New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 664 — Lucas Scott
Amúgy egy dolgot nem igazán látok itt, hogy bárki felvetette volna:

Eli jobban játszott az első két héten mint Jones az utóbbi kettőn és padra került. Just sayin’.
csebi
Semmi értelme nem lenne a vissza cserének ezek után, kb az egyetlen értelme ennek a szezonnak, hogy kiderüljön Jones mit tud és miben kell fejlődnie. Ezzel a csapattal és edzői gárdával jelenleg semmi esély PO-ba jutni, Jones-nak viszont hasznos tapasztalatszerzési lehetőség ez. Ha rajtam múlik akkor Jones kb most került volna be a csapatba, de így hogy már meglépték ezt, teljes hülyeség lenne visszacsinálni.
Szesze
Én egy szóval sem mondtam h cseréljük vissza, csak érdekes számomra ez az egész.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 991

nagir
Pont ezen gondolkoztam a napokban, hogy Solder lehet az egyik “áldozat” év végén, mert a be lefektetett pénzt nem hozza vissza. Viszont a tradel a fizujat is eltudnank tradelni és max a garantált összeget kell benyelnunk. De kérdés DG képes e ezt meglepni és belátni hogy ez nem jött be.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 991
Deone Buchanon érkezett hozzánk.
több mint 4 éve
Taz New York Giants 349
elv Deone Bucannon érkezik a csapathoz... újabb ex cardinals védő
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 764
David Carr nem itt kezdte, csak itt ‘végezte’..pedig ő 1/1-es volt, és állítólag tehetséges is. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol, az lenne a gyönyörű, ha lecserélnék Jonest

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Amúgy egy dolgot nem igazán látok itt, hogy bárki felvetette volna:

Eli jobban játszott az első két héten mint Jones az utóbbi kettőn és padra került. Just sayin’.
csebi
Semmi értelme nem lenne a vissza cserének ezek után, kb az egyetlen értelme ennek a szezonnak, hogy kiderüljön Jones mit tud és miben kell fejlődnie. Ezzel a csapattal és edzői gárdával jelenleg semmi esély PO-ba jutni, Jones-nak viszont hasznos tapasztalatszerzési lehetőség ez. Ha rajtam múlik akkor Jones kb most került volna be a csapatba, de így hogy már meglépték ezt, teljes hülyeség lenne visszacsinálni.
Szesze
Ez alapján nem lesz vissza csere. Eli valszeg végig mentorálja az évet, és utána visszavonul. Remélhetőleg 5 év múlva meg megkapja a HOF-t. Jones-nak meg jót fog tenni a tanácsai, illetve a tapasztalatszerzés. Azt kellene többek között megtanulnia, hogy úgy futkározzon, mint Wilson, ő elég jól tud vigyázni magára.
 giantswire.usatoday.com/2019/10/21/new-york-giants-pat-shurmur-rules-out-benching-daniel-jones-favor-eli-manning/?utm_source=smg&utm_medium=wasabi&utm_content=home-latest-news

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Amúgy egy dolgot nem igazán látok itt, hogy bárki felvetette volna:

Eli jobban játszott az első két héten mint Jones az utóbbi kettőn és padra került. Just sayin’.
csebi
Semmi értelme nem lenne a vissza cserének ezek után, kb az egyetlen értelme ennek a szezonnak, hogy kiderüljön Jones mit tud és miben kell fejlődnie. Ezzel a csapattal és edzői gárdával jelenleg semmi esély PO-ba jutni, Jones-nak viszont hasznos tapasztalatszerzési lehetőség ez. Ha rajtam múlik akkor Jones kb most került volna be a csapatba, de így hogy már meglépték ezt, teljes hülyeség lenne visszacsinálni.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 764
Pedig Megbeszéltük már akkoriban/páran, reálisan a szezon elején/ hogy ez a QB váltás csak az elodázása az edző (és) kirúgásának, aminek csak az időpontja a kérdéses. Előrébb hozta pár héttel a sajtó, közvélemény nyomására Szvsz
Ezért Egy-egy ‘roncsderbin’való győzelem, vagy DJ esetleges jó játéka csak kétségbeesett próbálkozás, amivel időt próbálnak nyerni. A GIANTS meg csak időt veszít.
Itt minden előrelépés vagy jövőkép vizionálása max tudatmódosító szerekkel együtt felfedezhető.

Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz a csapattal, ha ezek a kretének rászabadulnak a pénzre és ők fognak majd FA piacon is garázdálkodni... akkor ez az ámokfutás tovább fog folytatódni.
Akkor azonban már nem pár év fog kelleni hozzá—miután azzal is befürdenek—hogy csapat legyen NY-ban. 😕
A tulajdonoson a sor. /újra/ 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 664 — Lucas Scott
Amúgy egy dolgot nem igazán látok itt, hogy bárki felvetette volna:

Eli jobban játszott az első két héten mint Jones az utóbbi kettőn és padra került. Just sayin’.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 836
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
Imádnám Harbaugh-t.
Zet
Josh McDaniels.
Ha Brady visszavonul szívesen jönne.
Sobri Jóska
OC-nak jöhet
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
Imádnám Harbaugh-t.
Zet
Josh McDaniels.
Ha Brady visszavonul szívesen jönne.
Sobri Jóska
McDaniels patkány viselkedése amit leművelt a Coltsnál no way, plusz a Broncosnál is inkább csak megutáltatta magát. Plusz szerintem ő is érzi, hogy Bellichick nélkül lehet nem sokra menne és inkább nem próbálkozik sehol sem.
Rodaron
Miért nem Kraftot utálja mindenki amiatt? Persze, értem én ezt is, de nem csak ő volt ott a hunyó, marha jól járnátok vele, de remélem, hogy marad a Patsben 😊

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 991
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
Imádnám Harbaugh-t.
Zet
Josh McDaniels.
Ha Brady visszavonul szívesen jönne.
Sobri Jóska
McDaniels patkány viselkedése amit leművelt a Coltsnál no way, plusz a Broncosnál is inkább csak megutáltatta magát. Plusz szerintem ő is érzi, hogy Bellichick nélkül lehet nem sokra menne és inkább nem próbálkozik sehol sem.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
Imádnám Harbaugh-t.
Zet
Josh McDaniels.
Ha Brady visszavonul szívesen jönne.

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
Nagyon remélem ez lesz Shurmur utolsó éve itt.
GJohnny74
éve és nem szezonja. én ezt kérem karácsonyra hogy takarodjon. hol egy fire shurmur peticio?
vittore
Bar fasza lenne de Kar ebbe most meg belelovalni magunkat szerintem...

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 476
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
Imádnám Harbaugh-t.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
Nagyon remélem ez lesz Shurmur utolsó éve itt.
GJohnny74
éve és nem szezonja. én ezt kérem karácsonyra hogy takarodjon. hol egy fire shurmur peticio?
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
Nagyon remélem ez lesz Shurmur utolsó éve itt.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
vittore
végre egy értelmes téma 😊
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 www.bigblueunbiased.com/ny-giants-4-potential-head-coaching-replacements/
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Nekem az nem tetszik h a kritikus 3&18 playnel Jonest odadobta az újságíróknak h ő hívta át a playt futásra ...
Legalább 17-0 után nem estünk szét, de egyre inkább úgy tűnik h nem Shurmur lesz a mi edzonk
csebi
Az a baj, h messze nem az volt itt a kritikus play, az csak egy védhetetlen faszság volt a végén. Másrészt az is eleve az edző felelőssége, ha a rookie QB-nek a GW drive-ban egyáltalán megfordul a fejében, h önhatalmúlag hozzon egy olyan döntést ami nyilvánvalóan baromság.
Persze sajnos nem ezen ment el ez a meccs, hanem azon hogy az egész csapat úgy ahogy van egy kalap szar volt, mind támadó, mind védő oldalon a meccs 90%-ában. Az OL botrányos volt, nyilvánvaló hogy nincs megoldva ez a probléma, komolyan kell ide invesztálni a jövőben továbbra is. Jonesban van kurázsi, de azért az ijesztő, hogy mennyire nem érzi, hogy hol van a nyomás, még azokat se amik nem vak oldalról érkeznek, így kb az összes playben benne van a fumble lehetősége, ebben kurva sokat kell javulnia. Barkley szintén fos volt, a nagy akarásnak nyögés lett a vége nála is.. A röhej az, hogy ezek mind beleférhettek volna még így is, ha a futás elleni "védekezésünk" nem lett volna ennyire katasztrófa.. nem is tudom hány borzalmas playt sikerült összehoznunk futás ellen, szánalmas volt az egész.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 664 — Lucas Scott
Nekem az nem tetszik h a kritikus 3&18 playnel Jonest odadobta az újságíróknak h ő hívta át a playt futásra ...
Legalább 17-0 után nem estünk szét, de egyre inkább úgy tűnik h nem Shurmur lesz a mi edzonk
csebi
Tekintve, hogy mindenki őt hibáztatta érte, valahol érthető. De győztesként sehogy se tud kijönni a dologból és végső soron a C Jones sack tette őket a gödörbe.
gyeek
Ő az edző, mondja el h nincs audible, ezt játsszuk van meg egy down.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 766
Nekem az nem tetszik h a kritikus 3&18 playnel Jonest odadobta az újságíróknak h ő hívta át a playt futásra ...
Legalább 17-0 után nem estünk szét, de egyre inkább úgy tűnik h nem Shurmur lesz a mi edzonk
csebi
Ha ez tényleg így volt, az nagyon gáz! rákenni az újonc irányítódra ??? mégha így is volt, magamra vállalom, vagy nem mondok semmit. félti az állását. rá már a szertáros se fog emlékezni, mikor DJ még New Yorkban dobálja a labdát....bexari senki.
Igen, úgy tűnik, van tartása a társaságnak, ez biztató a jövőre.

Szerkesztette: Kronos
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nekem az nem tetszik h a kritikus 3&18 playnel Jonest odadobta az újságíróknak h ő hívta át a playt futásra ...
Legalább 17-0 után nem estünk szét, de egyre inkább úgy tűnik h nem Shurmur lesz a mi edzonk
csebi
Tekintve, hogy mindenki őt hibáztatta érte, valahol érthető. De győztesként sehogy se tud kijönni a dologból és végső soron a C Jones sack tette őket a gödörbe.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass