New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
red zone off (4*7)-(4*3)=23p+1xp=24 => 37-42 W
nagir
Na, nekem régen volt legutóbb matekórám, az tény, de hogy ennek a kifejtését meghallgatnám, az biztos 😀
Wyatt
ja elszámoltam nem kicsit!!!
idegességemben elsőre 5*7-et írtam és azzal számoltam tovább
de te meg mi lenne ha nem vennéd észre 😛


Na meg azt is kihagytam, hogy a bíróknak a hurka gyurka édes anyucikáját, aztat!!!
nagir
Maradjunk annyiban, hogy 17 pontot hagytunk így benne a meccsben, amivel 35 lett volna és az uccso drive-ban elég lett volna lefuttatni az órát, így nagyobb eséllyel maradt volna el a fumble.

A zebrákra vonatkozó megjegyzéssel egyetértek. Főleg úgy, hogy vasárnap néztem a sasok-nácik meccset is, ahol nem kis hazai pálya volt, itt meg egy kulcs 3rd down incomplete pass-ra dobtak egy verlazitoan kamu DPI-t, és abból a drive-ból TD is lett.

Ja és +1 arra, hogy az edzői stábunk hulla gyenge.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
red zone off (4*7)-(4*3)=23p+1xp=24 => 37-42 W
nagir
Na, nekem régen volt legutóbb matekórám, az tény, de hogy ennek a kifejtését meghallgatnám, az biztos 😀
Wyatt
ja elszámoltam nem kicsit!!!
idegességemben elsőre 5*7-et írtam és azzal számoltam tovább
de te meg mi lenne ha nem vennéd észre 😛


Na meg azt is kihagytam, hogy a bíróknak a hurka gyurka édes anyucikáját, aztat!!!
nagir
Áhh, megvagyok akkor, szóval 24 ponttal több lett volna, és akkor 42 pontig juttok 😊

Hát, sokat hagytatok benne, az tuti. Mondjuk, hogy hogyan jött be a félidő/vége vendég fogadásom, azt inkább hagyjuk :d

Bezzeg Engramet most nem szórtátok meg 😕

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
red zone off (4*7)-(4*3)=23p+1xp=24 => 37-42 W
nagir
Na, nekem régen volt legutóbb matekórám, az tény, de hogy ennek a kifejtését meghallgatnám, az biztos 😀
Wyatt
ja elszámoltam nem kicsit!!!
idegességemben elsőre 5*7-et írtam és azzal számoltam tovább
de te meg mi lenne ha nem vennéd észre 😛


Na meg azt is kihagytam, hogy a bíróknak a hurka gyurka édes anyucikáját, aztat!!!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Random szemezgetés kintről:

‘Not sure Pat Shurmur makes it through the bye week if the Giants lose to the Jets.‘

Same thing said about Gase! Interesting And horribly sad situation


I hope the replace him with that cat.

7th worst winning percentage in
history 🤔👍

Told y’all Dave Gettlemen is a clown 🤡 from day one. We’re the laughing stock of the league. 🤷🏽‍♂️

At this rate this season maybe worst than the last two seasons ago. We haven’t been good since 2011 it’s been rough along time now my friend. Seems like a ownership problem bubbling? They don’t want it become known, but it’s showing.’
ozibozi
Na emiatt ne aggódjatok, hogy Shurmur vagy Gase állás nélkülivé lenne a két csapat meccse után.
Mindkét csapatnál nehezen ismerik be a bohóc tulajok h hibáztak és a pénz fontosabb (h ne kelljen hosszú évekre perkálni nekik + új edzőt is fizetni), minthogy beismerjék a hülyeségüket.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
red zone off (4*7)-(4*3)=23p+1xp=24 => 37-42 W
nagir
Na, nekem régen volt legutóbb matekórám, az tény, de hogy ennek a kifejtését meghallgatnám, az biztos 😀

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Nos az éjszaka pozitívumai:

Golden Tate = OBJ 2.0
Hernandez igen jó trash talkban
Lattimer kick off returnerként be vállt
Carter több holding zászlót is tudott szerezni

és a negatívumok:

gyenge coaching off. és def. oldalon is
red zone off (4*7)-(4*3)=23p+1xp=24 => 37-42 W
Baker jelenleg Apple formát mutat
DJ és fumblik, van hová fejlődnie



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 758
Random szemezgetés kintről:

‘Not sure Pat Shurmur makes it through the bye week if the Giants lose to the Jets.‘

Same thing said about Gase! Interesting And horribly sad situation

I hope the replace him with that cat.

7th worst winning percentage in
history 🤔👍

Told y’all Dave Gettlemen is a clown 🤡 from day one. We’re the laughing stock of the league. 🤷🏽‍♂️

At this rate this season maybe worst than the last two seasons ago. We haven’t been good since 2011 it’s been rough along time now my friend. Seems like a ownership problem bubbling? They don’t want it become known, but it’s showing.’
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 475
Szerintem DJ-t értékelni csak szezon végén lehet.
Hozzáteszem, nem az INT-ekkel van a gond, hanem a fumblikkal, amivel kapcsolatban a labdabiztonságot meg lehetne tanulni/tanítani. Ez azért is lenne fontos, mert az egyértelműen látszik, hogy az ellenfelek rá is mennek erre.

A tegnapi meccs olyan volt, mint a többi idén. Amikor kellett volna, nem tudtunk, ezért a Dallas győzelme valójában nem volt kérdéses. Már mindent elmondtunk Shurmurékról, ami lehet. A vicc kategória az, hogy ugyanezt az eredmény valószínűleg McBajusz is hozta volna a szétesett öltözővel.

Rebuild és újoncok - ha most arról van szó, hogy ezt az évet beáldozzuk, hogy a csapat összeálljon és 2020-ban rendet vágjunk az NFC East-ben, akkor szerintem ez hatalmas koppanás lesz. Az NFL a folyamatos adaptációról szól, amiben az ellenfelekhez, a játékrendszerekhez, meccsekhez és a játékosokhoz is alkalmazkodni kell (lásd BB és a Pats - náluk valahogy Newhouse is tudja hozni magát). A jelenlegi edzői stáb erre képtelen, és vélhetően ezt felismerni is képtelen.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 836
nfl.com "Dániel Jones is a turnover machine." Tényleg nagyon szurkolok neki, de ha ez nem változik, és egyelőre nem nagyon látszik a fejlődés, akkor bármennyire is jó dolgokat csinál emelett, egy kalap ....t nem ér. Bárhová is fejlődik a csapat (majd egyszer) meccsenként 3 eladott labdával nem éppen egyenes az út a POba.
Haba
Igen ha a rookie QB nem javul és nem lesz kevesebb hibája akkro nem lesz jó!
Azért én meg mindig szívesebben nézek egy Jonest mint sok QB-t a ligában. PM int rekorddal nyitott a rookie szezonjaban szóval nem kell ebből kiindulni.
Kérdés mennyit tanul és az offseasonben mennyire kap fegyvereket / falat.
Toca
Aha, akkor inkább igazoljuk le DJ kistesóját, aki majd nem akar abban a csapatban játszani, amelyik ledraftolja 😊
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
nfl.com "Dániel Jones is a turnover machine." Tényleg nagyon szurkolok neki, de ha ez nem változik, és egyelőre nem nagyon látszik a fejlődés, akkor bármennyire is jó dolgokat csinál emelett, egy kalap ....t nem ér. Bárhová is fejlődik a csapat (majd egyszer) meccsenként 3 eladott labdával nem éppen egyenes az út a POba.
Haba
Igen ha a rookie QB nem javul és nem lesz kevesebb hibája akkro nem lesz jó!
Azért én meg mindig szívesebben nézek egy Jonest mint sok QB-t a ligában. PM int rekorddal nyitott a rookie szezonjaban szóval nem kell ebből kiindulni.
Kérdés mennyit tanul és az offseasonben mennyire kap fegyvereket / falat.
Toca
Én is ugyanezt akartam írni h PM rekorddal nyitott, azt kell megnézni hogy fejlodike ebben. Először nem ártana vmien fal elé nem csak 5 random srác bronxbol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
nfl.com "Dániel Jones is a turnover machine." Tényleg nagyon szurkolok neki, de ha ez nem változik, és egyelőre nem nagyon látszik a fejlődés, akkor bármennyire is jó dolgokat csinál emelett, egy kalap ....t nem ér. Bárhová is fejlődik a csapat (majd egyszer) meccsenként 3 eladott labdával nem éppen egyenes az út a POba.
Haba
Igen ha a rookie QB nem javul és nem lesz kevesebb hibája akkro nem lesz jó!
Azért én meg mindig szívesebben nézek egy Jonest mint sok QB-t a ligában. PM int rekorddal nyitott a rookie szezonjaban szóval nem kell ebből kiindulni.
Kérdés mennyit tanul és az offseasonben mennyire kap fegyvereket / falat.
több mint 4 éve
Haba New York Giants 595
nfl.com "Dániel Jones is a turnover machine." Tényleg nagyon szurkolok neki, de ha ez nem változik, és egyelőre nem nagyon látszik a fejlődés, akkor bármennyire is jó dolgokat csinál emelett, egy kalap ....t nem ér. Bárhová is fejlődik a csapat (majd egyszer) meccsenként 3 eladott labdával nem éppen egyenes az út a POba.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 758
De a Jetsnek lehet jobb edzői vannak, különb játékosai, és a pályája is sokkal komolyabb mint a mienk. /vlsz erről azért erős vita lehetne a Jets szurkerekkel, de spongyát reá, hiszen a jövő héten úgyis el fog dőlni e nagy csata/
Egy vlm viszont tényleg a javunkra szól, az pedig a dallasi csapat, őket tényleg bárki elkaphatja... 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Jó lenne nyerni, 5x kaptunk ki zsinórban a Dallastól, kicsit unalmas már 😏
ironroy
Még a Jetsnek is sikerült, akkor nem lehetlen! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jó lenne nyerni, 5x kaptunk ki zsinórban a Dallastól, kicsit unalmas már 😏
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Szerdáig kellene Sam Bealt aktiválnunk...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
 clutchpoints.com/giants-news-sterling-shepard-wont-play-vs-cowboys-after-going-back-into-concussion-protocol/

😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
meg is nézem a chicago-t a phily ellen
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 836
Még 3 meccsen van esélyünk idén. Jets, Miami és Redskins. Ha ezek megvannak, 5-11. Ha nem nyerjük meg mindhármat, súlyosabb az inkompetencia, mint hittem.

A többi csapat ellen (beleértve a Dallas ellenit is) 8-15 pontos vereséget várok. Ha a Dallas, Chicago, Green Bay, 2 Philly elleni meccsből akár egyet is nyerünk, akkor mutatkozik némi fejlődés.
Zet
Szvsz a Chicago legyőzése senki számára nem számít bravúrnak, a Dallast meg akkor is ideje lenne már megverni, ha sokkal jobb a kerete.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 475
Még 3 meccsen van esélyünk idén. Jets, Miami és Redskins. Ha ezek megvannak, 5-11. Ha nem nyerjük meg mindhármat, súlyosabb az inkompetencia, mint hittem.

A többi csapat ellen (beleértve a Dallas ellenit is) 8-15 pontos vereséget várok. Ha a Dallas, Chicago, Green Bay, 2 Philly elleni meccsből akár egyet is nyerünk, akkor mutatkozik némi fejlődés.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
vártok valamint a nyomorultak ellen? nem lenne rossz lehúzni őket a wc-n 4-4 mérlegre. azért lehet 3% nál több esély a Win-re mert ügye Garrett mesterről sem mondhatjuk , hogy a legélesebb kés lenne a fiókban
 www.onlyinyourstate.com/texas/strange-habits-tx/ talán még az a büdösbogár lance okádék armstrong hiányzott a neoprimitívek listájáról
vittore
Hát én Garrettet még a mi edzői gárdánknál is 2 egységgel szarabbnak tartom, de akkora a talent különbség a két csapat között jelenleg, hogy ezt vélhetően még ő se lesz képes elbaszni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd elviszitek Gordont, és championship 😊

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Eleg sima zako varhato nagy esellyel....30+ pontot megkapjuk mi szerintem 20 korul megallunk jo esetben...
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vártok valamint a nyomorultak ellen? nem lenne rossz lehúzni őket a wc-n 4-4 mérlegre. azért lehet 3% nál több esély a Win-re mert ügye Garrett mesterről sem mondhatjuk , hogy a legélesebb kés lenne a fiókban
 www.onlyinyourstate.com/texas/strange-habits-tx/ talán még az a büdösbogár lance okádék armstrong hiányzott a neoprimitívek listájáról
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kint azt írják, hogy nem tudták kihozni belőle idáig a maximumot az edzők, és a csapat negatív szereplése sem segített neki hogy kihozza magából a maximumot.

Akkor most az itteni edzők fogják ezt megtenni egy Jetsnél jóvabb ‘erősebb’ csapatban? 😊

A környezetváltás viszont sokszor segíthet. 😉
ozibozi
Főleg a környezetváltás rész tetszett, végre a csöves MetLife Stadium helyett a MetLife-ban játszhat 😀