. 😊
Szesze
Elhiszem 😊

De komolyan egy ilyen meccs után, amikor dob két ilyen TD-passzt, és néggyel zár egy idegenbeli meccsen (aminek a végén olyan szép hívások voltak az end zone-ban a zebráktól, hogy megkönnyeztem), akkor Jones van elővéve, nem az a védelem, ami önerőből megint kapott néhány pontocskát? Azért nekem ez vicci 😊
Wyatt
Nem DJ-n ment el a meccs, a statjai meg magukért beszélnek... Azért amit az 1.n-ben művelt, azon Nekem is felforrt az agyvizvem...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Idézet innen:  fuzovelkifele.com/2019/10/minshew-mania-chicagoi-drama-egy-hazai-es-egy-hazai-kotelezo/
"A Giants részéről összességében nem lehet sok mindent elmondani. A védelem még a Lionsénél is gyengébb volt, egyedül a futást tudta megállítani, de az ellenfél kilétét ismerve inkább az lett volna a csoda, ha tud futni a hazai csapat. Az offense már jobban nézett ki, Golden Tate még mindig óriási playmaker, Saquon Barkley továbbra is elit, Slayton pedig ígéretes. Ha hozzávesszük Evan Engramet és a sérülésből hamarosan visszatérő Sterling Shepardöt, akkor a Giantsé lehet jövőre a liga egyik top 5-ös elkapószekciója. Már csak a védelmet kellene összerakni."
GJohnny74
Nem az elkapószekción fog múlni, hanem elsősorban az OL-en ami bár mutat némi javulást, de még mindig messze van a késztől. DJ-nek meg rengeteget kell javulnia abban, h megfelelően érzékelje a nyomást, legalább azokat amik nem a vak oldalról jönnek, mert az oké hogy vannak szép megmozdulásai, de azért minden meccsen 2-3 ilyen eladott labda nem fér bele. Mondjuk ez az év remek lehetőség ennek gyakorlására, csak jó lenne itt is valami fejlődést látni, mert gyakorlatilag már az elején elment ez a meccs is ezek miatt, hiába jött később pár szép játék..
Persze az igazán gáz a a védelem, ott felesleges várni bármit is idén, szintén a falat kell majd elsősorban megerősíteni itt (főleg a szélét, de sajnos vannak meccsek amikor középen is nagyon gyenge szintet hozunk - ez a meccs most pont nem ilyen volt), de azért sajnos itt sokkal több lyukas poszt van.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Idézet innen:  fuzovelkifele.com/2019/10/minshew-mania-chicagoi-drama-egy-hazai-es-egy-hazai-kotelezo/
"A Giants részéről összességében nem lehet sok mindent elmondani. A védelem még a Lionsénél is gyengébb volt, egyedül a futást tudta megállítani, de az ellenfél kilétét ismerve inkább az lett volna a csoda, ha tud futni a hazai csapat. Az offense már jobban nézett ki, Golden Tate még mindig óriási playmaker, Saquon Barkley továbbra is elit, Slayton pedig ígéretes. Ha hozzávesszük Evan Engramet és a sérülésből hamarosan visszatérő Sterling Shepardöt, akkor a Giantsé lehet jövőre a liga egyik top 5-ös elkapószekciója. Már csak a védelmet kellene összerakni."
több mint 4 éve
Tompo 49
Én azt mondom DJ jobb QB mint a tavalyi felhozatal kivéve talán Mayfield

Sok a turnover de szerintem a zseb nem érzése és a fumbli a nagyobb gondja az inték a rendszerből és általában zonázó védelemnél jönnek Susmus kreativitása nulla plusz ki is vagyunk ismerve
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jones 4 TD és vereség "szép" baleset...
dande
Ha esetleg vigyázna a labdára, még nyerhettünk is volna
vanek úr
Így van. Nyilván az, hogy a védelem így teljesít, semmit nem számított. Idióta Jones
Wyatt
Még dob 3 TD-t és easy win. Nem? De!
Sobri Jóska
Tényleg még így ti hiányoztok csak nekünk ide.. 😊
Szesze
Elhiszem 😊

De komolyan egy ilyen meccs után, amikor dob két ilyen TD-passzt, és néggyel zár egy idegenbeli meccsen (aminek a végén olyan szép hívások voltak az end zone-ban a zebráktól, hogy megkönnyeztem), akkor Jones van elővéve, nem az a védelem, ami önerőből megint kapott néhány pontocskát? Azért nekem ez vicci 😊

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ami igazán lehangoló hogy az első forduló óta kb semmi fejlődés nem látható!
azt azért gondoltuk hogy gyengén indul majd de azért javulgatni fog! jelenleg teljes káosz nincs egy egység kb amire rá lehetne fogni hogy na ez rendben van!
ha az egyiknek jobban megy a másik hibázik bele vagy fordítva semmi konzisztens teljesítmény ( max a szar )
hogy most ez talent vagy coaching probléma inkább vagy mindkettő ( leginkább nyilván ez )azon meg lehet vitázni... mindenesetre ez az év elmegy megint valahogy és szerintem kapnak még egy évet garázdálkodni aztán imádkozzunk hogy valami kijöjjön majd belőle...
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Jones 4 TD és vereség "szép" baleset...
dande
Ha esetleg vigyázna a labdára, még nyerhettünk is volna
vanek úr
Így van. Nyilván az, hogy a védelem így teljesít, semmit nem számított. Idióta Jones
Wyatt
Még dob 3 TD-t és easy win. Nem? De!
Sobri Jóska
Tényleg még így ti hiányoztok csak nekünk ide.. 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Jones 4 TD és vereség "szép" baleset...
dande
Ha esetleg vigyázna a labdára, még nyerhettünk is volna
vanek úr
Így van. Nyilván az, hogy a védelem így teljesít, semmit nem számított. Idióta Jones
Wyatt
Még dob 3 TD-t és easy win. Nem? De!

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jones 4 TD és vereség "szép" baleset...
dande
Ha esetleg vigyázna a labdára, még nyerhettünk is volna
vanek úr
Így van. Nyilván az, hogy a védelem így teljesít, semmit nem számított. Idióta Jones

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 836
Jones 4 TD és vereség "szép" baleset...
dande
Ha esetleg vigyázna a labdára, még nyerhettünk is volna
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 151 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jones 4 TD és vereség "szép" baleset...
több mint 4 éve
Tompo 49
Bold1
Barkley összesen közel 300 yard
És a hét támadója elismerés.

Bold2
A védelem 4 vagy több turnover-t szerez.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, boldolok egyet

Daniel Jones 300 yard, 3 TD (2+1)

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Szolgálati közlemény:
Kickoff 18.00,- magyar idő szerint...
nagir
Ohh basszus...akkor lemaradok az elejerol
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Szolgálati közlemény:
Kickoff 18.00,- magyar idő szerint...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Bold prediction :
nem fog elborulni az agyam egyszer sem a meccs alatt tortenjen barmi....
yooker
Ha horgászol, és se tévé se net...
Sobri Jóska
Mar idenre kiegtem csak azert 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Bold prediction :
nem fog elborulni az agyam egyszer sem a meccs alatt tortenjen barmi....
yooker
Ha horgászol, és se tévé se net...

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Jelenleg amit minimalisan elvarnek erre a meccsre plussz az ideny hatralevo reszere az hogy Jones eladott labdait drasztikusan sikeruljon lecsokkenteni!Ez tenyleg fontos lenne.. A tobbi kb mellekes jelenleg!Ami mar extra lenne de azert valahol elvarhato hogy a futasba eletet hozzunk!

Bold prediction :
nem fog elborulni az agyam egyszer sem a meccs alatt tortenjen barmi....
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 fuzovelkifele.com/2019/10/lenyugozo-volt-a-kirktoberfest/ nem olyan régen még a Giants ellenfelek írhatták be októberen előre maguknak az L-t, mert Eli erre a hónapra szívta fel magát, készpénznek lehetett venni a 4w-t. tipik Coughlin-era: 6-2 kezdés aztán a szezon második fele legjobb esetben egál. hát erre most annyi az esély mint alkoholmentes sörrel a basszunk be gyorsan versenyen, úgy hogy a többiek csak töményeznek
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2019/10/25/new-york-giants-actively-shopping-cb-janoris-jenkins/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 758
#Giants’ offensive line PFF grades:

LT Solder - 64.4 (5 sacks allowed)
LG Hernandez - 64.7 (0 sacks)
C Halapio - 51.6 (2 sacks)
RG Zeitler - 70.9 (1 sack)
RT Remmers - 57.4 (2 sacks)

A step-up in their play is needed.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla

nagir
Pont ezen gondolkoztam a napokban, hogy Solder lehet az egyik “áldozat” év végén, mert a be lefektetett pénzt nem hozza vissza. Viszont a tradel a fizujat is eltudnank tradelni és max a garantált összeget kell benyelnunk. De kérdés DG képes e ezt meglepni és belátni hogy ez nem jött be.
Rodaron
Hát igen...
De én még egy dupla tradet is el tudnék képzelni: Nate S. -> Browns, Trent W. -> Giants 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Amúgy egy dolgot nem igazán látok itt, hogy bárki felvetette volna:

Eli jobban játszott az első két héten mint Jones az utóbbi kettőn és padra került. Just sayin’.
csebi
Semmi értelme nem lenne a vissza cserének ezek után, kb az egyetlen értelme ennek a szezonnak, hogy kiderüljön Jones mit tud és miben kell fejlődnie. Ezzel a csapattal és edzői gárdával jelenleg semmi esély PO-ba jutni, Jones-nak viszont hasznos tapasztalatszerzési lehetőség ez. Ha rajtam múlik akkor Jones kb most került volna be a csapatba, de így hogy már meglépték ezt, teljes hülyeség lenne visszacsinálni.
Szesze
Én egy szóval sem mondtam h cseréljük vissza, csak érdekes számomra ez az egész.
csebi
Nevezhetjük érdekesnek, de sztem ez túl hízelgő jelző, igazából el lett baszva ez is. Konkrétan semmi logika nem volt ebben az egészben így..
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Amúgy egy dolgot nem igazán látok itt, hogy bárki felvetette volna:

Eli jobban játszott az első két héten mint Jones az utóbbi kettőn és padra került. Just sayin’.
csebi
Semmi értelme nem lenne a vissza cserének ezek után, kb az egyetlen értelme ennek a szezonnak, hogy kiderüljön Jones mit tud és miben kell fejlődnie. Ezzel a csapattal és edzői gárdával jelenleg semmi esély PO-ba jutni, Jones-nak viszont hasznos tapasztalatszerzési lehetőség ez. Ha rajtam múlik akkor Jones kb most került volna be a csapatba, de így hogy már meglépték ezt, teljes hülyeség lenne visszacsinálni.
Szesze
Én egy szóval sem mondtam h cseréljük vissza, csak érdekes számomra ez az egész.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.