New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 663 — Lucas Scott
Nekem az nem tetszik h a kritikus 3&18 playnel Jonest odadobta az újságíróknak h ő hívta át a playt futásra ...
Legalább 17-0 után nem estünk szét, de egyre inkább úgy tűnik h nem Shurmur lesz a mi edzonk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 476 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
 twitter.com/SolisReport/status/1185995625252315136
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 766
Egyszerűen azt nem értem, hogy a Liga első Pats D ellen engedtünk 2 sacket kb, most a 30. D ellen meg 8-at. Ott a Defenseünk kitett magáért, itt a sima futásokat nem tudtuk megállítani. Mondjuk azért tegyük hozzá, hogy a Cards 17 pontot DJ INT-ből és 2 Fumbleből szerezte, így a Defensenek is nehezebb volt azt megállítani.
Szóval itt a konzisztenciával van probléma, tudunk mi szép dolgokat, de amikor igazán kellene, akkor nem tudom mi a pöcs van. És az ilyen vereségek, az öltöző kedvét is letörik...
Rodaron
Egyszerű a magyarázat.A Pats ellen felszivtak magukat,egy csapat 1-1 meccsre képes a valós tudása fölött játszani,de sorozatban nem.
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 766
Shurmorol meg annyit, én eléggé fotelhobbi szurkoló vagyok, inkább szeretem,mint értem a játékot általában,de nekem is feltűnik, hogy annyi baromságot csinál meccsenként, hogy nem igaz. Időnként azt se tudja az ember,milyen rendezvényen van.... egyetlen csapatreszen sem látszik a fejlődés, hogy mégis milyen irányba tartunk, és ez az ő hibája.Ez már az ő csapata.
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 766
komolyan mondom hogy Barkleyt el kellene tradelni mert sehol nem tartunk még
yooker
És DG-n kívül ki adna érte komoly értéket? Cook vagy Kamara semmivel nem rosszabbak nála (sőt), és 2-3. körben húzták őket. Egyre jobban idegesít ez a pick is, és az idei 1. körösünk sem győzött még meg...
vanek úr
Hát,Barkley azért extraklasszis,ha begyujtja a rakétákat,ember legyen a talpán,aki megallitja. Egy legalább közepes csapatban ő azért nagyon fickandozna,de egy ilyen fostengerben nem sokat tud tenni egymaga, ő csak egy RB.DJ sincs könnyű helyzetben, egy ilyen fal mögött,de ettől még,sokkal konzisztensebb teljesítményt kell nyújtania.Zsenialis dolgokra képes,de mínusz15- 20 pontot is jelenthet meccsenként,ami nem elfogadható. Ami biztató szerintem vele kapcsolatban, hogy nem majrezik, ront és ugyanúgy beleall következőre.Persze 2-3 ilyen meccs és elmegy a maradék onbizalma is. Az ilyen ki nem kényszerített hibákat minimalizálnia kell, egy vicc, hogy aki arra jár,kiveri a kezéből a labdát....
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
komolyan mondom hogy Barkleyt el kellene tradelni mert sehol nem tartunk még
yooker
És DG-n kívül ki adna érte komoly értéket? Cook vagy Kamara semmivel nem rosszabbak nála (sőt), és 2-3. körben húzták őket. Egyre jobban idegesít ez a pick is, és az idei 1. körösünk sem győzött még meg...
vanek úr
BOB biztos elokaparna erte ket elso kort valahogy. 😀

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Nem lesz így egy könnyű út a PO-ig, megmutatkozott.
Szar a csoport, ha a csoportmeccsek meglesznek, akkor a PO is.

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Valójában az a helyzet, hogy ha a Tampa nem flegmázza el a második félidőt és nem játszunk a kaotikus Skins-el, akkor 0-7 lenne.
Ténylegesen esélyünk csak a Skins ellen volt. Talán még a Dolphins-t megvernénk, de egyelőre ennyit tudunk.
A probléma az, hogy mindig csak azt mondogatjuk, hogy egyelőre, mintha lenne fejlődés. Kurvára nincs fejlődés sem tavalyhoz, sem az első héthez képest. Ugyanazok a dolgok mennek, amiket az ellenfelek is betéve tudnak.
Zet
az OL ma (is ) nagy csalódás volt...
nem nagyon jött be a " nagy öregek" igazolása !
folytatni illetve újragondolni kell az egészet kb!Jones is jobban fog kinézni sokkal ha nem lesz rajta ennyire nyomás...
bár Jones azért remélem tud fejlődni a nyomás kezelésében
a másik pedig a védelem ugye...
ezért kellen a minél több pick és mondjuk 1 nagyobb envű pass rusher!
Shurmékrl nem is beszélek mert őket még néznünk kell egy darabig sajnos

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 991
Egyszerűen azt nem értem, hogy a Liga első Pats D ellen engedtünk 2 sacket kb, most a 30. D ellen meg 8-at. Ott a Defenseünk kitett magáért, itt a sima futásokat nem tudtuk megállítani. Mondjuk azért tegyük hozzá, hogy a Cards 17 pontot DJ INT-ből és 2 Fumbleből szerezte, így a Defensenek is nehezebb volt azt megállítani.
Szóval itt a konzisztenciával van probléma, tudunk mi szép dolgokat, de amikor igazán kellene, akkor nem tudom mi a pöcs van. És az ilyen vereségek, az öltöző kedvét is letörik...
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 476
Valójában az a helyzet, hogy ha a Tampa nem flegmázza el a második félidőt és nem játszunk a kaotikus Skins-el, akkor 0-7 lenne.
Ténylegesen esélyünk csak a Skins ellen volt. Talán még a Dolphins-t megvernénk, de egyelőre ennyit tudunk.
A probléma az, hogy mindig csak azt mondogatjuk, hogy egyelőre, mintha lenne fejlődés. Kurvára nincs fejlődés sem tavalyhoz, sem az első héthez képest. Ugyanazok a dolgok mennek, amiket az ellenfelek is betéve tudnak.

Szerkesztette: Zet
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 836
komolyan mondom hogy Barkleyt el kellene tradelni mert sehol nem tartunk még
yooker
És DG-n kívül ki adna érte komoly értéket? Cook vagy Kamara semmivel nem rosszabbak nála (sőt), és 2-3. körben húzták őket. Egyre jobban idegesít ez a pick is, és az idei 1. körösünk sem győzött még meg...
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 991
Elképesztő dühös vagyok bakker...egyszerűen nem tudom felfogni ezt a teljesítményt. Egész meccsen a futást kellett volna fogni, az Oline meg lehúzhatja magát a klozetten, de most DJ hibái is nagyon előtérbe kerülnek. Labda biztonság, plusz nagyon nem érzi a vak oldali, vagy oldalsó nyomást. Shurmurék meg katasztrófa, egyszerűen mi meg nem futunk megint semmit. Edmunds 27 carryvel zárt, Barkley 18-al.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 476
Shurmurék képtelenek egy normális gameplan-t összerakni, és arra is, hogy meccs közben változtassanak.
Az OL kegyetlen fos volt, kb. mintha egy ovis csoport állt volna ott (Chandler Jones, Suggs és a többiek pass rush közben pacsizhattak is).
DJ pedig jobb lenne, ha odafigyelne néha a labdára.

Szerkesztette: Zet
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ezt aGW driveot " valaki összevághatná Benny Hill zenére...
pedig tényleg azt hittem hogy ezt megnyerjük!!
kár is elemzni mert nem nagyon van mit...

komolyan mondom hogy Barkleyt el kellene tradelni mert sehol nem tartunk még
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
majd a lionst verjük idegenben
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Hát ez minden várakozásomat alulmúlóan szörnyű volt.. az OL és Jones szégyen szintet tolt, a védelem meg hozta a szokásos fost, kilátástalan volt az egész végig. Az a Cardsról is elmond mindent, h még így is "támadhattunk" a végén a győzelemért.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
undorító szar surmur, ostoba féreg, szerencsétlen barom, közelébe nem kellene lennie nem HC de OC pozinak sem. kettes portásnak max
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Na akkor mára győzelem, de szoros lesz...
21-20 W



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Érdekes
 www.pff.com/news/nfl-offense-rankings-week-6-2019
———————————————

 www.pff.com/news/nfl-defense-rankings-through-week-6
ozibozi
Igszabol annyira nem ..
Hyenge O gyenge D de azert vannak meg gyengebbek!
Merleg 2:4 realis 😀
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 763
Érdekes
 www.pff.com/news/nfl-offense-rankings-week-6-2019
———————————————

 www.pff.com/news/nfl-defense-rankings-through-week-6
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Szerintem az NFC East legerősebb csapata jelenleg a Giants. Kívülről egy gyenge pont van, ami viszont pont nagyobb, mint egy pont: Shurmur.

2:1 arányban a Giants a favorit a Cardinals ellen.
Vagyis kb 65-35%.
Ezt tükröző végeredmény: 28:14.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenesetre most elvalhat hogy hol is allunk valojaban!Ezt a meccset papiron akar meg nyerni is kellene/lehetne de ugyanugy benne van a vereseg is...
En azerz bizom benne hogy ha szenvedisen is nagy adok kapokban de behuzzuk!
yooker
jah, ez olyan 50-50es meccsnek tűnik előzetesen. Ha kikapunk akkor kb végképp vége ennek a szezonnak PO ügyileg, ha nyerünk akkor még húzhatjuk egy darabig.
Jah, és Gallman játéka most már fix holnapra.
Szesze
Inkább 31–24-es meccsnek tűnik nekem.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Mindenesetre most elvalhat hogy hol is allunk valojaban!Ezt a meccset papiron akar meg nyerni is kellene/lehetne de ugyanugy benne van a vereseg is...
En azerz bizom benne hogy ha szenvedisen is nagy adok kapokban de behuzzuk!
yooker
jah, ez olyan 50-50es meccsnek tűnik előzetesen. Ha kikapunk akkor kb végképp vége ennek a szezonnak PO ügyileg, ha nyerünk akkor még húzhatjuk egy darabig.
Jah, és Gallman játéka most már fix holnapra.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Mindenesetre most elvalhat hogy hol is allunk valojaban!Ezt a meccset papiron akar meg nyerni is kellene/lehetne de ugyanugy benne van a vereseg is...
En azerz bizom benne hogy ha szenvedisen is nagy adok kapokban de behuzzuk!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Barkley visszatér mehet a kocsi ház gyerek a super bowlra 😊
csebi
+ Engram és talán Gallman is játszik már
Szesze
Gallman necces szerintem..