New York Jets

31 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are expected to sign former #Redskins C Spencer Long, source said.

WJohnsonnál jobb, remélem a 2 OG-nk játéka is javul majd.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Avery Williamson LB is erkezik, Bridgewater 1 evre ir ala.
Tobb info nincs meg sajnos a szerzodesekrol, de lenyeg h felebredtunk.
Beki
Tru nak orulok a legjobb CB volt talan aki elerheto. QB t tovabbra sem ertem. Mindegyik 1 evet kapott: lesz egy kerdeses egeszsegu es egy kioregedett. Mellejuk hozunk egy elso koros titánt? Vagy meg egy Petty/Hacki fele tok felesleges hatso korost? Kire epitunk?
Pityu Gyor
Szerintem Teddyre. Meglepődnék ha nem ő kezdene, mindenki azt mondta nálunk rendben van én sajnálom is hogy elment. Nyilván egy ilyen horror sérülés után azért nem kap rögtön hosszútávút van egy 1 éve hogy meggyőzze a csapatot.
Toca
Én csak jót kívánok neki. Én imádtam a sérüléséig és soha nem tudta a max potenciált kihozni magából mert csak szar fal volt előtte. azt hiszem meg kell lessek majd pár jets meccset is 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
La Canfora szerint ma is aktívak leszünk.
Spencer Long érkezése valószínűsíthető és erőlködünk Jerick McKinnon és DaQuan Jones leigazolása kapcsán.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
Williamson gets 3-years, $22.5M with $16M guaranteed.

Nem rossz.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bridgewater szerződése a hírek szerint 5M lesz, ami 6M-re emelkedhet feltételektől függően.
2 QB fizuja elvisz 15M-et, tudjuk h TruJo 15M-et kap majd évente, de a szerződés pontos részletei nem ismertek. Tippre 55M cap space még tuti van erős becsléssel. 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Avery Williamson LB is erkezik, Bridgewater 1 evre ir ala.
Tobb info nincs meg sajnos a szerzodesekrol, de lenyeg h felebredtunk.
Beki
Tru nak orulok a legjobb CB volt talan aki elerheto. QB t tovabbra sem ertem. Mindegyik 1 evet kapott: lesz egy kerdeses egeszsegu es egy kioregedett. Mellejuk hozunk egy elso koros titánt? Vagy meg egy Petty/Hacki fele tok felesleges hatso korost? Kire epitunk?
Pityu Gyor
Szerintem Teddyre. Meglepődnék ha nem ő kezdene, mindenki azt mondta nálunk rendben van én sajnálom is hogy elment. Nyilván egy ilyen horror sérülés után azért nem kap rögtön hosszútávút van egy 1 éve hogy meggyőzze a csapatot.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Mekagán mégis él, de nyilván való tökéletes koncepciójából semminemű következtetést nem tudott eddig levonni. Tehát a NY Back-street-back's legéletbevágóbb kérdése, ahova a legtöbb erőt kell helyezni, az a korner - Revis, Revis evitted a pénzem csuhajja.... És MEGIN UGYANAZ!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 962
Avery Williamson LB is erkezik, Bridgewater 1 evre ir ala.
Tobb info nincs meg sajnos a szerzodesekrol, de lenyeg h felebredtunk.
Beki
Tru nak orulok a legjobb CB volt talan aki elerheto. QB t tovabbra sem ertem. Mindegyik 1 evet kapott: lesz egy kerdeses egeszsegu es egy kioregedett. Mellejuk hozunk egy elso koros titánt? Vagy meg egy Petty/Hacki fele tok felesleges hatso korost? Kire epitunk?

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Avery Williamson LB is erkezik, Bridgewater 1 evre ir ala.
Tobb info nincs meg sajnos a szerzodesekrol, de lenyeg h felebredtunk.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na remélem, Teddy bírja majd nálatok egészségügyileg 😊
Butlernek én is örülök, hogy nem idejött 😊

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 254 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hmm Tru évi 15 misiért , erős.
Sixo
A piac legjobb CB-je volt, elkért amennyit nem szégyellt. A top3 pénz borítékolható volt. A Jets megadta. Kérdés nyilván a gari.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 760 — LIGHTS OUT!
Hmm Tru évi 15 misiért , erős.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Isaiah Crowell érkezik 3 évre.

Közben Malcolm Butler is off CB piacról, hála az égnek h nem adtunk neki annyit, amennyit kért.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Remélem azért vki szólt Maccagnannak, hogy oké h visszahozol egy nyugdíjas QB-t és szegény Bridgewatert, aki 2 éve alig játszott egy szerencsétlen sérülés miatt, de nincs C, TE, egy kezdő DE, belső LB és 2 külső CB. 😀
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 963
Illetve Hackit lapátra tesszük akkor úgy hogy egy kurva down-nál nem volt fent tétmeccsen? Jó nyilván nem tőle várom a megváltást, de azért na. Ha viszont tényleg nem jön Qb akkor tényleg mehet a faszba az úriember, nevetséges.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Most azt nem értem, hogy oké, visszahozzuk McCown-t és Bridgewater, majd draftolt vkit 1. körben? Mennyi értékes snapet akarunk elvenni tőle TC során?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ha idehozzák McCown-t és Bridgewatert, de 1. kör nuku QB, baszhatják is ki Maccagnant, én végeztem a palival.
Majd a jövő megmondja.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Na így akkor szerintem nem lesz 1.körös QB
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
McCown is back, 1 év 10 misi.
Cap space tökéletes eltöltése. xDDDDD
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 030
Beki megelőztelek...McCown marad 1 évre 😊
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 253
Valamiért a Vikings úgy érzi, az irányítói középszerűek, ezért akarják Cousins-t. Ebből profitál most több csapat és Kirk kapitány (vagy nem).
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ahogy Bazzani is írta már:
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are working on a deal for QB Teddy Bridgewater, source said. It is not his only option. But it is their first choice.
Beki
Ahogy Bazzani is írta már:
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are working on a deal for QB Teddy Bridgewater, source said. It is not his only option. But it is their first choice.
Beki
Ha egeszseges lenne nem engedte volna el a Vikings
Pityu Gyor
Keenum is sérült?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ahogy Bazzani is írta már:
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are working on a deal for QB Teddy Bridgewater, source said. It is not his only option. But it is their first choice.
Beki
Ahogy Bazzani is írta már:
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are working on a deal for QB Teddy Bridgewater, source said. It is not his only option. But it is their first choice.
Beki
Ha egeszseges lenne nem engedte volna el a Vikings
Pityu Gyor
Lesz még orvosi mielőtt aláír, ha bármi kiderül úgyis off az egész.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 962
Ahogy Bazzani is írta már:
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are working on a deal for QB Teddy Bridgewater, source said. It is not his only option. But it is their first choice.
Beki
Ahogy Bazzani is írta már:
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are working on a deal for QB Teddy Bridgewater, source said. It is not his only option. But it is their first choice.
Beki
Ha egeszseges lenne nem engedte volna el a Vikings

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ahogy Bazzani is írta már:
Ian Rapoport @RapSheet
The #Jets are working on a deal for QB Teddy Bridgewater, source said. It is not his only option. But it is their first choice.