NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Na és ha Diggs nem játszhat, az megint nagy előny
Wyatt
tudtommal játszik
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na és ha Diggs nem játszhat, az megint nagy előny

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nem negatívság kérdése, én pl absz nem vagyok negatív, sőt kifejezetten pozitívan csalódtam az utóbbi meccseken. Ettől még reálisan próbálom nézni a dolgokat és nekem meg az a furcsa aki nem így tesz 😛
Szesze
Hát kiindulva a Vikings idegenbeli teljesítményéből, és hogy mennyire szenved Cousins, ha neki kell meccset nyerni, és hogy az elkapói is balhéznak már – ha meg tudjátok fogni a futást, akkor ez meglehet. Ha szétfutnak titeket, akkor persze más a helyzet, de ha a meccs elején egy-két drive-ot megfogtok, szereztek egy-két TD-t és a Vikingsnak futnia kell az eredmény után, akkor kalap-kabát Minnesota
Wyatt
Szerintem konkrétan a támadófaluk szenved, nem Cousins-szal van a fő probléma. Már leírtam korábban miért várok viszonylag sima vereséget, nem jók a matchupok számunkra. Meglátjuk, hogy a mi pass-rushunk vagy az ő OL-ük-e a gyengébb.. ez az egyik kulcs kérdés a meccsen, én pont azt várom hogy mivel Cousinsnak ellenünk jóval több ideje lesz, mint eddig így meg fogja találni a célpontjait.
Ettől még magunknak szurkolok nyilván, de nálam a tippelés nem arról szól, h mit szeretnék eredménynek,mert akkor tippelgethetnék 100-0-t minden hétre, hanem hogy mit várok reálisan..
Szesze
Mindegy, hogy szenved-e, Cousins a végén choker sajna. Ezért ha tudjátok limitálni a futást, akkor meglehet, ha nem, akkor mindegy is

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Ez nem negatívság kérdése, én pl absz nem vagyok negatív, sőt kifejezetten pozitívan csalódtam az utóbbi meccseken. Ettől még reálisan próbálom nézni a dolgokat és nekem meg az a furcsa aki nem így tesz 😛
Szesze
Hát kiindulva a Vikings idegenbeli teljesítményéből, és hogy mennyire szenved Cousins, ha neki kell meccset nyerni, és hogy az elkapói is balhéznak már – ha meg tudjátok fogni a futást, akkor ez meglehet. Ha szétfutnak titeket, akkor persze más a helyzet, de ha a meccs elején egy-két drive-ot megfogtok, szereztek egy-két TD-t és a Vikingsnak futnia kell az eredmény után, akkor kalap-kabát Minnesota
Wyatt
Szerintem konkrétan a támadófaluk szenved, nem Cousins-szal van a fő probléma. Már leírtam korábban miért várok viszonylag sima vereséget, nem jók a matchupok számunkra. Meglátjuk, hogy a mi pass-rushunk vagy az ő OL-ük-e a gyengébb.. ez az egyik kulcs kérdés a meccsen, én pont azt várom hogy mivel Cousinsnak ellenünk jóval több ideje lesz, mint eddig így meg fogja találni a célpontjait.
Ettől még magunknak szurkolok nyilván, de nálam a tippelés nem arról szól, h mit szeretnék eredménynek,mert akkor tippelgethetnék 100-0-t minden hétre, hanem hogy mit várok reálisan..
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nem negatívság kérdése, én pl absz nem vagyok negatív, sőt kifejezetten pozitívan csalódtam az utóbbi meccseken. Ettől még reálisan próbálom nézni a dolgokat és nekem meg az a furcsa aki nem így tesz 😛
Szesze
Hát kiindulva a Vikings idegenbeli teljesítményéből, és hogy mennyire szenved Cousins, ha neki kell meccset nyerni, és hogy az elkapói is balhéznak már – ha meg tudjátok fogni a futást, akkor ez meglehet. Ha szétfutnak titeket, akkor persze más a helyzet, de ha a meccs elején egy-két drive-ot megfogtok, szereztek egy-két TD-t és a Vikingsnak futnia kell az eredmény után, akkor kalap-kabát Minnesota

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Ez nem negatívság kérdése, én pl absz nem vagyok negatív, sőt kifejezetten pozitívan csalódtam az utóbbi meccseken. Ettől még reálisan próbálom nézni a dolgokat és nekem meg az a furcsa aki nem így tesz 😛
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne legyetek már ilyen negatívak. Nézzetek át a Raidershöz például. Ott akkor is W-t várnak a Bears ellen, ha évek óta gyenge a csapat. Tessék szépen pozitívan állni hozzá, és W-t várni

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
28-20 L



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
24-13 oda
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
34-33 W
DJ GW driveot vezet 💪😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
tippek?
20:13 L

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Sima 28-10 a Giantsnek.
Sobri Jóska
ne haragudj de ezt a fajta pesszimizmust és óvatoskodást már ideje lenne elfelejteni! a jövő elkezdődott !
44-3 Giants W !! 😉
yooker
28-3-nál szerinted a Giants is nekikezd a ponthajhászásnak?
És semmi garbage time kozmetika az ellenfélnek?!
Na szép, köcsögpats 2.0...

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Sima 28-10 a Giantsnek.
Sobri Jóska
ne haragudj de ezt a fajta pesszimizmust és óvatoskodást már ideje lenne elfelejteni! a jövő elkezdődott !
44-3 Giants W !! 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem sokan bíznak a hétvégi Giants sikerben.

Expert Pick Score (if applicable)
Mike Golic (ESPN) - Vikings N/A
Louis Riddick (ESPN) - Giants N/A
Trey Wingo (ESPN) - Vikings N/A
Pete Prisco (CBS) - Vikings 27-17
Jason La Canfora (CBS) - Vikings N/A
Ryan Wilson (CBS) - Giants N/A
Nate Davis (USA TODAY) - Vikings 33-16
Lorenzo Reyes (USA TODAY) - Vikings 23-20
Tadd Haislop (Sporting News) - Vikings 27-14
Vinnie Iyer (Sporting News) - Vikings 23-19
GJohnny74
10-ből 2 tippel ránk, teljesen reális, kb 20% esélyünk van.
Szesze
Annál jóval több. Nálunk 4–10 volt, az már közelebb van az igazsághoz

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Nem sokan bíznak a hétvégi Giants sikerben.

Expert Pick Score (if applicable)
Mike Golic (ESPN) - Vikings N/A
Louis Riddick (ESPN) - Giants N/A
Trey Wingo (ESPN) - Vikings N/A
Pete Prisco (CBS) - Vikings 27-17
Jason La Canfora (CBS) - Vikings N/A
Ryan Wilson (CBS) - Giants N/A
Nate Davis (USA TODAY) - Vikings 33-16
Lorenzo Reyes (USA TODAY) - Vikings 23-20
Tadd Haislop (Sporting News) - Vikings 27-14
Vinnie Iyer (Sporting News) - Vikings 23-19
GJohnny74
10-ből 2 tippel ránk, teljesen reális, kb 20% esélyünk van.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a futás bedöglik Minnesotában megint, akkor sima lesz. De esélyesebb, hogy az elején Dániel koma kioszt két pofont, aztán már hiába fut a Vikings az eredmény után, mert Cousins megtörik. Sobri tippje szimpatikus, de szerintem nem lesz ekkora különbség azért.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Sima 28-10 a Giantsnek.

több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Nem sokan bíznak a hétvégi Giants sikerben.

Expert Pick Score (if applicable)
Mike Golic (ESPN) - Vikings N/A
Louis Riddick (ESPN) - Giants N/A
Trey Wingo (ESPN) - Vikings N/A
Pete Prisco (CBS) - Vikings 27-17
Jason La Canfora (CBS) - Vikings N/A
Ryan Wilson (CBS) - Giants N/A
Nate Davis (USA TODAY) - Vikings 33-16
Lorenzo Reyes (USA TODAY) - Vikings 23-20
Tadd Haislop (Sporting News) - Vikings 27-14
Vinnie Iyer (Sporting News) - Vikings 23-19

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
power rankingban nem rossz előrelépés a 31-ről 21-re (persze épp melyiknél), nem is biztos hogy volt nagyobb előrelépés idén
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Barkley már elkezdett edzeni.
 twitter.com/SNYGiants/status/1179418708822953984
GJohnny74
Nem túl korai ez???
csebi
Korrigálok. nem edz, csak mozgásokat végez.
Gondolom Barkley érzi, hogy mennyire jó vagy rossz a lába, meg valszeg az orvosok is felügyelik.

 giantswire.usatoday.com/2019/10/02/new-york-giants-injury-report-saquon-barkley-takes-major-step-forward/?utm_source=smg&utm_medium=wasabi&utm_content=home-latest-news

Azt írják a mozgása alapján nem úgy néz ki, mint aki 8 hetet ki fog hagyni.

 giantswire.usatoday.com/2019/10/02/new-york-giants-pat-shurmur-wont-rule-out-week-5-return-saquon-barkley/?utm_source=smg&utm_medium=wasabi&utm_content=home-latest-news

Shurmur azt nyilatkozta, hogy a korábbi hírek hamisak voltak. A csapat orvosok sohasem mondták, hogy a sérülés 8 hét rehabilitációt igényel.

Ez tetszik:
"Even when attempting to pump the brakes on this recovery, it’s hard to ignore the tremendous and unexpected strides Barkley has already made. Perhaps he really is “touched by the hand of God” as general manager Dave Gettleman once said."
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Barkley már elkezdett edzeni.
 twitter.com/SNYGiants/status/1179418708822953984
GJohnny74
Nem túl korai ez???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Barkley már elkezdett edzeni.
 twitter.com/SNYGiants/status/1179418708822953984
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az sajna nem fog menni, ünneplési lesz, szóval nyerni kell, de a többit hozza a Giants

több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 836
Na még pár napig élvezzük ki ezt a győzelmi szériát mert ahogy a sorsolás alakul a következő 5 héten az elég meredeknek tűnik...
Vikes,Pats,Cards,Lions,Boys!
ebben minden benne van csak a diadalmenet nem !😊 (2 W már nagyon szép lenne szerintem)
mindenesetre bízom benne hogy ha zakók is jönnek valami biztatót előadunk majd és nem ilyen első 2 fordulóhoz hasonló sima vereségek!
nyilván Jonessal előrébb leszünk de a javulgató D is komolyan meg lesz mérve és bennük azért nem bízom még annyira sajnos....
yooker
W, L, W, W, W
Wyatt
Szerintem is a jövőheti meccset bukjátok el
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na még pár napig élvezzük ki ezt a győzelmi szériát mert ahogy a sorsolás alakul a következő 5 héten az elég meredeknek tűnik...
Vikes,Pats,Cards,Lions,Boys!
ebben minden benne van csak a diadalmenet nem !😊 (2 W már nagyon szép lenne szerintem)
mindenesetre bízom benne hogy ha zakók is jönnek valami biztatót előadunk majd és nem ilyen első 2 fordulóhoz hasonló sima vereségek!
nyilván Jonessal előrébb leszünk de a javulgató D is komolyan meg lesz mérve és bennük azért nem bízom még annyira sajnos....
yooker
W, L, W, W, W